Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Hail

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port lotniczy Hail

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Hail

Wyszukuj i porównuj ceny samochodów na wynajem na Port lotniczy Hail (Ha'il Regional Airport, Port lotniczy Hail, Międzynarodowe), IATA: HAS, ICAO: OEHL na terenie Arabia Saudyjska. Ceny obejmują wszelkie opłaty lotniskowe, brak limitu kilometrów, wymagane ubezpieczenia oraz podatki i lokalne opłaty. Celem autoprio.pl jest szybka pomoc i ułatwianie wynajmu samochodów online.

Visa, Mastercard, Digicert

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Hail

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Hail?

Port lotniczy Hail ma ponad 2 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Best na Hail International Airport, Hanco na International Airport حائل, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Hail?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Hail. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Co jest wliczone w koszt wynajmu?

Przy użyciu naszego systemu rezerwacji, wszystkie obowiązkowe opłaty dotyczące Twojego wynajmu są wliczone w cenę widoczną na stronie, lub opisane w warunkach wynajmu. W związku z tym prosimy o precyzyjne wybranie opcji odbioru i zwrotu samochodu, jak również zaznaczenie wieku głównego kierowcy (jeżeli nie jest to wiek pomiędzy 25 a 75 rokiem życia), żeby zapewnić, że potencjalne dodatkowe opłaty związane z odbiorem lub zwrotem poza godzinami pracy, lub z opłatami za młodego lub starszego kierowcę, wliczne są do pełnej ceny wynajmu w Port lotniczy Hail. Pamiętaj że przy odbiorze samochodu wymagany będzie depozyt zabezpieczający wkład własny, a także w niektórych wypadkach dodatkowy depozyt paliwowy. Upewnij się, że główny kierowca ma wystarczające środki na karcie na pokrycie kwoty depozytu wymaganej przy Twojej rezerwacji.

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Hail - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Wynajmij samochód z wszystkimi opłatami wliczonymi w cenę, bezpłatne anulowanie i zmiany do 24-48 godzin przed odbiorem samochodu. Łatwa i bezpieczna rezerwacja samochodów online. Wyszukaj auta na wynajem, które odbierzesz bezpośrednio na Port lotniczy Hail. Nasza wyszukiwarka wyszukuje wszystkie okoliczne lokalizacje odbioru.

Zawsze opłaca się porównywać ceny przed dokonaniem rezerwacji. Małe, lokalne biznesy często proponują dobre ceny i warunki. Porównujemy oferty na wynajem aut na Port lotniczy Hail w Ha’il, Arabia Saudyjska i wyszukujemy najlepsze oferty wypożyczenia. Najbliższe miasta to Sidīs, An Nuqrah, Qufār, Al Wusaytā’, Ha’il 9 km. Autoprio.pl uwzględnia ceny firm, które są bezpieczne i oferują wysoką jakość usług i brak problemów przy odbiorze. Lotnisko nazywa się IATA: HAS oraz ICAO: OEHL. Można również wynająć samochód na trasę w jedną stronę, tzw. wynajem jednostronny. Polega na tym, że odbieramy samochód w jednym miejscu i oddajemy w innym punkcie, mieście lub kraju. Duża ciężarówka, samochody ekonomiczne, kabriolet, elita ekonomiczna, estate, intermediate elite, samochody specjalne, samochody w pełnym rozmiarze, samochody standardowe, elita luksusu, Średni suv, mała-średnia ciężarówka, mały suv, samochody elektryczne, suv, jeep, auta terenowe, mini samochody, furgonetka, 5-osobowy minivan, 9-osobowy minivan, minibus, mini elite, pełnowymiarowa elita, samochody kompaktowe, egzotyczne samochody, minivan, samochody premium, samochody hybrydowe, motorower, minivan z 7 miejscami siedzącymi, kompaktowa elita, luksusowe samochody, intermediate oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Porównuj opcje wynajmu długoterminowego, na dowolny okres, jeden dzień, weekend, tydzień, miesiąc lub rok. Nasz zespół strony autoprio.pl porównuje oferty firm w Arabia Saudyjska, Best na Hail International Airport, Hanco na International Airport حائل.

Informacje i fakty na temat Port lotniczy Hail (Ha’il Regional Airport). Lotnisko jest częścią Ḩāʼil, na regionie Ḩāʼil na Arabia Saudyjska. Inna nazwa tego lotniska to Ḩā’il Airport, مطار حائل الإقليمي, Ha’il Regional Airport, International. Pozostałe lotniska w okolicy to Port lotniczy Hail. Port lotniczy jest położony około 3331 feet/1015 metrów nad poziomem morza. Ha’il 9 km (do. 267 000 pop) to inne większe miasta i społeczności, znajdujące się niedaleko. Jeśli planujesz podróż z/do Port lotniczy Hail, znajdziesz tutaj informacje o lotnisku, mapy, dane kontaktowe i pogodę. Szczegółowe informacje o tym, gdzie odebrać i/lub zwrócić samochód znajdziesz na zamówieniu/voucherze. Wszystkie wypożyczalnie dysponują oddziałami, w których można odebrać klucze, itd. Potrzebujesz zakwaterowania po przybyciu do celu? Następujące hotele znajdują się w okolicy Boudl Hail. Marzą ci się zakupy wolne od podatku? Na terminalu lotniskowym znajdują się Grand mall. Są one położone w promieniu 3 km.

Informacje, fakty i dane dotyczące Port lotniczy Hail

Długość geograficzna: 41.6862900
Szerokość geograficzna: 27.4379200
Wysokość geograficzna: 3331 fot/feet – 1015 m
IATA-kod: HAS
ICAO-kod: OEHL

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Hail (HAS), Arabia Saudyjska

Na autoprio.pl porównujemy te firmy, Sixt, Best Rent a Car, Alamo, Dollar, Thrifty, Budget, Europcar, Payless, Keddy By Europcar, National, Al Wefaq, Hertz, Avis, Hanco i Enterprise.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Hail - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników