Ubezpieczenie wynajmu samochodu na całym świecie

Nasza organizacja nie posiada żadnych samochodów, ale porównujemy ceny różnych oferentów, między innymi: Right Cars, Buchbinder, Citer, Localiza, Prime Car Rent, Goldcar, Oscar, Ace, Rhodium, Carsrent, Firefly, Nomadcar, Carwiz, NU Car Rental, Rentacar, Europcar, Avis, U-Save, InterRent, Flizzr, Payless, Hertz, First Car Rental, Alamo, Autonom, Hawk, Bidvest, Hertz Dream Collection, Centauro, Global, Sixt, Green Motion, Nissan, Megadrive, Keddy By Europcar, Autoclick, National, Jumbo, Optimorent, Maggiore, Rentis, Aznur, Sharr Express, addCar, Enterprise, Advantage, Mex, Thrifty, King Rent, Surprice, Dollar, Avant Car i Budget itp. na całym świecie. Kiedy wynajmujesz samochód z danej firmy, dokonujesz odbioru w jej placówce.

Jakie koszty są wliczone w cenę wynajmu?

W większości przypadków cena wynajmu obejmuje ubezpieczenie od kolizji, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC), podatek, opłatę lotniskową, nieograniczony przebieg i pomoc drogową. Należy pamiętać, że uwzględnione koszty mogą się różnić w zależności od wypożyczalni samochodów i kraju docelowego. Wypożyczalnia samochodów może również poprosić cię o wpłacenie kaucji lub udziału własnego na miejscu. Koniecznie sprawdź warunki wynajmu w momencie rezerwacji.

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie wynajmu samochodu?

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Nasi partnerzy ubezpieczeniowi oferują pełny pakiet ubezpieczenia zwrotu szkód, który jest do 50% tańszy niż to, co zapłaciłbyś w biurze wypożyczalni. Koszt i warunki ubezpieczenia zostaną wyświetlone w momencie rezerwacji.

Co obejmuje ubezpieczenie wynajmu samochodu?

W większości przypadków pakiet ubezpieczenia obejmuje:

• Nadwyżka z wynajmu samochodu
• Przypadkowe uszkodzenie okien, opon, podwozia i dachu
• Utrata lub uszkodzenie kluczyków do wypożyczonego samochodu
• Utrata mienia osobistego.

Więcej informacji, jak również dokładne koszty można znaleźć w warunkach ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Należy pamiętać, że niezależnie od ubezpieczenia, agent wynajmu samochodu zablokuje nadwyżkę na karcie kredytowej jako kaucję. W przypadku zwrotu pojazdu w stanie nieuszkodzonym, kaucja zostanie natychmiast zwolniona. W przypadku uszkodzenia samochodu podczas wynajmu, wypożyczalnia zatrzymuje kaucję na pokrycie kosztów. Jeśli kupiłeś nasz produkt ubezpieczeniowy, otrzymasz zwrot nadpłaty pobranej przez agenta wynajmu samochodów. Upewnij się, że w momencie odbioru masz wystarczające środki na karcie kredytowej, aby pokryć kaucję. Ta kaucja lub nadwyżka może się różnić w zależności od warunków wynajmu, ale zostanie wyraźnie określona w voucherze wynajmu.

Jak mogę zgłosić roszczenie ubezpieczeniowe?

Wszystkie roszczenia należy kierować bezpośrednio do ubezpieczyciela. Dane kontaktowe i informacje o sposobie zgłaszania roszczenia znajdują się w dokumentach ubezpieczeniowych.