SIXT USA otwiera nowe biuro w regionalnym porcie lotniczym hrabstwa Eagle w Vail w stanie Kolorado

SIXT USA, jeden z wiodących na świecie dostawców mobilności premium, 23 listopada otworzy swoją najnowszą lokalizację w regionalnym porcie lotniczym Eagle County w Vail w Kolorado, zapewniając większej liczbie podróżnych opcje wynajmu premium na kolejnym dużym rynku turystycznym. Ogłoszenie to następuje po wielu otwarciach oddziałów w Stanach Zjednoczonych w ubiegłym roku, w tym w Baltimore/Washington International Thurgood Marshall Airport, Charlotte Douglas International Airport, Nashville International Airport i Kauai Lihue International Airport, kontynuując wzrost zasięgu marki w całym kraju.

KoloradoVail odnotowuje średnio ponad 1,6 miliona wizyt rocznie, a rok 2021 jest jednym z najbardziej ruchliwych lat w historii, według Eagle County Regional Airport. Miasto jest jednym z najbardziej znanych ośrodków narciarskich w Stanach Zjednoczonych, a otwarcie oddziału SIXT Vail da zimowym podróżnikom możliwość wynajęcia najlepszego w swojej klasie transportu, gdy udają się w góry. Otwarcie oddziału jest idealnie dopasowane czasowo, ponieważ większość ośrodków narciarskich w Kolorado oficjalnie otwiera swoje podwoje na początku listopada.

„Cieszymy się, że możemy kontynuować naszą ekspansję w USA, dodając Vail do naszej rosnącej sieci” – powiedział Tom Kennedy, prezes i dyrektor generalny SIXT USA. „Vail od dawna jest jednym z najpopularniejszych miejsc narciarskich w Stanach Zjednoczonych i nie możemy się doczekać oferowania naszych produktów premium i usług wynajmu tysiącom narciarzy i wczasowiczów, którzy wybierają podróż przez regionalne lotnisko hrabstwa Eagle”.

SIXT USA kontynuuje rozszerzanie działalności w celu zapewnienia podróżnym w całym kraju produktu premium i obsługi klienta. Zachęcamy klientów do pobrania aplikacji SIXT i korzystania z nowej usługi Mobile Checkout, która jest obecnie dostępna w ponad 30 lokalizacjach na lotniskach.

O SIXT

Sixt SE z siedzibą w Pullach koło Monachium jest wiodącym międzynarodowym dostawcą wysokiej jakości usług mobilnościowych. Dzięki swoim produktom SIXT rent, SIXT share, SIXT ride i SIXT+ na platformie mobilnej ONE firma oferuje wyjątkowo zintegrowaną usługę premium w zakresie mobilności w zakresie wynajmu pojazdów i pojazdów użytkowych, współdzielenia samochodów, przejazdów i subskrypcji samochodów. Produkty można rezerwować za pośrednictwem aplikacji SIXT, która integruje również usługi renomowanych partnerów mobilnych. SIXT jest obecny w ponad 100 krajach na całym świecie.