Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Port Lincoln

Porównywanie cen za wynajem aut na Port lotniczy Port Lincoln (Port Lincoln Airport, Port lotniczy Port Lincoln, Międzynarodowe), IATA: PLO, ICAO: YPLC w Australia. Wszystkie ceny zawierają brak dopłat za kilometrówkę, opłaty lotniskowe, regionalne podatki oraz opłaty. Wyszukuj najkorzystniejsze oferty na wynajem samochodów na autoprio.pl.

Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Port Lincoln

autoprio.pl

Wskazówki wyszukiwania!

Przeszukuj wskazówki! Znajdź miasto lub lotnisko i wybierz swoją lokalizację z listy. Jeśli szukasz konkretnego kraju lub wyspy, autowypełnianie pomoże ci wybrać spośród największych lotnisk w danym kraju. Przeszukuj i rezerwuj z wyprzedzeniem, jeśli zależy ci na wyjątkowo dużym samochodzie lub dodatkowych opcjach, takich jak foteliki samochodowe, podkładki, GPS, hak holowniczy, bagażnik dachowy, itp. Możesz również wypożyczyć auto w jedną stronę, korzystając z opcji tzw. wynajmu w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w drugiej, na przykład w innym mieście lub nawet w innym kraju.

Visa, Mastercard, Digicert

Porównuj wypożyczalnie i oszczędzaj pieniądze
  • Porównujemy oferty z 1200 sieci wypożyczalni z całego świata
  • Brak opłat rezerwacyjnych oraz ukrytych kosztów
  • Ubezpieczenie i brak limitu kilometrów* FAQ >>
  • Wynajem aut bez problemów i komplikacji
  • Obsługa klienta dostępna 24/7. Bezpłatne anulacje / zmiany do 24-48 godzin przed odebraniem samochodu
  • Dobre ceny na wszystkie typy samochodów, również luksusowych, mini vanów oraz aut z automatyczną skrzynią biegów. Możesz również wypożyczyć i odebrać samochód w jednym miejscu i zwrócić w innym miejscu

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Port Lincoln, Australia Południowa - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Duża czy mała firma? Nawet jeśli zależy ci na ofercie dużej firmy, opłaca się porównywać oferty pochodzące z małych firm. Lokalne firmy w niektórych lokalizacjach są w stanie zaoferować bardzo dobre ceny. Na naszej stronie internetowej możesz porównać ceny wynajmu samochodów i wypożyczalni aut od kilku firm na lotnisku Port lotniczy Port Lincoln, Port Lincoln, Australia. Znajdź najlepsze ceny na wynajem samochodów online. Najbliższe miasta to Poonindie, North Shields, Point Boston, Tiatukia, Port Lincoln 13 km, Tumby Bay 32 km oraz Cummins 40 km. Autoprio.pl podaje tylko ceny firm, które są bezpieczne i gwarantują jakość i brak problemów przy odbiorze. Nazwa lotniska to IATA: PLO i ICAO: YPLC.

Wypożyczane samochody możesz odebrać bezpośrednio na lotnisku Port lotniczy Port Lincoln. Poszukaj lokalizacji i wybierz miejsce docelowe z listy. Oferujemy wynajem samochodów bez ukrytych opłat oraz dodatkowych kosztów związanych z anulowaniem/zmianą rezerwacji, nawet na 24-48 godziny przed odbiorem. Bezpieczne i łatwe przeszukiwanie ofert wynajmu samochodów. 9-osobowy minivan, minibus, mały suv, 5-osobowy minivan, elita ekonomiczna, samochody premium, samochody standardowe, Średni suv, kompaktowa elita, elita luksusu, mini samochody, minivan z 7 miejscami siedzącymi, furgonetka, duża ciężarówka, samochody elektryczne, intermediate elite, kabriolet, samochody hybrydowe, intermediate, samochody w pełnym rozmiarze, pełnowymiarowa elita, luksusowe samochody, samochody specjalne, samochody ekonomiczne, mini elite, mała-średnia ciężarówka, egzotyczne samochody, minivan, estate, suv, jeep, auta terenowe, samochody kompaktowe, motorower oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Porównuj opcje wynajmu długoterminowego, na dowolny okres, jeden dzień, weekend, tydzień, miesiąc lub rok. Odbierz samochód w jednym miejscu i zwróć go w drugim, np. na terenie innego miasta lub kraju. Umożliwiamy wynajem jednostronny, czyli wynajem samochodów w jedną stronę. Nasz zespół strony autoprio.pl porównuje oferty firm w Australia, Hertz na Barry Firth Dve North Shields, Europcar na Lincoln Highway North Shields.

Dane i informacje dotyczące Port lotniczy Port Lincoln (Port Lincoln Airport). Lotnisko jest ulokowane w Lower Eyre Peninsula, na stanie Australia Południowa w Australia. Port lotniczy Port Lincoln to inne lotniska w okolicy. Lotnisko znajduje się 36 feet/11 metrów powyżej poziomu morza. Inna nazwa tego lotniska to Port Lincoln Airport, International. Duże miasta w okolicy to Port Lincoln 13 km (do. 13 000 pop), Tumby Bay 32 km (do. 1 800 pop) oraz Cummins 40 km (do. 1 100 pop). Dokładne informacje na temat tego, gdzie odbierać i zwracać samochód znajdziesz na potwierdzeniu rezerwacji/voucherze. Wszystkie wypożyczalnie samochodów mają własne biura, w których można odebrać klucze, itp. Jeśli planujesz podróż do lub z lotniska Port lotniczy Port Lincoln, znajdziesz tutaj informacje o lotnisku, mapy dane kontaktowe i prognozę pogody. Przyjeżdżasz na lotnisko pociągiem? Najbliższe stacje kolejowe to Port Lincoln Railway Station, Coomunga Railroad Station oraz Ravendale Railway Station.

Informacje i fakty na temat Port lotniczy Port Lincoln

Długość geograficzna: 135.8800000
Szerokość geograficzna: -34.6053000
Wysokość geograficzna: 36 fot/feet – 11 m
IATA-kod: PLO
ICAO-kod: YPLC

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Port Lincoln

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Port Lincoln?

Port lotniczy Port Lincoln ma ponad 2 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Hertz na Barry Firth Dve North Shields, Europcar na Lincoln Highway North Shields, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Port Lincoln?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Port Lincoln. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Co jest wliczone w koszt wynajmu?

Przy użyciu naszego systemu rezerwacji, wszystkie obowiązkowe opłaty dotyczące Twojego wynajmu są wliczone w cenę widoczną na stronie, lub opisane w warunkach wynajmu. W związku z tym prosimy o precyzyjne wybranie opcji odbioru i zwrotu samochodu, jak również zaznaczenie wieku głównego kierowcy (jeżeli nie jest to wiek pomiędzy 25 a 75 rokiem życia), żeby zapewnić, że potencjalne dodatkowe opłaty związane z odbiorem lub zwrotem poza godzinami pracy, lub z opłatami za młodego lub starszego kierowcę, wliczne są do pełnej ceny wynajmu w Port lotniczy Port Lincoln. Pamiętaj że przy odbiorze samochodu wymagany będzie depozyt zabezpieczający wkład własny, a także w niektórych wypadkach dodatkowy depozyt paliwowy. Upewnij się, że główny kierowca ma wystarczające środki na karcie na pokrycie kwoty depozytu wymaganej przy Twojej rezerwacji.

Jakie dokumenty muszę przynieść ze sobą do punktu wynajmu?

Przesyłany przez nas z potwierdzeniem rezerwacji voucher na wypożyczenie pojazdu zawiera wszystkie dokumenty wymagane podczas odbioru w Lotnisko Port Lincoln. W większości przypadków, aby otrzymać zarezerwowany pojazd, musisz mieć ze sobą: Kartę kredytową na nazwisko kierowcy. Akceptowane przy odbiorze karty kredytowe obejmują MasterCard, Visa oraz sporadycznie American Express. Listę akceptowanych kart kredytowych można znaleźć w potwierdzeniu rezerwacji. Prawo jazdy. Należy pamiętać, że akceptowane jest wyłącznie pełne prawo jazdy, którym kierowca posługuje się od co najmniej 1 roku, bez poważnych obciążeń. Dowiedz się więcej o wymogach dotyczących prawa jazdy. Voucher rezerwacyjny. Zostanie Ci przesłany w ciągu 48 godzin od rezerwacji i musi zostać wydrukowany. Wszelkie inne dokumenty identyfikacyjne, jakich żąda wypożyczalnia w swoim regulaminie. Szczegóły można znaleźć na voucherze na wypożyczenie pojazdu.

Jak wysoka jest kaucja?

Wysokość kaucji zależy od wypożyczalni samochodów i wynajmowanego pojazdu i zostanie zwrócona w ciągu 10-28 dni po wypożyczeniu, jeśli nie było szkód. We współpracy z naszymi partnerami ubezpieczeniowymi, oferujemy ubezpieczenie zwrotu szkód, które pozwoli ci ubiegać się o zwrot kosztów w przypadku, gdy zostałeś obciążony kosztami kolizji lub kradzieży. Ubezpieczenie zwrotu szkód można wykupić w momencie rezerwacji w Lotnisko Port Lincoln.

Czy mogę zmodyfikować swoją rezerwację?

Tak, możesz w łatwy sposób dokonać zmian w swojej rezerwacji poprzez portal internetowy. Po złożeniu rezerwacji możesz wprowadzić poprawki za pośrednictwem portalu internetowego, korzystając z linku podanego na voucherze. Nie pobieramy opłaty administracyjnej za zmianę lub poprawki w rezerwacjach. Jednak, zależnie od charakteru zmian, których chcesz dokonać, mogą wystąpić dodatkowe koszty w Port lotniczy Port Lincoln. Na przykład, w przypadku konieczności zmiany daty nie możemy zagwarantować pierwotnej ceny.

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Port Lincoln (PLO), Australia

Avis, Hertz, Europcar, Budget, Sixt, Thrifty, National, Alamo, Enterprise, Firefly, Ace, Jucy, East Coast Rentals, Aerodrive, Redspot, Carhood, Alpha, Abaa, Bargain Car Rentals i Sunset to firmy, które porównujemy na lotnisku, aby znaleźć najlepszą cenę.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Port Lincoln - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników