Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Sydney

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port lotniczy Sydney

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Sydney

Porównywanie cen na wynajem aut na Port lotniczy Sydney (Sydney International Airport, Port lotniczy Sydney Kingsford Smith Mascot, Międzynarodowe), IATA: SYD, ICAO: YSSY w Australia online. Wyszukuj i rezerwuj pojazdy w trzech prostych krokach. W niedalekiej odległości można znaleźć firmy zajmujące się wynajmem samochodów, na przykład Budget, National, Avis, Alamo, Enterprise, Firefly, Thrifty, Sixt, Europcar, Hertz, itp. Cena zawiera opłatę za obowiązkowe ubezpieczenia, opłaty lotniskowe, podatki i lokalne opłaty oraz brak limitu odległości. Autoprio.pl może pomóc w wyszukiwaniu samochodów na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Sydney

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Sydney?

Port lotniczy Sydney ma ponad 29 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Firefly Airport na 50 Ross Smith Avenue Mascot, Ace Airport na 50 Ross Smith Avenue Mascot, Carhood Airport Parking & Car Sharing Airport na 39 Sir Joseph Banks Street Botany, Hertz Truck Rental Arncliffe na 129 Princes Highway Arncliffe, Budget na Mascot, Thrifty Car & Truck Rental Airport na Terminal Building Airport Mascot, Thrifty na Terminal Building Ross Smith Avenue Mascot, Enterprise na In Terminal Building Departure Plaza Airport Drive Mascot, Budget Vehicle Rental na Mascot, Europcar Airport na Terminal Buildings Airport, Avis na Mascot, East Coast Airport na 45 Green Street Banksmeadow, Hertz Airport na Keith Smith Avenue Mascot, Redspot na Airport Drive Mascot, Sixt na 45 Green Street, Avis Terminal na Terminal Building Mascot, Hertz Airport na Ross Smith Avenue Mascot, Redspot na Departure Plaza Mascot, Jucy & Airport na 96 102 Princes Highway Arncliffe, Redspot na 7 Coleman Street Mascot, Hertz Alexandria na 6 221 223 Oriordan Street Mascot, Redspot Headquarters na 7 Coleman Street Mascot, Enterprise na 7 Coleman Street Mascot, Thrifty na Cnr Bourke & Gardeners Road Alexandria, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Sydney?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Sydney. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Co jest wliczone w koszt wynajmu?

Przy użyciu naszego systemu rezerwacji, wszystkie obowiązkowe opłaty dotyczące Twojego wynajmu są wliczone w cenę widoczną na stronie, lub opisane w warunkach wynajmu. W związku z tym prosimy o precyzyjne wybranie opcji odbioru i zwrotu samochodu, jak również zaznaczenie wieku głównego kierowcy (jeżeli nie jest to wiek pomiędzy 25 a 75 rokiem życia), żeby zapewnić, że potencjalne dodatkowe opłaty związane z odbiorem lub zwrotem poza godzinami pracy, lub z opłatami za młodego lub starszego kierowcę, wliczne są do pełnej ceny wynajmu w Port lotniczy Sydney. Pamiętaj że przy odbiorze samochodu wymagany będzie depozyt zabezpieczający wkład własny, a także w niektórych wypadkach dodatkowy depozyt paliwowy. Upewnij się, że główny kierowca ma wystarczające środki na karcie na pokrycie kwoty depozytu wymaganej przy Twojej rezerwacji.

Jakie typy samochodów mogę wypożyczyć?

Modele samochodów różnią się w zależności od sezonu, ale zazwyczaj można wynająć typy samochodów, takie jak jeep, kabriolet, minivan z 7 miejscami siedzącymi, 9-osobowy minivan, intermediate elite, estate, mała-średnia ciężarówka, mini samochody, duża ciężarówka, samochody hybrydowe, elita ekonomiczna, samochody elektryczne, auta terenowe, samochody ekonomiczne, pełnowymiarowa elita, intermediate, egzotyczne samochody, samochody kompaktowe, 5-osobowy minivan, minivan, minibus, samochody standardowe, suv, elita luksusu, mini elite, samochody w pełnym rozmiarze, samochody premium, luksusowe samochody, samochody specjalne, mały suv, Średni suv, kompaktowa elita, motorower, furgonetka w Port lotniczy Sydney Kingsford Smith Mascot.

Czy mogę złożyć więcej niż jedną rezerwację jednocześnie?

Niestety nie możesz zarezerwować dwóch samochodów w ramach tej samej rezerwacji, ponieważ każdy rezerwowany pojazd posiada swój własny numer referencyjny oraz przypisaną umowę o wynajmie w Port lotniczy Sydney Kingsford Smith Mascot. Zwracamy uwagę, iż w przypadku rezerwowania kilku pojazdów tego samego dnia w danej wypożyczalni, rezerwacje muszą być składane na różne nazwiska kierowcy. Jednak jeśli rezerwujesz każdy pojazd oddzielnie, możesz zarezerwować dowolną liczbę wypożyczeń jednocześnie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami w sprawie konkretnego zapytania.

Czy mogę wypożyczyć samochód, jeśli nie mam ukończonych 25 lat lub mam więcej niż 75 lat?

Tak, większość wypożyczalni stosuje limit minimalnego wieku wypożyczającego 21 lat. Niemniej jednak wymogi mogą się różnić zależnie od danej wypożyczalni i kraju docelowego. Zwracamy uwagę, że mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, jeśli kierowca nie ma ukończonych 25 lat lub jego wiek przekracza 75 lat, w celu pokrycia kosztu dodatkowego ubezpieczenia. O dodatkowej opłacie zostaniesz poinformowany(-a) w trakcie rezerwacji, w sekcji podsumowania opłat przed potwierdzeniem rezerwacji w Lotnisko Sydney.

Czy mogę wybrać konkretną wypożyczalnię samochodów w Port lotniczy Sydney?

W większości przypadków nazwa agencji wynajmu samochodu jest wyświetlana w wynikach wyszukiwania. W niektórych przypadkach organ wynajmujący samochód nie jest wyświetlany w wynikach wyszukiwania i można go potwierdzić dopiero po dokonaniu rezerwacji.

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Sydney Kingsford Smith Mascot, Nowa Południowa Walia - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Wynajem samochodów na Port lotniczy SydneyJako podróżnik lub turysta, jednym z błędów, których nie chcesz popełniać podczas podróży do nowego miasta, jest poleganie na transporcie publicznym. Dzieje się tak, ponieważ większość z nich jest zawodna i pracuje według harmonogramu. Ten harmonogram może nie pasować do Ciebie jako turysty, stąd potrzeba wynajmu samochodu.

Jeśli lądujesz na lotnisku w Sydney, możesz łatwo wynająć samochód. Na lotnisku działa wiele wypożyczalni samochodów. Należą do nich Avis, Hertz, Redspot, Europcar, Ace i wiele innych. Na lotnisku dostępne są zarówno międzynarodowe, jak i lokalne firmy wynajmujące samochody. W sumie na lotnisku w Sydney masz do dyspozycji około 29 wypożyczalni samochodów.

Niektóre firmy wynajmujące samochody znajdują się w hali przylotów terminalu 1 oraz hali przylotów terminalu 2 i 3 dla podróżnych krajowych. Wszystkie te wypożyczalnie samochodów umożliwiają wypożyczanie samochodów różnych typów, modeli i marek. Możesz wynająć SUV-a, minivana, furgonetkę lub wagon kosmiczny, wszystko zależy od Twoich wymagań dotyczących podróży.

Możemy zaoferować wynajem samochodu bez ukrytych opłat. Łatwe i bezpieczne wyszukiwanie samochodów do wynajęcia przez internet. Wypożyczane samochody możesz odebrać bezpośrednio na lotnisku Port lotniczy Sydney Kingsford Smith Mascot. Przeszukaj lokalizacje i wybierz docelowe miejsce na liście.

Autoprio.pl tworzy listę cen od firm, które są bezpieczne i gwarantują wysoką jakość oferowanych usług, aby uniknąć problemów po przyjeździe. Lotnisko nazywa się IATA: SYD i ICAO: YSSY. Zawsze opłaca się porównywać przed dokonaniem rezerwacji. Małe, lokalne firmy często oferują dobre ceny. Porównujemy ceny wypożyczania samochodów od wielu firm na Port lotniczy Sydney na terenie Sydney, Australia i znajdujemy najlepsze z nich. Najbliższe miasteczka to Kyeemagh, Botany, Botany Bay, Mascot, Wolli Creek, Botany 2 km, Mascot 3 km, Brighton-Le-Sands 3 km, Arncliffe 3 km, Banksia 3 km oraz Monterey 4 km. Szukając samochodu z wypożyczalni, porównaj oferty firm Firefly Airport na 50 Ross Smith Avenue Mascot, Enterprise na In Terminal Building Departure Plaza Airport Drive Mascot, Redspot Headquarters na 7 Coleman Street Mascot, Thrifty Car & Truck Rental Airport na Terminal Building Airport Mascot, Redspot na Airport Drive Mascot, Redspot na Departure Plaza Mascot, Budget Vehicle Rental na Mascot, Jucy & Airport na 96 102 Princes Highway Arncliffe, Hertz Airport na Keith Smith Avenue Mascot, Budget na Mascot, Thrifty na Cnr Bourke & Gardeners Road Alexandria, Europcar Airport na Terminal Buildings Airport, Hertz Truck Rental Arncliffe na 129 Princes Highway Arncliffe, Avis Terminal na Terminal Building Mascot, East Coast Airport na 45 Green Street Banksmeadow, Redspot na 7 Coleman Street Mascot, Ace Airport na 50 Ross Smith Avenue Mascot, Hertz Airport na Ross Smith Avenue Mascot na stronie autoprio.pl, wszystkie posiadają biura w Australia. Odbierz samochód w jednym miejscu i zwróć go w drugim, np. na terenie innego miasta lub kraju. Umożliwiamy wynajem jednostronny, czyli wynajem samochodów w jedną stronę. Porównuj opcje wynajmu długoterminowego, na dowolny okres, jeden dzień, weekend, tydzień, miesiąc lub rok. Mini elite, Furgonetka (Cargo van), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Samochody premium (Premium), Mały SUV (Small SUV), Estate, Samochody ekonomiczne (Economy), Motorower (Moped), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Luksusowe samochody (Luxury), Duża ciężarówka (Large truck), Średni SUV (Medium SUV), Kabriolet (Convertible), Samochody standardowe (Standard), Samochody kompaktowe (Compact), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Minivan, Elita luksusu (Luxury elite), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Samochody specjalne (Special), Samochody elektryczne (Electric cars), Egzotyczne samochody (Exotic), Mini samochody (Mini), Intermediate elite, SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Elita ekonomiczna (Economy elite), Intermediate, Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Kompaktowa elita (Compact elite) oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl.

Informacje i fakty na temat Port lotniczy Sydney (Port lotniczy Sydney Kingsford Smith Mascot). Lotnisko Sydney, znane również jako Sydney Kingsford Smith Mascot Airport, znajduje się w gminie Rockdale w stanie Nowa Południowa Walia. Lotnisko posiada trzy terminale. Terminal 1 obsługuje międzynarodowych podróżnych przyjeżdżających lub wyjeżdżających z kraju, podczas gdy Terminal 2 i 3 obsługuje loty krajowe i podróżnych przylatujących z innych części kraju. Obiekty i udogodnienia obecne na lotnisku są liczne, a lotnisko wyróżnia się jako jedno z najlepszych w kraju.

Lotnisko jest częścią Rockdale, na stanie Nowa Południowa Walia na Australia. Duże miasta w okolicy to Sydney 9 km (do. 4 627 300 pop), Wollongong 59 km (do. 292 200 pop), Blacktown 31 km (do. 39 000 pop), Castle Hill 29 km (do. 35 400 pop), Baulkham Hills 27 km (do. 33 900 pop) oraz Auburn 17 km (do. 33 100 pop). Port lotniczy jest położony około 21 feet/6 metrów nad poziomem morza. Sydney Airport, Mascot Airport, Port lotniczy Sydney Kingsford Smith Mascot, Kingsford-Smith Airport, Sydney International Airport, International to alternatywna nazwa. Lotniska Port lotniczy Sydney Kingsford Smith Mascot, Port lotniczy Bankstown Sydney i Baza hydroplanów Palm Beach również znajdują się w okolicy. Porównaj wypożyczalnie samochodów, takie jak Carhood Airport Parking & Car Sharing Airport na 39 Sir Joseph Banks Street Botany, Avis na Mascot, Avis na Airport Terminal Mascot, Hertz Alexandria na 6 221 223 Oriordan Street Mascot, Enterprise na 7 Coleman Street Mascot, Budget na Keith Smith Avenue Mascot, Sixt na 45 Green Street, Thrifty na 8 Arrival Court Mascot, Thrifty na Terminal Building Ross Smith Avenue Mascot, Redspot na Keith Smith Avenue, Europecar na Mascot.Więcej informacji na temat miejsca odbioru i oddania znajduje się w szczegółach zamówienia/voucherze po dokonaniu rezerwacji. Wszystkie firmy posiadają własne biura, w których możesz odebrać klucze, itp. Planujesz wyjazd, korzystając z Port lotniczy Sydney Kingsford Smith Mascot na wakacje lub wycieczkę? Możesz tu znaleźć informacje, mapy, prognozy pogody, informacje kontaktowe i informacje na temat lotniska. Merino Collection, Kate Spade, Tumi, Heinemann, Think Sydney, Fendi, Salvatore Ferragamo, BP Shop, Whs Smith, Burberry, Max Mara, Hermes, Hugo Boss, Michael Kors, Aveda, Tiffany, Longchamp, Emporio Armani oraz Aquabumps to sklepy w okolicach lotniska, które oferują możliwość zakupów wolnych od podatków. Znajdują się w promieniu 3 km.

Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Toyota Previa, Volkswagen Sharan, Volkswagen Touran, Kia Carnival, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Toyota Kluger, Toyota Land Cruiser, Volvo XC60, Nissan Patrol, Daihatsu Terios, itp. Samochody standardowe: np. Mercedes CLA, Mazda 6, Hyundai Elantra, itp. Intermediate: np. Toyota Corolla, Skoda Rapid 2004 to 2018, Renault Megane, Nissan Tiida, Renault Megane RS 265 Cup, itp. Estate: np. Subaru Outback Estate, Volkswagen Passat Estate, Subaru Legacy Estate, itp. Kompaktowa elita: np. Audi A3, itp. Samochody kompaktowe: np. VW Golf 2004 to 2017, Mercedes A Class, Jeep Compass, itp. Mini samochody: np. Ford Ka, Toyota Yaris 2004 to 2018, Kia Picanto, itp. Minivan: np. Toyota Commuter, Toyota Minibus, Toyota Tarago, Toyota Estima, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Toyota Minibus, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. Kia Carnival Wheelchair Vehicle, Toyota Camry, Toyota Camry Hybrid, itp. Furgonetka: np. Toyota Hilux Double Cab, Toyota Previa Camper Car (Standard 2 Berth), Toyota Previa Camper Car (Premium 2 Berth), itp. Luksusowe samochody: np. Mercedes E Class or Similar 2004 – 2017, itp. Samochody ekonomiczne: np. Toyota Yaris, Mystery Car, Super Saver Car Older Economy Model, itp. Kabriolet: np. Mercedes C Class Convertible, Mercedes E Class Convertible, Mazda MX5, itp. Samochody premium: np. Mercedes C Class, Lexus IS250, Toyota GT-86, Nissan Maxima, itp. oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl.

Jeśli chcesz dalej podróżować lub zamierzasz dojechać pociągiem, znajdują się w maksymalnej odległości 4 km. Hotele i miejsca zakwaterowania znajdujące się w okolicy lotniska to np. International Inn, Stamford Plaza Sydney Airport, Holiday Inn Sydney Airport, Felix Hotel, Formule 1 Sydney Airport, Hotel Ibis Sydney Airport, Mercure Hotel Sydney Airport, Formule1 Sydney Airport, Ibis Budget Sydney Airport I Rydges Sydney Airport Hotel, jeśli interesuje cię znalezienie miejsca do przenocowania. Znajdują się niedalej niż 3 km od lotniska.

Oprócz wynajmu samochodów istnieją inne sposoby dojazdu z lotniska do centrum miasta. Istnieje połączenie kolejowe znane jako Airport Link, które przewozi podróżnych do centrum miasta z lotniska. Ten system jest jednym z najszybszych sposobów podróżowania z lotniska, ponieważ pociąg kursuje co dziesięć minut. Stacja kolejowa znajduje się na północnym krańcu terminalu i można do niej dotrzeć z hali przylotów. Możesz także podróżować autobusem lub taksówką zamiast pociągiem. Najbliższe stacje kolejowe to Arncliffe, Tempe, Eora, Banksia i Sydenham Station, Domestic Airport. Okoliczne przystanki autobusowe to Przystanek autobusowy G 452 Beverly Hills, Kogarah Gray St opp Short St; Line 476 477, La Perouse Terminus, Kogarah, Monterey The Grand Pde nr Barton St; Line 303 478 X03 i Przystanek autobusowy F 400 Burwood. Następujące stacje metra znajdują się na lotnisku: Museum Metro-Link, Saint James Metro-Link, Kings Cross Metro-Link, Martin Place Metro-Link, Wynyard Metro-Link i Circular Quay Metro-Link.

Fakty i informacje dotyczące Port lotniczy Sydney Kingsford Smith Mascot

Długość geograficzna: 151.1772200
Szerokość geograficzna: -33.9461100
Wysokość geograficzna: 21 fot/feet – 6 m
IATA-kod: SYD
ICAO-kod: YSSY

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Sydney Kingsford Smith Mascot (SYD), Australia

Na autoprio.pl porównujemy te firmy, Abaa, National, Europcar, Ace, Aerodrive, Sixt, Sunset, East Coast Rentals, Avis, Firefly, Alamo, Jucy, Budget, Thrifty, Alpha, Hertz, Redspot, Bargain Car Rentals, Carhood i Enterprise.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Sydney Kingsford Smith Mascot - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników