Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Santos Dumont

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port lotniczy Santos Dumont

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Santos Dumont

Porównaj ceny za wynajem samochodów na Port lotniczy Santos Dumont (Santos Dumont Airport, Port lotniczy Rio de Janeiro Santos Dumont, Międzynarodowe), IATA: SDU, ICAO: SBRJ w Brazylia z rezerwacją online. Dzięki naszej wyszukiwarce, możesz rezerwować samochody w 3 prostych krokach. Znajdują się tam również wypożyczalnie samochodów, firm takich jak Hertz, Europcar, National, Avis, Budget, Dollar, Enterprise, Thrifty, Alamo, Sixt, itp. Wszystkie nasze ceny obejmują opłaty lotniskowe, brak limitu kilometrów i niezbędne ubezpieczenia oraz lokalne podatki i opłaty. Pozwól autoprio.pl pomóc sobie w znalezieniu tanich ofert wynajmu samochodu online.

Visa, Mastercard, Digicert

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Santos Dumont

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Santos Dumont?

Port lotniczy Santos Dumont ma ponad 18 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Unidas na Avenida Almirante Silvio de Noronha 365 Centro, Movida na Avenida Almirante Silvio de Noronha 365 110 Centro, Budget na Praça Senador Salgado Filho S N, Alamo na Avenida Almirante Silvio de Noronha, Unidas na Rua Beatriz Larragoiti Lucas 121 Cidade Nova, Alamo na Avenida Marechal Floriano 167, Localiza na Rua Jardel Jércolis S N Glória, Brasildoc Express Comércio e Serviços na Avenida Venezuela 27 Saúde, Unidas na Rua Nelson Mandela 100 Botafogo, Dollar na Praça Senador Salgado Filho S N Centro Centro, Avis na Aeroporto do Praça Senador Salgado Filho S N, Alugue Seu Carro na Rua Buarque de Macedo 8 Flamengo, Movida na Avenida Francisco Bicalho 01 Santo Cristo, National na Avenida Almirante Silvio de Noronha, Movida na Avenida Infante Dom Henrique 0 Glória, Movida na Terminal Desembarque Passageiros Praça Senador Salgado Filho S N Piso Térreo Centro, Alamo na Avenida Almirante Silvio de Noronha 365 Glória, National na Avenida Marechal Floriano 167, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Santos Dumont?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Santos Dumont. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Co jest wliczone w koszt wynajmu?

Przy użyciu naszego systemu rezerwacji, wszystkie obowiązkowe opłaty dotyczące Twojego wynajmu są wliczone w cenę widoczną na stronie, lub opisane w warunkach wynajmu. W związku z tym prosimy o precyzyjne wybranie opcji odbioru i zwrotu samochodu, jak również zaznaczenie wieku głównego kierowcy (jeżeli nie jest to wiek pomiędzy 25 a 75 rokiem życia), żeby zapewnić, że potencjalne dodatkowe opłaty związane z odbiorem lub zwrotem poza godzinami pracy, lub z opłatami za młodego lub starszego kierowcę, wliczne są do pełnej ceny wynajmu w Port lotniczy Santos Dumont. Pamiętaj że przy odbiorze samochodu wymagany będzie depozyt zabezpieczający wkład własny, a także w niektórych wypadkach dodatkowy depozyt paliwowy. Upewnij się, że główny kierowca ma wystarczające środki na karcie na pokrycie kwoty depozytu wymaganej przy Twojej rezerwacji.

Jakie typy samochodów mogę wypożyczyć?

Modele samochodów różnią się w zależności od sezonu, ale zazwyczaj można wynająć typy samochodów, takie jak samochody w pełnym rozmiarze, Średni suv, intermediate, motorower, intermediate elite, duża ciężarówka, kompaktowa elita, samochody premium, mała-średnia ciężarówka, minivan, minivan z 7 miejscami siedzącymi, samochody specjalne, samochody hybrydowe, samochody ekonomiczne, mini samochody, furgonetka, 9-osobowy minivan, elita luksusu, minibus, auta terenowe, mini elite, kabriolet, samochody elektryczne, suv, samochody kompaktowe, estate, samochody standardowe, elita ekonomiczna, pełnowymiarowa elita, mały suv, jeep, egzotyczne samochody, 5-osobowy minivan, luksusowe samochody w Port lotniczy Rio de Janeiro Santos Dumont.

Czy mogę zmodyfikować swoją rezerwację?

Tak, możesz w łatwy sposób dokonać zmian w swojej rezerwacji poprzez portal internetowy. Po złożeniu rezerwacji możesz wprowadzić poprawki za pośrednictwem portalu internetowego, korzystając z linku podanego na voucherze. Nie pobieramy opłaty administracyjnej za zmianę lub poprawki w rezerwacjach. Jednak, zależnie od charakteru zmian, których chcesz dokonać, mogą wystąpić dodatkowe koszty w Port lotniczy Santos Dumont. Na przykład, w przypadku konieczności zmiany daty nie możemy zagwarantować pierwotnej ceny.

Jakie dokumenty muszę przynieść ze sobą do punktu wynajmu?

Przesyłany przez nas z potwierdzeniem rezerwacji voucher na wypożyczenie pojazdu zawiera wszystkie dokumenty wymagane podczas odbioru w Lotnisko Santos Dumont. W większości przypadków, aby otrzymać zarezerwowany pojazd, musisz mieć ze sobą: Kartę kredytową na nazwisko kierowcy. Akceptowane przy odbiorze karty kredytowe obejmują MasterCard, Visa oraz sporadycznie American Express. Listę akceptowanych kart kredytowych można znaleźć w potwierdzeniu rezerwacji. Prawo jazdy. Należy pamiętać, że akceptowane jest wyłącznie pełne prawo jazdy, którym kierowca posługuje się od co najmniej 1 roku, bez poważnych obciążeń. Dowiedz się więcej o wymogach dotyczących prawa jazdy. Voucher rezerwacyjny. Zostanie Ci przesłany w ciągu 48 godzin od rezerwacji i musi zostać wydrukowany. Wszelkie inne dokumenty identyfikacyjne, jakich żąda wypożyczalnia w swoim regulaminie. Szczegóły można znaleźć na voucherze na wypożyczenie pojazdu.

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu w Port lotniczy Santos Dumont, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Rio de Janeiro Santos Dumont - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Wynajem samochodów na Port lotniczy Santos DumontWyszukuj samochody na wynajem i odbieraj bezpośrednio na Port lotniczy Rio de Janeiro Santos Dumont. Nasza wyszukiwarka przeszukuje wszystkie pobliskie lokalizacje. Wynajmij samochód bez obaw o ukryte opłaty i koszty związane z anulowaniem/zmianami rezerwacji do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem auta. Łatwa i bezpieczna rezerwacja samochodu na wynajem online.

Autoprio.pl tworzy listę cen od firm, które są bezpieczne i gwarantują wysoką jakość oferowanych usług, aby uniknąć problemów po przyjeździe. Lotnisko nazywa się IATA: SDU i ICAO: SBRJ. Zawsze opłaca się porównywać przed dokonaniem rezerwacji. Małe, lokalne firmy często oferują dobre ceny. Porównujemy ceny wypożyczania samochodów od wielu firm na Port lotniczy Santos Dumont na terenie Rio de Janeiro, Brazylia i znajdujemy najlepsze z nich. Najbliższe miasteczka to Castelo, Cinelândia, Centro, Av. Rio Branco, Rio de Janeiro 2 km, Niterói 7 km, Duque de Caxias 21 km, São João de Meriti 24 km, Nilópolis 28 km, Belford Roxo 29 km i Nova Iguaçu 34 km. Kompaktowa elita (Compact elite), Motorower (Moped), Mały SUV (Small SUV), Samochody standardowe (Standard), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Samochody ekonomiczne (Economy), Samochody kompaktowe (Compact), Elita luksusu (Luxury elite), Średni SUV (Medium SUV), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Samochody specjalne (Special), Samochody premium (Premium), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Minivan, Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Egzotyczne samochody (Exotic), Mini samochody (Mini), Samochody elektryczne (Electric cars), Intermediate elite, Mini elite, Furgonetka (Cargo van), Luksusowe samochody (Luxury), Duża ciężarówka (Large truck), Kabriolet (Convertible), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Elita ekonomiczna (Economy elite), Intermediate, Estate, 5-osobowy minivan (5 seat minivan) oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Porównuj opcje wynajmu długoterminowego, na dowolny okres, jeden dzień, weekend, tydzień, miesiąc lub rok. Można również wynająć samochód na trasę w jedną stronę, tzw. wynajem jednostronny. Polega na tym, że odbieramy samochód w jednym miejscu i oddajemy w innym punkcie, mieście lub kraju. Szukając samochodu z wypożyczalni, porównaj oferty firm Unidas na Rua Nelson Mandela 100 Botafogo, Movida na Avenida Francisco Bicalho 01 Santo Cristo, Alamo na Avenida Almirante Silvio de Noronha, Budget na Praça Senador Salgado Filho S N, Unidas na Avenida Almirante Silvio de Noronha 365 Centro, Localiza na Rua Jardel Jércolis S N Glória, Unidas na Rua Beatriz Larragoiti Lucas 121 Cidade Nova, Movida na Terminal Desembarque Passageiros Praça Senador Salgado Filho S N Piso Térreo Centro, Avis na Aeroporto do Praça Senador Salgado Filho S N, Alamo na Avenida Marechal Floriano 167, Brasildoc Express Comércio e Serviços na Avenida Venezuela 27 Saúde, National na Avenida Marechal Floriano 167, Alamo na Avenida Almirante Silvio de Noronha 365 Glória, Alugue Seu Carro na Rua Buarque de Macedo 8 Flamengo, Movida na Avenida Infante Dom Henrique 0 Glória, Movida na Avenida Almirante Silvio de Noronha 365 110 Centro, Dollar na Praça Senador Salgado Filho S N Centro Centro, National na Avenida Almirante Silvio de Noronha na stronie autoprio.pl, wszystkie posiadają biura w Brazylia.

Fakty i informacje dotyczące Port lotniczy Santos Dumont (Port lotniczy Rio de Janeiro Santos Dumont). Lotnisko znajduje się w Rio de Janeiro, w stanie Rio de Janeiro w Brazylia. Santos Dumont Airport, Rio De Janeiro Aeroporto, Port lotniczy Rio de Janeiro Santos Dumont, Aeroporto Santos Dumont, International to inna nazwa tego lotniska. Najbliższe duże miasta i miasteczka to Rio de Janeiro 2 km (do. 6 023 700 pop), Nova Iguaçu 34 km (do. 1 002 100 pop), Duque de Caxias 21 km (do. 818 300 pop), Belford Roxo 29 km (do. 466 100 pop), Niterói 7 km (do. 456 500 pop), São João de Meriti 24 km (do. 454 800 pop) i Petrópolis 45 km (do. 272 700 pop). Pozostałe lotniska w okolicy to Port lotniczy Rio de Janeiro Santos Dumont, Port lotniczy Rio de Janeiro Galeão Antonio Carlos Tom Jobim RIOgaleão i Port lotniczy Aeroclube. Lotnisko jest ulokowane 11 feet/3 metrów nad poziomem morza. Okoliczne stacje metra to Estácio, Cidade Nova, São Cristóvão i Central. Zakupy bez podatków? Na lotnisku oraz w okolicach znajdują się All Photo, Chapeux, Varadero, Oi, Espaço Menezes Côrtes, A D Life Style, Colchões Ortobom, Allú, New Ótica, Levi’s Store, Taco, Ecletic, Bossa Nova Mall, Vinhos Lidador, Dufry Shopping i Cópia & Etc. Są one w zasięgu spaceru od terminalu. Przystanki i dworce autobusowe położone w okolicy lotniska to Terminal Menezes Côrtes, Terminal autobusowy Coronel Américo Fontenelle, Terminal Padre Henrique Otte, Terminal autobusowy João Goulart i Terminal autobusowy Procópio Ferreira.

Przyjeżdżasz na lotnisko pociągiem? Najbliższe stacje kolejowe to Cinelândia, Carioca, Glória, Uruguaiana oraz Presidente Vargas, Maracanã. Samochody ekonomiczne: np. Volkswagen Gol G6, Chevrolet Montana, Toyota Yaris, Fiat Novo Uno Way, Opel Corsa, itp. Samochody kompaktowe: np. Ford Focus, BMW 1 Series, Nissan Almera, Nissan Versa, itp. Estate: np. Toyota Corolla Estate, Peugeot 206 Estate, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Renault Trafic, Mercedes Vito, Volkswagen Kombi, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Toyota Rav4, Hyundai Tucson, Suzuki Jimny, Ford Escape, itp. Mini samochody: np. Kia Picanto, Chevrolet Spark, Chevrolet Sonic, itp. 5-osobowy minivan: np. Citroen Berlingo, Renault Kangoo, itp. Intermediate: np. Toyota Avensis, Toyota Prius, Chevrolet Cruze, Chevrolet Cobalt, itp. Samochody standardowe: np. Hyundai Sonata, Great Wall Coolbear, Ford Fusion, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. Volkswagen Amarok, BMW 3 Series, Fiat Linea, Chevrolet Epica, itp. Furgonetka: np. Volkswagen Saveiro Pickup, Peugeot Partner Cargo Van, Mitsubishi Sportero, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Renault Scenic, Peugeot 807, Suzuki APV, Chrysler Voyager, itp. oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Potrzebujesz zakwaterowania po przybyciu do celu? Następujące hotele znajdują się w okolicy Ok Hotel, Diamond, Novotel Rio de Janeiro Santos Dumont, Ibis Rio de Janeiro Santos Dumont, Windsor Asturias Hotel, Lips Motel, Novotel Rio de Janeiro Santos Dumont Opening 01 August 2010, Hotel Gloria Rio, Hotel Atlantico Business Centro Oraz Aeroporto Othon Travel. Jeśli planujesz podróż z/do Port lotniczy Rio de Janeiro Santos Dumont, znajdziesz tutaj informacje o lotnisku, mapy, dane kontaktowe i pogodę. Szczegółowe informacje o tym, gdzie odebrać i/lub zwrócić samochód znajdziesz na zamówieniu/voucherze. Wszystkie wypożyczalnie dysponują oddziałami, w których można odebrać klucze, itd.

Informacje i fakty na temat Port lotniczy Rio de Janeiro Santos Dumont

Długość geograficzna: -43.1631300
Szerokość geograficzna: -22.9104600
Wysokość geograficzna: 11 fot/feet – 3 m
IATA-kod: SDU
ICAO-kod: SBRJ

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Rio de Janeiro Santos Dumont (SDU), Brazylia

Aby znaleźć najlepszą cenę, porównaj firmy RHP Rent a Car, Dollar, Sigma Locadora, BM Autolocadora, YES Aluguel de Carros, Localiza, Gramado Locadora, Enterprise, Avis, Sixt, Alugue Brasil, Hertz, IguFoz, Locarx, Mister Car, National, Foco Rent a Car, Lokamig, Movida, Sucesso Locadora, Maggi Rentacar, Topo, Serve Sul, Express, Unidas, Europcar, Inova, Porto Seguro RentaCar, Alamo, Budget i Thrifty na autoprio.pl.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Rio de Janeiro Santos Dumont - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników