Ceny dużych i małych firm w Chillán

Porównaj wypożyczalnie samochodów Chillán

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Chillán

Możesz tutaj dokonać porównania cen wynajmu aut w mieście Chillán, regionie Ñuble, , Chile.Kiedy decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz się obawiać czyhających na ciebie nieprzyjemnych niespodzianek przy odbiorze. Ceny obejmują wszelkie opłaty lotniskowe, brak limitu mil i wymagane ubezpieczenia, podatki i opłaty, itp. Autoprio.pl może pomóc ci znaleźć ofertę taniego wynajmu aut online.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Chillán

Porównaj auta na wynajem i wypożyczanie samochodów w wielu firmach w Chillán w Chile. Porównujemy zarówno duże firmy, jak i małe i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy pojazdów.

Szukając dla ciebie najkorzystniejszej oferty, porównujemy ceny proponowane przez firmy: Europcar, Thrifty, Enterprise, Hertz, Advantage, InterRent, Avis, Budget, Alamo, National, Dollar, Sixt, Keddy By Europcar, które posiadają lokalne oddziały. Wynajem aut na lotnisku w Chillán, między innymi like Port lotniczy Chillán General Bernardo O’Higgins 7 km, Port lotniczy Talcahuano Carriel Sur Concepción 88 km i Port lotniczy María Dolores Los Ángeles 93 km, YAI, dworcach kolejowych i centrach podróży, itp. Jesteśmy w stanie zaoferować usługę wynajmu aut z wszystkimi kosztami wliczonymi w cenę. Brak ukrytych opłat, a anulowanie i wprowadzanie zmian jest darmowe nie później niż na 24-48 godziny przed umówionym odbiorem. Dzięki naszej wyszukiwarce, po wprowadzeniu miasta, lokalizacji, itp. natychmiast otrzymasz listę swoich opcji.

Fakty i informacje o Chillán

Chillán to miasto w hrabstwie Provincia de Diguillín, Ñuble, Chile, które ma około 150 400 (2018) mieszkańców. To siedziba powiatu w regionie. 1te największe miasto pod względem ilości mieszkańców regionu i 18te największe miasto/największy dystrykt w Chile. Inne większe miasta/miasteczka w okolicy to San Carlos (do. 31 500 pop), Parral (do. 26 900 pop), Cabrero (do. 18 300 pop), Bulnes (do. 12 700 pop), Yumbel (do. 11 100 pop) i Quirihue (do. 8 000 pop). Bulnes, Quirihue, Coihueco, Chillán Viejo, Colonia Bernardo O’Higgins i Guambalí to mniejsze przedmieścia, wioski i miasteczka w okolicy. Zlokalizowane około 132 metrów ponad poziomem morza. Poznaj więcej informacji na temat tego, co miasto Chillán ma do zaoferowania i jakie firmy są w nim zlokalizowane. Terminal la Merced, Terminal autobusowy Maria Teresa, Terminal de buses Línea Azul, Terminal de buses Constitución oraz Terminal de buses la Palmera to przystanki i dworce autobusowe w mieście. Dowiedz się więcej na temat wypożyczalni samochodów na Provincia de Diguillín.

Zabytki, Atrakcje & Zajęcia

Masz zamiar odwiedzić i zwiedzić w Chillán? Zapoznaj się z sugestiami dotyczącymi miejsc wartych uwagi, muzeów, atrakcji i wydarzeń kulturalnych w mieście. Fascynujące tereny zielone i parki położone w mieście to Plaza de la Victoria, Jardines Gobernación, Plaza de Armas, Plaza Santo Domingo, Plaza San Francisco, Park Marta Colvin oraz Park la Meditación. Wybierasz się na wypad golfowy i poszukujesz pola golfowego? Pola golfowe takie jak Club de Golf Rinconada de Chillán 9 km, znajdują się nieopodal miasta. Masz ochotę na dzień zakupów? MALL OPEN PLAZA CHILLAN, Mall Patio Las Terrazas, Torre II Mall Arauco Chillán, Torre I Mall Arauco Chillán, Edificio Caracol Primavera oraz Mall Portal Chillán są zlokalizowane w zasięgu krótkiego spaceru. Medialuna de Chillán, Club de Tenis de Chillán, Stadion Miejski Chillán Nelson Oyarzún Arenas (Stadion Bicentenario Municipal Nelson Oyarzún) oraz Stadion Arístides Bahamondes są zlokalizowane w okolicy, jeśli interesuje cię koncert lub wydarzenie sportowe. Jeśli chcesz odwiedzić muzeum, możesz wybrać spośród Muzeum Claudio Arrau León oraz Międzynarodowe Muzeum la Gráfica, które znajdują się w okolicy centrum.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem samochodów Lotnisko Talcahuano Carriel Sur i Wypożyczenia auta Lotnisko Chillán. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, opłat za anulowanie lub wprowadzanie zmian do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem auta.

Wypożyczalnie samochodów Chillán, Chile

Enterprise, Keddy By Europcar, Rosselot, Koyer, Hertz, United Chile, OClock, Advantage, Localiza, Chilean, Sixt, Budget, Chilecar, Alamo, Europcar, Avis, InterRent, Dollar, Ecarent, National, Econorent, Thrifty i Ocarrol to firmy, które porównujemy w mieście / kraju. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Talcahuano Carriel Sur Concepción i Port lotniczy Chillán General Bernardo O'Higgins. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Chillán - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników