Porównaj oferty wynajmu samochodów w Iquique

Tutaj możesz porównać ceny wynajmu aut w Iquique, regionie Tarapacá, , Chile. W prosty sposób znajdź i zarezerwuj samochód na wynajem. Jeśli decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz martwić się o niespodzianki, kiedy chcesz odebrać auto. W okolicy znajdują się wypożyczalnie samochodów, między innymi Sixt, Hertz, Thrifty, Budget, Europcar, Avis itp.Nasze ceny obejmują brak limitów odległości, opłaty lotniskowe, pomoc drogową i obowiązkowe ubezpieczenie, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć tanie auto na wynajem.

Ceny dużych i małych firm w Iquique

autoprio.pl

Wskazówki wyszukiwania!

Przeszukuj wskazówki! Znajdź miasto lub lotnisko i wybierz swoją lokalizację z listy. Jeśli szukasz konkretnego kraju lub wyspy, autowypełnianie pomoże ci wybrać spośród największych lotnisk w danym kraju. Przeszukuj i rezerwuj z wyprzedzeniem, jeśli zależy ci na wyjątkowo dużym samochodzie lub dodatkowych opcjach, takich jak foteliki samochodowe, podkładki, GPS, hak holowniczy, bagażnik dachowy, itp. Możesz również wypożyczyć auto w jedną stronę, korzystając z opcji tzw. wynajmu w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w drugiej, na przykład w innym mieście lub nawet w innym kraju.

Visa, Mastercard, Digicert

Porównuj wypożyczalnie i oszczędzaj pieniądze
  • Porównujemy oferty z 1200 sieci wypożyczalni z całego świata
  • Brak opłat rezerwacyjnych oraz ukrytych kosztów
  • Ubezpieczenie i brak limitu kilometrów* FAQ >>
  • Wynajem aut bez problemów i komplikacji w Iquique
  • Obsługa klienta dostępna 24/7. Bezpłatne anulacje / zmiany do 24-48 godzin przed odebraniem samochodu
  • Dobre ceny na wszystkie typy samochodów, również luksusowych, mini vanów oraz aut z automatyczną skrzynią biegów. Możesz również wypożyczyć i odebrać samochód w jednym miejscu i zwrócić w innym miejscu

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Iquique

Porównaj auta na wynajem i wypożyczanie samochodów w wielu firmach w Iquique w Chile. Porównujemy zarówno duże firmy, jak i małe i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy pojazdów.

Łatwy i bezpieczny system rezerwacji wypożyczanych aut przez internet. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz lokalizację. Wyszukiwanie pozwoli ci na odnalezienie wszelkich modeli. Samochody na wynajem są dostępne w centrum podróży w Iquique, na dworcach kolejowych i lotniskach, na przykład like Port lotniczy Iquique Diego Aracena Los Cóndores 36 km, IQQ oraz terminale i porty promowe (Iquique Port, Port Iquique). Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, opłat za anulowanie lub wprowadzanie zmian do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem auta. ACE na Hernán Fuenzalida 1058, Econorent, Budget, Hertz na Arturo Prat Manzana J Sitio 8 Tarapacá, Europcar na Manuel Bulnes 542, Avis Chile na Manuel Rodríguez 730 to firmy, których oferty porównujemy w mieście/kraju.

Informacje i fakty o Iquique

Iquique to miasto w hrabstwie Provincia de Iquique, Tarapacá, Chile, które ma około 227 500 (2018) mieszkańców. To siedziba powiatu w regionie. 1te największe miasto pod względem ilości mieszkańców regionu i 9te największe miasto/największy dystrykt w Chile. Miasto jest położone 20 metrów ponad poziomem morza. Cavancha i Punta Negra to mniejsze przedmieścia, wioski i miasteczka w okolicy. Przeczytaj więcej na temat tego, co miasto ma do zaoferowania w zakresie atrakcji, wydarzeń kulturalnych i firm zlokalizowanych w Iquique i kraju. Inne większe miasta/miasteczka w okolicy to -. Najbliższe przystanki autobusowe oraz dworce autobusowe to Tur Bus, Terminal iquique, Turbus, Terminal Tur Bus oraz Terminal Rodoviario. Udzielamy również wskazówek dotyczących wypożyczalni samochodów na Provincia de Iquique.

Zajęcia, Atrakcje i Zabytki

Wskazówki i sugestie dotyczące miejsc, wydarzeń kulturalnych, muzeów, atrakcji i porady dotyczące twojej wizyty w mieście Iquique są dostępne tutaj. Potrzebujesz samochodu na wypad golfowy? Pola golfowe położone w okolicy to Club de Golf Playa Blanca 14 km. Mall Zofri, Galería España, Mall Ganesha oraz Mall Plaza Iquique to okoliczne centra handlowe, doskonałe na zakupy. Do terenów zielonych i parków doskonałych dla osób poszukujących kontaktu z naturą należą Plaza Memoriał Charles Darwin, Plaza Memoriał Eduardo Llanos, Plaza Condell, Plaza Prat, Plazoleta Juzgados de Letras oraz Pergola la puntilla.

Masz ochotę na relaks lub chcesz popływać i opalić się na plaży? Playa Brava, Playa Intendencia, Playa Cavancha oraz Bellavista znajdują się w okolicy. Jeśli chcesz odwiedzić muzeum, możesz wybrać spośród Muzeum Militar, Muzeum Regionalne Iquique i Muzeum Corbeta Esmeralda, które znajdują się w okolicy centrum. W okolicy centrum miasta znajdziesz Stadion Tierra de Campeones Ramón Estay Saavedra’ Chcesz zobaczyć mecze lokalnych drużyn lub masz ochotę zobaczyć prawdziwy futbol amerykański? A może chcesz iść na koncert? Park rozrywki Aventura Amazonas to oceanaria, zoo, parki zwierzęce, tropikaria, pawilony tropikalne oraz terraria. Masz ochotę przyjrzeć się egzotycznym zwierzętom? Odwiedź ruiny historycznych budynków i obiektów, takich jak Campamento Don Guillermo, Oficina Providencia, Oficina Sebastopol, Oficina Pirineo i Oficina Cóndor. Warte uwagi kościoły oraz katedry, takie jak Katedra św Iquique, znajdują się w pobliżu.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem aut Lotnisko Iquique.

Wypożyczalnie samochodów Iquique, Chile

Budget, Sixt, Localiza, National, Enterprise, InterRent, Avis, Ocarrol, Koyer, OClock, Europcar, Rosselot, Advantage, Dollar, Ecarent, United Chile, Chilecar, Chilean, Hertz, Thrifty, Keddy By Europcar, Econorent i Alamo to firmy, które porównujemy w mieście i regionie, aby znaleźć najlepszą cenę. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Iquique Diego Aracena Los Cóndores. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Iquique - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników