Porównaj oferty wynajmu samochodów od Direct Car Rentals

Autoprio.pl porównuje ceny wynajmu samochodów od Direct Car Rentals z rezerwacją online. Dzięki naszej wyszukiwarce rezerwujesz samochód w 3 prostych krokach. Wszystkie nasze ceny zawierają opłaty lotniskowe, brak limitu kilometrów, niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty. Pozwól, że pomożemy ci w znalezieniu wypożyczalni samochodów Direct Car Rentals w Barbados. Dobre ceny na samochody luksusowe, rodzinne i ekonomiczne. Wynajem samochodów w miastach takich jak Bridgetown itp.

Ceny dużych i małych firm

autoprio.pl

Wskazówki wyszukiwania!

Przeszukuj wskazówki! Znajdź miasto lub lotnisko i wybierz swoją lokalizację z listy. Jeśli szukasz konkretnego kraju lub wyspy, autowypełnianie pomoże ci wybrać spośród największych lotnisk w danym kraju. Przeszukuj i rezerwuj z wyprzedzeniem, jeśli zależy ci na wyjątkowo dużym samochodzie lub dodatkowych opcjach, takich jak foteliki samochodowe, podkładki, GPS, hak holowniczy, bagażnik dachowy, itp. Możesz również wypożyczyć auto w jedną stronę, korzystając z opcji tzw. wynajmu w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w drugiej, na przykład w innym mieście lub nawet w innym kraju.

Visa, Mastercard, Digicert

Porównuj wypożyczalnie i oszczędzaj pieniądze
  • Porównujemy oferty z 1200 sieci wypożyczalni z całego świata
  • Brak opłat rezerwacyjnych oraz ukrytych kosztów
  • Ubezpieczenie i brak limitu kilometrów* FAQ >>
  • Wynajem aut bez problemów i komplikacji
  • Obsługa klienta dostępna 24/7. Bezpłatne anulacje / zmiany do 24-48 godzin przed odebraniem samochodu
  • Dobre ceny na wszystkie typy samochodów, również luksusowych, mini vanów oraz aut z automatyczną skrzynią biegów. Możesz również wypożyczyć i odebrać samochód w jednym miejscu i zwrócić w innym miejscu

Kraje, w których funkcjonuje firma

Wynajem samochodu tanio w Direct Car Rentals - Oferty, rabaty i porównanie

Znajdź i zarezerwuj samochody w regionach, takich jak – oraz miastach i miasteczkach, takich jak Bridgetown. Łatwa w użyciu wyszukiwarka i bezproblemowe rezerwacje.

Tutaj możesz porównywać ceny na wynajem samochodów z firmy Direct Car Rentals w Barbados. Szukaj i znajdź najlepsze ceny na wynajem samochodów. Oferujemy łatwą i bezpieczną rezerwację samochodów do wynajęcia online. Na naszej stronie autoprio.pl możesz wyszukiwać samochody z firmy Direct Car Rentals na dużych lotniskach (Port lotniczy Grantley Adams), stacjach kolejowych i terminalach promowych. Wynajem samochodów bez dopłat za przebieg oraz z bezpłatnym anulowaniem/zmianą rezerwacji na 24-48 godziny przed odbiorem samochodu. Wyszukaj tanie samochody do wynajęcia na archipelagach, takich jak – oraz wyspach, jak Barbados. Podróżowanie samochodem na promie, do innych wysp, przeważnie jest niedozwolone. Dowiedz się więcej z warunków wynajmu, dostępnych podczas dokonywania rezerwacji.

Informacje na temat Direct Car Rentals w Barbados

Jeśli szukasz samochodu do wynajęcia, wolisz korzystać z usług dużej firmy czy lokalnej wypożyczalni? Płatności kartami płatniczymi VISA, VISA electron i Debit, MasterCard oraz Maestro, są bezpiecznie szyfrowane dzięki Trustware i Digicert. Płać w lokalnej walucie lub w Pound (GBP), Euro (EUR) lub Dollar (USD) itd. Direct Car Rentals to mała, lokalna wypożyczalnia samochodów, działająca tylko na terenie kraju. Direct Car Rentals działa również w następujących miejscach: Barbados. Oferujemy bardzo dobre ceny na wynajem, recenzje są dostępne tutaj. Rezerwuj szybko i bez problemów. Dobre ceny i opcja dokonywania zmian w rezerwacji w każdym momencie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Możliwy jest wynajem z podróżą w jedną stronę, tak zwany wynajem w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w innej, na przykład w innym mieście lub kraju Porównaj ceny na wynajem jednodniowy, długoterminowy, roczny, miesięczny, tygodniowy, weekendowy lub na wybraną przez ciebie ilość dni from Direct Car Rentals. Elita ekonomiczna (Economy elite), Kabriolet (Convertible), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Średni SUV (Medium SUV), Motorower (Moped), Samochody specjalne (Special), Samochody premium (Premium), Minivan, 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Mały SUV (Small SUV), Intermediate elite, Samochody standardowe (Standard), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Estate, Samochody elektryczne (Electric cars), Kompaktowa elita (Compact elite), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Intermediate, Duża ciężarówka (Large truck), Samochody ekonomiczne (Economy), Samochody kompaktowe (Compact), Luksusowe samochody (Luxury), Mini samochody (Mini), Furgonetka (Cargo van), Elita luksusu (Luxury elite), Mini elite, Egzotyczne samochody (Exotic) oraz samochody z automatyczną skrzynią biegów to rodzaje pojazdów, których ceny porównuje nasza strona internetowa.

Warunki ubezpieczenia i wynajmu w Direct Car Rentals

Firma Direct Car Rentals w Barbados, uwzględnia w cenie wynajmu samochodu redukcję szkód drogowych i kolizji (CDR), co oznacza ochronę w razie uszkodzenia auta. Wynajęty samochód jest ubezpieczony w przypadku kolizji. Większość wypożyczalni posiada listę części, które nie są objęte tym ubezpieczeniem, np. szyby, opony, zapasowe kluczyki, opłaty za transport i holowanie. Zapoznaj się z warunkami podczas wyszukiwania. Dokładnie przeczytaj voucher po dokonaniu rezerwacji. Ile wynosi czas oczekiwania w Biuro zwrotów, Oddział wypożyczalni samochodów, Return Desk, Punkt zwrotów at Direct Car Rentals? W sezonie czas oczekiwania na głównych lotniskach, takich jak Port lotniczy Grantley Adams, może się wydłużać. Szacujemy, że ryzyko długiego czasu oczekiwania jest: wysokie. Ile będę musiał zapłacić za paliwo? Polityka paliwowa w większości przypadków jest uzależniona od okresu wynajmu. Najczęstsze zasady dotyczące paliwa to: odbierz pełny-zwróć pusty, odbierz pełny-zwróć pełny, lub zwrot za poniesiony koszt paliwa. Przygotuj się na to, że zwrot samochodu może potrwać dłużej w szczycie sezonu. Sposób zwrotu samochodu jest określany podczas procesu rezerwacji. Wysokość kaucji może się różnić dla różnych grup samochodów, takich jak SUV / Jeep / Auta terenowe takie jak np. Suzuki Jimny, Ford Expedition, itp. Elita luksusu itp. Elita ekonomiczna itp. Mini samochody takie jak np. Kia Picanto, Chevrolet Sonic, itp. Samochody w pełnym rozmiarze takie jak np. Mercedes C Class, itp. Samochody elektryczne itp. Samochody standardowe takie jak np. Ford Fusion, Hyundai Sonata, itp. Minivan takie jak np. Suzuki APV, itp. Średni SUV itp. Furgonetka takie jak np. Nissan Pickup, itp. Luksusowe samochody takie jak np. Isuzu MU-X, itp. Samochody ekonomiczne takie jak np. Opel Corsa, Toyota Yaris, Renault Captur, itp. Samochody specjalne itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi takie jak np. Suzuki APV, Peugeot 807, itp. Mini elite itp. Kabriolet takie jak np. Kia Mini Moke Convertible, Renault Megane Convertible, itp. Samochody hybrydowe itp. Samochody premium itp. 5-osobowy minivan takie jak np. Citroen Berlingo, itp. Pełnowymiarowa elita itp. Motorower itp. Samochody kompaktowe takie jak np. Nissan Almera, Nissan Versa, Ford Focus, itp. Kompaktowa elita itp. Egzotyczne samochody itp. Mała-średnia ciężarówka itp. Duża ciężarówka itp. 9-osobowy minivan / minibus itp. Estate itp. Mały SUV itp. Intermediate elite itp. Intermediate takie jak np. Toyota Avensis, Chevrolet Cobalt, w Direct Car Rentals. Przeczytaj więcej o warunkach tutaj: Często Zadawane Pytania (FAQ). Wszystkie informacje znajdziesz również podczas wyszukiwania w sekcji: Ważne informacje.

Komentarze i opinie

Komentarze dotyczące Direct Car Rentals. Uwagi i informacje od klientów, którzy korzystali już z usług firmy.


Z nami możesz porównać ceny wypożyczalni samochodów i ceny z Direct Car Rentals w tych krajach Barbados Wybór modeli i marek samochodów różni się w zależności od kraju.