Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Chania

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port lotniczy Chania

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Chania

Porównaj ceny za wynajem samochodów na Port lotniczy Chania (Chania International Airport, Port lotniczy Chania Kreta Ioannis Daskalogiannis, Międzynarodowe), IATA: CHQ, ICAO: LGSA w Grecja z rezerwacją online. Dzięki naszej wyszukiwarce, możesz rezerwować samochody w 3 prostych krokach. W okolicy znajdują się oddziały wypożyczalni sieci addCar, National, Global, Payless, Enterprise, Avis, Firefly, Goldcar, Sixt, Surprice, Rhodium, Budget, Thrifty, Alamo, Hertz, Green Motion, InterRent, Europcar, itp. Wszystkie nasze ceny obejmują opłaty lotniskowe, brak limitu kilometrów i niezbędne ubezpieczenia oraz lokalne podatki i opłaty. Pozwól autoprio.pl pomóc sobie w znalezieniu tanich ofert wynajmu samochodu online.

Visa, Mastercard, Digicert

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Chania

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Chania?

Port lotniczy Chania ma ponad 21 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Goldcar na 10th Km Airport Av Opposite Nato Shooting Field Pazinos Area 73100, Sixt na Platanias, Abbycar na Ethniki Odos Aerodromiou Soudas, Hertz na Airport Chq, Dollar na Airport Crete Is, Europcar na Ethniki Odos 94, Interrent na Airport, Sixt, ACE na Km 10 Airport Avenuenull Pazinos, Budget na Airport Desk Airport, Goldcar Rental Drop Off na Ethniki Odos Aerodromiou Soudas 108 Pazinos, Sixt Crete Airport na Arrival Hall, Greenmotion na Akrotiri, Firefly na Airport, Thrifty na E O Airport Souda, Enterprise na Chanion Aerodromiou, Hertz na 1st Klm Airport Souda, Sk Rent na Akrotiri, Caldera na Akrotiri, Avis na Ethniki Odos Aerodromiou Soudas Crete, Centauro Crete na Pazinos Akrotiriou On The Main Nat Road Akrotiriou Souda, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Chania?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Chania. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Co jest wliczone w koszt wynajmu?

Przy użyciu naszego systemu rezerwacji, wszystkie obowiązkowe opłaty dotyczące Twojego wynajmu są wliczone w cenę widoczną na stronie, lub opisane w warunkach wynajmu. W związku z tym prosimy o precyzyjne wybranie opcji odbioru i zwrotu samochodu, jak również zaznaczenie wieku głównego kierowcy (jeżeli nie jest to wiek pomiędzy 25 a 75 rokiem życia), żeby zapewnić, że potencjalne dodatkowe opłaty związane z odbiorem lub zwrotem poza godzinami pracy, lub z opłatami za młodego lub starszego kierowcę, wliczne są do pełnej ceny wynajmu w Port lotniczy Chania. Pamiętaj że przy odbiorze samochodu wymagany będzie depozyt zabezpieczający wkład własny, a także w niektórych wypadkach dodatkowy depozyt paliwowy. Upewnij się, że główny kierowca ma wystarczające środki na karcie na pokrycie kwoty depozytu wymaganej przy Twojej rezerwacji.

Jakie typy samochodów mogę wypożyczyć?

Modele samochodów różnią się w zależności od sezonu, ale zazwyczaj można wynająć typy samochodów, takie jak jeep, kabriolet, minivan z 7 miejscami siedzącymi, 9-osobowy minivan, intermediate elite, estate, mała-średnia ciężarówka, mini samochody, duża ciężarówka, samochody hybrydowe, elita ekonomiczna, samochody elektryczne, auta terenowe, samochody ekonomiczne, pełnowymiarowa elita, intermediate, egzotyczne samochody, samochody kompaktowe, 5-osobowy minivan, minivan, minibus, samochody standardowe, suv, elita luksusu, mini elite, samochody w pełnym rozmiarze, samochody premium, luksusowe samochody, samochody specjalne, mały suv, Średni suv, kompaktowa elita, motorower, furgonetka w Port lotniczy Chania Kreta Ioannis Daskalogiannis.

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie wynajmu samochodu?

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Nasi partnerzy ubezpieczeniowi oferują pełny pakiet ubezpieczenia zwrotu szkód, który jest do 50% tańszy niż to, co zapłaciłbyś w biurze wypożyczalni na Port lotniczy Chania. Koszt i warunki ubezpieczenia zostaną wyświetlone w momencie rezerwacji.

Czy mogę zmodyfikować swoją rezerwację?

Tak, możesz w łatwy sposób dokonać zmian w swojej rezerwacji poprzez portal internetowy. Po złożeniu rezerwacji możesz wprowadzić poprawki za pośrednictwem portalu internetowego, korzystając z linku podanego na voucherze. Nie pobieramy opłaty administracyjnej za zmianę lub poprawki w rezerwacjach. Jednak, zależnie od charakteru zmian, których chcesz dokonać, mogą wystąpić dodatkowe koszty w Port lotniczy Chania. Na przykład, w przypadku konieczności zmiany daty nie możemy zagwarantować pierwotnej ceny.

Jakie dokumenty muszę przynieść ze sobą do punktu wynajmu?

Przesyłany przez nas z potwierdzeniem rezerwacji voucher na wypożyczenie pojazdu zawiera wszystkie dokumenty wymagane podczas odbioru w Lotnisko Chania. W większości przypadków, aby otrzymać zarezerwowany pojazd, musisz mieć ze sobą: Kartę kredytową na nazwisko kierowcy. Akceptowane przy odbiorze karty kredytowe obejmują MasterCard, Visa oraz sporadycznie American Express. Listę akceptowanych kart kredytowych można znaleźć w potwierdzeniu rezerwacji. Prawo jazdy. Należy pamiętać, że akceptowane jest wyłącznie pełne prawo jazdy, którym kierowca posługuje się od co najmniej 1 roku, bez poważnych obciążeń. Dowiedz się więcej o wymogach dotyczących prawa jazdy. Voucher rezerwacyjny. Zostanie Ci przesłany w ciągu 48 godzin od rezerwacji i musi zostać wydrukowany. Wszelkie inne dokumenty identyfikacyjne, jakich żąda wypożyczalnia w swoim regulaminie. Szczegóły można znaleźć na voucherze na wypożyczenie pojazdu.

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Chania Kreta Ioannis Daskalogiannis - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Wynajem samochodów na Port lotniczy ChaniaWynajmij samochód z wszystkimi opłatami wliczonymi w cenę, bezpłatne anulowanie i zmiany do 24-48 godzin przed odbiorem samochodu. Łatwa i bezpieczna rezerwacja samochodów online. Wyszukaj auta na wynajem, które odbierzesz bezpośrednio na Port lotniczy Chania Kreta Ioannis Daskalogiannis. Nasza wyszukiwarka wyszukuje wszystkie okoliczne lokalizacje odbioru.

Autoprio.pl podaje ceny firm gwarantujących bezpieczeństwo, wysoką jakość oraz bezproblemowość przy odbiorze samochodu. Nazwa lotniska to IATA: CHQ oraz ICAO: LGSA. Duży i bezpieczny, czy mały i tani? Warto porównywać przed rezerwacją. Tutaj możesz porównać samochody do wynajęcia od kilku firm na Port lotniczy Chania w Chania, Grecja. Najbliższymi miastami są Mouzourás, Kalórrouma, Pazinós, Galangádhos, Stérnes, Mouzourás 1 km, Pithári 6 km, Soúda 8 km, Kalýves 9 km, Tsikalariá 10 km i Chania 11 km. Można również wynająć samochód na trasę w jedną stronę, tzw. wynajem jednostronny. Polega na tym, że odbieramy samochód w jednym miejscu i oddajemy w innym punkcie, mieście lub kraju. Szukając samochodu z wypożyczalni, porównaj oferty firm Hertz na 1st Klm Airport Souda, Goldcar Rental Drop Off na Ethniki Odos Aerodromiou Soudas 108 Pazinos, Sixt, Hertz na Airport Chq, Avis na Ethniki Odos Aerodromiou Soudas Crete, Greenmotion na Akrotiri, Sixt Crete Airport na Arrival Hall, Firefly na Airport, Budget na Airport Desk Airport, Europcar na Ethniki Odos 94, ACE na Km 10 Airport Avenuenull Pazinos, Sixt na Platanias, Abbycar na Ethniki Odos Aerodromiou Soudas, Sk Rent na Akrotiri, Dollar na Airport Crete Is, Caldera na Akrotiri, Interrent na Airport, Thrifty na E O Airport Souda na stronie autoprio.pl, wszystkie posiadają biura w Grecja. Samochody elektryczne (Electric cars), Duża ciężarówka (Large truck), Kompaktowa elita (Compact elite), Elita ekonomiczna (Economy elite), Mały SUV (Small SUV), Kabriolet (Convertible), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Luksusowe samochody (Luxury), Samochody specjalne (Special), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Mini samochody (Mini), Furgonetka (Cargo van), Intermediate elite, 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Samochody kompaktowe (Compact), Egzotyczne samochody (Exotic), Samochody standardowe (Standard), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Samochody ekonomiczne (Economy), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Intermediate, Samochody premium (Premium), Elita luksusu (Luxury elite), Estate, Minivan, Motorower (Moped), Średni SUV (Medium SUV), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Mini elite oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Porównuj opcje wynajmu długoterminowego, na jeden dzień, na rok, miesiąc, tydzień, weekend, lub na dowolnie wybrany okres.

Fakty i informacje dotyczące Port lotniczy Chania (Port lotniczy Chania Kreta Ioannis Daskalogiannis). Lotnisko znajduje się w Nomós Chaniás, w regionie Kreta w Grecja. Inna nazwa tego lotniska to Ioannis Daskalogiannis, Kratikos Aerolimenas Chanion Ioannis Daskalogiannis, Κρατικός Αερολιμένας Χανίων Ιωάννης Δασκαλογιάννης, Chania International Airport, Souda Airport, Ioannis Daskalogiannis Airport, Port lotniczy Chania Kreta Ioannis Daskalogiannis, International. Lotnisko jest położone 490 feet/149 metrów ponad poziomem morza. Iraklion 93 km (do. 137 200 pop), Chania 11 km (do. 53 900 pop), Retimno 35 km (do. 32 500 pop), Gázi 86 km (do. 12 600 pop), Néa Alikarnassós 94 km (do. 11 900 pop) oraz Soúda 8 km (do. 6 700 pop) to inne większe miasta i społeczności, znajdujące się niedaleko. Do sąsiadujących lotnisk należą Port lotniczy Chania Kreta Ioannis Daskalogiannis i Port lotniczy Kreta Heraklion im. Nikosa Kazandzakisa. Znajdują się tam również wypożyczalnie samochodów, firm takich jak Enterprise na Chanion Aerodromiou, Centauro Crete na Pazinos Akrotiriou On The Main Nat Road Akrotiriou Souda, Goldcar na 10th Km Airport Av Opposite Nato Shooting Field Pazinos Area 73100.Planujesz wylot z/do lotniska Port lotniczy Chania Kreta Ioannis Daskalogiannis podczas swojej podróży/wakacji? Tutaj możesz znaleźć informacje, mapy, prognozy pogody, dane kontaktowe i informacje dotyczące lotniska. Więcej informacji o tym, gdzie możesz odebrać lub zwrócić wypożyczany samochód, otrzymasz po dokonaniu rezerwacji. Wszystkie firmy mają własne biura, w których możesz odbierać klucze, itp. Minivan: np. Mercedes Viano, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Ford Transit, Ford Tourneo, Mercedes Vito Diesel, itp. Intermediate: np. Citroen C5, Opel Mokka, Audi A3 Sedan, Ford Mondeo, Audi A3, itp. Luksusowe samochody: np. Mercedes S Class, Mercedes S350, Porsche Boxster Convertible, Range Rover Sport, Range Rover Vogue, itp. Mały SUV: np. Suzuki Jimmy, itp. Kabriolet: np. Peugeot 207 Convertible, BMW 3 Series Convertible, Smart Convertible, Renault Megane Convertible, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Toyota Rav4, Dacia Duster, Kia Sorento, itp. Furgonetka: np. Volkswagen Sharan, itp. Samochody premium: np. Mercedes E Class, itp. Samochody kompaktowe: np. BMW 1 Series, Fiat 500L, Hyundai i30, Volkswagen Golf, itp. Samochody ekonomiczne: np. Nissan Micra, Volkswagen Polo, Fiat Panda, Renault Clio, Citroen DS3, itp. Kompaktowa elita: np. BMW 1 Series, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. BMW 3 Series Coupe, BMW 3 Series, Audi A5, itp. Mini samochody: np. Citroen C1, Mini Countryman, Smart Fortwo, Peugeot 107, itp. 5-osobowy minivan: np. Citroen C4 Picasso, Ford C-Max, Renault Scenic, itp. Intermediate elite: np. BMW 2 Series Active Tourer, itp. Estate: np. Skoda Octavia Estate, Ford Focus Estate, Volkswagen Passat Estate, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Ford Galaxy, Volkswagen Touran, itp. Samochody standardowe: np. Volkswagen Passat, Opel Insignia, Audi A4, itp. oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Masz czas i ochotę na zakupy wolne od podatków w okolicy lotniska? W sąsiedztwie znajdziesz Market oraz Duty Free shop.

Przystanki i dworce autobusowe położone w okolicy lotniska to Dworzec autobusowy of Chaniá, Chania Dworzec autobusowy. Hotele i miejsca zakwaterowania znajdujące się w okolicy lotniska to np. Waterlily Hotel Apartments, Apokoros Family Hotelapt, King Village, Per6, Alianthos Suites, Areti, Paradice Hotel Oraz Monastery Boutique, jeśli interesuje cię znalezienie miejsca do przenocowania. Znajdują się niedalej niż 3 km od lotniska.

Informacje i fakty na temat Port lotniczy Chania Kreta Ioannis Daskalogiannis

Długość geograficzna: 24.1496800
Szerokość geograficzna: 35.5317500
Wysokość geograficzna: 490 fot/feet – 149 m
IATA-kod: CHQ
ICAO-kod: LGSA

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Chania Kreta Ioannis Daskalogiannis (CHQ), Grecja

Na autoprio.pl porównujemy te firmy, Thrifty, AutoCandia, Hertz, Global, Firefly, AutoHolidays, addCar, SK Rent, National, U-Save, Drive Rhodes, Oscar, Carwiz, Enterprise, Grentals, Budget, Goldcar, Alamo, Sixt, Centauro, Payless, Vips Cars, Avis, Drive Hellas S.A., Green Motion, AbbyCar, AutoUnion, Rhodium, InterRent, Caldera, Surprice i Europcar.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Chania Kreta Ioannis Daskalogiannis - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników