Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Karpathos

U nas możesz porównać ceny za wynajem samochodów na Port lotniczy Karpathos (Karpathos Island National Airport, Port lotniczy Karpathos Krajowy), IATA: AOK, ICAO: LGKP w Grecja. Wyszukuj w naszej wyszukiwarce i bez trudu rezerwuj wynajem auta. W sąsiedztwie można również znaleźć wypożyczalnie samochodów, np. Thrifty, Budget, Europcar, Avis, Sixt, Hertz, itp. Wszystkie ceny obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe, pomoc drogową oraz wymagane ubezpieczenia, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomaga w znalezieniu tanich samochodów na wynajem.

Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Karpathos

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port lotniczy Karpathos

Wskazówki wyszukiwania!

Przeszukuj wskazówki! Znajdź miasto lub lotnisko i wybierz swoją lokalizację z listy. Jeśli szukasz konkretnego kraju lub wyspy, autowypełnianie pomoże ci wybrać spośród największych lotnisk w danym kraju. Przeszukuj i rezerwuj z wyprzedzeniem, jeśli zależy ci na wyjątkowo dużym samochodzie lub dodatkowych opcjach, takich jak foteliki samochodowe, podkładki, GPS, hak holowniczy, bagażnik dachowy, itp. Możesz również wypożyczyć auto w jedną stronę, korzystając z opcji tzw. wynajmu w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w drugiej, na przykład w innym mieście lub nawet w innym kraju.

Visa, Mastercard, Digicert

Porównuj wypożyczalnie i oszczędzaj pieniądze
  • Porównujemy oferty z 1200 sieci wypożyczalni z całego świata.
  • Brak opłat rezerwacyjnych oraz ukrytych kosztów.
  • Ubezpieczenie i brak limitu kilometrów* FAQ >>
  • Wynajem aut bez problemów i komplikacji w Port lotniczy Karpathos.
  • Obsługa klienta dostępna 24/7. Bezpłatne anulacje / zmiany do 24-48 godzin przed odebraniem samochodu.
  • Dobre ceny na wszystkie typy samochodów, również luksusowych, mini vanów oraz aut z automatyczną skrzynią biegów. Możesz również wypożyczyć i odebrać samochód w jednym miejscu i zwrócić w innym miejscu.

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Karpathos Krajowy - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Duża czy mała firma? Nawet jeśli zależy ci na ofercie dużej firmy, opłaca się porównywać oferty pochodzące z małych firm. Lokalne firmy w niektórych lokalizacjach są w stanie zaoferować bardzo dobre ceny. Na naszej stronie internetowej możesz porównać ceny wynajmu samochodów i wypożyczalni aut od kilku firm na lotnisku Port lotniczy Karpathos, Karpathos, Grecja. Znajdź najlepsze ceny na wynajem samochodów online. Najbliższe miasta to Kipi Afiarti, Arkása, Amoopi, Menetés, Karpathos 11 km i Fry 20 km. Autoprio.pl podaje tylko ceny firm, które są bezpieczne i gwarantują jakość i brak problemów przy odbiorze. Nazwa lotniska to IATA: AOK i ICAO: LGKP.

Oferujemy łatwy i bezpieczny proces rezerwacji samochodów do wynajęcia online. Poszukuj aut na wynajem, dostępnych do odbioru na lotnisku Port lotniczy Karpathos Krajowy. W polu poszukiwania wystarczy wpisać żądaną lokalizację lub wybrać ją z listy. Wynajem samochodu ze wszystkimi opłatami wliczonymi w cenę, bez ukrytych opłat za anulowanie i zmiany w rezerwacji do 24-48 godzin przed odbiorem. Odbierz samochód w jednym miejscu i zwróć go w drugim, np. na terenie innego miasta lub kraju. Umożliwiamy wynajem jednostronny, czyli wynajem samochodów w jedną stronę. Luksusowe samochody, suv, jeep, auta terenowe, intermediate, samochody standardowe, egzotyczne samochody, mała-średnia ciężarówka, samochody kompaktowe, samochody w pełnym rozmiarze, samochody hybrydowe, samochody elektryczne, motorower, minivan, elita luksusu, mały suv, kabriolet, samochody ekonomiczne, mini elite, samochody specjalne, duża ciężarówka, intermediate elite, kompaktowa elita, minivan z 7 miejscami siedzącymi, mini samochody, samochody premium, 5-osobowy minivan, furgonetka, pełnowymiarowa elita, estate, 9-osobowy minivan, minibus, elita ekonomiczna, Średni suv oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Szukając samochodu z wypożyczalni, porównaj oferty firm Thrifty, Hertz Κάρπαθο na Airport, Avis Καρπάθου na Airport, Budget na Airport, Enterprise na Airport na stronie autoprio.pl, wszystkie posiadają biura w Grecja. Porównaj okresy wynajmu, np. tydzień, weekend, jeden dzień, rok, miesiąc lub wynajem długoterminowy.

Informacje i dane dotyczące Port lotniczy Karpathos (Port lotniczy Karpathos Krajowy). W hrabstwie Dodecanese, na regionie Wyspy Egejskie Południowe na Grecja. Lotnisko jest położone 66 feet/20 metrów ponad poziomem morza. Karpathos 11 km (do. 2 200 pop), Palekastro 85 km (do. 1 100 pop) i Fry 20 km (do. 400 pop) to inne większe miasta i społeczności, znajdujące się niedaleko. Port lotniczy Karpathos Krajowy oraz Port lotniczy Kasos to okoliczne lotniska. Κρατικός Αερολιμένας Καρπάθου, Karpathos Island National Airport, Port lotniczy Karpathos Krajowy to alternatywna nazwa. Potrzebujesz zakwaterowania? Apolis, Aghios Nikolaos, Golden Sun, Royal Mare, Euroxenia Royal Resort, Maria Studios & Apartments, Club Anemos – Ion Club Karpathos I Yiannis to przykłady hoteli i hosteli zlokalizowanych w sąsiedztwie lotniska. Położone w promieniu 3 km. Masz czas i ochotę na zakupy wolne od podatków w okolicy lotniska? W sąsiedztwie znajdziesz Minimarket. Więcej informacji na temat miejsca odbioru i oddania znajduje się w szczegółach zamówienia/voucherze po dokonaniu rezerwacji. Wszystkie firmy posiadają własne biura, w których możesz odebrać klucze, itp. Planujesz wyjazd, korzystając z Port lotniczy Karpathos Krajowy na wakacje lub wycieczkę? Możesz tu znaleźć informacje, mapy, prognozy pogody, informacje kontaktowe i informacje na temat lotniska.

Fakty i informacje związane z Port lotniczy Karpathos Krajowy

Długość geograficzna: 27.1460100
Szerokość geograficzna: 35.4214100
Wysokość geograficzna: 66 fot/feet – 20 m
IATA-kod: AOK
ICAO-kod: LGKP

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Karpathos

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Karpathos?

Port lotniczy Karpathos ma ponad 5 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Thrifty, Hertz Κάρπαθο na Airport, Budget na Airport, Enterprise na Airport, Avis Καρπάθου na Airport, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Karpathos?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Karpathos. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Co jest wliczone w koszt wynajmu?

Przy użyciu naszego systemu rezerwacji, wszystkie obowiązkowe opłaty dotyczące Twojego wynajmu są wliczone w cenę widoczną na stronie, lub opisane w warunkach wynajmu. W związku z tym prosimy o precyzyjne wybranie opcji odbioru i zwrotu samochodu, jak również zaznaczenie wieku głównego kierowcy (jeżeli nie jest to wiek pomiędzy 25 a 75 rokiem życia), żeby zapewnić, że potencjalne dodatkowe opłaty związane z odbiorem lub zwrotem poza godzinami pracy, lub z opłatami za młodego lub starszego kierowcę, wliczne są do pełnej ceny wynajmu w Port lotniczy Karpathos. Pamiętaj że przy odbiorze samochodu wymagany będzie depozyt zabezpieczający wkład własny, a także w niektórych wypadkach dodatkowy depozyt paliwowy. Upewnij się, że główny kierowca ma wystarczające środki na karcie na pokrycie kwoty depozytu wymaganej przy Twojej rezerwacji.

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Karpathos Krajowy (AOK), Grecja

Gdy szukasz samochodów do wynajęcia, porównujemy te firmy Avis, Hertz, Europcar, Budget, Sixt, Thrifty, National, Enterprise, Alamo, InterRent, Payless, Green Motion, Firefly, Surprice i Goldcar na autoprio.pl, wszystkie z biurami na terenie kraju.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Karpathos Krajowy - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników