Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Kawala

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port lotniczy Kawala

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Kawala

Porównywanie cen na wynajem aut na Port lotniczy Kawala (Kavala International Airport, Port lotniczy Kawala im. Aleksandra Wielkiego, Międzynarodowe), IATA: KVA, ICAO: LGKV w Grecja online. Wyszukuj i rezerwuj pojazdy w trzech prostych krokach. W sąsiedztwie można również znaleźć wypożyczalnie samochodów, np. Sixt, Europcar, Avis, Hertz, Thrifty, Budget, itp. Cena zawiera opłatę za obowiązkowe ubezpieczenia, opłaty lotniskowe, podatki i lokalne opłaty oraz brak limitu odległości. Autoprio.pl może pomóc w wyszukiwaniu samochodów na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Kawala

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Kawala?

Port lotniczy Kawala ma ponad 9 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Thrifty na Airport, Europcar na 65500 Chrisoupoli, Autocandia na Keramoti, Dollar na Airport, Enterprise Aerodromio Megas Aleksandros Kabala na Chrisoupoli, Budget I na Airport, Budget na Airport, Hertz na Airport Megas Alexandros, Avis Avis na Airport, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Kawala?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Kawala. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Co jest wliczone w koszt wynajmu?

Przy użyciu naszego systemu rezerwacji, wszystkie obowiązkowe opłaty dotyczące Twojego wynajmu są wliczone w cenę widoczną na stronie, lub opisane w warunkach wynajmu. W związku z tym prosimy o precyzyjne wybranie opcji odbioru i zwrotu samochodu, jak również zaznaczenie wieku głównego kierowcy (jeżeli nie jest to wiek pomiędzy 25 a 75 rokiem życia), żeby zapewnić, że potencjalne dodatkowe opłaty związane z odbiorem lub zwrotem poza godzinami pracy, lub z opłatami za młodego lub starszego kierowcę, wliczne są do pełnej ceny wynajmu w Port lotniczy Kawala. Pamiętaj że przy odbiorze samochodu wymagany będzie depozyt zabezpieczający wkład własny, a także w niektórych wypadkach dodatkowy depozyt paliwowy. Upewnij się, że główny kierowca ma wystarczające środki na karcie na pokrycie kwoty depozytu wymaganej przy Twojej rezerwacji.

Jakie typy samochodów mogę wypożyczyć?

Modele samochodów różnią się w zależności od sezonu, ale zazwyczaj można wynająć typy samochodów, takie jak jeep, kabriolet, minivan z 7 miejscami siedzącymi, 9-osobowy minivan, intermediate elite, estate, mała-średnia ciężarówka, mini samochody, duża ciężarówka, samochody hybrydowe, elita ekonomiczna, samochody elektryczne, auta terenowe, samochody ekonomiczne, pełnowymiarowa elita, intermediate, egzotyczne samochody, samochody kompaktowe, 5-osobowy minivan, minivan, minibus, samochody standardowe, suv, elita luksusu, mini elite, samochody w pełnym rozmiarze, samochody premium, luksusowe samochody, samochody specjalne, mały suv, Średni suv, kompaktowa elita, motorower, furgonetka w Port lotniczy Kawala im. Aleksandra Wielkiego.

Które opcje dodatkowe są dostępne?

Dostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować w Port lotniczy Kawala im. Aleksandra Wielkiego. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi, Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Czy mogę wybrać konkretną wypożyczalnię samochodów w Port lotniczy Kawala?

W większości przypadków nazwa agencji wynajmu samochodu jest wyświetlana w wynikach wyszukiwania. W niektórych przypadkach organ wynajmujący samochód nie jest wyświetlany w wynikach wyszukiwania i można go potwierdzić dopiero po dokonaniu rezerwacji.

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Kawala im. Aleksandra Wielkiego - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Oferujemy łatwy i bezpieczny proces rezerwacji samochodów do wynajęcia online. Poszukuj aut na wynajem, dostępnych do odbioru na lotnisku Port lotniczy Kawala im. Aleksandra Wielkiego. W polu poszukiwania wystarczy wpisać żądaną lokalizację lub wybrać ją z listy. Wynajem samochodu ze wszystkimi opłatami wliczonymi w cenę, bez ukrytych opłat za anulowanie i zmiany w rezerwacji do 24-48 godzin przed odbiorem.

Autoprio.pl tworzy listę cen od firm, które są bezpieczne i gwarantują wysoką jakość oferowanych usług, aby uniknąć problemów po przyjeździe. Lotnisko nazywa się IATA: KVA i ICAO: LGKV. Zawsze opłaca się porównywać przed dokonaniem rezerwacji. Małe, lokalne firmy często oferują dobre ceny. Porównujemy ceny wypożyczania samochodów od wielu firm na Port lotniczy Kawala na terenie Kawala, Grecja i znajdujemy najlepsze z nich. Najbliższe miasteczka to Paralía Agiásmatos, Agíasma, Erateinó, Pigés, Néa Karyá 7 km, Chrysochóri 8 km, Keramotí 10 km, Chrysoúpolis 10 km, Néa Karváli 11 km i Iliokentima 15 km. Avis Avis na Airport, Autocandia na Keramoti, Hertz na Airport Megas Alexandros, Thrifty na Airport, Europcar na 65500 Chrisoupoli, Budget na Airport, Dollar na Airport, Enterprise Aerodromio Megas Aleksandros Kabala na Chrisoupoli, Budget I na Airport to firmy, których ceny porównujemy w różnych krajach/na lotniskach. Można również wynająć samochód na trasę w jedną stronę, tzw. wynajem jednostronny. Polega na tym, że odbieramy samochód w jednym miejscu i oddajemy w innym punkcie, mieście lub kraju. Porównaj okresy wynajmu, np. tydzień, weekend, jeden dzień, rok, miesiąc lub wynajem długoterminowy. Samochody standardowe (Standard), Minivan, Mały SUV (Small SUV), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Luksusowe samochody (Luxury), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Elita ekonomiczna (Economy elite), Egzotyczne samochody (Exotic), Kabriolet (Convertible), Intermediate elite, Samochody kompaktowe (Compact), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Intermediate, Elita luksusu (Luxury elite), Samochody ekonomiczne (Economy), Kompaktowa elita (Compact elite), Samochody elektryczne (Electric cars), Motorower (Moped), Furgonetka (Cargo van), Estate, Mini elite, Średni SUV (Medium SUV), Mini samochody (Mini), Duża ciężarówka (Large truck), Samochody premium (Premium), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Samochody specjalne (Special), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan) oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl.

Informacje i fakty na temat Port lotniczy Kawala (Port lotniczy Kawala im. Aleksandra Wielkiego). Lotnisko jest częścią Nomós Kaválas, na regionie Macedonia Wschodnia i Tracja na Grecja. Lotniska Port lotniczy Kawala im. Aleksandra Wielkiego również znajdują się w okolicy. Do innych nazw należy również Kavala International Airport, 卡瓦拉亚历山大大帝国际机场, Port lotniczy Kawala im. Aleksandra Wielkiego, Kavala International Airport Alexander the Great, Kratikós Aeroliménas Kaválas Mégas Aléxandros, Κρατικός Αερολιμένας Καβάλας «Μέγας Αλέξανδρος», International. Lotnisko jest ulokowane 18 feet/5 metrów nad poziomem morza. Najbliższe duże miasta i miasteczka to Sérres 92 km (do. 58 300 pop), Kawala 18 km (do. 54 000 pop), Xánthi 33 km (do. 48 200 pop), Komotini 70 km (do. 45 600 pop), Dráma 48 km (do. 44 800 pop), Chrysoúpolis 10 km (do. 8 900 pop) i Nigríta 94 km (do. 4 900 pop). Jeśli planujesz podróż z/do Port lotniczy Kawala im. Aleksandra Wielkiego, znajdziesz tutaj informacje o lotnisku, mapy, dane kontaktowe i pogodę. Szczegółowe informacje o tym, gdzie odebrać i/lub zwrócić samochód znajdziesz na zamówieniu/voucherze. Wszystkie wypożyczalnie dysponują oddziałami, w których można odebrać klucze, itd.

Informacje i fakty na temat Port lotniczy Kawala im. Aleksandra Wielkiego

Długość geograficzna: 24.6192200
Szerokość geograficzna: 40.9133100
Wysokość geograficzna: 18 fot/feet – 5 m
IATA-kod: KVA
ICAO-kod: LGKV

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Kawala im. Aleksandra Wielkiego (KVA), Grecja

Thrifty, AutoCandia, Hertz, Global, Firefly, AutoHolidays, addCar, SK Rent, National, U-Save, Drive Rhodes, Oscar, Carwiz, Enterprise, Grentals, Budget, Goldcar, Alamo, Sixt, Centauro, Payless, Vips Cars, Avis, Drive Hellas S.A., Green Motion, AbbyCar, AutoUnion, Rhodium, InterRent, Caldera, Surprice i Europcar to firmy, które porównujemy na lotnisku / w kraju.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Kawala im. Aleksandra Wielkiego - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników