Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Kephalonia

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port lotniczy Kephalonia

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Kephalonia

Wyszukuj i porównuj ceny samochodów na wynajem na Port lotniczy Kephalonia (Kefalonia Airport, Port lotniczy Kefalonia Anna Pollatou, Międzynarodowe), IATA: EFL, ICAO: LGKF na terenie Grecja. Ceny obejmują wszelkie opłaty lotniskowe, brak limitu kilometrów, wymagane ubezpieczenia oraz podatki i lokalne opłaty. Niedaleko lotniska możemy znaleźć lokalizacje wypożyczalni sieci Hertz, Global, Green Motion, addCar, Budget, Alamo, Goldcar, Avis, Rhodium, Enterprise, InterRent, Payless, Thrifty, Firefly, Europcar, National, Surprice, Sixt, itp. Celem autoprio.pl jest szybka pomoc i ułatwianie wynajmu samochodów online.

Visa, Mastercard, Digicert

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Kephalonia

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Kephalonia?

Port lotniczy Kephalonia ma ponad 14 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Hertz, Budget na International Airport Efl, Thrifty na H O 100m From Airports Entrance, Addcar na Main Road, Abbycar na Argostolion, Hertz na Airport, Global na Main Road, Green Motion na Main Road, Avis na Efl, Europcar na Andrea Metaxa 9, Interrent na Kefallonia Airport, Goldcar na Κεφαλονιάς, Dollar, Avis, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Kephalonia?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Kephalonia. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Co jest wliczone w koszt wynajmu?

Przy użyciu naszego systemu rezerwacji, wszystkie obowiązkowe opłaty dotyczące Twojego wynajmu są wliczone w cenę widoczną na stronie, lub opisane w warunkach wynajmu. W związku z tym prosimy o precyzyjne wybranie opcji odbioru i zwrotu samochodu, jak również zaznaczenie wieku głównego kierowcy (jeżeli nie jest to wiek pomiędzy 25 a 75 rokiem życia), żeby zapewnić, że potencjalne dodatkowe opłaty związane z odbiorem lub zwrotem poza godzinami pracy, lub z opłatami za młodego lub starszego kierowcę, wliczne są do pełnej ceny wynajmu w Port lotniczy Kephalonia. Pamiętaj że przy odbiorze samochodu wymagany będzie depozyt zabezpieczający wkład własny, a także w niektórych wypadkach dodatkowy depozyt paliwowy. Upewnij się, że główny kierowca ma wystarczające środki na karcie na pokrycie kwoty depozytu wymaganej przy Twojej rezerwacji.

Jakie typy samochodów mogę wypożyczyć?

Modele samochodów różnią się w zależności od sezonu, ale zazwyczaj można wynająć typy samochodów, takie jak furgonetka, intermediate elite, mała-średnia ciężarówka, 9-osobowy minivan, auta terenowe, egzotyczne samochody, suv, duża ciężarówka, samochody w pełnym rozmiarze, Średni suv, elita ekonomiczna, elita luksusu, samochody specjalne, 5-osobowy minivan, estate, pełnowymiarowa elita, motorower, samochody ekonomiczne, mały suv, samochody elektryczne, kabriolet, samochody premium, samochody standardowe, samochody hybrydowe, minibus, samochody kompaktowe, mini samochody, jeep, minivan z 7 miejscami siedzącymi, intermediate, mini elite, minivan, kompaktowa elita, luksusowe samochody w Port lotniczy Kefalonia Anna Pollatou.

Czy mogę zmodyfikować swoją rezerwację?

Tak, możesz w łatwy sposób dokonać zmian w swojej rezerwacji poprzez portal internetowy. Po złożeniu rezerwacji możesz wprowadzić poprawki za pośrednictwem portalu internetowego, korzystając z linku podanego na voucherze. Nie pobieramy opłaty administracyjnej za zmianę lub poprawki w rezerwacjach. Jednak, zależnie od charakteru zmian, których chcesz dokonać, mogą wystąpić dodatkowe koszty w Port lotniczy Kephalonia. Na przykład, w przypadku konieczności zmiany daty nie możemy zagwarantować pierwotnej ceny.

Jakie dokumenty muszę przynieść ze sobą do punktu wynajmu?

Przesyłany przez nas z potwierdzeniem rezerwacji voucher na wypożyczenie pojazdu zawiera wszystkie dokumenty wymagane podczas odbioru w Lotnisko Kephalonia. W większości przypadków, aby otrzymać zarezerwowany pojazd, musisz mieć ze sobą: Kartę kredytową na nazwisko kierowcy. Akceptowane przy odbiorze karty kredytowe obejmują MasterCard, Visa oraz sporadycznie American Express. Listę akceptowanych kart kredytowych można znaleźć w potwierdzeniu rezerwacji. Prawo jazdy. Należy pamiętać, że akceptowane jest wyłącznie pełne prawo jazdy, którym kierowca posługuje się od co najmniej 1 roku, bez poważnych obciążeń. Dowiedz się więcej o wymogach dotyczących prawa jazdy. Voucher rezerwacyjny. Zostanie Ci przesłany w ciągu 48 godzin od rezerwacji i musi zostać wydrukowany. Wszelkie inne dokumenty identyfikacyjne, jakich żąda wypożyczalnia w swoim regulaminie. Szczegóły można znaleźć na voucherze na wypożyczenie pojazdu.

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu w Port lotniczy Kephalonia, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Kefalonia Anna Pollatou - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Autoprio.pl tworzy listę cen od firm, które są bezpieczne i gwarantują wysoką jakość oferowanych usług, aby uniknąć problemów po przyjeździe. Lotnisko nazywa się IATA: EFL i ICAO: LGKF. Zawsze opłaca się porównywać przed dokonaniem rezerwacji. Małe, lokalne firmy często oferują dobre ceny. Porównujemy ceny wypożyczania samochodów od wielu firm na Port lotniczy Kephalonia na terenie -, Grecja i znajdujemy najlepsze z nich. Najbliższe miasteczka to Kefalonia, Miniá, Ammes, Lakíthra, Argostolion 7 km, Valsamáta 10 km, Lixoúri 11 km, Sámi 19 km, Póros 24 km, Itháki 33 km oraz Katastárion 39 km.

Oferujemy łatwy i bezpieczny proces rezerwacji samochodów do wynajęcia online. Poszukuj aut na wynajem, dostępnych do odbioru na lotnisku Port lotniczy Kefalonia Anna Pollatou. W polu poszukiwania wystarczy wpisać żądaną lokalizację lub wybrać ją z listy. Wynajem samochodu ze wszystkimi opłatami wliczonymi w cenę, bez ukrytych opłat za anulowanie i zmiany w rezerwacji do 24-48 godzin przed odbiorem. Odbierz samochód w jednym miejscu i zwróć go w drugim, np. na terenie innego miasta lub kraju. Umożliwiamy wynajem jednostronny, czyli wynajem samochodów w jedną stronę. Porównaj wynajem samochodów na jeden dzień, rok, miesiąc, tydzień, weekend, na długi okres lub na dowolny czas. Kompaktowa elita (Compact elite), Samochody kompaktowe (Compact), Samochody elektryczne (Electric cars), Estate, 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Furgonetka (Cargo van), Samochody standardowe (Standard), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Elita ekonomiczna (Economy elite), Intermediate, Minivan, Mały SUV (Small SUV), Mini elite, Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Samochody ekonomiczne (Economy), Duża ciężarówka (Large truck), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Średni SUV (Medium SUV), Samochody premium (Premium), Intermediate elite, Motorower (Moped), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Egzotyczne samochody (Exotic), Kabriolet (Convertible), Mini samochody (Mini), Elita luksusu (Luxury elite), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Luksusowe samochody (Luxury), Samochody specjalne (Special) oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Addcar na Main Road, Thrifty na H O 100m From Airports Entrance, Dollar, Hertz, Abbycar na Argostolion, Hertz na Airport, Green Motion na Main Road, Avis na Efl, Budget na International Airport Efl, Europcar na Andrea Metaxa 9, Avis, Interrent na Kefallonia Airport, Goldcar na Κεφαλονιάς, Global na Main Road to firmy, których ceny porównujemy w różnych krajach/na lotniskach.

Fakty i informacje na temat Port lotniczy Kephalonia (Port lotniczy Kefalonia Anna Pollatou). Lotnisko znajduje się w Nomós Kefallinías, regionie Wyspy Jońskie, w Grecja. Pozostałe lotniska w okolicy to Port lotniczy Kefalonia Anna Pollatou, Port lotniczy Zakintos Dionysios Solomos, Andravida Air Base i Port lotniczy Patras Araxos. Inna nazwa tego lotniska to Κρατικός Αερολιμένας Κεφαλονιάς, Port lotniczy Kefalonia Anna Pollatou, Cephalonia International Airport, Kefalonia International Airport Odysseus, Kefalonia Airport, International. Lotnisko znajduje się 59 feet/18 metrów powyżej poziomu morza. Agrinio 97 km (do. 46 900 pop), Pýrgos 96 km (do. 22 400 pop), Preweza 95 km (do. 17 300 pop), Amaliáda 83 km (do. 16 800 pop), Mesolóngi 86 km (do. 12 800 pop), Zakintos 51 km (do. 11 500 pop) i Argostolion 7 km (do. 9 800 pop) to duże miasta w bliskiej okolicy. Więcej informacji na temat miejsca odbioru i oddania znajduje się w szczegółach zamówienia/voucherze po dokonaniu rezerwacji. Wszystkie firmy posiadają własne biura, w których możesz odebrać klucze, itp. Planujesz wyjazd, korzystając z Port lotniczy Kefalonia Anna Pollatou na wakacje lub wycieczkę? Możesz tu znaleźć informacje, mapy, prognozy pogody, informacje kontaktowe i informacje na temat lotniska. Marzą ci się zakupy wolne od podatku? Na terminalu lotniskowym znajdują się Patisserie. Są one położone w promieniu 3 km. Potrzebujesz zakwaterowania? Astra Village, Estudios Barbara, Sandy Beach Apartments, Erietta Studios, Paradise Studios, Grey Rocks, Pythos Apartments Oraz Marias Garden Villas to przykłady hoteli i hosteli zlokalizowanych w sąsiedztwie lotniska. Położone w promieniu 3 km.

Informacje i fakty na temat Port lotniczy Kefalonia Anna Pollatou

Długość geograficzna: 20.5004800
Szerokość geograficzna: 38.1200700
Wysokość geograficzna: 59 fot/feet – 18 m
IATA-kod: EFL
ICAO-kod: LGKF

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Kefalonia Anna Pollatou (EFL), Grecja

Avis, Hertz, Europcar, Budget, Sixt, Thrifty, National, Enterprise, Alamo, InterRent, Payless, Green Motion, Firefly, Surprice, Goldcar, Rhodium, addCar, Global, U-Save, Carwiz, Centauro, Oscar, AutoUnion, AbbyCar i Caldera to firmy, które porównujemy na lotnisku / w kraju.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Kefalonia Anna Pollatou - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników