Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni

Porównywanie cen za wynajem aut na Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni (Saint-Laurent-du-Maroni Airport, Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni, Międzynarodowe), IATA: LDX, ICAO: SOOM w Gujana Francuska. Wszystkie ceny zawierają brak dopłat za kilometrówkę, opłaty lotniskowe, regionalne podatki oraz opłaty. Porównaj wypożyczalnie samochodów, takie jak Sixt, Europcar, Budget, Avis, Hertz, Thrifty, itp. Wyszukuj najkorzystniejsze oferty na wynajem samochodów na autoprio.pl.

Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni

autoprio.pl

Wskazówki wyszukiwania!

Przeszukuj wskazówki! Znajdź miasto lub lotnisko i wybierz swoją lokalizację z listy. Jeśli szukasz konkretnego kraju lub wyspy, autowypełnianie pomoże ci wybrać spośród największych lotnisk w danym kraju. Przeszukuj i rezerwuj z wyprzedzeniem, jeśli zależy ci na wyjątkowo dużym samochodzie lub dodatkowych opcjach, takich jak foteliki samochodowe, podkładki, GPS, hak holowniczy, bagażnik dachowy, itp. Możesz również wypożyczyć auto w jedną stronę, korzystając z opcji tzw. wynajmu w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w drugiej, na przykład w innym mieście lub nawet w innym kraju.

Visa, Mastercard, Digicert

Porównuj wypożyczalnie i oszczędzaj pieniądze
  • Porównujemy oferty z 1200 sieci wypożyczalni z całego świata
  • Brak opłat rezerwacyjnych oraz ukrytych kosztów
  • Ubezpieczenie i brak limitu kilometrów* FAQ >>
  • Wynajem aut bez problemów i komplikacji
  • Obsługa klienta dostępna 24/7. Bezpłatne anulacje / zmiany do 24-48 godzin przed odebraniem samochodu
  • Dobre ceny na wszystkie typy samochodów, również luksusowych, mini vanów oraz aut z automatyczną skrzynią biegów. Możesz również wypożyczyć i odebrać samochód w jednym miejscu i zwrócić w innym miejscu

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Oferujemy łatwy i bezpieczny proces rezerwacji samochodów do wynajęcia online. Poszukuj aut na wynajem, dostępnych do odbioru na lotnisku Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni. W polu poszukiwania wystarczy wpisać żądaną lokalizację lub wybrać ją z listy. Wynajem samochodu ze wszystkimi opłatami wliczonymi w cenę, bez ukrytych opłat za anulowanie i zmiany w rezerwacji do 24-48 godzin przed odbiorem.

Autoprio.pl tworzy listę cen od firm, które są bezpieczne i gwarantują wysoką jakość oferowanych usług, aby uniknąć problemów po przyjeździe. Lotnisko nazywa się IATA: LDX i ICAO: SOOM. Zawsze opłaca się porównywać przed dokonaniem rezerwacji. Małe, lokalne firmy często oferują dobre ceny. Porównujemy ceny wypożyczania samochodów od wielu firm na Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni na terenie Saint-Laurent-du-Maroni, Gujana Francuska i znajdujemy najlepsze z nich. Najbliższe miasteczka to Saint-Maurice, Moucaya, Les Écoles, Flore, Naiman, Saint-Laurent-du-Maroni 2 km, Mana 35 km i Apatou 50 km. Porównaj okresy wynajmu, np. tydzień, weekend, jeden dzień, rok, miesiąc lub wynajem długoterminowy. Samochody premium, kompaktowa elita, samochody kompaktowe, kabriolet, suv, jeep, auta terenowe, estate, duża ciężarówka, samochody ekonomiczne, 5-osobowy minivan, samochody specjalne, minivan z 7 miejscami siedzącymi, Średni suv, intermediate elite, samochody elektryczne, mini elite, furgonetka, minivan, elita luksusu, egzotyczne samochody, mini samochody, luksusowe samochody, elita ekonomiczna, mały suv, 9-osobowy minivan, minibus, samochody hybrydowe, samochody standardowe, mała-średnia ciężarówka, samochody w pełnym rozmiarze, pełnowymiarowa elita, motorower, intermediate oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Budget na Budget Alpha Location 700 Avenue Christophe Colomb, Sixt na 19 Rue Justin Catayée 97320 St Laurent du Maroni, Jumbo Car to firmy, których ceny porównujemy w różnych krajach/na lotniskach. Można również wynająć samochód na trasę w jedną stronę, tzw. wynajem jednostronny. Polega na tym, że odbieramy samochód w jednym miejscu i oddajemy w innym punkcie, mieście lub kraju.

Fakty i informacje na temat Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni (Saint-Laurent-du-Maroni Airport). Lotnisko znajduje się w Guyane, regionie Guyane, w Gujana Francuska. Saint-Laurent-du-Maroni 2 km (do. 24 300 pop), Mana 35 km (do. 5 900 pop), Apatou 50 km (do. 4 800 pop) oraz Iracoubo 92 km (do. 1 500 pop) to duże miasta w bliskiej okolicy. Port lotniczy jest ulokowany na wysokości około 16 feet/5 metrów n.p.m. Do sąsiadujących lotnisk należą Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni. Saint-Laurent-du-Maroni Airport, International to alternatywna nazwa. Więcej informacji na temat miejsca odbioru i oddania znajduje się w szczegółach zamówienia/voucherze po dokonaniu rezerwacji. Wszystkie firmy posiadają własne biura, w których możesz odebrać klucze, itp. Planujesz wyjazd, korzystając z Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni na wakacje lub wycieczkę? Możesz tu znaleźć informacje, mapy, prognozy pogody, informacje kontaktowe i informacje na temat lotniska. 8 à Huit du Lac Bleu, Opticien Krys, VV MODE, Mega Briel SLM, Mobillia, Super U, 8 à Huit, Ouest Publicité, Eco Market, Ecomax, FDJ, Bazar du Maroni, Megachauss, Orange, Peugeot Citroên Masselco, Libre service DAFA, SFR Caraïbes i Pacha multi services to sklepy w okolicach lotniska, które oferują możliwość zakupów wolnych od podatków. Znajdują się w promieniu 3 km. Taxico St Laurent Kourou Cayenne to przystanki i dworce autobusowe położone w sąsiedztwie lotniska.

Informacje, fakty i dane dotyczące Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni

Długość geograficzna: -54.0333300
Szerokość geograficzna: 5.4833300
Wysokość geograficzna: 16 fot/feet – 5 m
IATA-kod: LDX
ICAO-kod: SOOM

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Saint-Laurent-du-Maroni?

Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni ma ponad 3 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Budget na Budget Alpha Location 700 Avenue Christophe Colomb, Sixt na 19 Rue Justin Catayée 97320 St Laurent du Maroni, Jumbo Car, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Saint-Laurent-du-Maroni. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Co jest wliczone w koszt wynajmu?

Przy użyciu naszego systemu rezerwacji, wszystkie obowiązkowe opłaty dotyczące Twojego wynajmu są wliczone w cenę widoczną na stronie, lub opisane w warunkach wynajmu. W związku z tym prosimy o precyzyjne wybranie opcji odbioru i zwrotu samochodu, jak również zaznaczenie wieku głównego kierowcy (jeżeli nie jest to wiek pomiędzy 25 a 75 rokiem życia), żeby zapewnić, że potencjalne dodatkowe opłaty związane z odbiorem lub zwrotem poza godzinami pracy, lub z opłatami za młodego lub starszego kierowcę, wliczne są do pełnej ceny wynajmu w Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni. Pamiętaj że przy odbiorze samochodu wymagany będzie depozyt zabezpieczający wkład własny, a także w niektórych wypadkach dodatkowy depozyt paliwowy. Upewnij się, że główny kierowca ma wystarczające środki na karcie na pokrycie kwoty depozytu wymaganej przy Twojej rezerwacji.

Czy mogę wybrać konkretną wypożyczalnię samochodów w Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni?

W większości przypadków nazwa agencji wynajmu samochodu jest wyświetlana w wynikach wyszukiwania. W niektórych przypadkach organ wynajmujący samochód nie jest wyświetlany w wynikach wyszukiwania i można go potwierdzić dopiero po dokonaniu rezerwacji.

Które opcje dodatkowe są dostępne?

Dostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować w Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi, Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Jak wysoka jest kaucja?

Wysokość kaucji zależy od wypożyczalni samochodów i wynajmowanego pojazdu i zostanie zwrócona w ciągu 10-28 dni po wypożyczeniu, jeśli nie było szkód. We współpracy z naszymi partnerami ubezpieczeniowymi, oferujemy ubezpieczenie zwrotu szkód, które pozwoli ci ubiegać się o zwrot kosztów w przypadku, gdy zostałeś obciążony kosztami kolizji lub kradzieży. Ubezpieczenie zwrotu szkód można wykupić w momencie rezerwacji w Lotnisko Saint-Laurent-du-Maroni.

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni (LDX), Gujana Francuska

Avis, Hertz, Europcar, Budget, Sixt, Thrifty, National, Enterprise, Dollar i Jumbo to firmy, które porównujemy na lotnisku, aby znaleźć najlepszą cenę.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Saint-Laurent-du-Maroni - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników