Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Alicante-Elche

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port lotniczy Alicante-Elche

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Alicante-Elche

Porównywanie cen za wynajem aut na Port lotniczy Alicante-Elche (Alicante-Elche Airport, Port lotniczy Alicante-Elche El Altet, Międzynarodowe), IATA: ALC, ICAO: LEAL w Hiszpania. Wszystkie ceny zawierają brak dopłat za kilometrówkę, opłaty lotniskowe, regionalne podatki oraz opłaty. Porównaj wypożyczalnie samochodów, takie jak Alamo, Enterprise, Dollar, Thrifty, Surprice, Budget, Goldcar, Flizzr, Firefly, Sixt, Keddy By Europcar, National, Rhodium, Avis, Hertz, Europcar, InterRent, itp. Wyszukuj najkorzystniejsze oferty na wynajem samochodów na autoprio.pl.

Visa, Mastercard, Digicert

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Alicante-Elche

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Alicante-Elche?

Port lotniczy Alicante-Elche ma ponad 34 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Rampa Europcar na N 338 Elx, Firefly na Ap Car Park Alacant, Interrent na Aeropuerto el Altet Alacant, Goldcar, Clickrent na Carretera del Aeropuerto A Torrellano Carretera Cv 852 38 17269 0 33569 Elx, New Econorent na Carretera Nacional 338 Km 250 Laltet, Avis na Alacant, Budget na Planta 1 Alacant, Thrifty, Hertz, Centauro na Aeropuerto, Europcar na El Altet, Victoria Parking na Polígono 2 Partida Lo Morant 136 Laltet, ACE, Avis na Aeropuerto de Alacant, Sixt na Zona Llegadas Arrivals Laltet, Skippy na Elx Av Dama de 4, Drivalia na Ctra Aeropuerto Torrellano S N Torre del Pla, Dickmanns na Cv 852 Km 1 5 Alacant, Pulsar na Carretera de Torrellano Al Aeropuerto Torre del Pla, Record Go na Planta 0 N 338 Laltet, Centauro na Aeroport D Laltet, OK na Crta Aeropuerto Torrellano S N Elx, Avis, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Alicante-Elche?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Alicante-Elche. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Lotnisko Alicante-Elche?

Wynajem samochodu w Port lotniczy Alicante-Elche El Altet kosztuje od około € 28 dziennie i więcej, w zależności od sezonu i podaży. Czasami można znaleźć tańszy samochód do wynajęcia w zależności od sezonu. W większości przypadków cena wynajmu obejmuje ubezpieczenie od kolizji, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, podatek, opłatę lotniskową, nieograniczony przebieg i pomoc drogową. Należy pamiętać, że uwzględnione koszty mogą się różnić w zależności od agenta wynajmu samochodów i kraju docelowego. Wypożyczalnia samochodów może również poprosić Cię o wpłatę kaucji lub udziału własnego w wypożyczalni. Koniecznie sprawdź warunki wynajmu w momencie rezerwacji.

Jakie typy samochodów mogę wypożyczyć?

Modele samochodów różnią się w zależności od sezonu, ale zazwyczaj można wynająć typy samochodów, takie jak auta terenowe, 9-osobowy minivan, minibus, samochody hybrydowe, kompaktowa elita, jeep, elita ekonomiczna, samochody ekonomiczne, duża ciężarówka, mini samochody, mały suv, intermediate elite, luksusowe samochody, mini elite, samochody specjalne, estate, minivan, samochody premium, egzotyczne samochody, samochody kompaktowe, Średni suv, mała-średnia ciężarówka, samochody elektryczne, kabriolet, motorower, minivan z 7 miejscami siedzącymi, samochody standardowe, elita luksusu, furgonetka, intermediate, suv, 5-osobowy minivan, samochody w pełnym rozmiarze, pełnowymiarowa elita w Port lotniczy Alicante-Elche El Altet.

Jakie dokumenty muszę przynieść ze sobą do punktu wynajmu?

Przesyłany przez nas z potwierdzeniem rezerwacji voucher na wypożyczenie pojazdu zawiera wszystkie dokumenty wymagane podczas odbioru w Lotnisko Alicante-Elche. W większości przypadków, aby otrzymać zarezerwowany pojazd, musisz mieć ze sobą: Kartę kredytową na nazwisko kierowcy. Akceptowane przy odbiorze karty kredytowe obejmują MasterCard, Visa oraz sporadycznie American Express. Listę akceptowanych kart kredytowych można znaleźć w potwierdzeniu rezerwacji. Prawo jazdy. Należy pamiętać, że akceptowane jest wyłącznie pełne prawo jazdy, którym kierowca posługuje się od co najmniej 1 roku, bez poważnych obciążeń. Dowiedz się więcej o wymogach dotyczących prawa jazdy. Voucher rezerwacyjny. Zostanie Ci przesłany w ciągu 48 godzin od rezerwacji i musi zostać wydrukowany. Wszelkie inne dokumenty identyfikacyjne, jakich żąda wypożyczalnia w swoim regulaminie. Szczegóły można znaleźć na voucherze na wypożyczenie pojazdu.

Czy mogę wybrać konkretną wypożyczalnię samochodów w Port lotniczy Alicante-Elche?

W większości przypadków nazwa agencji wynajmu samochodu jest wyświetlana w wynikach wyszukiwania. W niektórych przypadkach organ wynajmujący samochód nie jest wyświetlany w wynikach wyszukiwania i można go potwierdzić dopiero po dokonaniu rezerwacji.

Jak wysoka jest kaucja?

Wysokość kaucji zależy od wypożyczalni samochodów i wynajmowanego pojazdu i zostanie zwrócona w ciągu 10-28 dni po wypożyczeniu, jeśli nie było szkód. We współpracy z naszymi partnerami ubezpieczeniowymi, oferujemy ubezpieczenie zwrotu szkód, które pozwoli ci ubiegać się o zwrot kosztów w przypadku, gdy zostałeś obciążony kosztami kolizji lub kradzieży. Ubezpieczenie zwrotu szkód można wykupić w momencie rezerwacji w Lotnisko Alicante-Elche.

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Alicante-Elche El Altet - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Wynajem samochodów na Port lotniczy Alicante-ElcheNa lotnisku w Alicante możesz porównać następujące wypożyczalnie samochodów: Avis, Budget, Centauro, Europcar, Firefly, Goldcar, Hertz, InterRent, Record Go, Sixt i Thrifty itp. Przed wyjazdem porównaj ceny wynajmu samochodów online. Na lotnisku jest wiele możliwości wypożyczenia samochodu.

Wypożyczenie samochodu na lotnisku w Alicante to naprawdę dobry pomysł, jeśli planujesz objazd Costa Blanca. Wszystkie biura wypożyczalni samochodów można znaleźć na lotnisku. Wszystkie plaże, parki przyrodnicze i miejsca turystyczne na Costa Blanca mają dostęp do dróg, co jest dobre, jeśli poruszasz się samochodem. Wynajmij samochód z wszystkimi opłatami wliczonymi w cenę, bezpłatne anulowanie i zmiany do 24-48 godzin przed odbiorem samochodu. Łatwa i bezpieczna rezerwacja samochodów online. Wyszukaj auta na wynajem, które odbierzesz bezpośrednio na Port lotniczy Alicante-Elche El Altet. Nasza wyszukiwarka wyszukuje wszystkie okoliczne lokalizacje odbioru.

Zawsze opłaca się porównywać ceny przed dokonaniem rezerwacji. Małe, lokalne biznesy często proponują dobre ceny i warunki. Porównujemy oferty na wynajem aut na Port lotniczy Alicante-Elche w Alicante, Hiszpania i wyszukujemy najlepsze oferty wypożyczenia. Najbliższe miasta to El Altet, Torrellano, Urbanova, Balsares, Bacarot, Alicante 10 km, Santa Pola 10 km, Elx 13 km, San Vicent del Raspeig 13 km, San Juan de Alicante 17 km i Mutxamel 18 km. Autoprio.pl uwzględnia ceny firm, które są bezpieczne i oferują wysoką jakość usług i brak problemów przy odbiorze. Lotnisko nazywa się IATA: ALC oraz ICAO: LEAL. Odbierz samochód w jednym miejscu i zwróć go w drugim, np. na terenie innego miasta lub kraju. Umożliwiamy wynajem jednostronny, czyli wynajem samochodów w jedną stronę. SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Intermediate elite, Motorower (Moped), Samochody ekonomiczne (Economy), Samochody premium (Premium), Estate, Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Furgonetka (Cargo van), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Samochody kompaktowe (Compact), Mini elite, Egzotyczne samochody (Exotic), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Elita ekonomiczna (Economy elite), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Minivan, Kabriolet (Convertible), Luksusowe samochody (Luxury), Elita luksusu (Luxury elite), Samochody elektryczne (Electric cars), Mały SUV (Small SUV), Duża ciężarówka (Large truck), Kompaktowa elita (Compact elite), Mini samochody (Mini), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Intermediate, Samochody specjalne (Special), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Samochody standardowe (Standard), Średni SUV (Medium SUV) oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Porównaj wynajem samochodów na jeden dzień, rok, miesiąc, tydzień, weekend, na długi okres lub na dowolny czas.

Porównaj wypożyczalnie samochodów, takie jak:

Szukając samochodu z wypożyczalni, porównaj oferty firm Dickmanns na Cv 852 Km 1 5 Alacant, Avis na Alacant, Victoria Parking na Polígono 2 Partida Lo Morant 136 Laltet, Clickrent na Carretera del Aeropuerto A Torrellano Carretera Cv 852 38 17269 0 33569 Elx, Interrent na Aeropuerto el Altet Alacant, Thrifty, Avis, Skippy na Elx Av Dama de 4, Sixt na Zona Llegadas Arrivals Laltet, ACE, Europcar na El Altet, Record Go na Planta 0 N 338 Laltet, Hertz, Centauro na Aeropuerto, Centauro na Aeroport D Laltet, Firefly na Ap Car Park Alacant, Goldcar, Budget na Planta 1 Alacant na stronie autoprio.pl, wszystkie posiadają biura w Hiszpania.

Dane i informacje dotyczące Port lotniczy Alicante-Elche (Port lotniczy Alicante-Elche El Altet). Lotnisko jest ulokowane w Provincia de Alicante, na regionie Walencja w Hiszpania. Najwięcej pasażerów przylatuje z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, Holandii, Norwegii i Szwecji. Popularne destynacje krajowe to Madryt, Palma de Mallorca i Barcelona. Terminal N jest obecnie jedynym terminalem obsługiwanym. Na lotnisku znajdują się jeszcze dwa terminale (T1 i T2), ale są one obecnie zamknięte. Budynek terminalu ma 4 kondygnacje. Lotnisko jest bazą dla linii lotniczych Norwegian Air Shuttle, Air Nostrum, Vueling i Ryanair. Aeropuerto de Alicante-Elche, Port lotniczy Alicante-Elche El Altet, Alicante-Elche Airport, Aeropuerto Internacional de Alicante – El Altet, Alicante–Elche Airport, El Altet Airport, International to alternatywna nazwa. Duże miasta w okolicy to Murcja 60 km (do. 436 900 pop), Alicante 10 km (do. 334 800 pop), Elx 13 km (do. 230 100 pop), Kartagena 84 km (do. 212 000 pop), Torrevieja 35 km (do. 101 800 pop), Orihuela 40 km (do. 86 200 pop) oraz Gandia 83 km (do. 80 000 pop). Do sąsiadujących lotnisk należą Port lotniczy Alicante-Elche El Altet, Port lotniczy Murcia-San Javier oraz Port lotniczy Región de Murcia Corvera. Lotnisko jest położone 142 feet/43 metrów ponad poziomem morza. W okolicy znajdziemy wypożyczalnie samochodów należących do firm Wiber na Carretera Aeropuerto Torrellano S N Junto A Rotonda Torrellano Torre del Pla, Europcar Base de Mantenimiento na Elx, Goldcar Base de Mantenimiento, Wiber na Carretera de Torrellano Al Aeropuerto Torre del Pla, Avis na Aeropuerto de Alacant, Rampa Europcar na N 338 Elx, Pulsar na Carretera de Torrellano Al Aeropuerto Torre del Pla, Avis Campa, Campa Sixt na Carretera de Torrellano Al Aeropuerto Elx, Wiber na Torre del Pla, Drivalia na Ctra Aeropuerto Torrellano S N Torre del Pla, OK na Carretera de Torrellano Al Aeropuerto Elx, Autoclick na Carretera Torellano Al Aeropuerto Km1 Torre del Pla, Victoria Cars na Partida Altet 2136b, New Econorent na Carretera Nacional 338 Km 250 Laltet, OK na Crta Aeropuerto Torrellano S N Elx.

Dokładne informacje na temat tego, gdzie odbierać i zwracać samochód znajdziesz na potwierdzeniu rezerwacji/voucherze. Wszystkie wypożyczalnie samochodów mają własne biura, w których można odebrać klucze, itp. Jeśli planujesz podróż do lub z lotniska Port lotniczy Alicante-Elche El Altet, znajdziesz tutaj informacje o lotnisku, mapy dane kontaktowe i prognozę pogody. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Volkswagen Tiguan, Audi Q2, Jeep Wrangler (soft top), itp. Kabriolet: np. Audi A3 Convertible, Mercedes CLK Convertible, BMW 6 Series Convertible, itp. Samochody ekonomiczne: np. Renault Zoe Electric, Peugeot 2008, Toyota Yaris, BMW i3 Electric, itp. 5-osobowy minivan: np. Kia Carnival, Citroen C4 Picasso, Citroen Berlingo, Peugeot Partner, itp. Intermediate: np. Skoda Octavia, Toyota Prius Hybrid, Opel Mokka, itp. Furgonetka: np. Renault Clio Cargo Van, Iveco Daily Cargo Van (20m3), Citroen Berlingo Cargo Van, itp. Minivan: np. Renault Trafic, Mercedes V Class, Mercedes Viano, itp. Luksusowe samochody: np. Porsche Panamera Turbo S, BMW 650 Cl Coupe, McLaren MP4 12C, BMW 7 Series, Range Rover Vogue, itp. Kompaktowa elita: np. BMW 1 Series, itp. Samochody premium: np. Mercedes C220 CDI, Mercedes CLA, Mercedes C Class, Fiat 500 Abarth, itp. Estate: np. Renault Clio Estate, Jaguar XF Sportbrake, Mercedes C Class Estate, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Ford Galaxy, Mercedes Viano, Renault Espace, Citroen C4 Grand Picasso, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. Mercedes C Class, BMW 3 Series, itp. Samochody kompaktowe: np. Nissan Leaf Electric, Citroen C4 Cactus, Audi A3 Saloon, itp. Motorower: np. Scooter 125cc, Scooter 125cc Electric, Scooter 50cc, Scooter 110cc, itp. Elita ekonomiczna: np. Smart Forfour Convertible, itp. Samochody standardowe: np. Volkswagen Passat, Audi A4, BMW 4 Series Gran Coupe, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Mercedes Vito Diesel, Ford Tourneo, Mercedes Vito, Mercedes Vito Traveliner, itp. Mini elite: np. Mini Cooper, itp. Mini samochody: np. Fiat 500, Smart Fortwo, Citroen C1 Airscape, Mini Cooper S, Peugeot 107, itp. Intermediate elite: np. BMW 2 Series Active Tourer, itp. oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl.

Moda y Estilo, Eurowings, Ferretería Alcudia, Juanjo, Santiago Bolaños Moreno, Juana Lucía Baeza Hernaiz, Tahona de Fernando, Market Sofá, Nieves, Ruffo, Juanita, Día, Ferretería Hermanos Marco, Estanco, La Canastilla de Blanca, Muebles y Tapizados Torrellano, Antonio Camargo, La confitería i Marce to sklepy w okolicach lotniska, które oferują możliwość zakupów wolnych od podatków. Znajdują się w promieniu 3 km. Potrzebujesz zakwaterowania po przybyciu do celu? Następujące hotele znajdują się w okolicy Hostal Pensimar, Hostal El Altet, Areca, Oasis Plantio Golf, Hotel Doña Isabel, Hostal La Posada, Apartamtentos Arenales Playa I Europcar Aeropuerto de Altet.

Parking, autobus, pociąg, taksówka i transfery

Lotnisko posiada jeden przystanek dla wszystkich linii autobusowych. Przystanek autobusowy na lotnisku znajduje się poza strefą odlotów terminalu na poziomie 2. Lotnisko jest połączone z miastem Alicante linią autobusową C6. Istnieją również połączenia autobusowe do Benidormu i Torrevieja. Linia autobusowa C6 łączy lotnisko z dworcami kolejowymi Luceros i Mercado. Do lotniska można dojechać autobusami, taksówkami i prywatnymi samochodami drogą N-338. Firmą taksówkarską działającą na lotnisku jest Radio Taxi Elche. Do Alicante można dojechać taksówką w ciągu 20 minut. Najbliższe stacje kolejowe to Torrellano, San Gabriel i Alicante. Jeśli przyjedziesz lub będziesz kontynuować podróż pociągiem, wszystkie znajdują się w promieniu 4 km. Przystanki autobusowe i przystanki autobusowe w pobliżu lotniska to Shuttle Direct.

Jest parking długoterminowy z monitoringiem. Parking Ogólny znajduje się w pobliżu Terminala. Posiada ponad 2.600 miejsc parkingowych i jest dobrą opcją na pobyt krótszy niż 4 dni. Parking pierwszej klasy znajduje się bezpośrednio przy terminalu i posiada 390 miejsc parkingowych.

Port lotniczy Alicante do Benidorm

Możesz wynająć samochód i odebrać go na lotnisku w Alicante i pojechać do Benidormu. Dojazd do Benidormu z lotniska Alicante może zająć do 50 minut.

Fakty i informacje związane z Port lotniczy Alicante-Elche El Altet

Długość geograficzna: -0.5581600
Szerokość geograficzna: 38.2821700
Wysokość geograficzna: 142 fot/feet – 43 m
IATA-kod: ALC
ICAO-kod: LEAL

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Alicante-Elche El Altet (ALC), Hiszpania

Solmar, Drivalia, Orlando, Hertz, Wiber, Autos Valls, Alamo, Surprice, Sixt, Maggiore, Marbesol, Record, Key and Go, OK Rent a Car, Flizzr, Autoclick, Autos Aguirre, Centauro, AutoReisen, TopCar, Thrifty, Nomadcar, Keddy By Europcar, Rhodium, Dickmanns, Cooltra Scooter, Hiper Rent a car, Firefly, La Palma 24, CICAR, Delpaso, Enterprise, Dollar, Orcar Canarias, Atesa, Autos Menorca, Budget, Avis, Owners Cars, Goldcar, Europcar, National, ClickRent, King Rent, Canarias.com, Niza, Faycan, Hertz Dream Collection, InterRent, Class Rent a Car i Malco Rent a Car to firmy, które porównujemy na lotnisku, aby znaleźć najlepszą cenę.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Alicante-Elche El Altet - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników