Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Tenerife Sur

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port lotniczy Tenerife Sur

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Tenerife Sur

Wyszukuj i porównuj ceny samochodów na wynajem na Port lotniczy Tenerife Sur (Tenerife South-Reina Sofia Airport, Port lotniczy Tenerife Sur Reina Sofía Granadilla, Międzynarodowe), IATA: TFS, ICAO: GCTS na terenie Hiszpania. Ceny obejmują wszelkie opłaty lotniskowe, brak limitu kilometrów, wymagane ubezpieczenia oraz podatki i lokalne opłaty. Do okolicznych wypożyczalni aut należą również placówki firm takich jak Thrifty, Europcar, Sixt, Budget, InterRent, Rhodium, National, Surprice, Flizzr, Goldcar, Firefly, Enterprise, Alamo, Hertz, Dollar, Keddy By Europcar, Avis, itp. Celem autoprio.pl jest szybka pomoc i ułatwianie wynajmu samochodów online.

Visa, Mastercard, Digicert

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Tenerife Sur

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Tenerife Sur?

Port lotniczy Tenerife Sur ma ponad 25 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Orlando na 11 Calle Escancho, Budget España na Autopista del Sur Km 58 5, Top Car Autoreisen Airport na Tf 1, Plus Car na San Miguel de Abona Polg Ind Las Andoriñas C Chaveña 19 Las Chafiras, Autos Faycan na Sur Granadilla, Budget Aeropuerto Reina del Sur na Granadilla, Jocar Canarias na Avenida Santa Cruz 65 San Isidro, Autoreisen, Cicar na Av S N Granadilla, Interrent na Granadilla, Canarias Golf del Sur na Hotel Golf Plaza Avenida J M Galván Bello S N Golf del Sur, ACE na Granadilla Santa Cruz, Avis na Autopista del Sur S N Atogo, Hertz na Aeropueto Reina Sofía Granadilla, Sixt na Zona Llegadas Granadilla, Canarias Hotel Fantasia Bahia Principe na Avenida J M Galván Bello Sn Golf del Sur, Goldcar na Oficina en Terminal de Llegadas Granadilla, Interrent Reina Sofia Apt na Granadilla de Abona el Mediano S N Tf 1 Km 59 Reina Sofia Aeropuerto Sur Salida 23, Plus Car na Granadilla, Goldcar Europcar na Reina Sofia el Medano Granadilla, Topcar na Granadilla, Europcar na Reina Sofia Aeropuerto Sur Tf1km59 38610 Granadilla Santa Cruz de Es el Médano, Budget Avis na Granadilla, Thrifty na Aeropueto Reina Sofía Granadilla, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Tenerife Sur?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Tenerife Sur. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Lotnisko Tenerife Sur?

Wynajem samochodu w Port lotniczy Tenerife Sur Reina Sofía Granadilla kosztuje od około € 28 dziennie i więcej, w zależności od sezonu i podaży. Czasami można znaleźć tańszy samochód do wynajęcia w zależności od sezonu. W większości przypadków cena wynajmu obejmuje ubezpieczenie od kolizji, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, podatek, opłatę lotniskową, nieograniczony przebieg i pomoc drogową. Należy pamiętać, że uwzględnione koszty mogą się różnić w zależności od agenta wynajmu samochodów i kraju docelowego. Wypożyczalnia samochodów może również poprosić Cię o wpłatę kaucji lub udziału własnego w wypożyczalni. Koniecznie sprawdź warunki wynajmu w momencie rezerwacji.

Jakie typy samochodów mogę wypożyczyć?

Modele samochodów różnią się w zależności od sezonu, ale zazwyczaj można wynająć typy samochodów, takie jak Średni suv, samochody standardowe, auta terenowe, mini elite, motorower, samochody ekonomiczne, jeep, mini samochody, elita ekonomiczna, furgonetka, suv, samochody specjalne, kompaktowa elita, minibus, pełnowymiarowa elita, kabriolet, estate, samochody w pełnym rozmiarze, samochody hybrydowe, luksusowe samochody, 9-osobowy minivan, mała-średnia ciężarówka, minivan, samochody elektryczne, samochody premium, intermediate elite, elita luksusu, mały suv, 5-osobowy minivan, intermediate, minivan z 7 miejscami siedzącymi, duża ciężarówka, samochody kompaktowe, egzotyczne samochody w Port lotniczy Tenerife Sur Reina Sofía Granadilla.

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu w Port lotniczy Tenerife Sur, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Jakie dokumenty muszę przynieść ze sobą do punktu wynajmu?

Przesyłany przez nas z potwierdzeniem rezerwacji voucher na wypożyczenie pojazdu zawiera wszystkie dokumenty wymagane podczas odbioru w Lotnisko Tenerife Sur. W większości przypadków, aby otrzymać zarezerwowany pojazd, musisz mieć ze sobą: Kartę kredytową na nazwisko kierowcy. Akceptowane przy odbiorze karty kredytowe obejmują MasterCard, Visa oraz sporadycznie American Express. Listę akceptowanych kart kredytowych można znaleźć w potwierdzeniu rezerwacji. Prawo jazdy. Należy pamiętać, że akceptowane jest wyłącznie pełne prawo jazdy, którym kierowca posługuje się od co najmniej 1 roku, bez poważnych obciążeń. Dowiedz się więcej o wymogach dotyczących prawa jazdy. Voucher rezerwacyjny. Zostanie Ci przesłany w ciągu 48 godzin od rezerwacji i musi zostać wydrukowany. Wszelkie inne dokumenty identyfikacyjne, jakich żąda wypożyczalnia w swoim regulaminie. Szczegóły można znaleźć na voucherze na wypożyczenie pojazdu.

Jakie dodatkowe opłaty mogą mnie obowiązywać?

Należy pamiętać, że każda firma wynajmująca samochody ma własne zasady dotyczące dodatkowych opłat, które są jasno określone w warunkach wynajmu, dostępnych w momencie rezerwacji. Najczęściej obowiązują dodatkowe opłaty za: odbiór/zwrot poza godzinami urzędowania, przekroczenie granic, wynajem w jedną stronę, młodych lub starszych kierowców oraz opony zimowe. Wszelkie dodatkowe koszty muszą być opłacane bezpośrednio przy wynajmie, w oddziale firmy i muszą być poniesione w lokalnej walucie na Port lotniczy Tenerife Sur Reina Sofía Granadilla.

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Tenerife Sur Reina Sofía Granadilla - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Wynajem samochodów na Port lotniczy Tenerife SurKilka firm wynajmujących samochody ma biura w budynku terminalu lotniska Tenerife South, co pozwala od razu wynająć samochód. Wynajem samochodu na Teneryfie jest popularny, zwłaszcza w szczycie sezonu. Benzyna jest też tańsza niż w pozostałej części Europy, drogi są dobre, a poruszanie się po wyspie jest łatwe i przyjemne. Tańsze samochody do wynajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem, więc podczas rezerwacji wynajmu na miejscu będziesz musiał wybierać z tego, co pozostało.

Jak zawsze sprawdź ubezpieczenie, różne ograniczenia i wypożyczenie dodatkowego sprzętu i tak dalej. Porównaj ceny, aby uniknąć niespodzianek i zaoszczędzić pieniądze. Wypożyczalnia, która znajduje się obok terminala i może pomieścić 527 samochodów, przeznaczona jest dla firm wynajmujących samochody.

Wyszukuj samochody na wynajem i odbieraj bezpośrednio na Port lotniczy Tenerife Sur Reina Sofía Granadilla. Nasza wyszukiwarka przeszukuje wszystkie pobliskie lokalizacje. Wynajmij samochód bez obaw o ukryte opłaty i koszty związane z anulowaniem/zmianami rezerwacji do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem auta. Łatwa i bezpieczna rezerwacja samochodu na wynajem online.

Autoprio.pl tworzy listę cen od firm, które są bezpieczne i gwarantują wysoką jakość oferowanych usług, aby uniknąć problemów po przyjeździe. Lotnisko nazywa się IATA: TFS i ICAO: GCTS. Zawsze opłaca się porównywać przed dokonaniem rezerwacji. Małe, lokalne firmy często oferują dobre ceny. Porównujemy ceny wypożyczania samochodów od wielu firm na Port lotniczy Tenerife Sur na terenie -, Hiszpania i znajdujemy najlepsze z nich. Najbliższe miasteczka to La Teijita, Atogo, Las Zocas, El Abrigo, San Isidro 4 km, San Miguel De Abona 7 km, Granadilla de Abona 8 km, Las Rosas 9 km, Arona 12 km i Vilaflor 14 km. Samochody kompaktowe (Compact), Samochody elektryczne (Electric cars), Estate, Egzotyczne samochody (Exotic), Luksusowe samochody (Luxury), Samochody premium (Premium), Minivan, Średni SUV (Medium SUV), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Mini samochody (Mini), Motorower (Moped), Furgonetka (Cargo van), Duża ciężarówka (Large truck), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Samochody ekonomiczne (Economy), Elita luksusu (Luxury elite), Intermediate elite, 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Elita ekonomiczna (Economy elite), Samochody specjalne (Special), Mały SUV (Small SUV), Mini elite, Intermediate, Kabriolet (Convertible), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Kompaktowa elita (Compact elite), Samochody standardowe (Standard) oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Można również wynająć samochód na trasę w jedną stronę, tzw. wynajem jednostronny. Polega na tym, że odbieramy samochód w jednym miejscu i oddajemy w innym punkcie, mieście lub kraju. Porównaj okresy wynajmu, np. tydzień, weekend, jeden dzień, rok, miesiąc lub wynajem długoterminowy. Szukając samochodu z wypożyczalni, porównaj oferty firm Goldcar na Oficina en Terminal de Llegadas Granadilla, Hertz na Aeropueto Reina Sofía Granadilla, Top Car Autoreisen Airport na Tf 1, ACE na Granadilla Santa Cruz, Interrent Reina Sofia Apt na Granadilla de Abona el Mediano S N Tf 1 Km 59 Reina Sofia Aeropuerto Sur Salida 23, Canarias Golf del Sur na Hotel Golf Plaza Avenida J M Galván Bello S N Golf del Sur, Budget Aeropuerto Reina del Sur na Granadilla, Autoreisen, Autos Faycan na Sur Granadilla, Plus Car na Granadilla, Avis na Autopista del Sur S N Atogo, Thrifty na Aeropueto Reina Sofía Granadilla, Plus Car na San Miguel de Abona Polg Ind Las Andoriñas C Chaveña 19 Las Chafiras, Europcar na Reina Sofia Aeropuerto Sur Tf1km59 38610 Granadilla Santa Cruz de Es el Médano, Orlando na 11 Calle Escancho, Cicar na Av S N Granadilla, Sixt na Zona Llegadas Granadilla, Budget España na Autopista del Sur Km 58 5 na stronie autoprio.pl, wszystkie posiadają biura w Hiszpania.

Informacje i dane dotyczące Port lotniczy Tenerife Sur (Port lotniczy Tenerife Sur Reina Sofía Granadilla). Linie lotnicze latające na lotnisko Tenerife-South Reina Sofía Granadilla to Aer Lingus, TUI Airlines Nederland, Corendon Dutch Airlines BV, Air Europe, Alba Star, Belavia, Edelweiss Air AG, Binter Canarias, British Airways, Brussels Airlines NV/SA, Condor Flugdienst, Czech Airlines JS, Easyjet UK LTD, Edelweiss Air AG, Iberia Express, COM Limited i wiele innych. Możesz poczekać na swój lot w poczekalni VIP na lotnisku Tenerife South lub spędzić czas w restauracjach, kawiarniach i barach. Jeśli nie masz czasu na zakup prezentów dla przyjaciół i rodziny, możesz to zrobić od razu na lotnisku, odwiedzając sklepy Duty-Free. South Airport posiada plac zabaw i strefę dla matki i dziecka dla pasażerów z dziećmi. Punkt pierwszej pomocy, banki, biura turystyczne, poczta i kaplica znajdują się w terminalu South Airport.

W hrabstwie Provincia de Santa Cruz de Tenerife, na regionie Wyspy Kanaryjskie na Hiszpania. Port lotniczy jest ulokowany na wysokości około 209 feet/64 metrów n.p.m. Port lotniczy Tenerife Sur Reina Sofía Granadilla, Port lotniczy Tenerife Norte Los Rodeos oraz Port lotniczy La Gomera to okoliczne lotniska. Najbliższe duże miasta i miasteczka to Santa Cruz de Tenerife 56 km (do. 222 400 pop), La Laguna 55 km (do. 150 700 pop), Arona 12 km (do. 78 600 pop), Adeje 17 km (do. 43 200 pop), La Orotava 39 km (do. 41 200 pop) oraz Granadilla de Abona 8 km (do. 40 000 pop). Inna nazwa tego lotniska to Tenerife, Tenerife South Airport, Tenerife South-Reina Sofia Airport, Sur Reina Sofia Airport, Aeropuerto Internacional Reina Sofía, Aeropuerto de Tenerife Sur, Port lotniczy Tenerife Sur Reina Sofía Granadilla, Port lotniczy Aeropuerto de Tenerife Sur, International. Porównaj wypożyczalnie samochodów, takie jak Topcar na Granadilla, Budget Avis na Granadilla, Canarias Hotel Arenas del Mar na Avenida Europa 2 el Médano, Goldcar Europcar na Reina Sofia el Medano Granadilla, Jocar Canarias na Avenida Santa Cruz 65 San Isidro, Interrent na Granadilla, Canarias Hotel Fantasia Bahia Principe na Avenida J M Galván Bello Sn Golf del Sur.Zakupy wolne od podatków? Ecological Divers Tenerife, Azul Center, Coviran, El Abrigo, Lava, WHSmith, Duotone Pro Center, HiperDino express supermarket, Ocean Calling, Multienda Dufry, Los Abrigos, Tws, La Duna, LMV, Movistar, Canarieneses i AzulKiteboarding znajdują się w okolicy lotniska. Wszystkie w promieniu 3 km. Autobus? Następujące stacje i przystanki znajdują się na lotnisku Aeropuerto Sur Salidas, Estación de Guaguas Playa de las Américas i LOS CRISTIANOS. Potrzebujesz zakwaterowania po przybyciu do celu? Następujące hotele znajdują się w okolicy Apartments Vista Montaña Roja, Vincci Tenerife Golf Hotel, Sunset View Club, Royal Tenerife Country Club, San Blas Hotel, Los Amigos Hostel Tenerife, Villa Savannah, Carel, El Medano I Hotel Sandos San Blas Nature Resort&golf.

Planujesz wylot z/do lotniska Port lotniczy Tenerife Sur Reina Sofía Granadilla podczas swojej podróży/wakacji? Tutaj możesz znaleźć informacje, mapy, prognozy pogody, dane kontaktowe i informacje dotyczące lotniska. Więcej informacji o tym, gdzie możesz odebrać lub zwrócić wypożyczany samochód, otrzymasz po dokonaniu rezerwacji. Wszystkie firmy mają własne biura, w których możesz odbierać klucze, itp. Mini samochody: np. Peugeot 107, Toyota Aygo, Volkswagen Up, itp. Luksusowe samochody: np. Mercedes SLS AMG Coupe, Ferrari 458 Italia, Bentley Mulsanne, itp. Elita ekonomiczna: np. Smart Forfour Convertible, itp. Intermediate elite: np. BMW 2 Series Active Tourer, itp. Intermediate: np. Citroen C5, Audi A3, Toyota Avensis, itp. Motorower: np. Scooter 125cc, Scooter 50cc, Scooter 125cc Electric, Scooter 110cc, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Hyundai Santa Fe, Suzuki Jimny Convertible, Kia Sorento, Jeep Renegade, Nissan Juke, itp. Mini elite: np. Mini Cooper, itp. Kabriolet: np. Audi TT Convertible, Smart Convertible, Audi A5 Convertible, itp. Kompaktowa elita: np. BMW 1 Series, itp. Samochody standardowe: np. BMW 4 Series Gran Coupe, Audi A4, Volkswagen Passat, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. Mercedes C Class, BMW 3 Series, itp. Minivan: np. Mercedes V Class, Renault Trafic, Mercedes Viano, itp. Samochody kompaktowe: np. Toyota Auris Hybrid, Hyundai i30, Opel Astra, Citroen C4 Cactus, itp. 5-osobowy minivan: np. Peugeot Partner, Ford C-Max, Citroen C4 Picasso, Citroen C3 Picasso, itp. Samochody ekonomiczne: np. Opel Corsa (Petrol & Gas), Renault Captur, Ford Fiesta, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Renault Espace, BMW 2 Series Gran Tourer, Kia Carens, itp. Estate: np. Jaguar XF Sportbrake, Ford Focus Estate, Skoda Fabia Estate, Volkswagen Passat Estate, Jaguar F Pace, itp. Samochody premium: np. Audi TT, Mercedes E Class, Mercedes C220 CDI, Mercedes CLS, Audi A6, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Mercedes Vito Diesel, Ford Tourneo, Mercedes Vito, Mercedes Vito Traveliner, itp. Furgonetka: np. Mercedes Sprinter, Fiat Doblo Cargo, Volkswagen Sharan, Ford Transit SWB Van, Volkswagen Crafter Cargo Van, itp. oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl.

Autobusy 111, 711, 343, 415 i inne odjeżdżają z lotniska. Autobus wahadłowy nr 111 zawiezie Cię do stolicy wyspy, Santa Cruz. Autobus wahadłowy numer 711 łączy lotnisko z miastami wyspy i słynnymi plażami. Trasa 343 łączy Teneryfę Południową z lotniskiem Teneryfa Północ. Lotnisko jest połączone z Golf del Sur i innymi obszarami na południe od wyspy drogą 415.

Możesz wziąć taksówkę do miejsca docelowego, jeśli chcesz szybko tam dotrzeć. Podróż do Playa de Las Americas kosztuje 30-35 EUR, Los Gigantes 65 EUR, Puerto de la Cruz 110 EUR, a lotnisko North kosztuje 90 EUR. Cennik ustalany jest dla wszystkich taksówek, a płatność odbywa się według licznika.

Na lotnisku znajdują się trzy miejsca parkingowe: parking P1, parking dla wynajmowanych samochodów oraz parking dla autobusów. Parking P1 znajduje się w niewielkiej odległości od terminala i zawiera 532 miejsca, z czego 12 jest zarezerwowanych dla osób niepełnosprawnych. Koszt parkingu i sposób dokonania rezerwacji można znaleźć na oficjalnej stronie lotniska. Parking autobusowy, na którym znajduje się 88 autobusów i 37 minibusów, przeznaczony jest dla przewoźników autobusowych.

Fakty i informacje dotyczące Port lotniczy Tenerife Sur Reina Sofía Granadilla

Długość geograficzna: -16.5724900
Szerokość geograficzna: 28.0444700
Wysokość geograficzna: 209 fot/feet – 64 m
IATA-kod: TFS
ICAO-kod: GCTS

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Tenerife Sur Reina Sofía Granadilla (TFS), Hiszpania

Rhodium, Dickmanns, La Palma 24, Goldcar, AutoReisen, Surprice, ClickRent, Dollar, Atesa, InterRent, CICAR, Budget, Wiber, Record, Niza, Owners Cars, Orcar Canarias, National, Hertz, Firefly, Europcar, Sixt, TopCar, Hiper Rent a car, Thrifty, Canarias.com, Marbesol, Drivalia, Keddy By Europcar, Solmar, Autos Valls, Delpaso, Autos Menorca, Hertz Dream Collection, King Rent, Alamo, Nomadcar, Malco Rent a Car, Orlando, Avis, OK Rent a Car, Centauro, Cooltra Scooter, Class Rent a Car, Flizzr, Faycan, Key and Go, Autos Aguirre, Autoclick, Enterprise i Maggiore to firmy, które porównujemy na lotnisku / w kraju.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Tenerife Sur Reina Sofía Granadilla - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników