Porównaj oferty wynajmu samochodów w Ciampea

Porównywanie cen aut na wynajem w mieście Ciampea, regionie Jawa Zachodnia, , Indonezja online. Wyszukaj i zarezerwuj samochód na wynajem w trzech prostych krokach.Jeśli korzystasz z naszych usług i rezerwujesz u nas samochód na wynajem, nie musisz martwić się niespodziewanymi problemami przy odbiorze. Cena obejmuje brak limitu zasięgu, obowiązkowe ubezpieczenia i opłaty lotniskowe, lokalne podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć samochód na wynajem.

Ceny dużych i małych firm w Ciampea

Porównaj wypożyczalnie samochodów Ciampea

Wskazówki wyszukiwania!

Przeszukuj wskazówki! Znajdź miasto lub lotnisko i wybierz swoją lokalizację z listy. Jeśli szukasz konkretnego kraju lub wyspy, autowypełnianie pomoże ci wybrać spośród największych lotnisk w danym kraju. Przeszukuj i rezerwuj z wyprzedzeniem, jeśli zależy ci na wyjątkowo dużym samochodzie lub dodatkowych opcjach, takich jak foteliki samochodowe, podkładki, GPS, hak holowniczy, bagażnik dachowy, itp. Możesz również wypożyczyć auto w jedną stronę, korzystając z opcji tzw. wynajmu w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w drugiej, na przykład w innym mieście lub nawet w innym kraju.

Visa, Mastercard, Digicert

Porównuj wypożyczalnie i oszczędzaj pieniądze
  • Porównujemy oferty z 1200 sieci wypożyczalni z całego świata.
  • Brak opłat rezerwacyjnych oraz ukrytych kosztów.
  • Ubezpieczenie i brak limitu kilometrów* FAQ >>
  • Wynajem aut bez problemów i komplikacji w Ciampea.
  • Obsługa klienta dostępna 24/7. Bezpłatne anulacje / zmiany do 24-48 godzin przed odebraniem samochodu w Ciampea.
  • Dobre ceny na wszystkie typy samochodów, również luksusowych, mini vanów oraz aut z automatyczną skrzynią biegów. Możesz również wypożyczyć i odebrać samochód w jednym miejscu i zwrócić w innym miejscu.

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Ciampea

Porównujemy oferty dużych i małych firm i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy aut. Porównaj auta na wynajem i oferty wypożyczenia samochodów z wielu firm w mieście Ciampea w Indonezja.

Porównujemy następujące firmy w mieście: Jawa Zachodnia, Avis, Europcar, Hawk. Wynajem aut na lotnisku w Ciampea, między innymi like Port lotniczy Pondok Cabe 25 km, Port lotniczy Pulau Panjang 27 km, Port lotniczy Jakarta Halim Perdanakusuma 38 km i Port lotniczy Dżakarta Soetta Cengkareng Soekarno Hatta 48 km, dworcach kolejowych i centrach podróży, itp. Jesteśmy w stanie zaoferować usługę wynajmu aut z wszystkimi kosztami wliczonymi w cenę. Brak ukrytych opłat, a anulowanie i wprowadzanie zmian jest darmowe nie później niż na 24-48 godziny przed umówionym odbiorem. Dzięki naszej wyszukiwarce, po wprowadzeniu miasta, lokalizacji, itp. natychmiast otrzymasz listę swoich opcji.

Fakty i informacje o Ciampea

Ciampea (Campea, Tjampea 1, Tjampea) to miasto w hrabstwie Jawa Zachodnia, Jawa Zachodnia, Indonezja, które ma około 207 200 (2018) mieszkańców. 11te największe miasto pod względem ilości mieszkańców regionu i 50te największe miasto/największy dystrykt w Indonezja. Mniejsze miasteczka, wioski i przedmieścia w okolicy to Tegalwarupulekar, Kebonduren, Sindangsari oraz Baru. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz Ciampea na jeden dzień, czy na dłużej, na pewno nie będziesz się nudzić. Zapoznaj się z informacjami znajdującymi się poniżej. Uzyskaj porady na temat lokalnych wypożyczalni w Ciampea. Większe okoliczne miasta/miasteczka to Dżakarta (do. 8 540 100 pop), Bekasi (do. 1 520 100 pop), Tangerang (do. 1 372 100 pop), South Tangerang (do. 1 303 600 pop), Depok (do. 1 198 100 pop) i Bogor (do. 800 000 pop). Miasto jest położone 147 metrów ponad poziomem morza. Dworce autobusowe oraz przystanki autobusowe w mieście to Terminal Damri, Transpakuan, Ciampea, Terminal Bojong Gede, Damri, Merdeka, Terminal autobusowy BaranangSiang, Terminal Bubulak. Udzielamy również porad dotyczących wyboru wypożyczalni samochodów na Jawa Zachodnia.

Zajęcia, Zabytki oraz Atrakcje

Sugestie i porady dotyczące form spędzania czasu w mieście Ciampea, atrakcje, obiekty, eventy, muzea, aktywności i wskazówki dotyczące pobytu. Masz ochotę napawać się widokami miasta? Rumah pribadu, Pungli Masjid oraz My Home to punkty obserwacyjne w centralnej częsci miasta. Koin IPB, Arboretum lanskap Park, Bukit Air, Inti Farm Bogor oraz Woodland są ulokowane w mieście i oferują niesamowitą szansę na kontakt z naturą i podziwianie parków i ogrodów. Pałac Bogor to ekscytujące, starsze i wspaniałe budynki, takie jak dwory i pałace w okolicy. Chciałbyś zapoznać się ze starszymi budynkami i starożytnymi pomnikami? Masz ochotę zobaczyć starożytne relikty, historyczne budynki, antyki i obiekty dziedzictwa kulturowego? Te miejsca znajdują się w okolicy: Bogor’s Botanical Garden (Kebun Raya), SITUS MBAH DALEM oraz Prasasti Pasir jambu. Chcesz wynająć auto na wyjazd golfowy? Palm Hill Golf Club 18 km, Jagorawi Golf and Country Club 22 km, Klub Golf Bogor Raya 16 km, Padang Golf Bukit Pelangi 21 km, Gunung Geulis Golf 20 km, Sawangan Golf and Country Club 18 km, Bogor Golf 9 km oraz R Hotel Rancmaya Golf & Country Club 18 km stanowią przykłady pól golfowych ulokowanych po sąsiedzku. Chcesz zrobić coś fajnego z całą rodziną? Jeśli chcesz wybrać się do parku rozrywki, aquaparku lub parku tematycznego, oto twoje opcje SKI, The Jungle Adventure Park wodny, Durian Warso Farms, Children’s Playpark, Fishing Valley, Fishing Ponds.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem aut Lotnisko Dżakarta Soekarno-Hatta, Wypożyczyć auto Lotnisko Halim Perdanakusuma i Wypożyczenia auta Lotnisko Pondok Cabe. Wyszukuj i znajdź tanie auta na wynajem w Ciampea.

Wypożyczalnie samochodów Ciampea, Indonezja

Aby znaleźć najlepszą cenę, porównujemy następujące firmy Hawk, Europcar, TRAC Astra, Eazy Rent i Avis w Ciampea. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Dżakarta Soetta Cengkareng Soekarno Hatta, Port lotniczy Jakarta Halim Perdanakusuma, Port lotniczy Pondok Cabe i Port lotniczy Pulau Panjang. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Ciampea - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników