Porównaj oferty wynajmu samochodów w Pontianak

Porównywanie cen za wynajem aut w mieście Pontianak, regionie Borneo Zachodnie, , Indonezja. Z nami nie musisz się obawiać przykrych niespodzianek przy odbiorze samochodu w swojej lokalizacji.Wszystkie ceny na autoprio.pl obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itd.

Ceny dużych i małych firm w Pontianak

Porównaj wypożyczalnie samochodów Pontianak

Wskazówki wyszukiwania!

Przeszukuj wskazówki! Znajdź miasto lub lotnisko i wybierz swoją lokalizację z listy. Jeśli szukasz konkretnego kraju lub wyspy, autowypełnianie pomoże ci wybrać spośród największych lotnisk w danym kraju. Przeszukuj i rezerwuj z wyprzedzeniem, jeśli zależy ci na wyjątkowo dużym samochodzie lub dodatkowych opcjach, takich jak foteliki samochodowe, podkładki, GPS, hak holowniczy, bagażnik dachowy, itp. Możesz również wypożyczyć auto w jedną stronę, korzystając z opcji tzw. wynajmu w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w drugiej, na przykład w innym mieście lub nawet w innym kraju.

Visa, Mastercard, Digicert

Porównuj wypożyczalnie i oszczędzaj pieniądze
  • Porównujemy oferty z 1200 sieci wypożyczalni z całego świata.
  • Brak opłat rezerwacyjnych oraz ukrytych kosztów.
  • Ubezpieczenie i brak limitu kilometrów* FAQ >>
  • Wynajem aut bez problemów i komplikacji w Pontianak.
  • Obsługa klienta dostępna 24/7. Bezpłatne anulacje / zmiany do 24-48 godzin przed odebraniem samochodu w Pontianak.
  • Dobre ceny na wszystkie typy samochodów, również luksusowych, mini vanów oraz aut z automatyczną skrzynią biegów. Możesz również wypożyczyć i odebrać samochód w jednym miejscu i zwrócić w innym miejscu.

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Pontianak

Znajdź najlepsze ceny na wynajem samochodów online. Porównywanie cen przez internet może być korzystne, biorąc pod uwagę fakt, że wiele mniejszych firm umożliwia rezerwację jedynie na miejscu. Porównanie cen aut na wynajem z wielu wypożyczalni w Pontianak, Indonezja.

Samochody na wynajem są dostępne w Pontianak, w centrach podróży, na stacjach kolejowych oraz lotniskach, takich jak like Port lotniczy Pontianak Sungai Durian Supadio 16 km, PNK. Wypożyczalnia aut, w której wszystkie opłaty są wliczone w cenę, nie ma ukrytych opłat, a anulowanie/zmiany do 24-48 godzin przez odbiorem są darmowe. Łatwa i bezpieczna rezerwacja aut na wynajem online. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz punkt odbioru. Porównujemy następujące firmy w mieście: Borneo Zachodnie, Europcar, Hawk, Avis.

Fakty i informacje o Pontianak

Pontianak (Kota Pontianak, Pontijanak) to miasto w hrabstwie Borneo Zachodnie, Borneo Zachodnie, Indonezja, które ma około 455 200 (2018) mieszkańców. To siedziba powiatu w regionie. 1te największe miasto pod względem ilości mieszkańców regionu i 25te największe miasto/największy dystrykt w Indonezja. Pontianak Barat i Pondoktengah to małe wioski, przedmieścia i miasteczka w okolicy. Poznaj więcej informacji na temat tego, co miasto Pontianak ma do zaoferowania i jakie firmy są w nim zlokalizowane. Inne większe miasta/miasteczka w okolicy to -. Miasto jest położone około 2 metrów nad poziomem morza. Przystanek autobusowy? W mieście znajdują się następujące dworce oraz przystanki Terminal Batulayang oraz Terminal ALBN Sungai Ambawang. Dowiedz się więcej na temat firm dostępnych w kraju.

Zajęcia, Zabytki oraz Atrakcje

Parę sugestii na temat miejsc, aktywności, eventów, atrakcji, muzeów i obiektów wartych odwiedzenia podczas urlopu w Pontianak. Interesuje cię mecz lokalnej drużyny? Chcesz posłuchać koncertu? Obejrzeć mecz futbolu? W niedalekiej odległości od centrum miast są zlokalizowane Komplek GOR. Rumah Betang oraz Museum Kalimantan Barat są zlokalizowane w okolicach centrum. Dzień spędzany w muzeach i galeriach sztuki w Pontianak? TAMAN DIGULIS, Gardenia to parki tematyczne, aquaparki i parki rozrywki położone w Pontianak. Szukasz wrażeń i zajęć dla całej rodziny? Masz ochotę na wizytę na zjeżdżalni? Chcesz skorzystać z okazji na zrobienie zakupów? Duże centra handlowe w mieście, to np. Mall Matahari.

Ogrody, Parki i Punkty widokowe

Fascynujące parki i ogrody zlokalizowane w centrum miasta to Park UNTAN, Alun Alun Kapuas, Park Fakultas Pasca Sarjana Untan, Park MIPA Untan, Park POLNEP i Park Auditorium Untan. Do terenów zielonych i parków doskonałych dla osób poszukujących kontaktu z naturą należą Alun Alun Kota Pontianak, Mega Mall Parking Area, Costummers’Car Park, TAMAN BUDAYA, Museum Kalimantan Barat i Museum Park.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wypożyczalnie samochodów Lotnisko Pontianak-Supadio. Porównuj opcje wynajmu długoterminowego, na jeden dzień, na rok, miesiąc, tydzień, weekend, lub na dowolnie wybrany okres w Pontianak.

Wypożyczalnie samochodów Pontianak, Indonezja

TRAC Astra, Hawk, Avis, Eazy Rent i Europcar to firmy, które porównujemy w mieście i regionie, aby znaleźć najlepszą cenę. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Pontianak Sungai Durian Supadio. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Pontianak - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników