Ceny dużych i małych firm w Ungaran

Porównaj wypożyczalnie samochodów Ungaran

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Ungaran

Możesz tutaj dokonać porównania cen wynajmu aut w mieście Ungaran, regionie Jawa Środkowa, , Indonezja.Kiedy decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz się obawiać czyhających na ciebie nieprzyjemnych niespodzianek przy odbiorze. Ceny obejmują wszelkie opłaty lotniskowe, brak limitu mil i wymagane ubezpieczenia, podatki i opłaty, itp. Autoprio.pl może pomóc ci znaleźć ofertę taniego wynajmu aut online.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Ungaran

Porównaj auta na wynajem i wypożyczanie samochodów w wielu firmach w Ungaran w Indonezja. Porównujemy zarówno duże firmy, jak i małe i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy pojazdów.

Hawk, Avis, Europcar to firmy, których ceny poddajemy porównaniom, aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę. Wynajem aut na lotnisku w Ungaran, między innymi like Port lotniczy Semarang Achmad Yani 19 km, Port lotniczy Surakarta Lanud Adisumarmo 56 km i Port lotniczy Yogyakarta Adisucipto 72 km, dworcach kolejowych (Tuntang) i centrach podróży, itp. Jesteśmy w stanie zaoferować usługę wynajmu aut z wszystkimi kosztami wliczonymi w cenę. Brak ukrytych opłat, a anulowanie i wprowadzanie zmian jest darmowe nie później niż na 24-48 godziny przed umówionym odbiorem. Dzięki naszej wyszukiwarce, po wprowadzeniu miasta, lokalizacji, itp. natychmiast otrzymasz listę swoich opcji.

Informacje i fakty o Ungaran

Ungaran (Oengaran, Unggaran) znajduje się w hrabstwie Jawa Środkowa, Jawa Środkowa, Indonezja i posiada około 127 800 (2018) mieszkańców. To centralne miasto w regionie. To 10te największe miasto pod względem liczby mieszkańców tego regionu i 97te największe miasto/największy dystrykt w Indonezja. Gunung Kendil, Genuk Barat, Putotan, Paren oraz Sidomulyo to małe wioski, przedmieścia i miasteczka w okolicy. Poznaj więcej informacji na temat tego, co miasto Ungaran ma do zaoferowania i jakie firmy są w nim zlokalizowane. Miasto jest położone 351 metrów ponad poziomem morza. Semarang (do. 1 288 100 pop), Surakarta (do. 555 300 pop), Salatiga (do. 172 600 pop) oraz Purwodadi (do. 150 200 pop) to większe miasteczka i miasta w sąsiedztwie. Przystanek autobusowy? W mieście znajdują się następujące dworce oraz przystanki Terminal Banyumanik, Terminal Bawen, Terminal Sumowono, Terminal Cangkiran, Terminal Bayangan Sukun i Terminal Ungaran. Udzielamy również wskazówek dotyczących wypożyczalni samochodów na Jawa Środkowa.

Atrakcje, Zabytki & Zajęcia

Parę sugestii na temat miejsc, aktywności, eventów, atrakcji, muzeów i obiektów wartych odwiedzenia podczas urlopu w Ungaran. Graha Candi Golf 13 km oraz Diponegoro Lapangan Praktis Golf 13 km to przykłady pól golfowych w okolicach miasta. Planujesz wyjazd golfowy lub masz ochotę grać w golfa? Przyjrzyj się całemu miastu z Brown Canyon Semarang, które znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. Do terenów zielonych i parków doskonałych dla osób poszukujących kontaktu z naturą należą Park Bumi Rejo, Park Unyil, Park Toga RW XIII, Park Amongrogo i Alun alun mini. Chcesz obejrzeć mecz lub innej wydarzenie sportowe, a może posłuchać koncertu? W okolicy miasta znajdują się Stadium Mujil.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem aut Lotnisko Semarang-Achmad Yani, Wypożyczyć auto Lotnisko Yogyakarta-Adisucipto i Wypożyczenia auta Lotnisko Surakarta-Adisumarmo.

Wypożyczalnie samochodów Ungaran, Indonezja

Aby znaleźć najlepszą cenę, porównujemy następujące firmy Hawk, Europcar, TRAC Astra, Eazy Rent i Avis w Ungaran. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Semarang Achmad Yani, Port lotniczy Yogyakarta Adisucipto i Port lotniczy Surakarta Lanud Adisumarmo. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Ungaran - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników