Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Tjilik Riwut

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port lotniczy Tjilik Riwut

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Tjilik Riwut

Wyszukuj i porównuj ceny samochodów na wynajem na Port lotniczy Tjilik Riwut (Tjilik Riwut Airport, Port lotniczy Palangkaraya Panarung Tjilik Riwut), IATA: PKY, ICAO: WAOP na terenie Indonezja. Ceny obejmują wszelkie opłaty lotniskowe, brak limitu kilometrów, wymagane ubezpieczenia oraz podatki i lokalne opłaty. Celem autoprio.pl jest szybka pomoc i ułatwianie wynajmu samochodów online.

Visa, Mastercard, Digicert

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Palangkaraya Panarung Tjilik Riwut - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Zawsze opłaca się porównywać ceny przed dokonaniem rezerwacji. Małe, lokalne biznesy często proponują dobre ceny i warunki. Porównujemy oferty na wynajem aut na Port lotniczy Tjilik Riwut w Palangkaraya, Indonezja i wyszukujemy najlepsze oferty wypożyczenia. Najbliższe miasta to Tumbangrungan, Palangkaraya, Senglang, Palangkaraya 3 km. Autoprio.pl uwzględnia ceny firm, które są bezpieczne i oferują wysoką jakość usług i brak problemów przy odbiorze. Lotnisko nazywa się IATA: PKY oraz ICAO: WAOP.

Oferujemy łatwy i bezpieczny proces rezerwacji samochodów do wynajęcia online. Poszukuj aut na wynajem, dostępnych do odbioru na lotnisku Port lotniczy Palangkaraya Panarung Tjilik Riwut. W polu poszukiwania wystarczy wpisać żądaną lokalizację lub wybrać ją z listy. Wynajem samochodu ze wszystkimi opłatami wliczonymi w cenę, bez ukrytych opłat za anulowanie i zmiany w rezerwacji do 24-48 godzin przed odbiorem. Aby znaleźć najlepszą cenę, porównaj następujące firmy: Europcar, Avis, Hawk na autoprio.pl w Indonezja.

Informacje i fakty na temat Port lotniczy Tjilik Riwut (Port lotniczy Palangkaraya Panarung Tjilik Riwut). Lotnisko jest częścią Borneo Środkowe, na regionie Borneo Środkowe na Indonezja. Do sąsiadujących lotnisk należą Port lotniczy Palangkaraya Panarung Tjilik Riwut. Lotnisko znajduje się 82 feet/25 metrów powyżej poziomu morza. Do dużych, okolicznych miast należą Palangkaraya 3 km (do. 148 100 pop). Port lotniczy Palangkaraya Panarung Tjilik Riwut, Bandar Udara Tjilik Riwut, Tjilik Riwut Airport, Panarung Airport to alternatywna nazwa. Potrzebujesz zakwaterowania? Amaris Palangkaraya to przykłady hoteli i hosteli zlokalizowanych w sąsiedztwie lotniska. Położone w promieniu 3 km. Jeśli planujesz podróż z/do Port lotniczy Palangkaraya Panarung Tjilik Riwut, znajdziesz tutaj informacje o lotnisku, mapy, dane kontaktowe i pogodę. Szczegółowe informacje o tym, gdzie odebrać i/lub zwrócić samochód znajdziesz na zamówieniu/voucherze. Wszystkie wypożyczalnie dysponują oddziałami, w których można odebrać klucze, itd. Masz czas i ochotę na zakupy wolne od podatków w okolicy lotniska? W sąsiedztwie znajdziesz Sendy’s i Palma & Hotel Neo. Autobus? Następujące stacje i przystanki znajdują się na lotnisku Terminal i PO Yessoe to Pangkalanbun.

Fakty i informacje związane z Port lotniczy Palangkaraya Panarung Tjilik Riwut

Długość geograficzna: 113.9430000
Szerokość geograficzna: -2.2251300
Wysokość geograficzna: 82 fot/feet – 25 m
IATA-kod: PKY
ICAO-kod: WAOP

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Najbliższe miejsca docelowe, Port lotniczy Tjilik Riwut

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: -. Wynajem samochodów w pobliskich miastach: Porównaj wypożyczone samochody Palangkaraya. Wynajmij samochód w miastach regionu: Wypożyczalnia samochodów Palangkaraya i Porównaj wynajem samochodów Sampit.

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Palangkaraya Panarung Tjilik Riwut (PKY), Indonezja

Avis, Europcar, Hawk, TRAC Astra i Eazy Rent to firmy, które porównujemy na lotnisku / w kraju.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Palangkaraya Panarung Tjilik Riwut - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników