Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Hornafjörður

U nas możesz porównać ceny za wynajem samochodów na Port lotniczy Hornafjörður (Hornafjörður Airport, Port lotniczy Hornafjordur), IATA: HFN, ICAO: BIHN w Islandia. Wyszukuj w naszej wyszukiwarce i bez trudu rezerwuj wynajem auta. Porównaj wypożyczalnie samochodów, takie jak Thrifty, Europcar, Sixt, Avis, Budget, Hertz, itp. Wszystkie ceny obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe, pomoc drogową oraz wymagane ubezpieczenia, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomaga w znalezieniu tanich samochodów na wynajem.

Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Hornafjörður

autoprio.pl

Wskazówki wyszukiwania!

Przeszukuj wskazówki! Znajdź miasto lub lotnisko i wybierz swoją lokalizację z listy. Jeśli szukasz konkretnego kraju lub wyspy, autowypełnianie pomoże ci wybrać spośród największych lotnisk w danym kraju. Przeszukuj i rezerwuj z wyprzedzeniem, jeśli zależy ci na wyjątkowo dużym samochodzie lub dodatkowych opcjach, takich jak foteliki samochodowe, podkładki, GPS, hak holowniczy, bagażnik dachowy, itp. Możesz również wypożyczyć auto w jedną stronę, korzystając z opcji tzw. wynajmu w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w drugiej, na przykład w innym mieście lub nawet w innym kraju.

Visa, Mastercard, Digicert

Porównuj wypożyczalnie i oszczędzaj pieniądze
  • Porównujemy oferty z 1200 sieci wypożyczalni z całego świata
  • Brak opłat rezerwacyjnych oraz ukrytych kosztów
  • Ubezpieczenie i brak limitu kilometrów* FAQ >>
  • Wynajem aut bez problemów i komplikacji
  • Obsługa klienta dostępna 24/7. Bezpłatne anulacje / zmiany do 24-48 godzin przed odebraniem samochodu
  • Dobre ceny na wszystkie typy samochodów, również luksusowych, mini vanów oraz aut z automatyczną skrzynią biegów. Możesz również wypożyczyć i odebrać samochód w jednym miejscu i zwrócić w innym miejscu

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Hornafjordur - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Możemy zaoferować wynajem samochodu bez ukrytych opłat. Łatwe i bezpieczne wyszukiwanie samochodów do wynajęcia przez internet. Wypożyczane samochody możesz odebrać bezpośrednio na lotnisku Port lotniczy Hornafjordur. Przeszukaj lokalizacje i wybierz docelowe miejsce na liście.

Autoprio.pl podaje ceny firm gwarantujących bezpieczeństwo, wysoką jakość oraz bezproblemowość przy odbiorze samochodu. Nazwa lotniska to IATA: HFN oraz ICAO: BIHN. Duży i bezpieczny, czy mały i tani? Warto porównywać przed rezerwacją. Tutaj możesz porównać samochody do wynajęcia od kilku firm na Port lotniczy Hornafjörður w -, Islandia. Najbliższymi miastami są Höfn, Höfn 5 km. Europcar, Hertz, Budget to firmy, których ceny porównujemy w różnych krajach/na lotniskach. Estate, elita luksusu, mini elite, samochody ekonomiczne, luksusowe samochody, samochody standardowe, samochody hybrydowe, samochody kompaktowe, duża ciężarówka, egzotyczne samochody, minivan z 7 miejscami siedzącymi, 9-osobowy minivan, minibus, minivan, mała-średnia ciężarówka, intermediate, samochody w pełnym rozmiarze, samochody premium, suv, jeep, auta terenowe, samochody specjalne, pełnowymiarowa elita, mały suv, samochody elektryczne, mini samochody, kompaktowa elita, intermediate elite, 5-osobowy minivan, Średni suv, kabriolet, furgonetka, motorower, elita ekonomiczna oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Porównaj wynajem samochodów na jeden dzień, rok, miesiąc, tydzień, weekend, na długi okres lub na dowolny czas. Odbierz samochód w jednym miejscu i zwróć go w drugim, np. na terenie innego miasta lub kraju. Umożliwiamy wynajem jednostronny, czyli wynajem samochodów w jedną stronę.

Informacje i dane dotyczące Port lotniczy Hornafjörður (Port lotniczy Hornafjordur). W hrabstwie Sveitarfélagið Hornafjörður, na regionie Austurland na Islandia. Lotnisko znajduje się 24 feet/7 metrów powyżej poziomu morza. Do innych nazw należy również Hornafjordur Airport, Port lotniczy Hornafjordur, Hornafjörður Airport. Duże miasta w okolicy to Höfn 5 km (do. 1 700 pop) oraz Reyðarfjörður 95 km (do. 1 200 pop). Do sąsiadujących lotnisk należą Port lotniczy Hornafjordur, Port lotniczy Djúpivogur, Port lotniczy Breiðdalsvík oraz Port lotniczy Fagurhólsmýri. Planujesz wylot z/do lotniska Port lotniczy Hornafjordur podczas swojej podróży/wakacji? Tutaj możesz znaleźć informacje, mapy, prognozy pogody, dane kontaktowe i informacje dotyczące lotniska. Więcej informacji o tym, gdzie możesz odebrać lub zwrócić wypożyczany samochód, otrzymasz po dokonaniu rezerwacji. Wszystkie firmy mają własne biura, w których możesz odbierać klucze, itp. Hotele i miejsca zakwaterowania znajdujące się w okolicy lotniska to np. Edda Hotel Nesjum, Fosshotel Vatnajokull Oraz Foss Vatnajokull, jeśli interesuje cię znalezienie miejsca do przenocowania. Znajdują się niedalej niż 3 km od lotniska.

Informacje i fakty na temat Port lotniczy Hornafjordur

Długość geograficzna: -15.2272200
Szerokość geograficzna: 64.2955600
Wysokość geograficzna: 24 fot/feet – 7 m
IATA-kod: HFN
ICAO-kod: BIHN

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Hornafjörður

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Hornafjörður?

Port lotniczy Hornafjörður ma ponad 3 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Europcar, Hertz, Budget, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Hornafjörður?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Hornafjörður. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Co jest wliczone w koszt wynajmu?

Przy użyciu naszego systemu rezerwacji, wszystkie obowiązkowe opłaty dotyczące Twojego wynajmu są wliczone w cenę widoczną na stronie, lub opisane w warunkach wynajmu. W związku z tym prosimy o precyzyjne wybranie opcji odbioru i zwrotu samochodu, jak również zaznaczenie wieku głównego kierowcy (jeżeli nie jest to wiek pomiędzy 25 a 75 rokiem życia), żeby zapewnić, że potencjalne dodatkowe opłaty związane z odbiorem lub zwrotem poza godzinami pracy, lub z opłatami za młodego lub starszego kierowcę, wliczne są do pełnej ceny wynajmu w Port lotniczy Hornafjörður. Pamiętaj że przy odbiorze samochodu wymagany będzie depozyt zabezpieczający wkład własny, a także w niektórych wypadkach dodatkowy depozyt paliwowy. Upewnij się, że główny kierowca ma wystarczające środki na karcie na pokrycie kwoty depozytu wymaganej przy Twojej rezerwacji.

Czy mogę wybrać konkretną wypożyczalnię samochodów w Port lotniczy Hornafjörður?

W większości przypadków nazwa agencji wynajmu samochodu jest wyświetlana w wynikach wyszukiwania. W niektórych przypadkach organ wynajmujący samochód nie jest wyświetlany w wynikach wyszukiwania i można go potwierdzić dopiero po dokonaniu rezerwacji.

Jakie dodatkowe opłaty mogą mnie obowiązywać?

Należy pamiętać, że każda firma wynajmująca samochody ma własne zasady dotyczące dodatkowych opłat, które są jasno określone w warunkach wynajmu, dostępnych w momencie rezerwacji. Najczęściej obowiązują dodatkowe opłaty za: odbiór/zwrot poza godzinami urzędowania, przekroczenie granic, wynajem w jedną stronę, młodych lub starszych kierowców oraz opony zimowe. Wszelkie dodatkowe koszty muszą być opłacane bezpośrednio przy wynajmie, w oddziale firmy i muszą być poniesione w lokalnej walucie na Port lotniczy Hornafjordur.

Jakie dokumenty muszę przynieść ze sobą do punktu wynajmu?

Przesyłany przez nas z potwierdzeniem rezerwacji voucher na wypożyczenie pojazdu zawiera wszystkie dokumenty wymagane podczas odbioru w Lotnisko Hornafjörður. W większości przypadków, aby otrzymać zarezerwowany pojazd, musisz mieć ze sobą: Kartę kredytową na nazwisko kierowcy. Akceptowane przy odbiorze karty kredytowe obejmują MasterCard, Visa oraz sporadycznie American Express. Listę akceptowanych kart kredytowych można znaleźć w potwierdzeniu rezerwacji. Prawo jazdy. Należy pamiętać, że akceptowane jest wyłącznie pełne prawo jazdy, którym kierowca posługuje się od co najmniej 1 roku, bez poważnych obciążeń. Dowiedz się więcej o wymogach dotyczących prawa jazdy. Voucher rezerwacyjny. Zostanie Ci przesłany w ciągu 48 godzin od rezerwacji i musi zostać wydrukowany. Wszelkie inne dokumenty identyfikacyjne, jakich żąda wypożyczalnia w swoim regulaminie. Szczegóły można znaleźć na voucherze na wypożyczenie pojazdu.

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Hornafjordur (HFN), Islandia

Avis, Hertz, Europcar, Budget i Sixt to firmy, które porównujemy na lotnisku / w kraju.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Hornafjordur - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników