Ceny dużych i małych firm w Amman

Porównaj wypożyczalnie samochodów Amman

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Amman

Tutaj możesz porównać ceny wynajmu aut w Amman, regionie Amman, , Jordania. W prosty sposób znajdź i zarezerwuj samochód na wynajem. Jeśli decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz martwić się o niespodzianki, kiedy chcesz odebrać auto. W centralnej lokalizacji znajdują się również wypożyczalnie samochodów, takie jak Europcar, InterRent, Dollar, Enterprise, Hertz, Surprice, Budget, Avis, Thrifty, Alamo, Payless, National, Sixt, Green Motion itp.Nasze ceny obejmują brak limitów odległości, opłaty lotniskowe, pomoc drogową i obowiązkowe ubezpieczenie, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć tanie auto na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Amman

Porównaj auta na wynajem i wypożyczanie samochodów w wielu firmach w Amman w Jordania. Porównujemy zarówno duże firmy, jak i małe i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy pojazdów.

Samochody na wynajem są dostępne w Amman, w centrach podróży, na stacjach kolejowych oraz lotniskach, takich jak like Port lotniczy Marka Amman Civil 5 km, Port lotniczy Amman Queen Alia Zizya 26 km oraz King Hussein Air Base 54 km, AMM. Wypożyczalnia aut, w której wszystkie opłaty są wliczone w cenę, nie ma ukrytych opłat, a anulowanie/zmiany do 24-48 godzin przez odbiorem są darmowe. Łatwa i bezpieczna rezerwacja aut na wynajem online. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz punkt odbioru. Interrent Airport na Al Matar Street 22, Dollar, Hertz na الدوار الخامس, Sixt Meet & Greet na Issam Al Ajlouni Street, Europcar na Kempinski Hotel Abd Al Hameed Shoman St 24, Dollar na Queen Alia Intl Ap, Avis na Intercontinental Jordan Al Kulliyah Al Elmiyah Al Eslamiyah St 66, Dollar na Main Office, Hertz na Issam Al Ajlouni Street, Thrifty na Boulevard Buildings, Hertz na Grand Hyatt Hotel, Thrifty, Dollar na Downtown to firmy, których ceny poddajemy porównaniom, aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę.

Informacje o Amman

Amman (عمّان, Rabbath Ammon, Rabbah) to miasto w hrabstwie Amman, Amman, Jordania. Około 1 275 900 (2018) mieszkańców mieszka w tym mieście. Miasto jest stolicą kraju. 1te największe miasto z największą ilością mieszkańców w regionie i 1te największe miasto/największy dystrykt w regionie w Jordania. Zlokalizowane około 757 metrów ponad poziomem morza. Większe miasta/miasteczka znajdujące się w sąsiedztwie to Zarka (do. 792 700 pop), Russeifa (do. 268 200 pop), Wādī as Sīr (do. 181 200 pop), ‘Ajlūn (do. 125 600 pop), Mādabā (do. 82 300 pop) i As Salţ (do. 80 200 pop). Małe wioski, miasteczka i przedmieścia w okolicy to Sūf, Aţ Ţayyibah, Sakib, Jāwā, Şakhrah, Ḩayy al Mudrij, Minţaqat al Madīnah, Ḩayy al Maqarr i Ḩayy Jabal al Jawfah. Przeczytaj więcej na temat tego, co miasto ma do zaoferowania w zakresie atrakcji, wydarzeń kulturalnych i firm zlokalizowanych w Amman i kraju. Najbliższe przystanki autobusowe oraz dworce autobusowe to Jabal Amman Service car station, JETT Dworzec autobusowy Amman, Wihdat Dworzec autobusowy, share taxi to N bus station, JETT Autobus do Irbid oraz Queen Alai Airport express station. Dowiedz się więcej na temat firm dostępnych w kraju.

Zabytki, Atrakcje i Zajęcia

Masz zamiar odwiedzić i zwiedzić w Amman? Zapoznaj się z sugestiami dotyczącymi miejsc wartych uwagi, muzeów, atrakcji i wydarzeń kulturalnych w mieście. Jordan Galeria Narodowa Fine Arts Budynek 2, Islamic Museum, ACOR, Jordan Folklore Museum, The Jordan Museum, Royal Automobile Museum, Jordan Galeria Narodowa Fine Arts Budynek 1, The Children’s Museum, Museum Citadel i Muzeum Parliamentary Life są zlokalizowane w okolicach centrum. Dzień spędzany w muzeach i galeriach sztuki w Amman? Amr Ibn Salim Alkhuza’i są pięknymi, islamskimi świątyniami i meczetami znajdującymi się nieopodal. Interesujące ruiny historycznych budynków i obiektów, które warto odwiedzić to Qasr al Nuwayjis, Um Suweiwina, Al Haddadah, Teatr rzymski oraz Ras al Ayn.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Auta na wynajem Lotnisko Amman, Tanie auta na wynajem Lotnisko Tel Awiw-Ben Gurion i Wynajem aut Lotnisko Sde Dov.

Wypożyczalnie samochodów Amman, Jordania

InterRent, Arena, Dollar, Budget, Enterprise, Auto Nation, NU Car Rental, Alamo, Sixt, National, Hertz, Payless, Surprice, Thrifty, Green Motion, Avis i Europcar to firmy, które porównujemy w pobliżu Amman, aby znaleźć najlepszą cenę. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Amman Queen Alia Zizya i Port lotniczy Marka Amman Civil. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Amman - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników