Ceny dużych i małych firm w Bolton

Porównaj wypożyczalnie samochodów Bolton

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Bolton

Możesz tutaj dokonać porównania cen wynajmu aut w mieście Bolton, stanie Anglia, , Królestwo Wielkiej Brytanii. W pobliżu znajdują się również wypożyczalnie samochodów, między innymi Europcar, Avis, Budget, Sixt, Thrifty, Hertz itp.Kiedy decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz się obawiać czyhających na ciebie nieprzyjemnych niespodzianek przy odbiorze. Ceny obejmują wszelkie opłaty lotniskowe, brak limitu mil i wymagane ubezpieczenia, podatki i opłaty, itp. Autoprio.pl może pomóc ci znaleźć ofertę taniego wynajmu aut online.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Bolton

Porównywanie cen za wynajem samochodów z wielu firm w mieście Bolton, Królestwo Wielkiej Brytanii. Znajdź najkorzystniejsze ceny na wynajem samochodów online. Porównywanie cen online może okazać się bardzo korzystne, ponieważ wiele mniejszych wypożyczalni zapewnia możliwość rezerwacji jedynie na miejscu.

Aby znaleźć najlepszą cenę, porównujemy oferty następujących firm:Budget Uk na Orlando Works Thynne Street, Europcar Uk na Thynne Street, Hertz Evans Bus Centre na 46 Evans Business Centre Road, Enterprise na Unit 16 Pilot Industrial Estate Road, Thrifty Car & Van Rental na Unit 1b Raikes Lane, Avis na Orlando Works Thynne Street. Samochody na wynajem są dostępne w Bolton, w centrach podróży, na stacjach kolejowych (Chorley, Farnworth, Horwich Parkway i Lostock) oraz lotniskach, takich jak like Port lotniczy Manchester 28 km, Port lotniczy Manchester Woodford 32 km, Warton Lotnisko 35 km i Port lotniczy Liverpool John Lennon Speke 39 km. Wypożyczalnia aut, w której wszystkie opłaty są wliczone w cenę, nie ma ukrytych opłat, a anulowanie/zmiany do 24-48 godzin przez odbiorem są darmowe. Łatwa i bezpieczna rezerwacja aut na wynajem online. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz punkt odbioru.

Informacje o Bolton

Bolton znajduje się w hrabstwie Borough of Bolton, Anglia, Królestwo Wielkiej Brytanii i posiada około 141 300 (2018) mieszkańców. To centralne miasto w regionie. To 59te największe miasto pod względem liczby mieszkańców tego regionu i 67te największe miasto/największy dystrykt w Królestwo Wielkiej Brytanii. Większe miasta/miasteczka znajdujące się w sąsiedztwie to Liverpool (do. 864 100 pop), Sheffield (do. 685 400 pop), Leeds (do. 455 100 pop) oraz Manchester (do. 395 500 pop). Bromborough, Ilkley, Clitheroe, Otley, Skipton, Clayton-le-Woods, Darcy Lever, Bradshaw, Harwood oraz Bromley Cross to małe wioski, przedmieścia i miasteczka w okolicy. Niezależnie od tego, jak długo zamierzasz zostać w mieście, na pewno znajdziesz dla siebie jakieś zajęcie. Mamy też porady na temat firm oferujących wynajem samochodów w Bolton. Miasto jest położone 105 metrów ponad poziomem morza. Radcliffe, Bury Interchange, Whitefield, Besses o’th’barn, Prestwich, Heaton Park oraz Ladywell to stacje metra w mieście. Wigan Dworzec autobusowy STAND S, Farnworth Dworzec autobusowy, Bolton Interchange, Wigan Dworzec autobusowy STAND T, Eccles Interchange, Radcliffe Dworzec autobusowy, Leigh Dworzec autobusowy, Bury Dworzec autobusowy i Wigan Dworzec autobusowy STAND U to przystanki i dworce autobusowe w mieście. Dowiedz się więcej na temat firm dostępnych w kraju.

Zajęcia, Atrakcje & Zabytki

Zostajesz na długo w mieście Bolton? Oto kilka wskazówek i sugestii na temat muzeów, miejsc wartych odwiedzenia, aktywności i wydarzeń kulturalnych zlokalizowanych w mieście pobytu. Chcesz zapoznać się z lokalną historią i starożytnymi zabytkami? Pigeon Wieża, Druid Stone Circle, Powierzchnia Cross oraz Lead Mines to interesujące starożytne relikty, obiekty dziedzictwa kulturowego, antyki i zabytkowe budynki. Odwiedź Octagon Teatr, Bolton aby wziąć udział w spektaklach, koncertach i przedstawieniach w centrum miasta. Szukasz zajęć i aktywności z dziećmi? Gulliver’s World Park rozrywki, Seasonal Fairground, Go Ape to parki tematyczne, aquaparki i parki rozrywki położone w Bolton. Zwiedzanie zoo z całą rodziną? Smithills Open Farm, Petting Zoo to tropikaria, pawilony tropikalne, parki dla zwierząt, oceanaria, ogrody zoologiczne i terraria w Bolton.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem aut Liverpool Airport, Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Doncaster-Sheffield i Tanie auta na wynajem Lotnisko Leeds-Bradford. Tanie auta na wynajem w Bolton na świetnych warunkach.

Wypożyczalnie samochodów Bolton, Królestwo Wielkiej Brytanii

Kiedy szukasz samochodów do wynajęcia, porównujemy te firmy Flizzr, Europcar, Practical, Sixt, Alamo, Hertz Dream Collection, Dollar, Budget, Enterprise, InterRent, IOM Rent a Car, Green Motion, Easirent, Goldcar, Firefly, Avis, National, Advantage, Arnold Clark, Hertz, Thrifty, Keddy By Europcar i Athol Car Hire. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Liverpool John Lennon Speke, Port lotniczy Doncaster Sheffield Robin Hood, Port lotniczy Leeds Bradford Yorkshire i Port lotniczy Manchester. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Bolton - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników