Ceny dużych i małych firm

Wypożyczalnia samochodów KT Kumho

Porównaj oferty wynajmu samochodów od KT Kumho

Wyszukaj i porównaj ceny wynajmu samochodów od KT Kumho na autoprio.pl. Najlepsze ceny na wynajem samochodów rodzinnych, luksusowych i ekonomicznych. Ceny zawierają wszelkie opłaty lotniskowe, podatki, opłaty, ubezpieczenia i brak limitu kilometrów. Naszym celem jest pomoc w znajdywaniu tanich samochodów do wypożyczenia z KT Kumho w Republika Korei, Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna. Wynajem samochodów w miastach takich jak - itp.

Visa, Mastercard, Digicert

Kraje, w których funkcjonuje firma

Wynajem samochodu tanio w KT Kumho - Oferty, rabaty i porównanie

Znajdź i zarezerwuj samochody w regionach, takich jak – oraz miastach i miasteczkach, takich jak -. Łatwa w użyciu wyszukiwarka i bezproblemowe rezerwacje.

Tutaj możesz porównywać ceny na wynajem samochodów z firmy KT Kumho w Republika Korei, Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna. Szukaj i znajdź najlepsze ceny na wynajem samochodów. Wynajem samochodu bez ukrytych opłat, bez dopłat za kilometry, anulowanie i zmiany rezerwacji, do 24-48 godzin przed odbiorem. Oferujemy łatwą i bezpieczną rezerwację samochodów do wynajęcia online. Na naszej stronie internetowej autoprio.pl możesz wyszukiwać samochody z wypożyczalni KT Kumho na dużych lotniskach (-), dworcach kolejowych i terminalach dla promu.

Przeczytaj więcej na temat KT Kumho w Republika Korei, Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna

Jeśli szukasz samochodu do wynajęcia, wolisz korzystać z usług dużej firmy czy lokalnej wypożyczalni? Płatności kartami płatniczymi VISA, VISA electron i Debit, MasterCard oraz Maestro, są bezpiecznie szyfrowane dzięki Trustware i Digicert. Płać w lokalnej walucie lub w Pound (GBP), Euro (EUR) lub Dollar (USD) itd. KT Kumho to niewielka wypożyczalnia samochodów, działająca w niektórych krajach. Możesz wynająć samochód w 2 krajach. KT Kumho działa również w następujących miejscach: Republika Korei, Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna. Oferujemy bardzo dobre ceny na wynajem, recenzje są dostępne tutaj. Rezerwuj szybko i bez problemów. Dobre ceny i opcja dokonywania zmian w rezerwacji w każdym momencie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Możliwy jest wynajem z podróżą w jedną stronę, tak zwany wynajem w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w innej, na przykład w innym mieście lub kraju Porównaj ceny na wynajem jednodniowy, długoterminowy, roczny, miesięczny, tygodniowy, weekendowy lub na wybraną przez ciebie ilość dni from KT Kumho. Elita luksusu (Luxury elite), Intermediate elite, Duża ciężarówka (Large truck), Samochody kompaktowe (Compact), Samochody premium (Premium), Elita ekonomiczna (Economy elite), Luksusowe samochody (Luxury), Samochody elektryczne (Electric cars), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Egzotyczne samochody (Exotic), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Kabriolet (Convertible), Kompaktowa elita (Compact elite), Minivan, Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Furgonetka (Cargo van), Średni SUV (Medium SUV), Intermediate, Mini elite, Motorower (Moped), Mały SUV (Small SUV), Samochody specjalne (Special), Estate, Samochody ekonomiczne (Economy), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Samochody standardowe (Standard), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Mini samochody (Mini) oraz samochody z automatyczną skrzynią biegów to rodzaje pojazdów, których ceny porównuje nasza strona internetowa.

KT Kumho – Zasady dotyczące wynajmu i ubezpieczenia

Dzięki KT Kumho w Republika Korei, Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna, w cenę wynajmu jest wliczona redukcja szkód drogowych i kolizji (CDR) co oznacza, że wynajmujący jest chroniony w przypadku uszkodzenia auta. Samochód, którym jeździ wynajmujący, jest ubezpieczony, w przeciwieństwie do większości innych wypożyczalni, które nie oferują tej opcji. Ubezpieczenie nie obejmuje części takich jak: szyby samochodowe, dodatkowe kluczyki, opony, podwozie oraz opłaty związane z holowaniem. Zapoznaj się ze szczegółami, zawartymi w voucherze, dostępnym przy dokonywaniu rezerwacji. Przeczytaj więcej na temat warunków. W zależności od typu samochodu, wysokość kaucji może się różnić w KT Kumho, np. kaucja za furgonetkę różni się od kaucji za Furgonetka itp. Samochody ekonomiczne takie jak np. Mini Cooper F55, BMW i3, Ford Fiesta, itp. Estate itp. Samochody hybrydowe itp. 9-osobowy minivan / minibus takie jak np. Hyundai H1, itp. Samochody premium takie jak np. BMW 5 Series, Ford Mustang, Audi A6, itp. 5-osobowy minivan itp. SUV / Jeep / Auta terenowe takie jak np. Kia Sportage, Toyota Fortuner 2WD, itp. Samochody kompaktowe takie jak np. Ford Focus, Hyundai i20, itp. Pełnowymiarowa elita itp. Średni SUV itp. Minivan takie jak np. Hyundai Starex, Toyota Minibus, Kia Carnival 11 Seats (D Licence), itp. Samochody specjalne itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi takie jak np. Toyota Previa, Opel Zafira, itp. Elita luksusu itp. Motorower itp. Samochody standardowe takie jak np. BMW 4 Series Gran Coupe, Mazda 6, Peugeot 508, itp. Mini samochody takie jak np. Ford Figo, Hyundai i10, itp. Intermediate elite itp. Egzotyczne samochody takie jak np. Chevrolet Camaro SS, itp. Kabriolet takie jak np. Ford Mustang, Mercedes SLK Convertible, Mini Cooper Convertible, itp. Samochody elektryczne itp. Kompaktowa elita itp. Duża ciężarówka itp. Mini elite itp. Mała-średnia ciężarówka itp. Intermediate takie jak np. Toyota Altis, Volkswagen Jetta, itp. Elita ekonomiczna itp. Samochody w pełnym rozmiarze takie jak np. Dodge Charger, Chevrolet Malibu, itp. Mały SUV itp. Luksusowe samochody. Ile wynosi czas oczekiwania w Obsługa wypożyczalni samochodów, Centrum wynajmu aut, Biuro wynajmu samochodów, Car Rental Office at KT Kumho? Szacujemy, że ryzyko długiego czasu oczekiwania jest: średnie do wysokie. W sezonie czas oczekiwania na głównych lotniskach, takich jak -, może się wydłużać. Istnieją różne rodzaje polityk paliwowych, a w momencie dokonywania rezerwacji są one jasno określane. Najczęstsze zasady dotyczące paliwa to: odbierz pełny-zwróć pusty, odbierz pełny-zwróć pełny oraz częściowy zwrot kosztu paliwa. W większości przypadków polityka paliwowa zależy od okresu wynajmu. Przygotuj się na to, że zwrot samochodu może potrwać dłużej w szczycie sezonu. Sposób zwrotu samochodu jest określany podczas procesu rezerwacji. Przeczytaj więcej o warunkach tutaj: Często Zadawane Pytania (FAQ). Wszystkie informacje znajdziesz również podczas wyszukiwania w sekcji: Ważne informacje.

Recenzje i oceny

Recenzje i komentarze na temat KT Kumho? Informacje od klientów, którzy wynajmowali już samochód od firmy.

Wypożycz samochód z KT Kumho

Porównaj wynajem samochodów i ceny z KT Kumho w Korea Południowa. Gama modeli i marek samochodów różni się w zależności od kraju.