Ceny dużych i małych firm w Sliema

Porównaj wypożyczalnie samochodów Sliema

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Sliema

Porównaj ceny wypożyczalni aut w mieście Sliema, regionie Tas-Sliema, , Malta i skorzystaj z możliwości dokonania rezerwacji online. Dzięki naszej wyszukiwarce, możesz dokonać rezerwacji auta w 3 prostych krokach. Samochody wynajmowane od nas, nie wiążą się z żadnymi niespodziankami przy odbiorze. Wszystkie nasze ceny obejmują opłaty lotniskowe, nielimitowany zasięg i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itp. W mieście są dostępne wypożyczalnie samochodów, między innymi Goldcar, Hertz, Avis, Rhodium, Firefly, Budget, Payless, Dollar, Thrifty, InterRent, Green Motion, Europcar, Sixt, Surprice.Pozwól autoprio.pl pomóc sobie w wynajmie samochodu online.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Sliema

Porównujemy oferty dużych i małych firm i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy aut. Porównaj auta na wynajem i oferty wypożyczenia samochodów z wielu firm w mieście Sliema w Malta.

Samochody na wynajem są dostępne w Sliema, w centrach podróży, na stacjach kolejowych oraz lotniskach, takich jak like Port lotniczy Malta Valletta Luqa 7 km, Comino Heliport 18 km i Xewkija Gozo Heliport 24 km aoraz terminale i porty promowe (Il-Port ta Marsamxett, Valletta Harbours, Supreme Cruises Comino, Luzzu Cruises, Sliema Terminal promowy, Supreme Cruises Port Cruise, Portomaso). Wypożyczalnia aut, w której wszystkie opłaty są wliczone w cenę, nie ma ukrytych opłat, a anulowanie/zmiany do 24-48 godzin przez odbiorem są darmowe. Łatwa i bezpieczna rezerwacja aut na wynajem online. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz punkt odbioru. Szukając dla ciebie najkorzystniejszej oferty, porównujemy ceny proponowane przez firmy: Budget Msida Seafront na 50 Msida Seafront L, Avis na Avis Hilton Hilton St Julians St Julians, Hertz na United Garage, Sixt St Julians Meet & Greet na The George Hotel Triq Paceville St Julians, Budget na Budget Hilton Hilton St Julians St Julians, Thrifty na 124 Tower Road, Thrifty na St Andrews Road St Julians, Hertz na St Andrews Road St Julians, Dollar, Avis Msida Seafront na 50 Msida Seafront Msida Msd, Europcar Malta na Triq Tal Balal L Iklin, które posiadają lokalne oddziały.

Fakty i więcej o Sliema

Sliema (Tas-Sliema) znajduje się w hrabstwie Tas-Sliema, Tas-Sliema, Malta i posiada około 11 300 (2018) mieszkańców. To siedziba powiatu w regionie. To 1te największe miasto pod względem liczby mieszkańców tego regionu i 9te największe miasto/największy dystrykt w Malta. Miejscowość jest zlokalizowana około 40 m n.p.m. Birkirkara (do. 21 700 pop), Qormi (do. 18 200 pop), Mosta (do. 17 800 pop), Żabbar (do. 15 000 pop), San Pawl il-Baħar (do. 14 100 pop) i Saint John (do. 12 300 pop) to większe miasteczka i miasta w sąsiedztwie. San Pawl il-Baħar, Saint John, Fgura, Żejtun, Haz-Zebbug to mniejsze przedmieścia, wioski i miasteczka w okolicy. Przeczytaj więcej na temat tego, co miasto ma do zaoferowania w zakresie atrakcji, wydarzeń kulturalnych i firm zlokalizowanych w Sliema i kraju. Dworce autobusowe oraz przystanki autobusowe w mieście to Fortizza, Missjoni i Smart City, Sliema, Iż Żurrieq Iż Żurrieq, Buġibba, Wileg, Birzebbugia, Marsa Park Ride. Dowiedz się więcej na temat firm dostępnych w kraju.

Zajęcia, Atrakcje & Zabytki

Kilka sugestii na temat wydarzeń kulturalnych, atrakcji, muzeów i miejsc wartych odwiedzenia w czasie pobytu Sliema. Jeśli chcesz odwiedzić muzeum, możesz wybrać spośród Muzeum Zabawek, Pałac Rocca Piccola, Narodowe Muzeum Archeologiczne, Twierdza Builders Fortifications Interpretation Centre oraz Narodowe Muzeum Sztuk Pięknych, które znajdują się w okolicy centrum. Warte zainteresowania katedry i kościoły, położone w sąsiedztwie to Knisja tal-Griegi, Kaplica SantAnġlu, Kaplica Santa Margarita, Saint Johns Co-Cathedral oraz Il-Knisja ta San Duminku. Masz ochotę na dzień zakupów? Plaza, Daniel’s Shopping Complex, Baystreet Complex, Klikk Computers, Venture Trading oraz The Point są zlokalizowane w zasięgu krótkiego spaceru. Targi, takie jak Is-Suq są położone w okolicy.

Najbliższe miejsca docelowe, Sliema

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem aut Lotnisko Malta, Wypożyczalnia samochodów Comino Heliport i Tanie auta na wynajem Xewkija Gozo Heliport. Umożliwiamy szybkie i łatwe porównywanie wyników z setek wypożyczalni samochodów jednocześnie. Wynajem samochodów w pobliskich miastach: Wynajem samochodu San Ġiljan, Wypożyczenia auta Paceville, Tani wynajem aut Valletta, Ħamrun i Birkirkara. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, wszystko jest wliczone w cenę, a anulowanie i dokonywanie zmian w rezerwacji jest nieodpłatne do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem. Wynajem samochodów w takich miastach jak: Porównaj wypożyczone samochody Birkirkara, Auta na wynajem Qormi, Wypożyczalnie samochodów Mosta, Żabbar i Ħamrun.

Wypożyczalnie samochodów Sliema, Malta

Aby znaleźć najlepszą cenę, porównujemy następujące firmy; Avis, Hertz, Europcar, Budget, Sixt i Thrifty. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Malta Valletta Luqa, Comino Heliport i Xewkija Gozo Heliport. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Sliema - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników