Ceny dużych i małych firm w Oshakati Airport

Porównaj wypożyczalnie samochodów Oshakati Airport

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Oshakati Airport

U nas możesz porównać ceny za wynajem samochodów na Oshakati Airport (Oshakati Airport, Port lotniczy Oshakati), IATA: OHI, ICAO: FYOS w Namibia. Wyszukuj w naszej wyszukiwarce i bez trudu rezerwuj wynajem auta. Wszystkie ceny obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe, pomoc drogową oraz wymagane ubezpieczenia, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomaga w znalezieniu tanich samochodów na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Oshakati - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Wynajmij samochód z wszystkimi opłatami wliczonymi w cenę, bezpłatne anulowanie i zmiany do 24-48 godzin przed odbiorem samochodu. Łatwa i bezpieczna rezerwacja samochodów online. Wyszukaj auta na wynajem, które odbierzesz bezpośrednio na Port lotniczy Oshakati. Nasza wyszukiwarka wyszukuje wszystkie okoliczne lokalizacje odbioru.

Autoprio.pl podaje ceny firm gwarantujących bezpieczeństwo, wysoką jakość oraz bezproblemowość przy odbiorze samochodu. Nazwa lotniska to IATA: OHI oraz ICAO: FYOS. Duży i bezpieczny, czy mały i tani? Warto porównywać przed rezerwacją. Tutaj możesz porównać samochody do wynajęcia od kilku firm na Oshakati Airport w Oshakati, Namibia. Najbliższymi miastami są Oshakati, Oshandumbala, Oshakati West, Omege, Oniimwandi, Oshakati 1 km, Ongwediva 7 km, Ondangwa 30 km oraz Oshikango 48 km. Aby znaleźć najlepszą cenę, porównaj następujące firmy: Hertz, Budget, Alamo, Avis, Europcar, Thrifty, Dollar na autoprio.pl w Namibia.

Informacje i dane dotyczące Oshakati Airport (Port lotniczy Oshakati). W hrabstwie Oshakati West, na regionie Oshana na Namibia. Pozostałe lotniska w okolicy to Port lotniczy Oshakati oraz Port lotniczy Ondangwa. Lotnisko jest ulokowane 3616 feet/1102 metrów nad poziomem morza. Do dużych, okolicznych miast należą Oshakati 1 km (do. 33 600 pop), Ongwediva 7 km (do. 9 700 pop), Ondangwa 30 km (do. 9 100 pop), Okahao 68 km (do. 7 000 pop), Ongandjera 68 km (do. 2 700 pop) i Oshikango 48 km (do. 2 700 pop). Do innych nazw należy również Port lotniczy Oshakati. Dokładne informacje na temat tego, gdzie odbierać i zwracać samochód znajdziesz na potwierdzeniu rezerwacji/voucherze. Wszystkie wypożyczalnie samochodów mają własne biura, w których można odebrać klucze, itp. Jeśli planujesz podróż do lub z lotniska Port lotniczy Oshakati, znajdziesz tutaj informacje o lotnisku, mapy dane kontaktowe i prognozę pogody. Hotele i miejsca zakwaterowania znajdujące się w okolicy lotniska to np. Oshakati Country Hotel, jeśli interesuje cię znalezienie miejsca do przenocowania. Znajdują się niedalej niż 3 km od lotniska. Zakupy wolne od podatków? Motovac, Shoprite, Oshana Mall, Furniture Mart, Shoprite Complex Ongwediva, Liquor Store, Direct AutoParts i CYMOT znajdują się w okolicy lotniska. Wszystkie w promieniu 3 km. Okoliczne przystanki autobusowe to Intercape station i Oshakati Omatala long distance Terminal autobusowy.

Informacje i fakty na temat Port lotniczy Oshakati

Długość geograficzna: 15.6995900
Szerokość geograficzna: -17.7978100
Wysokość geograficzna: 3616 fot/feet – 1102 m
IATA-kod: OHI
ICAO-kod: FYOS

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Najbliższe miejsca docelowe, Oshakati Airport

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem aut Ondangwa Airport. Wynajem samochodów w pobliskich miastach: Porównaj wynajem samochodów Oshakati i Wypożyczalnia samochodów Ondangwa. Wynajmij samochód w miastach regionu: Wypożyczalnia aut Oshakati i Wypożyczenia auta Ondangwa.

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Oshakati (OHI), Namibia

Aby znaleźć najlepszą cenę, porównaj firmy Avis, Hertz, Europcar, Budget i Thrifty na autoprio.pl.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Oshakati - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników