Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Walvis Bay

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port lotniczy Walvis Bay

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Walvis Bay

Porównaj ceny za wynajem samochodów na Port lotniczy Walvis Bay (Walvis Bay Airport, Port lotniczy Walvis Bay, Międzynarodowe), IATA: WVB, ICAO: FYWB w Namibia z rezerwacją online. Dzięki naszej wyszukiwarce, możesz rezerwować samochody w 3 prostych krokach. Porównaj wypożyczalnie samochodów, takie jak Budget, Europcar, Avis, Thrifty, Hertz, itp. Wszystkie nasze ceny obejmują opłaty lotniskowe, brak limitu kilometrów i niezbędne ubezpieczenia oraz lokalne podatki i opłaty. Pozwól autoprio.pl pomóc sobie w znalezieniu tanich ofert wynajmu samochodu online.

Visa, Mastercard, Digicert

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Walvis Bay

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Walvis Bay?

Port lotniczy Walvis Bay ma ponad 5 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Europcar, Avis, Bidvest Walvisbay Airport, Hertz na Wvb Namib Naukluft National Park, Avis na Airport, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Walvis Bay?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Walvis Bay. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Co jest wliczone w koszt wynajmu?

Przy użyciu naszego systemu rezerwacji, wszystkie obowiązkowe opłaty dotyczące Twojego wynajmu są wliczone w cenę widoczną na stronie, lub opisane w warunkach wynajmu. W związku z tym prosimy o precyzyjne wybranie opcji odbioru i zwrotu samochodu, jak również zaznaczenie wieku głównego kierowcy (jeżeli nie jest to wiek pomiędzy 25 a 75 rokiem życia), żeby zapewnić, że potencjalne dodatkowe opłaty związane z odbiorem lub zwrotem poza godzinami pracy, lub z opłatami za młodego lub starszego kierowcę, wliczne są do pełnej ceny wynajmu w Port lotniczy Walvis Bay. Pamiętaj że przy odbiorze samochodu wymagany będzie depozyt zabezpieczający wkład własny, a także w niektórych wypadkach dodatkowy depozyt paliwowy. Upewnij się, że główny kierowca ma wystarczające środki na karcie na pokrycie kwoty depozytu wymaganej przy Twojej rezerwacji.

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Walvis Bay - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Wyszukuj samochody na wynajem i odbieraj bezpośrednio na Port lotniczy Walvis Bay. Nasza wyszukiwarka przeszukuje wszystkie pobliskie lokalizacje. Wynajmij samochód bez obaw o ukryte opłaty i koszty związane z anulowaniem/zmianami rezerwacji do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem auta. Łatwa i bezpieczna rezerwacja samochodu na wynajem online.

Zawsze opłaca się porównywać ceny przed dokonaniem rezerwacji. Małe, lokalne biznesy często proponują dobre ceny i warunki. Porównujemy oferty na wynajem aut na Port lotniczy Walvis Bay w Walvis Bay, Namibia i wyszukujemy najlepsze oferty wypożyczenia. Najbliższe miasta to Narraville, Kuisebmond, Walvis Bay, Meersig, Walvis Bay 15 km i Swakopmund 36 km. Autoprio.pl uwzględnia ceny firm, które są bezpieczne i oferują wysoką jakość usług i brak problemów przy odbiorze. Lotnisko nazywa się IATA: WVB oraz ICAO: FYWB. Odbierz samochód w jednym miejscu i zwróć go w drugim, np. na terenie innego miasta lub kraju. Umożliwiamy wynajem jednostronny, czyli wynajem samochodów w jedną stronę. Porównuj opcje wynajmu długoterminowego, na jeden dzień, na rok, miesiąc, tydzień, weekend, lub na dowolnie wybrany okres. Aby znaleźć najlepszą cenę, porównaj następujące firmy: Bidvest Walvisbay Airport, Hertz na Wvb Namib Naukluft National Park, Avis na Airport, Avis, Europcar na autoprio.pl w Namibia. Średni suv, furgonetka, elita luksusu, motorower, samochody hybrydowe, samochody ekonomiczne, pełnowymiarowa elita, egzotyczne samochody, samochody standardowe, kabriolet, minivan z 7 miejscami siedzącymi, estate, samochody premium, kompaktowa elita, intermediate elite, samochody specjalne, suv, jeep, auta terenowe, elita ekonomiczna, 5-osobowy minivan, duża ciężarówka, minivan, samochody kompaktowe, mini samochody, mała-średnia ciężarówka, mini elite, mały suv, 9-osobowy minivan, minibus, luksusowe samochody, samochody elektryczne, samochody w pełnym rozmiarze, intermediate oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl.

Informacje i dane dotyczące Port lotniczy Walvis Bay (Walvis Bay Airport). W hrabstwie Erongo, na regionie Erongo na Namibia. Port lotniczy Walvis Bay, Port lotniczy Swakopmund i Port lotniczy Arandis to inne lotniska w okolicy. Rooikop, Walvis Bay, Walvis Bay Airport, Rooikop Lughawe, International to inna nazwa tego lotniska. Lotnisko znajduje się 299 feet/91 metrów powyżej poziomu morza. Walvis Bay 15 km (do. 52 100 pop), Swakopmund 36 km (do. 25 000 pop) i Arandis 71 km (do. 4 500 pop) to inne większe miasta i społeczności, znajdujące się niedaleko. Okoliczne przystanki autobusowe to Long distance taxis station. Planujesz wylot z/do lotniska Port lotniczy Walvis Bay podczas swojej podróży/wakacji? Tutaj możesz znaleźć informacje, mapy, prognozy pogody, dane kontaktowe i informacje dotyczące lotniska. Więcej informacji o tym, gdzie możesz odebrać lub zwrócić wypożyczany samochód, otrzymasz po dokonaniu rezerwacji. Wszystkie firmy mają własne biura, w których możesz odbierać klucze, itp.

Fakty i informacje dotyczące Port lotniczy Walvis Bay

Długość geograficzna: 14.6453300
Szerokość geograficzna: -22.9798900
Wysokość geograficzna: 299 fot/feet – 91 m
IATA-kod: WVB
ICAO-kod: FYWB

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Walvis Bay (WVB), Namibia

Dollar, Alamo, Thrifty, Avis, Europcar, Budget, Bidvest i Hertz to firmy, które porównujemy na lotnisku / w kraju.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Walvis Bay - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników