Ceny dużych i małych firm w Greymouth Airport

Porównaj wypożyczalnie samochodów Greymouth Airport

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Greymouth Airport

Porównaj ceny za wynajem samochodów na Greymouth Airport (Greymouth Airport, Port lotniczy Greymouth), IATA: GMN, ICAO: NZGM w Nowa Zelandia z rezerwacją online. Dzięki naszej wyszukiwarce, możesz rezerwować samochody w 3 prostych krokach. W okolicy znajdziemy wypożyczalnie samochodów należących do firm Hertz, Budget, Avis, Sixt, Thrifty, Europcar, itp. Wszystkie nasze ceny obejmują opłaty lotniskowe, brak limitu kilometrów i niezbędne ubezpieczenia oraz lokalne podatki i opłaty. Pozwól autoprio.pl pomóc sobie w znalezieniu tanich ofert wynajmu samochodu online.

Visa, Mastercard, Digicert

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Greymouth Airport

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Greymouth Airport?

Greymouth Airport ma ponad 9 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Thrifty na 164 Mackay Street, ACE na 92 Tainui Street, Hertz na 164 Mackay Street, Apex na 164 Mackay Street, Avis Budget na 163 Mackay Street, Avis na Mackay Street, Europcar na Train Station, Ezi Rent New Zealand na C 5 Tarapuhi Street, Budget Car & Truck Rental na Mackay Street, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Greymouth Airport?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Greymouth Airport. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Co jest wliczone w koszt wynajmu?

Przy użyciu naszego systemu rezerwacji, wszystkie obowiązkowe opłaty dotyczące Twojego wynajmu są wliczone w cenę widoczną na stronie, lub opisane w warunkach wynajmu. W związku z tym prosimy o precyzyjne wybranie opcji odbioru i zwrotu samochodu, jak również zaznaczenie wieku głównego kierowcy (jeżeli nie jest to wiek pomiędzy 25 a 75 rokiem życia), żeby zapewnić, że potencjalne dodatkowe opłaty związane z odbiorem lub zwrotem poza godzinami pracy, lub z opłatami za młodego lub starszego kierowcę, wliczne są do pełnej ceny wynajmu w Greymouth Airport. Pamiętaj że przy odbiorze samochodu wymagany będzie depozyt zabezpieczający wkład własny, a także w niektórych wypadkach dodatkowy depozyt paliwowy. Upewnij się, że główny kierowca ma wystarczające środki na karcie na pokrycie kwoty depozytu wymaganej przy Twojej rezerwacji.

Jakie typy samochodów mogę wypożyczyć?

Modele samochodów różnią się w zależności od sezonu, ale zazwyczaj można wynająć typy samochodów, takie jak suv, motorower, elita ekonomiczna, samochody standardowe, samochody elektryczne, minivan, duża ciężarówka, Średni suv, egzotyczne samochody, samochody w pełnym rozmiarze, luksusowe samochody, jeep, mała-średnia ciężarówka, minibus, 9-osobowy minivan, samochody ekonomiczne, estate, pełnowymiarowa elita, mały suv, samochody kompaktowe, mini samochody, mini elite, elita luksusu, intermediate elite, auta terenowe, samochody hybrydowe, minivan z 7 miejscami siedzącymi, 5-osobowy minivan, intermediate, samochody premium, samochody specjalne, furgonetka, kabriolet, kompaktowa elita w Port lotniczy Greymouth.

Jak wysoka jest kaucja?

Wysokość kaucji zależy od wypożyczalni samochodów i wynajmowanego pojazdu i zostanie zwrócona w ciągu 10-28 dni po wypożyczeniu, jeśli nie było szkód. We współpracy z naszymi partnerami ubezpieczeniowymi, oferujemy ubezpieczenie zwrotu szkód, które pozwoli ci ubiegać się o zwrot kosztów w przypadku, gdy zostałeś obciążony kosztami kolizji lub kradzieży. Ubezpieczenie zwrotu szkód można wykupić w momencie rezerwacji w Greymouth Airport.

Jakie dodatkowe opłaty mogą mnie obowiązywać?

Należy pamiętać, że każda firma wynajmująca samochody ma własne zasady dotyczące dodatkowych opłat, które są jasno określone w warunkach wynajmu, dostępnych w momencie rezerwacji. Najczęściej obowiązują dodatkowe opłaty za: odbiór/zwrot poza godzinami urzędowania, przekroczenie granic, wynajem w jedną stronę, młodych lub starszych kierowców oraz opony zimowe. Wszelkie dodatkowe koszty muszą być opłacane bezpośrednio przy wynajmie, w oddziale firmy i muszą być poniesione w lokalnej walucie na Port lotniczy Greymouth.

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Greymouth - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Duży i bezpieczny czy tani i mały? Warto porównywać przed dokonaniem rezerwacji. Tutaj możesz porównać samochody na wynajem i pojazdy z kilku firm na lotnisku Greymouth Airport w Greymouth, Nowa Zelandia. Najbliższe miasta to Greymouth, Blaketown, Karoro, Cobden, Greymouth 1 km oraz Hokitika 34 km. Autoprio.pl uwzględnia oferty firm oferujących bezpieczeństwo, wysoką jakość usług i bezproblemową obsługę przy odbiorze. Lotnisko nazywa się IATA: GMN oraz ICAO: NZGM.

Możemy zaoferować wynajem samochodu bez ukrytych opłat. Łatwe i bezpieczne wyszukiwanie samochodów do wynajęcia przez internet. Wypożyczane samochody możesz odebrać bezpośrednio na lotnisku Port lotniczy Greymouth. Przeszukaj lokalizacje i wybierz docelowe miejsce na liście. Porównaj wynajem samochodów na jeden dzień, rok, miesiąc, tydzień, weekend, na długi okres lub na dowolny czas. Intermediate elite, Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Kompaktowa elita (Compact elite), Intermediate, Samochody premium (Premium), Mały SUV (Small SUV), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Mini samochody (Mini), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Samochody specjalne (Special), Mini elite, Kabriolet (Convertible), Średni SUV (Medium SUV), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Elita ekonomiczna (Economy elite), Samochody ekonomiczne (Economy), Duża ciężarówka (Large truck), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Estate, Egzotyczne samochody (Exotic), Luksusowe samochody (Luxury), Minivan, Samochody kompaktowe (Compact), Samochody elektryczne (Electric cars), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Samochody standardowe (Standard), Elita luksusu (Luxury elite), Motorower (Moped), Furgonetka (Cargo van) oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Aby znaleźć najlepszą cenę, porównaj następujące firmy: Apex na 164 Mackay Street, Avis Budget na 163 Mackay Street, Budget Car & Truck Rental na Mackay Street, Hertz na 164 Mackay Street, Thrifty na 164 Mackay Street, ACE na 92 Tainui Street, Europcar na Train Station, Ezi Rent New Zealand na C 5 Tarapuhi Street, Avis na Mackay Street na autoprio.pl w Nowa Zelandia. Odbierz samochód w jednym miejscu i zwróć go w drugim, np. na terenie innego miasta lub kraju. Umożliwiamy wynajem jednostronny, czyli wynajem samochodów w jedną stronę.

Dane i informacje dotyczące Greymouth Airport (Port lotniczy Greymouth). Lotnisko jest ulokowane w Grey District, na regionie West Coast w Nowa Zelandia. Port lotniczy Greymouth, Port lotniczy Hokitika i Port lotniczy Westport to okoliczne lotniska. Port lotniczy jest położony około 10 feet/3 metrów nad poziomem morza. Port lotniczy Greymouth to inna nazwa tego lotniska. Duże miasta w okolicy to Greymouth 1 km (do. 9 400 pop), Westport 86 km (do. 3 600 pop) oraz Hokitika 34 km (do. 3 400 pop). Potrzebujesz zakwaterowania po przybyciu do celu? Następujące hotele znajdują się w okolicy Ashley, Kingsgate (greymouth), Infinity Eden Lodge, Highpark Motor Inn, The Ashley Hotel, Charles Court Motel I Oak Lodge Greymouth. Santa Fe Dairy & Takeaways, New World, Coast Toyota, Mitre 10 Mega, Tasman Tyre Treads, Bp, Grey Ford, Stihl Shop i Blaketown Dairy to sklepy w okolicach lotniska, które oferują możliwość zakupów wolnych od podatków. Znajdują się w promieniu 3 km. Planujesz lot z lub na lotnisko Port lotniczy Greymouth, w takim razie dobrze trafiłeś, znajdziesz tu informacje o prognozach pogody, mapy, informacje o lotnisku oraz dane kontaktowe. Więcej informacji na temat odbioru i zwrotu samochodu znajduje się w voucherze. Wszystkie firmy posiadają własne oddziały, w których można odebrać klucze, itp.

Fakty i informacje dotyczące Port lotniczy Greymouth

Długość geograficzna: 171.1900400
Szerokość geograficzna: -42.4625000
Wysokość geograficzna: 10 fot/feet – 3 m
IATA-kod: GMN
ICAO-kod: NZGM

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Greymouth (GMN), Nowa Zelandia

Avis, Hertz, Europcar, Budget, Sixt, Thrifty, National, Enterprise, Alamo, Dollar, InterRent, Firefly, Ace, Aerodrive i East Coast Rentals to firmy, które porównujemy na lotnisku, aby znaleźć najlepszą cenę.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Greymouth - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników