Porównaj oferty wynajmu samochodów w Lambaré

Tutaj możesz porównać ceny wynajmu aut w Lambaré, regionie Central, , Paragwaj. W prosty sposób znajdź i zarezerwuj samochód na wynajem. Jeśli decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz martwić się o niespodzianki, kiedy chcesz odebrać auto.Nasze ceny obejmują brak limitów odległości, opłaty lotniskowe, pomoc drogową i obowiązkowe ubezpieczenie, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć tanie auto na wynajem.

Ceny dużych i małych firm w Lambaré

autoprio.pl

Wskazówki wyszukiwania!

Przeszukuj wskazówki! Znajdź miasto lub lotnisko i wybierz swoją lokalizację z listy. Jeśli szukasz konkretnego kraju lub wyspy, autowypełnianie pomoże ci wybrać spośród największych lotnisk w danym kraju. Przeszukuj i rezerwuj z wyprzedzeniem, jeśli zależy ci na wyjątkowo dużym samochodzie lub dodatkowych opcjach, takich jak foteliki samochodowe, podkładki, GPS, hak holowniczy, bagażnik dachowy, itp. Możesz również wypożyczyć auto w jedną stronę, korzystając z opcji tzw. wynajmu w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w drugiej, na przykład w innym mieście lub nawet w innym kraju.

Visa, Mastercard, Digicert

Porównuj wypożyczalnie i oszczędzaj pieniądze
  • Porównujemy oferty z 1200 sieci wypożyczalni z całego świata
  • Brak opłat rezerwacyjnych oraz ukrytych kosztów
  • Ubezpieczenie i brak limitu kilometrów* FAQ >>
  • Wynajem aut bez problemów i komplikacji w Lambaré
  • Obsługa klienta dostępna 24/7. Bezpłatne anulacje / zmiany do 24-48 godzin przed odebraniem samochodu
  • Dobre ceny na wszystkie typy samochodów, również luksusowych, mini vanów oraz aut z automatyczną skrzynią biegów. Możesz również wypożyczyć i odebrać samochód w jednym miejscu i zwrócić w innym miejscu

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Lambaré

Znajdź najlepsze ceny na wynajem samochodów online. Porównywanie cen przez internet może być korzystne, biorąc pod uwagę fakt, że wiele mniejszych firm umożliwia rezerwację jedynie na miejscu. Porównanie cen aut na wynajem z wielu wypożyczalni w Lambaré, Paragwaj.

Porównujemy następujące firmy w mieście: Central, Thrifty na Camilo Recalde 1623, Hertz Paraguay na Camilo Recalde 1623. Posiadamy prosty i bezpieczny system dokonywania rezerwacji online. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, wszystko jest wliczone w cenę, a anulowanie i dokonywanie zmian w rezerwacji jest nieodpłatne do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem. Przeszukuj i wybieraj lokalizacje, wyszukuj kraje, miasta, itp. i wybieraj z listy dostępnych opcji. Samochody na wynajem na dworcach kolejowych w Lambaré, w centrum podróży i na lotniskach like Port lotniczy Asunción Silvio Pettirossi 15 km oraz terminale i porty promowe (Ita Enramada, Terport (San Antonio), Puerto Pabla, PUERTO ITA ENRAMADA).

Fakty i więcej o Lambaré

Lambaré to miasto w hrabstwie Lambare, Central, Paragwaj. Około 126 400 (2018) mieszkańców mieszka w tym mieście. 3te największe miasto z największą ilością mieszkańców w regionie i 5te największe miasto/największy dystrykt w regionie w Paragwaj. Areguá, Piribebuy, Paraguarí, Tobatí, Ypacarai, Villa El Palmar, Villa Cerro Cora, Santa Lucía, Villa Solar i Valle Ybate to mniejsze przedmieścia, wioski i miasteczka w okolicy. Miasto jest położone około 119 metrów nad poziomem morza. Asunción (do. 1 482 200 pop), San Lorenzo (do. 227 900 pop), Capiatá (do. 198 600 pop), Fernando de la Mora (do. 120 200 pop) oraz Limpio (do. 96 100 pop) to większe miasteczka i miasta w sąsiedztwie. Przeczytaj więcej na temat tego, co miasto ma do zaoferowania w zakresie atrakcji, wydarzeń kulturalnych i firm zlokalizowanych w Lambaré i kraju. Przystanek autobusowy? W mieście znajdują się następujące dworce oraz przystanki Magno S A Línea 12, Puerto Elsa, Terminal Línea 13, 13 111b, TOA Terminal autobusowy Asunción, Plataforma, Conquistador S R L Línea 13 i Terminal autobusowy Asúncion. Udzielamy również porad dotyczących wyboru wypożyczalni samochodów na Lambare.

Zajęcia, Atrakcje i Zabytki

Zostajesz na długo w mieście Lambaré? Oto kilka wskazówek i sugestii na temat muzeów, miejsc wartych odwiedzenia, aktywności i wydarzeń kulturalnych zlokalizowanych w mieście pobytu. El Chupon, Tuichaite Bebidas, Baratote Bodega, Comercial Javiercito, La Bodega del Mundo, Tuichaite I El Toro to przykłady sąsiadujących winiarni i winnic. Asunción Golf Club 12 km oraz Resort Yacht Y Golf Club Paraguayo Bella Vista 4 km to przykłady pól golfowych w okolicach miasta. Planujesz wyjazd golfowy lub masz ochotę grać w golfa? Chcesz spędzić dzień, przyglądając się zwierzętom? Jardín Botánico y Zoológico de Asunción to tropikaria, pawilony tropikalne, parki dla zwierząt, oceanaria, ogrody zoologiczne oraz terraria.

Obejrzyj wyścigi konne lub zaprzęgów, np. na motoarenach lub torach wyścigowych Autodromo Aratirí, znajdujących się w centrum miasta. Odwiedź rynek i ciesz się otwartą przestrzenią w centralnych częściach miasta. Plaza Acosta Ñu, Plaza Manuel Ortiz Guerrero, Plaza Madres Paraguayas, Plaza Teniente Maldonado i Plaza Naciones Unidas znajdują się w okolicy.

Zakupy, Targi & Centra handlowe

Masz ochotę na dzień zakupów? Shopping Center, Galería San Miguel, Mariscal, Shopping Mariscal López, Paseo la Esperanza, Paseo Shopping San Vicente, Materiales de Construcción Javiercito, Paseo Cerroalto, El Supremo, Petro Shop, Plaza Hogar oraz Villa Mora Shopping są zlokalizowane w zasięgu krótkiego spaceru. Zrób zakupy i skorzystaj z okazji dostępnych w Rynek Municipal de Abasto, czyli wartych odwiedzin targów położonych w okolicy.

Galerie sztuki, Muzea oraz Fundacje

Muzeum Narodowe Bellas Artes, Muzeum Etnograficzne Andrés Barbero, Muzeum Sztuki Sacro, Casa Bicentenario del Teatr Edda de los Ríos, Museum Andreas Barbero, UPV Chaco, Muzeum Cabildo, Muzeum Universitario de Arte, Casa Bicentenario del Teatr Edda de los Rios, Casa Bicentenario de la Música Agustín Pío Barrios oraz Auditorio Manuel de Falla są zlokalizowane w okolicy. Może masz ochotę na spędzenie dnia w muzeach i galeriach sztuki w mieście?

Koncerty, Sporty i Eventy

Interesuje cię mecz lokalnej drużyny? Chcesz posłuchać koncertu? Obejrzeć mecz futbolu? W niedalekiej odległości od centrum miast są zlokalizowane Stadion Arsenio Erico, Stadion Nicolas Leoz, Cancha de Colegiales, Recoleta, Stadion Ricardo Gregor, Stadion River Plate, Stadion Manuel Ferreira, Esdadio la Arboleda, Club Sportivo San Lorenzo, Stadion General Pablo Rojas (La Olla Monumental la Olla Azulgrana la Olla), Stadion Defensores del Chaco i Club Sol de América.

Fort, Pałac i Zamek

Okoliczne dwory i pałace warte odwiedzin w Lambaré, to Palacio Lopez. Wszystkie znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru. Chcesz przyjrzeć się posiadłościom dawnych władz miasta? Ekscytujące zamki, takie jak Castillo el Peñón, Flia Griott Ramirez, Casa de 3×3, Flia León Ojeda, Castillo Carlota Palmerola oraz Casa de Raul Alonso znajdują się w okolicy Lambaré.

Parki, Ogrody & Punkty widokowe

Fascynujące parki i ogrody zlokalizowane w centrum miasta to Patio Castelvi, Entrada principal Manzana de la Rivera, Patio Leonor i Ogród Palacio López. Warrior, Cerro Koi, Ita Pytã Punta, Casa de Jorge Sosa, La Rocas de San Miguel i Centro Cultural SGIPy znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru od centrum miasta i pozwalają na przyjrzenie się całemu miastu. Do terenów zielonych i parków doskonałych dla osób poszukujących kontaktu z naturą należą Plaza Alice Lynch, Plaza Las Residentas, Plaza Villa Mirta i Plaza San Miguel Arcangel.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem samochodów Lotnisko Asunción-Silvio Pettirossi.

Wypożyczalnie samochodów Lambaré, Paragwaj

Porównujemy te firmy w tym mieście lub w regionie, Alsa, Thrifty, Alamo, Localiza, Hertz, Avis, Enterprise, Europcar, Dollar, Sixt i National. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Asunción Silvio Pettirossi. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Lambaré - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników