Ceny dużych i małych firm w Katowice

Porównaj wypożyczalnie samochodów Katowice

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Katowice

Porównywanie cen aut na wynajem w mieście Katowice, prowincji Województwo śląskie, , Polska online. Wyszukaj i zarezerwuj samochód na wynajem w trzech prostych krokach. Dostępne są również wypożyczalnie samochodów, takie jak Sixt, Hertz, Avis, Enterprise, InterRent, Europcar, Keddy By Europcar, Budget, Thrifty, Global, Green Motion, Alamo, Surprice, National, Firefly, addCar itp.Jeśli korzystasz z naszych usług i rezerwujesz u nas samochód na wynajem, nie musisz martwić się niespodziewanymi problemami przy odbiorze. Cena obejmuje brak limitu zasięgu, obowiązkowe ubezpieczenia i opłaty lotniskowe, lokalne podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć samochód na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Katowice

Porównaj auta na wynajem i wypożyczanie samochodów w wielu firmach w Katowice w Polska. Porównujemy zarówno duże firmy, jak i małe i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy pojazdów.

Express na Siemianowicka 52c, Thrifty na Chorzowska 6, Hertz na Chorzowska 6, Europcar Europcar na Chorzowska 50, Carnet Poland Branch na Aleja Korfantego 195, Hertz na Plac Marii I Lecha Kaczyńskich 1, Hertz, Avis Polska na Uniwersytecka 13, Budget na Biurowiec Altus Poziom 0 Uniwersytecka 13, Autocash na Plac Marii I Lecha Kaczyńskich 1, Panek S A na 1 Maja 130 to firmy, których oferty porównujemy w mieście/kraju. Wypożycz samochody w Katowice na dworcu kolejowym (Katowice, Mysłowice Brzezinka, Tychy, Sosnowiec Południowy, Chorzów Batory, Mysłowice Kosztowy, Ruda Chebzie, Sosnowiec Główny oraz Katowice Ligota), w centrum podróży i na lotniskach, takich jak like Port lotniczy Katowice Pyrzowice 24 km, Port lotniczy Kraków-Balice John Paul II 58 km oraz Port lotniczy Rudniki 71 km, KTW. Mamy prosty i bezpieczny system rezerwacji samochodów online. Wyszukaj i wybierz cel swojej podróży, wyszukaj kraj, miasto, itp. i wybierz z listy dostępnych opcji. Wypożyczalnia aut, w której wszystkie opłaty są wliczone w cenę, brak ukrytych opłat, a anulowanie/zmiany są możliwe za darmo nawet na 24-48 godziny przed planowanym odbiorem samochodu.

Fakty i więcej o Katowice

Fakty o mieście Katowice (Stalinogorod, Kattowitz, Catowice, Stalinogród, Stalinograd), ulokowanym w Katowice, Województwo śląskie, Polska. Około 317 300 (2018) ludzi zamieszkuje to miasto. To siedziba powiatu w regionie. 1te największe miasto w regionie, pod względem ilości mieszkańców i 10te największe miasto/największy dystrykt w Polska. Większe miasta/miasteczka znajdujące się w sąsiedztwie to Kraków (do. 755 100 pop), Częstochowa (do. 248 100 pop), Sosnowiec (do. 227 300 pop), Gliwice (do. 198 800 pop) oraz Zabrze (do. 192 200 pop). Miasto jest położone 266 metrów ponad poziomem morza. Przeczytaj więcej na temat tego, co miasto ma do zaoferowania w zakresie atrakcji, wydarzeń kulturalnych i firm zlokalizowanych w Katowice i kraju. Mniejsze wioski, miasteczka i przedmieścia w okolicy to Skoczów, Pszów, Niedobczyce, Kozy, Brzeszcze, Bukowno, Krzeszowice, Środmieście, Zespół dzielnic śródmiejskich, Koszutka, Bogucice oraz Zawodzie. Przystanek autobusowy? W mieście znajdują się następujące dworce oraz przystanki PKS, Katowice Dworzec Autobusowy, Bytom Dworzec, Sosnowiec Urząd Miasta, Chorzów Batory Pętla, Dworzec Autobusowy, Tychy Dworzec PKP. Udzielamy również wskazówek dotyczących wypożyczalni samochodów na Katowice.

Zabytki, Atrakcje oraz Zajęcia

Zostajesz na długo w mieście Katowice? Oto kilka wskazówek i sugestii na temat muzeów, miejsc wartych odwiedzenia, aktywności i wydarzeń kulturalnych zlokalizowanych w mieście pobytu. Lubisz golfa? Chcesz przetestować lokalne pola golfowe? Pola golfowe zlokalizowane w sąsiedztwie to np. Golf Park Mikołów 16 km, Pole golfowe Armada Sport Tychy 15 km, Śląski Klub Golfowy 7 km oraz Pole Golfowe Armada Golf Club 12 km. GKS Katowice, Dawny Stadion KS Gwardia, Lodowisko Jantor, Boisko KS Azoty, Spodek, Stadion Ludowy, Stadion KS Rozwój Katowice, Stadion, Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Sosnowcu, Stadion Śląski oraz Stadion Ruchu Chorzów są zlokalizowane w okolicy, jeśli interesuje cię koncert lub wydarzenie sportowe. Libero Katowice, Centrum Handlowe Belg, Rawa Park Handlowy, Supersam, Galeria Katowicka, Punkt 44, Centrum Handlowe Auchan Katowice, Galeria Siemianowicka, Centum Handlowe 3 Stawy, Silesia City Center, Centrum Handlowe Załęże i Galeria Skarbek to okoliczne centra handlowe, doskonałe na zakupy.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem samochodów Lotnisko Kraków im. Jana Pawła II, Wypożyczenia auta Port Lotniczy Katowice i Wynajem samochodu Lotnisko Ostrava-Leoš Janáček. Tanie auta na wynajem w Katowice na świetnych warunkach.

Wypożyczalnie samochodów Katowice, Polska

Firefly, Keddy By Europcar, Sixt, Car Net, Hertz, Right Cars, Global, addCar, National, Enterprise, Surprice, Budget, Autoclick, Alamo, Green Motion, Avis, InterRent, Europcar, Rentis, Gt Cars, Panek, Express, Thrifty i Autocash to firmy, które porównujemy w pobliżu Katowice, aby znaleźć najlepszą cenę. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Kraków-Balice John Paul II, Port lotniczy Katowice Pyrzowice i Port lotniczy Ostrawa im. Leoša Janáčka Mošnov. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Katowice - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników