Ceny dużych i małych firm w Kalmunai

Porównaj wypożyczalnie samochodów Kalmunai

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Kalmunai

Tutaj możesz porównać ceny wynajmu aut w Kalmunai, regionie Eastern Province, , Sri Lanka. W prosty sposób znajdź i zarezerwuj samochód na wynajem. Jeśli decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz martwić się o niespodzianki, kiedy chcesz odebrać auto.Nasze ceny obejmują brak limitów odległości, opłaty lotniskowe, pomoc drogową i obowiązkowe ubezpieczenie, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć tanie auto na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Kalmunai

Porównaj auta na wynajem i wypożyczanie samochodów w wielu firmach w Kalmunai w Sri Lanka. Porównujemy zarówno duże firmy, jak i małe i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy pojazdów.

Samochody na wynajem są dostępne w Kalmunai, w centrach podróży, na stacjach kolejowych oraz lotniskach, takich jak like Port lotniczy Ampara 24 km, Baza hydroplanów Kondavattavan Tank 25 km, Port lotniczy Batticaloa 37 km, Port lotniczy Arugam Bay Lagoon 62 km oraz Port lotniczy Batticaloa 66 km. Wypożyczalnia aut, w której wszystkie opłaty są wliczone w cenę, nie ma ukrytych opłat, a anulowanie/zmiany do 24-48 godzin przez odbiorem są darmowe. Łatwa i bezpieczna rezerwacja aut na wynajem online. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz punkt odbioru. Aby znaleźć najlepszą cenę, porównujemy oferty następujących firm:Sixt, Europcar, Budget, Avis, Thrifty, Hawk.

Fakty i informacje o Kalmunai

Fakty o mieście Kalmunai, ulokowanym w Ampara District, Eastern Province, Sri Lanka. Około 100 200 (2018) ludzi zamieszkuje to miasto. 2te największe miasto w regionie, pod względem ilości mieszkańców i 10te największe miasto/największy dystrykt w Sri Lanka. Inne większe miasta/miasteczka w okolicy to Madakalapuwa (do. 86 700 pop), Eravur Town (do. 23 000 pop) oraz Ampara (do. 18 300 pop). Miejscowość jest zlokalizowana około 10 m n.p.m. Mniejsze miasteczka, wioski i przedmieścia w okolicy to Kalmunaikudiyiruppu, Pandiruppu, Karativu oraz Saintamaruthu. Poznaj więcej informacji na temat tego, co miasto Kalmunai ma do zaoferowania i jakie firmy są w nim zlokalizowane. CTB Stand Kalmunai, Private Przystanek autobusowy Kalmunai, Seusl Ground 2 oraz CTB Depot Kalmunai to przystanki i dworce autobusowe w mieście. Udzielamy również wskazówek dotyczących wypożyczalni samochodów na Ampara District.

Zabytki, Atrakcje oraz Zajęcia

Parę sugestii na temat miejsc, aktywności, eventów, atrakcji, muzeów i obiektów wartych odwiedzenia podczas urlopu w Kalmunai. Chcesz obejrzeć mecz lub innej wydarzenie sportowe, a może posłuchać koncertu? W okolicy miasta znajdują się Seusl ground1. Mukzith Lake Punkt widzenia to punkty obserwacyjne, znajdujące się w mieście, dzięki którym możesz nacieszyć się widokiem panoramy miasta. Fascynujące tereny zielone i parki położone w mieście to Veeramunai Plac zabaw, Veeramunai Plac zabaw, Plac zabaw Sammanthurai i Vehicle Park. Deegamadutu Dagoba to interesujące ruiny zabytkowych budynków i innych obiektów. Marzy ci się zobaczenie lokalnych antyków i poznanie historii? Ekscytujące antyki, obiekty dziedzictwa kulturowego, starożytne relikty i zabytkowe budynki, warte odwiedzin to: Samangala Caves.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem samochodów Lotnisko Batticaloa i Wypożyczenia auta Lotnisko Arugam Bay Lagoon.

Wypożyczalnie samochodów Kalmunai, Sri Lanka

Porównujemy te firmy w Kalmunai lub w regionie, Thrifty, RCSL, Avis, Hawk, Europcar, Budget, Kings Rent A Car, Casons, Sixt i SR Rent A Car. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Batticaloa i Port lotniczy Arugam Bay Lagoon. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Kalmunai - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników