Ceny dużych i małych firm

Wypożyczalnia samochodów Stoutes

Porównaj oferty wynajmu samochodów od Stoutes

Wyszukaj i porównaj ceny wynajmu samochodów od Stoutes na autoprio.pl. Najlepsze ceny na wynajem samochodów rodzinnych, luksusowych i ekonomicznych. Ceny zawierają wszelkie opłaty lotniskowe, podatki, opłaty, ubezpieczenia i brak limitu kilometrów. Naszym celem jest pomoc w znajdywaniu tanich samochodów do wypożyczenia z Stoutes w Barbados. Wynajem samochodów w miastach takich jak Bridgetown itp.

Visa, Mastercard, Digicert

Kraje, w których funkcjonuje firma

Wynajem samochodu tanio w Stoutes Car Rental - Oferty, rabaty i porównanie

Łatwy proces wyszukiwania i rezerwacji. Tutaj możesz dokonać porównania oferty na wynajem samochodów od firmy Stoutes w Barbados.

Znajdź i zarezerwuj samochody w regionach, np. – oraz w miastach i miejscowościach Bridgetown. Wynajem samochodu bez ukrytych opłat, bez dopłat za kilometry, anulowanie i zmiany rezerwacji, do 24-48 godzin przed odbiorem. Oferujemy łatwą i bezpieczną rezerwację samochodów do wynajęcia online. Na naszej stronie internetowej autoprio.pl możesz wyszukiwać samochody z wypożyczalni Stoutes na dużych lotniskach (Port lotniczy Grantley Adams), dworcach kolejowych i terminalach dla promu. Wyszukaj tanie samochody do wynajęcia na archipelagach, takich jak – oraz wyspach, jak Barbados. Niektóre wypożyczalnie samochodów zgadzają się na zabieranie samochodów na prom, pływający pomiędzy wyspami. Przeczytaj więcej na temat przepraw przez wyspy w warunkach wynajmu podczas rezerwacji.

Przeczytaj więcej na temat Stoutes w Barbados

Wynajmij samochód w jednej lokalizacji i zwróć w innej, w innym mieście lub kraju. Możliwe jest wynajęcie samochodu na podróż w jedną stronę, tak zwany wynajem w jedną stronę Alternatywną nazwą firmy jest Stoutes Car Rental. Porównaj ceny wynajmu samochodu na jeden dzień, długoterminowo, na rok, miesiąc, tydzień, weekend lub dowolny okres from Stoutes. Jeśli szukasz samochodu do wynajęcia, wolisz korzystać z usług dużej firmy czy lokalnej wypożyczalni? Płatności kartami płatniczymi VISA, VISA electron i Debit, MasterCard oraz Maestro, są bezpiecznie szyfrowane dzięki Trustware i Digicert. Płać w lokalnej walucie lub w Pound (GBP), Euro (EUR) lub Dollar (USD) itd. Stoutes to mała, lokalna wypożyczalnia samochodów, działająca tylko na terenie kraju. Stoutes działa również w następujących miejscach: Barbados. Oferujemy bardzo dobre ceny na wynajem, recenzje są dostępne tutaj. Rezerwuj szybko i bez problemów. Dobre ceny i opcja dokonywania zmian w rezerwacji w każdym momencie, bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Samochody kompaktowe (Compact), Samochody premium (Premium), Samochody standardowe (Standard), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Elita luksusu (Luxury elite), Kabriolet (Convertible), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Średni SUV (Medium SUV), Samochody ekonomiczne (Economy), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Samochody elektryczne (Electric cars), Mały SUV (Small SUV), Minivan, Egzotyczne samochody (Exotic), Samochody specjalne (Special), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Motorower (Moped), Furgonetka (Cargo van), Mini elite, Duża ciężarówka (Large truck), Intermediate elite, 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Elita ekonomiczna (Economy elite), Kompaktowa elita (Compact elite), Mini samochody (Mini), Estate, Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Intermediate, SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Luksusowe samochody (Luxury) oraz samochody z automatyczną skrzynią biegów to rodzaje pojazdów, których ceny porównuje nasza strona internetowa.

Stoutes – Ubezpieczenie wynajętego samochodu

Firma Stoutes w Barbados, uwzględnia w cenie wynajmu samochodu redukcję szkód drogowych i kolizji (CDR), co oznacza ochronę w razie uszkodzenia auta. Wynajęty samochód jest ubezpieczony w przypadku kolizji. Większość wypożyczalni posiada listę części, które nie są objęte tym ubezpieczeniem, np. szyby, opony, zapasowe kluczyki, opłaty za transport i holowanie. Zapoznaj się z warunkami podczas wyszukiwania. Dokładnie przeczytaj voucher po dokonaniu rezerwacji. Istnieją różne rodzaje polityk paliwowych, a w momencie dokonywania rezerwacji są one jasno określane. Najczęstsze zasady dotyczące paliwa to: odbierz pełny-zwróć pusty, odbierz pełny-zwróć pełny oraz częściowy zwrot kosztu paliwa. W większości przypadków polityka paliwowa zależy od okresu wynajmu. Wysokość kaucji może się różnić dla różnych grup samochodów, takich jak 9-osobowy minivan / minibus itp. Samochody standardowe takie jak np. Ford Fusion, Hyundai Sonata, itp. Motorower itp. Estate itp. Mały SUV itp. SUV / Jeep / Auta terenowe takie jak np. Ford Escape, Ford Expedition, itp. 5-osobowy minivan takie jak np. Citroen Berlingo, itp. Samochody premium itp. Intermediate takie jak np. Chevrolet Cobalt, Toyota Avensis, itp. Elita luksusu itp. Samochody elektryczne itp. Samochody ekonomiczne takie jak np. Opel Corsa, Toyota Yaris Sedan, Toyota Yaris, itp. Kompaktowa elita itp. Duża ciężarówka itp. Samochody kompaktowe takie jak np. Ford Focus, Nissan Almera, itp. Elita ekonomiczna itp. Luksusowe samochody takie jak np. Isuzu MU-X, itp. Minivan takie jak np. Suzuki APV, itp. Egzotyczne samochody itp. Samochody specjalne itp. Kabriolet takie jak np. Renault Megane Convertible, Mini Moke, Suzuki Jimny Convertible, itp. Mini samochody takie jak np. Kia Picanto, Chevrolet Sonic, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi takie jak np. Suzuki APV, Opel Zafira, itp. Mini elite itp. Mała-średnia ciężarówka itp. Samochody hybrydowe itp. Intermediate elite itp. Furgonetka takie jak np. Nissan Pickup, itp. Średni SUV itp. Pełnowymiarowa elita itp. Samochody w pełnym rozmiarze takie jak np. Mercedes C Class, w Stoutes. Przygotuj się na to, że zwrot samochodu może potrwać dłużej w szczycie sezonu. Sposób zwrotu samochodu jest określany podczas procesu rezerwacji. Ile wynosi czas oczekiwania w Biuro zwrotów, Oddział wypożyczalni samochodów, Punkt zwrotów, Return Desk at Stoutes? W sezonie czas oczekiwania na głównych lotniskach, takich jak Port lotniczy Grantley Adams, może się wydłużać. Szacujemy, że ryzyko długiego czasu oczekiwania jest: wysokie. Przeczytaj więcej o warunkach tutaj: Często Zadawane Pytania (FAQ). Wszystkie informacje znajdziesz również podczas wyszukiwania w sekcji: Ważne informacje.

Recenzje i oceny

Komentarze dotyczące Stoutes. Uwagi i informacje od klientów, którzy korzystali już z usług firmy.

Tani wypożyczalnia samochodów z Stoutes:

Porównanie cen wynajmu samochodów z Stoutes w tych krajach Barbados. Wybór modeli i marek samochodów różni się w zależności od kraju.