Ceny dużych i małych firm w Umeå

Porównaj wypożyczalnie samochodów Umeå

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Umeå

Porównywanie cen za wynajem aut w mieście Umeå, regionie Västerbotten, , Szwecja. Z nami nie musisz się obawiać przykrych niespodzianek przy odbiorze samochodu w swojej lokalizacji. Na miejscu znajdują się wypożyczalnie samochodów Enterprise, Hertz, Europcar, Sixt, Budget, Keddy By Europcar, Green Motion, addCar, Avis, National, Thrifty, Alamo.Wszystkie ceny na autoprio.pl obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itd.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Umeå

Wypożyczalnie samochodów UmeåPorównywanie cen za wynajem samochodów z wielu firm w mieście Umeå, Szwecja. Znajdź najkorzystniejsze ceny na wynajem samochodów online. Porównywanie cen online może okazać się bardzo korzystne, ponieważ wiele mniejszych wypożyczalni zapewnia możliwość rezerwacji jedynie na miejscu.

Wynajem aut na lotnisku w Umeå, między innymi like Port lotniczy Umeå Alvik 4 km i Port lotniczy Örnsköldsvik 78 km, UME oraz terminale i porty promowe (Öbacka Port dla małych łodzi, Lundåkern), dworcach kolejowych i centrach podróży, itp. Jesteśmy w stanie zaoferować usługę wynajmu aut z wszystkimi kosztami wliczonymi w cenę. Brak ukrytych opłat, a anulowanie i wprowadzanie zmian jest darmowe nie później niż na 24-48 godziny przed umówionym odbiorem. Dzięki naszej wyszukiwarce, po wprowadzeniu miasta, lokalizacji, itp. natychmiast otrzymasz listę swoich opcji. Szukając dla ciebie najkorzystniejszej oferty, porównujemy ceny proponowane przez firmy: Hertz na Verkstadsgatan 9, Avis Sverige na Järnvägsallén 11, Avis na Gräddvägen 3, Mabi na Kardangatan 1, Budget na Gräddvägen 3, Avis na Airport, Hertz na Flygplatsvägen 32, Europcar, Europcar na Parkvägen 9, Mabi na Ankomsthallen, Sixt na Centralstation Järnvägsallén, Budget na Airport, Sixt na Illervägen 5, Sixt na Flygplatsvägen 22, które posiadają lokalne oddziały.

Informacje i fakty dotyczące Umeå

Informacje na temat miasta Umeå, ulokowanego w Umeå Kommun , Västerbotten, Szwecja. Miasto jest zamieszkiwane przez około 83 200 (2018) ludzi. To siedziba powiatu w regionie. To 1te miasto w regionie pod względem ilości mieszkańców i 15te największe miasto pod względem populacji w Szwecja. Małe wioski, miasteczka i przedmieścia w okolicy to Holmsund, Vännäs, Sävar, Nordmaling, Hörnefors, Röbäck, Haga, Teg, Västerslätt oraz Öbacka. Holmsund (do. 6 000 pop) to inne większe miasteczka i miasta zlokalizowane w okolicy. Miasto jest położone 24 metrów ponad poziomem morza. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz Umeå na jeden dzień, czy na dłużej, na pewno nie będziesz się nudzić. Zapoznaj się z informacjami znajdującymi się poniżej. Uzyskaj porady na temat lokalnych wypożyczalni w Umeå. Dworce autobusowe oraz przystanki autobusowe w mieście to Umeå Dworzec autobusowy. Udzielamy również wskazówek dotyczących wypożyczalni samochodów na Umeå Kommun.

Zabytki, Zajęcia oraz Atrakcje

Rekomendacje i wskazówki dotyczące aktywności, muzeów, atrakcji i wydarzeń kulturalnych w Umeå można znaleźć tutaj. W poszukiwaniu muzyki operowej i innych wydarzeń kulturalnych, warto odwiedzić NorrlandsOperan. Weź udział w spektaklach, koncertach i widowiskach w Sagateatern oraz Idunteatern – Folkets Hus. Centra handlowe jak Up2 shopping, Utopia (Dystopia), Avion, MVG (MVG gallerian) i Sagagallerian znajdują się w sąsiedztwie, jeśli marzą ci się zakupy. En vikingatida gravplats to fascynujące antyki, historyczne budynki, starożytne relikty i obiekty dziedzictwa kulturowego w Umeå. Chcesz zapoznać się z lokalną historią i starożytnymi zabytkami?

Najbliższe miejsca docelowe, Umeå

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Auta na wynajem Lotnisko Umeå, Tanie auta na wynajem Lotnisko Örnsköldsvik i Wynajem aut Lotnisko Skellefteå. Umożliwiamy szybkie i łatwe porównywanie wyników z setek wypożyczalni samochodów jednocześnie. Wynajmij samochód w miastach regionu: Porównaj wypożyczone samochody Skellefteå, Wypożyczalnia aut Lycksele, Wypożyczenia auta Ursviken, Viken i Skelleftehamn.

Wypożyczalnie samochodów Umeå, Szwecja

Kiedy szukasz samochodów do wynajęcia, porównujemy te firmy Avis, Hertz, Europcar, Budget, Sixt, Thrifty, National, Enterprise, Alamo, Keddy By Europcar, Green Motion, addCar i MABI. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Umeå Alvik i Port lotniczy Örnsköldsvik. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Umeå - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników