Ceny dużych i małych firm w Bizerta

Porównaj wypożyczalnie samochodów Bizerta

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Bizerta

Porównywanie cen za wynajem aut w mieście Bizerta, regionie Banzart, , Tunezja. Z nami nie musisz się obawiać przykrych niespodzianek przy odbiorze samochodu w swojej lokalizacji.Wszystkie ceny na autoprio.pl obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itd.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Bizerta

Porównywanie cen za wynajem samochodów z różnych firm w mieście Bizerta w Tunezja. Znajdź najlepsze ceny za wynajem aut. Zawsze opłaca się porównać ceny przed dokonaniem rezerwacji, w niektórych, mniejszych miejscowościach, lokalne firmy mają bardzo konkurencyjne ceny.

Porównujemy następujące firmy w mieście: Banzart, Mega, Avis na 33 Rue Habib Thameur. Łatwy i bezpieczny system rezerwacji wypożyczanych aut przez internet. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz lokalizację. Wyszukiwanie pozwoli ci na odnalezienie wszelkich modeli. Samochody na wynajem są dostępne w centrum podróży w Bizerta, na dworcach kolejowych (Gare Ferroviaire de Menzel Bourguiba) i lotniskach, na przykład like Bizerte-Sidi Ahmed Air Base 8 km, Port lotniczy Tunis-Kartagina El Aouina 57 km oraz Port lotniczy Tabarka-Ain Draham 94 km, QIZ oraz terminale i porty promowe (Vieux Port, Port de Pêche Menzel Abd-errahmen, Menzel Abderrahman Port, Marina de Bizerte). Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, opłat za anulowanie lub wprowadzanie zmian do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem auta.

Fakty i informacje o Bizerta

Bizerta (Biserta, Hippou Aksa, Banzart, Bizerte, بنزرت, Hippo Diarrhytus) to miasto w hrabstwie Banzart, Banzart, Tunezja, które ma około 115 300 (2018) mieszkańców. To siedziba powiatu w regionie. 1te największe miasto pod względem ilości mieszkańców regionu i 5te największe miasto/największy dystrykt w Tunezja. Planujesz dłuższy pobyt lub spędzenie tu swojego urlopu? W takim razie musisz dodać wiele pozycji do swojej listy miejsc do odwiedzenia i doświadczenia. Udzielamy również porad dotyczących wypożyczania samochodów w Bizerta. Tunis (do. 693 200 pop), Arjana (do. 97 700 pop), La Goulette (do. 79 800 pop), Bin Arus (do. 74 900 pop) oraz La Mohammedia (do. 66 600 pop) to większe miasteczka i miasta w sąsiedztwie. Mniejsze miasteczka, wioski i przedmieścia w okolicy to Rafrāf, Al Matlīn, El Battan, Rhar el Melah, Zahānah, Zarzouna, Les Andalous, Bijouville, Dar el Koudia i Bizerte Bab Mateur. Miasto jest położone 5 metrów ponad poziomem morza. Najbliższe przystanki autobusowe oraz dworce autobusowe to Bureaux régionaux des douanes, Dworzec autobusowy Menzel Bourguiba, Lwaj mateur, Lwaj ras jebel oraz Station de Louages Tunis MB. Dowiedz się więcej na temat wypożyczalni samochodów na Banzart.

Atrakcje, Zajęcia oraz Zabytki

Masz zamiar odwiedzić i zwiedzić w Bizerta? Zapoznaj się z sugestiami dotyczącymi miejsc wartych uwagi, muzeów, atrakcji i wydarzeń kulturalnych w mieście. Chcesz skorzystać z okazji na zrobienie zakupów? Duże centra handlowe w mieście, to np. Bizerte Centre. Jeśli chcesz wybrać się do parku rozrywki, aquaparku lub parku tematycznego, oto twoje opcje Parc Aladin. Podróżujesz z dziećmi? Muzea i galerie sztuki w Bizerta które mogą cię zainteresować to Oceanographic Museum.

Fontanna Andalouse i Al Burj to warte odwiedzenia, nowsze, jak i starsze zamki ulokowane w Bizerta. Wieża Belkassem, Wieża el Ghoull, Wieża Ben Mosbah oraz Wieża Ali Kelbi to ekscytujące, zabytkowe warownie i fortece warte uwagi. Plage Errimél oraz Belle Plage to plaże znajdujące się w sąsiedztwie, które są doskonałą opcją dla poszukujących miejsca na relaks, pływanie i opalanie. Ogród Amours są ulokowane w mieście i dają szansę na doświadczenie polecanych, lokalnych parków i ogrodów. Place Foch, Square Dag Hammarskjöld, Place de Carthage, Place de Bone, Park L’Astrolabe oraz Square Habib Bougatfa są ulokowane w mieście i oferują niesamowitą szansę na kontakt z naturą i podziwianie parków i ogrodów. Fundus bassianus, Utica i Pointe elkossein to zabytkowe ruiny budynków i innych obiektów, które warto obejrzeć i zapoznać się z ich historią. Zobacz stanowiska archeologiczne i zabytki. Fort dEspagne, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat ekscytującej historii i archeologii. Cyrk Utica i Utica to fascynujące antyki, historyczne budynki, starożytne relikty i obiekty dziedzictwa kulturowego w Bizerta. Szukasz historycznych reliktów i doświadczeń? Stade du 15 Octobre są zlokalizowane w okolicy, jeśli interesuje cię koncert lub wydarzenie sportowe.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem aut Lotnisko Tunis-Kartagina. Tanie wypożyczalnie samochodów w Bizerta.

Wypożyczalnie samochodów Bizerta, Tunezja

Kiedy szukasz samochodów do wynajęcia, porównujemy te firmy Europcar, Budget, Sixt, SGF, Hertz, Keddy By Europcar i Avis. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Tunis-Kartagina El Aouina. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Bizerta - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników