Ceny dużych i małych firm w Konya

Porównaj wypożyczalnie samochodów Konya

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Konya

Porównaj ceny wypożyczalni aut w mieście Konya, prowincji Konya, , Turcja i skorzystaj z możliwości dokonania rezerwacji online. Dzięki naszej wyszukiwarce, możesz dokonać rezerwacji auta w 3 prostych krokach. Samochody wynajmowane od nas, nie wiążą się z żadnymi niespodziankami przy odbiorze. Wszystkie nasze ceny obejmują opłaty lotniskowe, nielimitowany zasięg i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itp. W pobliżu dostępne są oddziały wypożyczalni samochodów Europcar, Budget, Hertz, Sixt, Avis, Thrifty.Pozwól autoprio.pl pomóc sobie w wynajmie samochodu online.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Konya

Porównaj auta na wynajem i wypożyczanie samochodów w wielu firmach w Konya w Turcja. Porównujemy zarówno duże firmy, jak i małe i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy pojazdów.

Samochody na wynajem są dostępne w Konya, w centrach podróży, na stacjach kolejowych oraz lotniskach, takich jak like Port lotniczy Konya 14 km, KYA. Wypożyczalnia aut, w której wszystkie opłaty są wliczone w cenę, nie ma ukrytych opłat, a anulowanie/zmiany do 24-48 godzin przez odbiorem są darmowe. Łatwa i bezpieczna rezerwacja aut na wynajem online. Wyszukaj miasto, lotnisko, itp. i wybierz punkt odbioru. Porównujemy następujące firmy w mieście: Konya, Circular na Ulaşbaba Cad Taksim Sitesi B Blok no 40 A, National na Musalla Bağları Mahallesi Telgrafçı Hamdi Bey Cad Boğaziçi Sitesi 12 B, Oto Kiralama Nev Europecar Tren Garı Araç Kiralama Fiesta Era na K Ihsaniye Mh Kozanoğlu Sk Kardelen Apt no 5 B, Avis na Medrese Mah Nalçacı Cad Onar Beyazgül Apt no 50 C, Europcar na Feritpaşa Ahmet Hilmi Nalçacı Caddesi 64 A.

Fakty o Konya

Konya (Qonia, Iconium, Conia, Koni, Kuniyah, Konieh, Konia, Ikoniow) to miasto w hrabstwie Konya, Konya, Turcja, które ma około 875 500 (2018) mieszkańców. To siedziba powiatu w regionie. 1te największe miasto pod względem ilości mieszkańców regionu i 7te największe miasto/największy dystrykt w Turcja. Niezależnie od tego, jak długo zamierzasz zostać w mieście, na pewno znajdziesz dla siebie jakieś zajęcie. Mamy też porady na temat firm oferujących wynajem samochodów w Konya. Inne większe miasta/miasteczka w okolicy to Çumra (do. 45 700 pop), Kadınhanı (do. 15 300 pop), Altınekin (do. 13 100 pop), Sarayönü (do. 10 200 pop) oraz Çatalhöyük (do. 10 000 pop). Miejscowość jest zlokalizowana około 1030 m n.p.m. Mniejsze miasteczka, wioski i przedmieścia w okolicy to Altınekin, Sarayönü, Çatalhöyük, Derbent, Yarma, Selçuklu i Karatay. Dworce autobusowe oraz przystanki autobusowe w mieście to Konya Dworzec autobusowy, Dworzec autobusowy Konya oraz Konya Şehiriçi Otobüsleri Kalkış Noktası. Udzielamy również wskazówek dotyczących wypożyczalni samochodów na Konya.

Zabytki, Zajęcia oraz Atrakcje

Wskazówki i rekomendacje w Konya, dotyczące aktywności, muzeów, atrakcji, obiektów, wydarzeń kulturalnych i miejsc wartych odwiedzin podczas wyjazdu. W okolicy Konya znajdują się zamki, które warto odwiedzić, na przykład SELÇUK KÖŞKÜ. Odwiedź ruiny historycznych budynków i obiektów, takich jak Zazadin Han, Horozlu Han, Dokuzun Han i Kızıkören Han. Chcesz obejrzeć mecz lub innej wydarzenie sportowe, a może posłuchać koncertu? W okolicy miasta znajdują się Konya Büyüksehir Belediye Stadion.

Pzyjrzyj się starym osadom i grobowcom! Chcesz poznać historyczne pozostałości? Starożytne relikty, obiekty dziedzictwa kulturowego, antyki i zabytkowe budynki w Konya to Karahöyük (Karahüyük), Abditolu Kopiec pochówku (Abditol Mogiła, Abditolu Mogiła) i Sızma Mogiła. Piękne klasztory/zakony w okolicy to Ak Manastır. Hobi Ogrody są ulokowane w mieście i dają szansę na doświadczenie polecanych, lokalnych parków i ogrodów. Fascynujące tereny zielone i parki położone w mieście to Gedavet Park, Necmettin Erbakan Park, İpek Hoca Park, Kültür Park oraz Kayalı Park. Chcesz spędzić dzień, przyglądając się zwierzętom? Konya Ogród zoologiczny to tropikaria, pawilony tropikalne, parki dla zwierząt, oceanaria, ogrody zoologiczne i terraria w Konya. Muzea i galerie sztuki w Konya które mogą cię zainteresować to Karatay Muzeum, Konya Muzeum Archeologiczne, Sırçalı Medrese Mezar Anıtları Muzeum, Mevlana Muzeum, İstiklal Harbi Şehitliği ve Muzeum, Atatürk Evi Muzeum, Sahibi ata müzesi, İnce Minare Muzeum oraz Muzeum Etnograficzne. Centra handlowe jak D & R Konya Kentplaza, Zafer Çarşısı, Koçtaş, Çelikkayalar, Adesem, Kızılkaya AVM, Çelikkayalar AVM, Çelikkayalar Avm, Akyurt, Kule Site AVM oraz Konya Park znajdują się w sąsiedztwie, jeśli marzą ci się zakupy.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Auta na wynajem Lotnisko Konya. Oferty wynajmu luksusowych samochodów w Konya.

Wypożyczalnie samochodów Konya, Turcja

Goldcar, Erboy Rent a Car, Sixt, Tbilisicars.com, Right Cars, Circular, Central, Budget, Sun Rent A Car, Enterprise, Rhodium, PNR Rent a Car, Windy, Hawk, Alamo, Surprice, Oscar, InterRent, Green Motion, Global, Garenta, Hertz, Euronet, Turibo, Avec, National, Rent Go, Essence, Thrifty, Payless, Fox Rent A Car, Avis, Europcar i Ayt Car to firmy, które porównujemy w mieście i regionie, aby znaleźć najlepszą cenę. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Konya. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Konya - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników