Ceny dużych i małych firm w Tokat

Porównaj wypożyczalnie samochodów Tokat

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Tokat

Porównywanie cen za wynajem aut w mieście Tokat, prowincji Tokat, , Turcja. Z nami nie musisz się obawiać przykrych niespodzianek przy odbiorze samochodu w swojej lokalizacji.Wszystkie ceny na autoprio.pl obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itd.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Tokat

Znajdź najlepsze ceny na wynajem samochodów online. Porównywanie cen przez internet może być korzystne, biorąc pod uwagę fakt, że wiele mniejszych firm umożliwia rezerwację jedynie na miejscu. Porównanie cen aut na wynajem z wielu wypożyczalni w Tokat, Turcja.

Wynajem aut na lotnisku w Tokat, między innymi like Port lotniczy Tokat 16 km oraz Port lotniczy Sivas Nuri Demirag 63 km, TJK, dworcach kolejowych i centrach podróży, itp. Jesteśmy w stanie zaoferować usługę wynajmu aut z wszystkimi kosztami wliczonymi w cenę. Brak ukrytych opłat, a anulowanie i wprowadzanie zmian jest darmowe nie później niż na 24-48 godziny przed umówionym odbiorem. Dzięki naszej wyszukiwarce, po wprowadzeniu miasta, lokalizacji, itp. natychmiast otrzymasz listę swoich opcji. Porównujemy następujące firmy w mieście: Tokat, Central na Yenİyurt Mah Valİ Vali Zekai Gümüşdiş Bulvarı no 12 3, Circular na Kaleardı Mahallesi Gazi Osman Paşa Bulv no 83 C.

Fakty i informacje o Tokat

Informacje na temat miasta Tokat (Tukat, Dazimon, Toqat, Tokat Province), ulokowanego w Tokat , Tokat, Turcja. Miasto jest zamieszkiwane przez około 129 700 (2018) ludzi. To siedziba powiatu w regionie. To 1te miasto w regionie pod względem ilości mieszkańców i 68te największe miasto pod względem populacji w Turcja. Poznaj więcej informacji na temat tego, co miasto Tokat ma do zaoferowania i jakie firmy są w nim zlokalizowane. Yeşilyurt, Almus, Artova, Pazar, Sulusaray, Hasanbaba to małe wioski, przedmieścia i miasteczka w okolicy. Miejscowość jest zlokalizowana około 627 m n.p.m. Inne większe miasta/miasteczka w okolicy to Turhal (do. 110 900 pop), Zile (do. 55 700 pop), Erbaa (do. 52 200 pop), Niksar (do. 49 900 pop) oraz Taşova (do. 19 300 pop). Tokat Dworzec autobusowy to przystanki i dworce autobusowe w mieście. Dowiedz się więcej na temat wypożyczalni samochodów na Tokat.

Zabytki, Atrakcje & Zajęcia

Wskazówki i sugestie dotyczące miejsc, wydarzeń kulturalnych, muzeów, atrakcji i porady dotyczące twojej wizyty w mieście Tokat są dostępne tutaj. Ballica Magarasi Tabiat Parki znajdują się w zasięgu krótkiego spaceru od centrum miasta i pozwalają na przyjrzenie się całemu miastu. Parki i tereny zielone, które mogą okazać się przydatne dla głodnych rekreacji i relaksu to Dudayev Park oraz Samet Doğan Koç Park. Benna Yapı Market, Çekenli İş Merkezi, Novada Tokat i Yunus AVM to okoliczne centra handlowe, doskonałe na zakupy. W centrum miasta można zobaczyć zarówno starsze jak i nowsze interesujące zamki, takie jak Tokat Zamek.

Interesuje cię mecz lokalnej drużyny? Chcesz posłuchać koncertu? Obejrzeć mecz futbolu? W niedalekiej odległości od centrum miast są zlokalizowane Gazi Osman Paşa Stadion. Gemenek Ruiny to interesujące ruiny zabytkowych budynków i innych obiektów. Chciałbyś zapoznać się ze starszymi budynkami i starożytnymi pomnikami? Masz ochotę zobaczyć starożytne relikty, historyczne budynki, antyki i obiekty dziedzictwa kulturowego? Te miejsca znajdują się w okolicy: Pontic Comana (Komana Pontika) oraz Bolus Kopiec pochówku (Aktepe Kopiec pochówku, Aktepe Mogiła, Bolus Mogiła).

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Auta na wynajem Lotnisko Samsun-Çarşamba, Tanie auta na wynajem Lotnisko Amasya Merzifon i Wynajem aut Lotnisko Sivas. Można również wynająć samochód na trasę w jedną stronę, tzw. wynajem jednostronny. Polega na tym, że odbieramy samochód w jednym miejscu i oddajemy w innym punkcie, mieście lub kraju.

Wypożyczalnie samochodów Tokat, Turcja

Goldcar, Erboy Rent a Car, Sixt, Tbilisicars.com, Right Cars, Circular, Central, Budget, Sun Rent A Car, Enterprise, Rhodium, PNR Rent a Car, Windy, Hawk, Alamo, Surprice, Oscar, InterRent, Green Motion, Global, Garenta, Hertz, Euronet, Turibo, Avec, National, Rent Go, Essence, Thrifty, Payless, Fox Rent A Car, Avis, Europcar i Ayt Car to firmy, które porównujemy w pobliżu Tokat, aby znaleźć najlepszą cenę. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Sivas Nuri Demirag. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Tokat - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników