Ceny dużych i małych firm w Antigua i Barbuda

Porównaj wypożyczalnie samochodów Antigua i Barbuda

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Antigua i Barbuda

Dzięki nam możesz porównać ceny za wynajem samochodów w całym Antigua i Barbuda. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i dokonaj rezerwacji w 3 prostych krokach. Jeśli wypożyczasz od nas samochód, nie musisz obawiać się negatywnych niespodzianek przy odbiorze auta, nie ukrywamy dodatkowych opłat, wszystko jest wliczone w cenę. Wszystkie ceny uwzględniają brak limitu kilometrów oraz wszelkie opłaty lotniskowe i niezbędne ubezpieczenia i podatki. Najlepsze ceny na auta luksusowe, ekonomiczne i rodzinne. Pomagamy w dokonaniu rezerwacji aut na terenie całego kraju Antigua i Barbuda. Jeśli zależy ci na wynajmie z konkretnej firmy, możesz zaznaczyć to w momencie wyszukiwania.

Visa, Mastercard, Digicert

Wskazówki i porady dotyczące wynajmu samochodu w Antigua i Barbuda

Tutaj zebraliśmy kilka wskazówek, co należy wziąć pod uwagę szukając samochodu do wynajęcia w Antigua i Barbuda oraz w regionach/stanach takich jak .

Zarezerwuj jak najwcześniej

Zarezerwuj jak najwcześniej, jeśli poczekasz, zazwyczaj będzie drożej. W dużych miastach, takich jak Saint John's i Codrington, ceny często rosną im później dokonasz rezerwacji. Może być również trudno znaleźć samochody na głównych lotniskach, takich jak Port lotniczy Antigua, , jeśli czekasz zbyt długo.

Dokładnie zapoznaj się z umową i warunkami

Przejrzyj i przeczytaj warunki wynajmu przed dokonaniem rezerwacji wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje wynajem samochodów z kilku różnych wypożyczalni samochodów, a warunki różnią się między różnymi firmami. Mniejsze firmy mogą mieć na miejscu opłaty administracyjne związane z tankowaniem po powrocie. Wszelkie opłaty są podawane podczas rezerwacji. Przejrzyj i przeczytaj umowę przy odbiorze wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje tanie samochody do wynajęcia z kilku różnych wypożyczalni samochodów w Antigua i Barbuda, a umowa różni się między różnymi firmami. Jeśli jest coś, czego nie rozumiesz w umowie, zapytaj kogoś z firmy na miejscu lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Zatankuj samochód przed jego zwrotem

Różne firmy mają różne terminy dotyczące paliwa. Jeśli samochód ma zostać zatankowany przed zwrotem, zrób to, aby uniknąć dodatkowych opłat ze strony wypożyczalni samochodów. Niektóre mniejsze firmy pobierają opłatę administracyjną za zatankowanie auta w przypadku pozostawienia go pustego, co jest określone w warunkach, ale nie zawsze w cenie całkowitej. Zwróć szczególną uwagę na przepisy dotyczące tankowania! Jeśli firma ma Odbiór pełny, nawóz pusty, może zostać naliczona opłata administracyjna za tankowanie. Ewentualna opłata jest podawana podczas rezerwacji. Często są to tańsze firmy, które mają odbiór pełny, odbiór pusty.

Czy jest kilku z Was, którzy będą prowadzić samochód? Gdzie idziesz?

Dodatkowy kierowca? Jeśli więcej niż jedna osoba prowadzi samochód, należy to zgłosić w momencie rezerwacji lub w firmie po przyjeździe. Pamiętaj, że mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące wjazdu samochodem do innych krajów oraz zabierania samochodu z lub na wyspy, takie jak .

Porównaj ceny z kilku firm i zarezerwuj wynajem samochodu przez Internet

Wynajmij samochód tanio w Antigua i BarbudaWyszukiwanie i rezerwacja wynajmu samochodów w Internecie staje się tańsze, łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Porównaj wiele firm i witryn, aby znaleźć najlepszą cenę. Autoprio.pl porównuje kilka firm jednocześnie w jednym wyszukiwaniu za pośrednictwem Cartrawler. Nie posiadamy żadnych samochodów, a jedynie porównujemy ceny różnych firm, takich jak m.in. Avis, Hertz, Budget, Thrifty, National, Enterprise, Alamo i Dollar itp.

Czy wliczony jest bezpłatny przebieg/darmowe mile?

Sprawdź, czy czynsz obejmuje bezpłatny przebieg. Jeśli bezpłatny przebieg nie jest wliczony w cenę, sprawdź, czy ilość kilometrów w umowie jest wystarczająca. Wszystkie duże firmy mają nieograniczony przebieg, ale tańsze firmy mogą mieć maksymalny przebieg dziennie.

Zrób szybką inspekcję przy odbiorze

Sprawdź i obejrzyj wypożyczony samochód po jego odebraniu. Sprawdź, czy wszystkie uszkodzenia, rysy i wgniecenia zostały uwzględnione w raporcie o stanie. Sprawdź, jak duży jest odliczenie! Tym, co często odróżnia mniejsze, tańsze firmy w Antigua i Barbuda, a większymi firmami globalnymi, jest wysokość udziału własnego. Przeczytaj również uważnie warunki, jeśli chodzi o sposób zwrotu samochodu. Mniejsze lokalne firmy mogą pobierać opłatę administracyjną, jeśli samochód ma zostać zwrócony z pustym bakiem. Wszelkie opłaty są podane w naszych warunkach podczas składania wniosku.

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów we Antigua i Barbuda

Które opcje dodatkowe są dostępne w Antigua i Barbuda?

ostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi i Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni w Antigua i Barbuda. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu w Antigua i Barbuda?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie wynajmu samochodu w Antigua i Barbuda?

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Nasi partnerzy ubezpieczeniowi oferują pełny pakiet ubezpieczenia zwrotu szkód, który jest do 50% tańszy niż to, co zapłaciłbyś w biurze wypożyczalni. Koszt i warunki ubezpieczenia zostaną wyświetlone w momencie rezerwacji.

Czy mogę wypożyczyć samochód, jeśli nie mam ukończonych 25 lat lub mam więcej niż 75 lat w Antigua i Barbuda?

Tak, większość wypożyczalni stosuje limit minimalnego wieku wypożyczającego 21 lat. Niemniej jednak wymogi mogą się różnić zależnie od danej wypożyczalni i kraju docelowego. Zwracamy uwagę, że mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, jeśli kierowca nie ma ukończonych 25 lat lub jego wiek przekracza 75 lat, w celu pokrycia kosztu dodatkowego ubezpieczenia. O dodatkowej opłacie zostaniesz poinformowany(-a) w trakcie rezerwacji, w sekcji podsumowania opłat przed potwierdzeniem rezerwacji.

Czy mogę rezerwować bez karty kredytowej w Antigua i Barbuda?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Tanie samochody do wynajęcia w Antigua i Barbuda - Znajdź ofertę, Porównuj i Oszczędzaj

Na naszej stronie możesz dokonać porównania cen za wynajem aut z wielu firm w miastach na terenie Antigua i Barbuda. Znajdź najlepsze ceny za wynajem samochodów online. Wyszukuj i rezerwuj tanie oferty samochodów na wynajem w miastach, takich jak Saint John’s, All Saints, Piggotts, Liberta, Bolands, Potters Village, Codrington, Parham, Falmouth. Bierzemy pod uwagę wyłącznie oferty sprawdzonych i przetestowanych firm, oferujących dobrą jakość usług, aby uniknąć problemów przy odbiorze.

Jesteśmy w stanie zaoferować wynajem samochodów bez ukrytych kosztów, z wszystkimi opcjami wliczonymi w cenę, z brakiem ukrytych opłat, dodatkowych kosztów związanych z niezbędnymi ubezpieczeniami, anulowaniem rezerwacji lub zmianami, nawet do 24-48 godzin przed umówionym terminem odbioru. Łatwa i bezpieczna rezerwacja wynajmowanych aut online. autoprio.pl proponuje wynajem samochodów w większości miast, na dworcach kolejowych oraz na lotniskach na terenie Antigua i Barbuda.

Fakty związane z Antigua i Barbuda

Antigua i Barbuda posiada około 87 000 mieszkańców i znajduje się w Ameryka Północna. Stolicą jest St. John’s, gdzie mieszka około 0 ludzi. Powierzchnia całkowita liczy 443 km2. Jest to 27te największe państwo pod względem wielkości populacji i 25te pod względem rozmiarów w Ameryka Północna. Największe regiony kraju obejmują Parish of Saint John, Parish of Saint Paul, Parish of Saint Mary, Parish of Saint George, Parish of Saint Peter, Parish of Saint Philip, Barbuda i Redonda, które są trzema z osiem obszarów, na które podzielony jest ten kraj. Antigua i Barbuda jest 203tym krajem pod względem wielkości populacji i 207tym pod względem rozpiętości. Alternatywną nazwą tego kraju jest Colony of Antigua, State of Antigua, Presidency of Antigua, Antigua and Barbuda, Antigua Presidency. Język angielski to języki stosowane w kraju. Pięć najwyższych gór to Mount Obama (402 m), Signal Hill (365 m), Yepton Peak (0 m), Mount Thomas (0 m) i Sugar Loaf Hill (0 m). ++1-268 to numer kierunkowy kraju, z którego należy skorzystać przed wykonaniem połączenia. Udzielamy porad i rekomendacji dotyczących zajęć, atrakcji oraz sposobów spędzania czasu, podczas pobytu w Antigua i Barbuda. Przyjrzyj się prognozom pogody i zapoznaj się z mapami terenu. Podstawową domeną stron internetowych jest .ag. Dollar (XCD) jest walutą wykorzystywaną do wszelkich transakcji i płatności w kraju. Pięcioma największymi miastami są Saint John’s (do. 24200 pop), All Saints (do. 2500 pop), Piggotts (do. 1900 pop), Liberta (do. 1700 pop), Bolands (do. 1700 pop).

Antigua i Barbuda atrakcje turystyczne i zajęcia

Szukasz wrażeń i zajęć dla całej rodziny? Jeux d’eau, St Kitts Eco Park, Karukéra Land, Jeux Pour Enfant, Fly Zone Treetop Adventure Park i Mangofil la Boniferie to aquaparki, parki rozrywki lub parki tematyczne. Pzyjrzyj się starym osadom i grobowcom! Parc Archéologique des Roches Gravées, Roche de l’Embouchure de la Coulisse, Dasent Estate, Leverock Estate, Golden Rock 1, Parc archéologique de l’Autre Bord, Parcelle AI 10, Golden Rock 2, Roche gravée des Galets, Mikwe, Edgar Challenger Budynek i Roche Gravée du Moho to fascynujące antyki, historyczne budynki, starożytne relikty i obiekty dziedzictwa kulturowego w Antigua i Barbuda. Chciałbyś zapoznać się ze starszymi budynkami i starożytnymi pomnikami? St Maarten Zoo i Parc zoologique et botanique des Mamelles to oceanaria, zoo, parki zwierzęce, tropikaria, pawilony tropikalne oraz terraria w Antigua i Barbuda. Zwiedzanie zoo z całą rodziną? Winiarnie i winnice to między innymi Caribbean Wines I Golden Arms Winiarnia. Marzy ci się wyjazd na degustację win w Antigua i Barbuda? Wiele winnic oferuje również zakwaterowanie i inne atrakcje.

Tani wynajem samochodów z nieograniczonym przebiegiem w Antigua i Barbuda

Istnieje wiele różnych modeli i rozmiarów samochodów do wyboru. Lista modeli samochodów w Antigua i Barbuda: Mały SUV (Small SUV), Furgonetka (Cargo van), Mini elite, Mini samochody (Mini), Minivan, Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Duża ciężarówka (Large truck), Samochody specjalne (Special), Intermediate elite, Egzotyczne samochody (Exotic), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Intermediate, Luksusowe samochody (Luxury), Kompaktowa elita (Compact elite), Samochody kompaktowe (Compact), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Samochody premium (Premium), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Średni SUV (Medium SUV), Elita luksusu (Luxury elite), Motorower (Moped), Estate, Samochody ekonomiczne (Economy), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Samochody elektryczne (Electric cars), Samochody standardowe (Standard), Kabriolet (Convertible), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Elita ekonomiczna (Economy elite), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan). Duże miasta i popularne lokalizacje posiadają większy wybór samochodów. Jeśli interesuje cię wynajem luksusowego samochodu, przeszukuj oferty dużych lotnisk i najpopularniejszych lokalizacji, w regionach takich jak Parish of Saint John, Parish of Saint Paul, Parish of Saint Mary, Parish of Saint George, Parish of Saint Peter, Parish of Saint Philip, Barbuda i Redonda itp. Wynajem specjalnego auta może być utrudniony w sezonie, jeśli nie dokonujesz rezerwacji dużo wcześniej, niż będzie ci ono potrzebne.

Samochody, które możesz wynająć w Antigua i Barbuda to m.in. Samochody premium, Samochody elektryczne, Średni SUV, Minivan, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Renault Trafic, Pełnowymiarowa elita, Motorower, itp. Mini samochody: np. Chevrolet Sonic, 5-osobowy minivan, Intermediate, Mini elite, Mała-średnia ciężarówka, Samochody w pełnym rozmiarze, Duża ciężarówka, Elita ekonomiczna, Kabriolet, Mały SUV, Intermediate elite, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Chrysler Voyager, Samochody specjalne, itp. Samochody kompaktowe: np. Nissan Almera, Ford Focus, Egzotyczne samochody, Elita luksusu, itp. Samochody ekonomiczne: np. Renault Captur, Toyota Yaris, Furgonetka, Samochody hybrydowe, Luksusowe samochody, Kompaktowa elita, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Hyundai Santa Fe, Ford Escape, Toyota Rav4, Samochody standardowe, Estate, itp. itd. Należy jednak pamiętać, że w mniejszych miastach i na wyspach takich jak Antigua (wyspa), York Island, Wicked Will, Vernon’s Island, Smith Island, The Sisters, Sandy Island, Red Head Island, Rat Island, Rabbit Island, Prickly Pear Island, Pelican Island, Pelican Island, Pelican Island, Moor Island, Maiden Island, Maiden Island, Long Island, Lobster Island i Laviscounts Island itd., wybór może być mniejszy.

Wskazówki dotyczące znalezienia samochodu do wynajęcia w Antigua i Barbuda

Dokonaj rezerwacji samochodu w Antigua i Barbuda przed wyjazdem, przeważnie jest to tańsza opcja. Poza tym, postaraj się zrobić to jak najszybciej, ponieważ cena rośnie wraz ze zbliżającym się terminem wyjazdu, zwłaszcza jeśli planujesz odebrać samochód z terenu lotniska, np. Port lotniczy Antigua Barbuda V. C. Bird i Port lotniczy Barbuda Codrington. Aby znaleźć najtańszą ofertę, skorzystaj z autoprio.pl i porównaj ceny z firm, takich jak: Thrifty, Alamo, National, Avis, Dollar, Hertz, Budget, Enterprise w Antigua i Barbuda.

Zasady dotyczące parkowania i ruchu ulicznego

Poruszanie się wynajętym samochodem po Antigua i Barbuda nie jest skomplikowane, ale należy wziąć pod uwagę różnice dotyczące ruchu ulicznego i transportu samochodowego i postaraj się o nich pamiętać i stosować się do nich. Najlepiej zapamiętać te regulacje przed wyjazdem, aby uniknąć mandatów i zapewnić sobie bezpieczeństwo. Jeśli planujesz wynajem samochodu w dużym mieście, takim jak Saint John’s, All Saints, Piggotts, Liberta, Bolands, Potters Village, Codrington, Parham, Falmouth, koniecznie zaplanuj to z wyprzedzeniem! Możesz napotkać problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego, musisz również liczyć się z korkami ulicznymi, zwłaszcza w godzinach szczytu.

Destynacje w Antigua i Barbuda

Porównaj wypożyczalnie samochodów w regionach takich jak: -. Tanie wypożyczalnie pickupów w Antigua i Barbuda. Wynajem samochodów w takich miastach jak: Wynajem samochodów Saint John's i Porównaj wynajem samochodów Codrington. Tanie SUV-y do wynajęcia w Antigua i Barbuda. Wynajem samochodów na lotniskach, takich jak: Wynajem aut Lotnisko Antigua.

Wypożyczalnie samochodów, które porównujemy we Antigua i Barbuda

Budget, Dollar, Alamo, Thrifty, National, Avis, Hertz i Enterprise to firmy, które autoprio.pl porównuje w Antigua i Barbuda, aby znaleźć najlepszą cenę.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Antigua i Barbuda - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników