Ceny dużych i małych firm w Filipiny

Porównaj wypożyczalnie samochodów Filipiny

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Filipiny

Szukaj i porównaj ceny za wynajem samochodów w Filipiny. Korzystne ceny wynajmu samochodów luksusowych, rodzinnych oraz ekonomicznych. Wynajmując samochód przez autoprio.pl, minimalizujesz ryzyko negatywnych niespodzianek przy odbiorze do zera. Ceny obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe, podatki oraz niezbędne ubezpieczenia. Naszym celem jest udzielanie pomocy przy wynajmie samochodów na terenie Filipiny online. Masz preferencje dotyczące wypożyczalni? Możesz określić je przy wyszukiwaniu.

Visa, Mastercard, Digicert

Wskazówki i porady dotyczące wynajmu samochodu w Filipiny

Tutaj zebraliśmy kilka wskazówek, co należy wziąć pod uwagę szukając samochodu do wynajęcia w Filipiny oraz w regionach/stanach takich jak .

Zarezerwuj jak najwcześniej

Zarezerwuj jak najwcześniej, jeśli poczekasz, zazwyczaj będzie drożej. W dużych miastach, takich jak Quezon City, Manila, Caloocan City, Budta, Davao, Malingao, Cebu City, General Santos, Taguig i Pasig City, ceny często rosną im później dokonasz rezerwacji. Może być również trudno znaleźć samochody na głównych lotniskach, takich jak Port lotniczy Manila Ninoy Aquino, Port lotniczy Davao, Port lotniczy Mactan-Cebu, Port lotniczy Baguio-Loakan, Port lotniczy Puerto Princesa, Port lotniczy Clark, Port lotniczy Dumaguete-Sibulan, Port lotniczy Dipolog, Port lotniczy Labo Ozamiz i Port lotniczy Bohol-Panglao, jeśli czekasz zbyt długo.

Zatankuj samochód przed jego zwrotem

Różne firmy mają różne terminy dotyczące paliwa. Jeśli samochód ma zostać zatankowany przed zwrotem, zrób to, aby uniknąć dodatkowych opłat ze strony wypożyczalni samochodów. Niektóre mniejsze firmy pobierają opłatę administracyjną za zatankowanie auta w przypadku pozostawienia go pustego, co jest określone w warunkach, ale nie zawsze w cenie całkowitej. Zwróć szczególną uwagę na przepisy dotyczące tankowania! Jeśli firma ma Odbiór pełny, nawóz pusty, może zostać naliczona opłata administracyjna za tankowanie. Ewentualna opłata jest podawana podczas rezerwacji. Często są to tańsze firmy, które mają odbiór pełny, odbiór pusty.

Czy jest kilku z Was, którzy będą prowadzić samochód? Gdzie idziesz?

Dodatkowy kierowca? Jeśli więcej niż jedna osoba prowadzi samochód, należy to zgłosić w momencie rezerwacji lub w firmie po przyjeździe. Pamiętaj, że mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące wjazdu samochodem do innych krajów oraz zabierania samochodu z lub na wyspy, takie jak Luzon, Mindanao, Panay, Negros, Cebu, Leyte, Samar, Mindoro, Bohol i Palawan.

Czy wliczony jest bezpłatny przebieg/darmowe mile?

Sprawdź, czy czynsz obejmuje bezpłatny przebieg. Jeśli bezpłatny przebieg nie jest wliczony w cenę, sprawdź, czy ilość kilometrów w umowie jest wystarczająca. Wszystkie duże firmy mają nieograniczony przebieg, ale tańsze firmy mogą mieć maksymalny przebieg dziennie.

Dokładnie zapoznaj się z umową i warunkami

Przejrzyj i przeczytaj warunki wynajmu przed dokonaniem rezerwacji wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje wynajem samochodów z kilku różnych wypożyczalni samochodów, a warunki różnią się między różnymi firmami. Mniejsze firmy mogą mieć na miejscu opłaty administracyjne związane z tankowaniem po powrocie. Wszelkie opłaty są podawane podczas rezerwacji. Przejrzyj i przeczytaj umowę przy odbiorze wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje tanie samochody do wynajęcia z kilku różnych wypożyczalni samochodów w Filipiny, a umowa różni się między różnymi firmami. Jeśli jest coś, czego nie rozumiesz w umowie, zapytaj kogoś z firmy na miejscu lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Porównaj ceny z kilku firm i zarezerwuj wynajem samochodu przez Internet

Wynajmij samochód tanio w FilipinyWyszukiwanie i rezerwacja wynajmu samochodów w Internecie staje się tańsze, łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Porównaj wiele firm i witryn, aby znaleźć najlepszą cenę. Autoprio.pl porównuje kilka firm jednocześnie w jednym wyszukiwaniu za pośrednictwem Cartrawler. Nie posiadamy żadnych samochodów, a jedynie porównujemy ceny różnych firm, takich jak m.in. Avis, Hertz, Europcar, Budget, Thrifty, National, Enterprise, Hawk, Right Cars i CDO Rent a Car itp.

Zrób szybką inspekcję przy odbiorze

Sprawdź i obejrzyj wypożyczony samochód po jego odebraniu. Sprawdź, czy wszystkie uszkodzenia, rysy i wgniecenia zostały uwzględnione w raporcie o stanie. Sprawdź, jak duży jest odliczenie! Tym, co często odróżnia mniejsze, tańsze firmy w Filipiny, a większymi firmami globalnymi, jest wysokość udziału własnego. Przeczytaj również uważnie warunki, jeśli chodzi o sposób zwrotu samochodu. Mniejsze lokalne firmy mogą pobierać opłatę administracyjną, jeśli samochód ma zostać zwrócony z pustym bakiem. Wszelkie opłaty są podane w naszych warunkach podczas składania wniosku.

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów we Filipiny

Czy mogę rezerwować bez karty kredytowej w Filipiny?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Które opcje dodatkowe są dostępne w Filipiny?

ostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi i Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni w Filipiny. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie wynajmu samochodu w Filipiny?

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Nasi partnerzy ubezpieczeniowi oferują pełny pakiet ubezpieczenia zwrotu szkód, który jest do 50% tańszy niż to, co zapłaciłbyś w biurze wypożyczalni. Koszt i warunki ubezpieczenia zostaną wyświetlone w momencie rezerwacji.

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu w Filipiny?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Czy mogę wypożyczyć samochód, jeśli nie mam ukończonych 25 lat lub mam więcej niż 75 lat w Filipiny?

Tak, większość wypożyczalni stosuje limit minimalnego wieku wypożyczającego 21 lat. Niemniej jednak wymogi mogą się różnić zależnie od danej wypożyczalni i kraju docelowego. Zwracamy uwagę, że mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, jeśli kierowca nie ma ukończonych 25 lat lub jego wiek przekracza 75 lat, w celu pokrycia kosztu dodatkowego ubezpieczenia. O dodatkowej opłacie zostaniesz poinformowany(-a) w trakcie rezerwacji, w sekcji podsumowania opłat przed potwierdzeniem rezerwacji.

Tanie samochody do wynajęcia w Filipiny - Znajdź ofertę, Porównuj i Oszczędzaj

Łatwa, bezproblemowa i bezpieczna rezerwacja bez ukrytych opłat, bez dodatkowych kosztów, darmowe anulowanie i wprowadzanie zmian do 24-48 godzin przed odbiorem. Posiadamy intuicyjny i bezpieczny system przeprowadzania rezerwacji online. Dzięki autoprio.pl możesz wyszukiwać samochody w najpopularniejszych miastach, na dworcach kolejowych, w portach oraz na lotniskach na terenie Filipiny.

Z nami możesz porównywać ceny za wynajem i wypożyczanie samochodów z wielu firm na terenie Filipiny. Wyszukuj najlepsze oferty wynajmu. Znajdź oferty i rezerwuj je bezpośrednio na naszej stronie, w miastach, takich jak Quezon City, Manila, Caloocan City, Budta, Davao, Malingao, Cebu City, General Santos, Taguig, Pasig City, Las Piñas. Oferujemy samochody sprawdzonych i pewnych firm i gwarantujemy brak przykrych niespodzianek przy odbiorze.

Więcej na temat Filipiny

Filipiny posiada w przybliżeniu około 99 900 000 ludności i znajduje się w Azja. Całkowita powierzchnia mierzy 300 000 km2. Filipiny to 12ty kraj z największą populacją i 73ty kraj z największą powierzchnią na Azja. 5ty kraj z największą populacją i 7ty pod względem zajmowanego obszaru w Azja. Spośród siedemnaście regionów do największych należą National Capital Region, Calabarzon, Luzon Środkowy, Zachodnie Visayas, Środkowe Visayas, Bicol, Ilocos, Davao, Mindanao Północne, Wschodnie Visayas, Soccsksargen, Muzułmańskie Mindanao, Zamboanga Peninsula, Dolina Cagayan, Mimaropa, Caraga i Cordillera Administrative Region. Alternatywną nazwą jest Philippine Islands, República de las Filipinas, Las Islas Felipenas, Republika ng Pilipinas, República de las Islas Filipinas, Republic of the Philippines, Commonwealth of the Philippines, Filipinas, Philippines, Pilipinas. Miastem pełniącym rolę stolicy jest Manila, z populacją liczącą około 1 600 000 ludności. Adresy stron internetowych kończą się domeną .ph. Aby nawiązać połączenie telefoniczne na terenie kraju, skorzystaj z numeru kierunkowego kraju +63. Językami używanymi na terenie kraju są między innymi Język angielski, Tagalog, Filipiński, Cebuano, Iloko, Hiligaynon, Waray (Filipiny), Pampanga, Bikol, Central Bikol, Pangasinan, Maranao, Tausug, Maguindanaon, Chavacano, Kinaray-A, Surigaonon, Masbatenyo, Aklanon, Ibanag, Yakan, Cotabato Manobo, Inabaknon. Sugestie dotyczące miejsc, atrakcji i lokalnych muzeów, które warto odwiedzić podczas pobytu w Filipiny. Pogoda i mapy dla kraju i poszczególnych miast. Lokalną walutą, stosowaną na terenie kraju jest Peso (PHP). Do pięciu największych miast należą Quezon City (do. 2761700 pop), Manila (do. 1600000 pop), Caloocan City (do. 1500000 pop), Budta (do. 1273700 pop), Davao (do. 1212500 pop). Mount Apo (2954 m), Mount Katanglad (2938 m), Mount Pulag (2934 m), Mount Ragang (2815 m) i Mount Piapayungan (2815 m) to pięć najwyższych gór w kraju.

Filipiny atrakcje turystyczne & zajęcia

Avilon Zoo, Davao Park krokodyli i Philippine Eagle Centre to oceanaria, zoo, parki zwierzęce, tropikaria, pawilony tropikalne oraz terraria. Podróżujesz z dziećmi i chcesz odwiedzić zoo? Chcesz zapoznać się z lokalną historią i starożytnymi zabytkami? Masz ochotę zobaczyć starożytne relikty, historyczne budynki, antyki i obiekty dziedzictwa kulturowego? Te miejsca znajdują się w okolicy: Arc, Ekco, St Augustine Kościół Belfry i Mataas na Bato. Podróżujesz z dziećmi? Dinosaur Island Park rozrywki, Tali Beach Cliff Jump Site i Panabo Park to parki tematyczne, aquaparki i parki rozrywki położone w Filipiny.

Tani wynajem samochodów z nieograniczonym przebiegiem w Filipiny

Istnieje wiele różnych modeli i rozmiarów samochodów do wyboru. Lista modeli samochodów w Filipiny: Intermediate, Samochody ekonomiczne (Economy), Samochody standardowe (Standard), Samochody premium (Premium), Kabriolet (Convertible), Minivan, Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Średni SUV (Medium SUV), Mini elite, Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Samochody specjalne (Special), Egzotyczne samochody (Exotic), Mini samochody (Mini), Intermediate elite, Elita luksusu (Luxury elite), Furgonetka (Cargo van), Kompaktowa elita (Compact elite), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Estate, Elita ekonomiczna (Economy elite), Samochody kompaktowe (Compact), Mały SUV (Small SUV), Samochody elektryczne (Electric cars), Duża ciężarówka (Large truck), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Motorower (Moped), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Luksusowe samochody (Luxury). Duże miasta i popularne lokalizacje posiadają większy wybór samochodów. Jeśli interesuje cię wynajem luksusowego samochodu, przeszukuj oferty dużych lotnisk i najpopularniejszych lokalizacji, w regionach takich jak National Capital Region, Calabarzon, Luzon Środkowy, Zachodnie Visayas, Środkowe Visayas, Bicol, Ilocos, Davao, Mindanao Północne, Wschodnie Visayas, Soccsksargen, Muzułmańskie Mindanao, Zamboanga Peninsula, Dolina Cagayan, Mimaropa, Caraga i Cordillera Administrative Region itp. Wynajem specjalnego auta może być utrudniony w sezonie, jeśli nie dokonujesz rezerwacji dużo wcześniej, niż będzie ci ono potrzebne.

Samochody, które możesz wynająć w Filipiny to m.in. Pełnowymiarowa elita, Egzotyczne samochody, itp. Mini samochody: np. Hyundai i10, Citroen C1, Mini Cooper Countryman, Mini Cooper, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Ford Everest 2WD, Nissan Qashqai, Kia Sportage, Nissan Patrol, Toyota Fortuner, itp. Intermediate: np. Volkswagen Jetta, Renault Fluence, Toyota Altis, Samochody specjalne, Mini elite, Intermediate elite, itp. Samochody premium: np. Audi A6, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. Dodge Charger, Chevrolet Malibu, itp. Samochody standardowe: np. Peugeot 508, Mazda 6, Elita luksusu, Kabriolet, Samochody elektryczne, Mała-średnia ciężarówka, Elita ekonomiczna, Średni SUV, Samochody hybrydowe, Duża ciężarówka, 5-osobowy minivan, itp. Minivan: np. Hyundai County, Toyota Hiace, Toyota Innova, Toyota Grandia, Estate, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Kia Carnival, Toyota Previa, Opel Zafira, Luksusowe samochody, itp. Samochody kompaktowe: np. Ford Focus, Opel Astra, Hyundai i20, itp. Samochody ekonomiczne: np. Nissan March, Ford Fiesta, Peugeot 206, Motorower, Kompaktowa elita, Furgonetka, Mały SUV, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Toyota Minibus, Hyundai H1, itp. itd. Należy jednak pamiętać, że w mniejszych miastach i na wyspach takich jak Luzon (wyspa), Mindanao (wyspa), Panay (wyspa), Negros (wyspa), Cebu (wyspa), Leyte (wyspa), Samar (wyspa), Mindoro (wyspa), Bohol (wyspa), Palawan (wyspa), Masbate (wyspa), Basilan (wyspa), Jolo (wyspa), Catanduanes (wyspa), Marinduque (wyspa), Tablas (wyspa), Dinagat (wyspa) i Panglao (wyspa) itd., wybór może być mniejszy.

Wskazówki dotyczące znalezienia samochodu do wynajęcia w Filipiny

Jeśli podjąłeś już decyzję dotyczącą wynajęcia samochodu na terenie Filipiny i chcesz uniknąć problemów, zarezerwuj pojazd przed wyjazdem tak szybko, jak to możliwe. Przede wszystkim powinieneś zacząć od dokonania rezerwacji online. Przeważnie stanowi to najtańszą opcję i oszczędza czas. Jeśli zamierzasz odebrać samochód na lotnisku, np. Port lotniczy Manila Ninoy Aquino Nichols, Port lotniczy Davao Francisco Bangoy, Port lotniczy Mactan-Cebu, Port lotniczy Baguio-Loakan, Port lotniczy Puerto Princesa, Port lotniczy Clark Diosdado Macapagal, Port lotniczy Dumaguete-Sibulan, Port lotniczy Dipolog, Port lotniczy Labo Ozamiz City i Port lotniczy Bohol-Panglao, powinieneś zarezerwować pojazd przed wyjazdem. Uzyskasz wiele wyników podczas pojedynczego wyszukiwania. Porównujemy oferty na terenie Filipiny, pochodzące między innymi z firm: CDO Rent a Car, Viajero, Budget, Europcar, Safe Ride Car Rental, Hawk, Intl Car Rentals, Right Cars, National, Avis, Hertz, Thrifty, Enterprise.

Zasady dotyczące ruchu ulicznego i parkowania

Poruszanie się wynajętym samochodem po Filipiny nie jest skomplikowane, ale należy wziąć pod uwagę różnice dotyczące ruchu ulicznego i transportu samochodowego i postaraj się o nich pamiętać i stosować się do nich. Najlepiej zapamiętać te regulacje przed wyjazdem, aby uniknąć mandatów i zapewnić sobie bezpieczeństwo. Jeśli planujesz wynajem samochodu w dużym mieście, takim jak Quezon City, Manila, Caloocan City, Budta, Davao, Malingao, Cebu City, General Santos, Taguig, Pasig City, Las Piñas, koniecznie zaplanuj to z wyprzedzeniem! Możesz napotkać problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego, musisz również liczyć się z korkami ulicznymi, zwłaszcza w godzinach szczytu.

Destynacje w Filipiny

Porównaj wypożyczalnie samochodów w regionach takich jak: -. Oferty wynajmu luksusowych samochodów w Filipiny. Wynajem samochodów w takich miastach jak: Wypożyczalnia aut Quezon City, Porównaj wynajem samochodów Manila, Wypożyczalnie samochodów Caloocan City, Budta, Davao, Malingao, Cebu City, General Santos, Taguig, Pasig City, Las Piñas, Antipolo, Makati City, Zamboanga, Bacolod, Mansilingan, Cagayan de Oro, Dasmariñas, Pasay i Iloilo. Wynajem samochodów na lotniskach, takich jak: Auta na wynajem Lotnisko Manila Ninoy Aquino, Wynajem aut Lotnisko Davao, Wynajem tanich samochodów Lotnisko Mactan-Cebu, Port lotniczy Baguio-Loakan, Port lotniczy Puerto Princesa, Port lotniczy Clark, Port lotniczy Dumaguete-Sibulan, Port lotniczy Dipolog, Port lotniczy Labo Ozamiz, Port lotniczy Bohol-Panglao, Port lotniczy Subic Bay, Port lotniczy Kalibo, Port lotniczy Iloilo, Port lotniczy Zamboanga, Port lotniczy Bacolod Silay, Port lotniczy Tacloban, Port lotniczy General Santos, Port lotniczy Legazpi, Port lotniczy Boracay i Port lotniczy Bancasi.

Wypożyczalnie samochodów, które porównujemy we Filipiny

Szukając wypożyczonego samochodu w Filipiny, autoprio.pl porównuje np. Firmy: Thrifty, Viajero, CDO Rent a Car, Avis, Intl Car Rentals, Hawk, Europcar, Budget, Right Cars, Enterprise, Safe Ride Car Rental, Hertz i National.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Filipiny - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników