Ceny dużych i małych firm w Kenia

Porównaj wypożyczalnie samochodów Kenia

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Kenia

Szukaj i porównaj ceny za wynajem samochodów w Kenia. Korzystne ceny wynajmu samochodów luksusowych, rodzinnych oraz ekonomicznych. Wynajmując samochód przez autoprio.pl, minimalizujesz ryzyko negatywnych niespodzianek przy odbiorze do zera. Ceny obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe, podatki oraz niezbędne ubezpieczenia. Naszym celem jest udzielanie pomocy przy wynajmie samochodów na terenie Kenia online. Masz preferencje dotyczące wypożyczalni? Możesz określić je przy wyszukiwaniu.

Visa, Mastercard, Digicert

Wskazówki i porady dotyczące wynajmu samochodu w Kenia

Tutaj zebraliśmy kilka wskazówek, co należy wziąć pod uwagę szukając samochodu do wynajęcia w Kenia oraz w regionach/stanach takich jak .

Zatankuj samochód przed jego zwrotem

Różne firmy mają różne terminy dotyczące paliwa. Jeśli samochód ma zostać zatankowany przed zwrotem, zrób to, aby uniknąć dodatkowych opłat ze strony wypożyczalni samochodów. Niektóre mniejsze firmy pobierają opłatę administracyjną za zatankowanie auta w przypadku pozostawienia go pustego, co jest określone w warunkach, ale nie zawsze w cenie całkowitej. Zwróć szczególną uwagę na przepisy dotyczące tankowania! Jeśli firma ma Odbiór pełny, nawóz pusty, może zostać naliczona opłata administracyjna za tankowanie. Ewentualna opłata jest podawana podczas rezerwacji. Często są to tańsze firmy, które mają odbiór pełny, odbiór pusty.

Zarezerwuj jak najwcześniej

Zarezerwuj jak najwcześniej, jeśli poczekasz, zazwyczaj będzie drożej. W dużych miastach, takich jak , ceny często rosną im później dokonasz rezerwacji. Może być również trudno znaleźć samochody na głównych lotniskach, takich jak , jeśli czekasz zbyt długo.

Porównaj ceny z kilku firm i zarezerwuj wynajem samochodu przez Internet

Wynajmij samochód tanio w KeniaWyszukiwanie i rezerwacja wynajmu samochodów w Internecie staje się tańsze, łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Porównaj wiele firm i witryn, aby znaleźć najlepszą cenę. Autoprio.pl porównuje kilka firm jednocześnie w jednym wyszukiwaniu za pośrednictwem Cartrawler. Nie posiadamy żadnych samochodów, a jedynie porównujemy ceny różnych firm, takich jak m.in. Avis, Europcar, Budget i Sixt itp.

Dokładnie zapoznaj się z umową i warunkami

Przejrzyj i przeczytaj warunki wynajmu przed dokonaniem rezerwacji wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje wynajem samochodów z kilku różnych wypożyczalni samochodów, a warunki różnią się między różnymi firmami. Mniejsze firmy mogą mieć na miejscu opłaty administracyjne związane z tankowaniem po powrocie. Wszelkie opłaty są podawane podczas rezerwacji. Przejrzyj i przeczytaj umowę przy odbiorze wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje tanie samochody do wynajęcia z kilku różnych wypożyczalni samochodów w Kenia, a umowa różni się między różnymi firmami. Jeśli jest coś, czego nie rozumiesz w umowie, zapytaj kogoś z firmy na miejscu lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Czy wliczony jest bezpłatny przebieg/darmowe mile?

Sprawdź, czy czynsz obejmuje bezpłatny przebieg. Jeśli bezpłatny przebieg nie jest wliczony w cenę, sprawdź, czy ilość kilometrów w umowie jest wystarczająca. Wszystkie duże firmy mają nieograniczony przebieg, ale tańsze firmy mogą mieć maksymalny przebieg dziennie.

Zrób szybką inspekcję przy odbiorze

Sprawdź i obejrzyj wypożyczony samochód po jego odebraniu. Sprawdź, czy wszystkie uszkodzenia, rysy i wgniecenia zostały uwzględnione w raporcie o stanie. Sprawdź, jak duży jest odliczenie! Tym, co często odróżnia mniejsze, tańsze firmy w Kenia, a większymi firmami globalnymi, jest wysokość udziału własnego. Przeczytaj również uważnie warunki, jeśli chodzi o sposób zwrotu samochodu. Mniejsze lokalne firmy mogą pobierać opłatę administracyjną, jeśli samochód ma zostać zwrócony z pustym bakiem. Wszelkie opłaty są podane w naszych warunkach podczas składania wniosku.

Czy jest kilku z Was, którzy będą prowadzić samochód? Gdzie idziesz?

Dodatkowy kierowca? Jeśli więcej niż jedna osoba prowadzi samochód, należy to zgłosić w momencie rezerwacji lub w firmie po przyjeździe. Pamiętaj, że mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące wjazdu samochodem do innych krajów oraz zabierania samochodu z lub na wyspy, takie jak .

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów we Kenia

Które opcje dodatkowe są dostępne w Kenia?

ostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi i Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni w Kenia. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu w Kenia?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie wynajmu samochodu w Kenia?

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Nasi partnerzy ubezpieczeniowi oferują pełny pakiet ubezpieczenia zwrotu szkód, który jest do 50% tańszy niż to, co zapłaciłbyś w biurze wypożyczalni. Koszt i warunki ubezpieczenia zostaną wyświetlone w momencie rezerwacji.

Czy mogę rezerwować bez karty kredytowej w Kenia?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Czy mogę wypożyczyć samochód, jeśli nie mam ukończonych 25 lat lub mam więcej niż 75 lat w Kenia?

Tak, większość wypożyczalni stosuje limit minimalnego wieku wypożyczającego 21 lat. Niemniej jednak wymogi mogą się różnić zależnie od danej wypożyczalni i kraju docelowego. Zwracamy uwagę, że mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, jeśli kierowca nie ma ukończonych 25 lat lub jego wiek przekracza 75 lat, w celu pokrycia kosztu dodatkowego ubezpieczenia. O dodatkowej opłacie zostaniesz poinformowany(-a) w trakcie rezerwacji, w sekcji podsumowania opłat przed potwierdzeniem rezerwacji.

Tanie samochody do wynajęcia w Kenia - Znajdź ofertę, Porównuj i Oszczędzaj

Łatwa, bezproblemowa i bezpieczna rezerwacja bez ukrytych opłat, bez dodatkowych kosztów, darmowe anulowanie i wprowadzanie zmian do 24-48 godzin przed odbiorem. Posiadamy intuicyjny i bezpieczny system przeprowadzania rezerwacji online. Dzięki autoprio.pl możesz wyszukiwać samochody w najpopularniejszych miastach, na dworcach kolejowych, w portach oraz na lotniskach na terenie Kenia.

Z nami możesz porównywać ceny za wynajem i wypożyczanie samochodów z wielu firm na terenie Kenia. Wyszukuj najlepsze oferty wynajmu. Znajdź oferty i rezerwuj je bezpośrednio na naszej stronie, w miastach, takich jak Nairobi, Mombasa, Nakuru, Eldoret, Kisumu, Thika, Malindi, Kitale, Garissa, Kakamega, Kapenguria. Oferujemy samochody sprawdzonych i pewnych firm i gwarantujemy brak przykrych niespodzianek przy odbiorze.

Fakty związane z Kenia

Kenia posiada około 40 047 000 mieszkańców i znajduje się w Afryka. Stolicą jest Nairobi, gdzie mieszka około 2 750 500 ludzi. Powierzchnia całkowita liczy 582 650 km2. Jest to 7te największe państwo pod względem wielkości populacji i 23te pod względem rozmiarów w Afryka. Największe regiony kraju obejmują Nairobi, Kakamega, Bungoma, Kiambu, Nakuru, Meru, Kisii, Kilifi, Machakos, Migori, Mandera, Kitui, Kisumu, Homa Bay, Murang’A, Mombasa, Uasin Gishu, Makueni, Turkana, Narok, Siaya, Trans Nzoia, Kericho, Nandi i Bomet, które są trzema z 47 obszarów, na które podzielony jest ten kraj. Kenia jest 32tym krajem pod względem wielkości populacji i 49tym pod względem rozpiętości. Alternatywną nazwą tego kraju jest Jamhuri ya Kenya, Kenya, Republic of Kenya. Pięć najwyższych gór to Kenia (5199 m), Mount Elgon (4321 m), Ol Doinyo Eburru (2856 m), Silali (2355 m) i Mount Kulal (2285 m). Kraje sąsiadujące to Etiopia, Tanzania, Sudan Południowy, Somalia, Uganda. Czy wyjazdy za granicę są zawarte w cenie? Standardowo – nie, a firmy oferujące wynajem samochodów obciążają klienta opłatą za przekroczenie granic z krajami takimi jak Etiopia, Tanzania, Sudan Południowy, Somalia, Uganda. Wszelkie dodatkowe koszty są opłacane w lokalnej walucie – Shilling (KES), bezpośrednio w biurze obsługi klienta. Zasady dotyczące przekraczania granic kraju zostały określone w regulaminie wynajmu oraz przy procesie rezerwacji. .ke stanowi najczęstszą domenę dla stron internetowych. Język angielski, Suahili (Makrojęzyk) są językami urzędowymi kraju. Jeśli chcesz zadzwonić na terenie kraju, wprowadź numer kierunkowy +254. Pięć największych miast to Nairobi (do. 2750500 pop), Mombasa (do. 799700 pop), Nakuru (do. 259900 pop), Eldoret (do. 218400 pop), Kisumu (do. 216500 pop). Przejrzyj lokalne prognozy pogody i mapy dotyczące Kenia. Dzielimy się poradami dotyczącymi atrakcji, muzeów i miejsc w kraju, które warto odwiedzić, podczas pobytu na jego terenie. Lokalną walutą, stosowaną na terenie kraju jest Shilling (KES).

Zajęcia i Atrakcje turystyczne we Kenia

Jeśli chcesz wybrać się do parku rozrywki, aquaparku lub parku tematycznego, oto twoje opcje UHURU PARK, Karen Hub Water Recycling, Macha Be Park wodny, Jevanjee Gardens, Sharks’ Palace, Public Pool, Basen, Splash, Meserani Snake Park oraz Pool. Szukasz zajęć i aktywności z dziećmi? Giraffe Center AFEW, Ol Pejeta Sanctuary, Nairobi Snake Park, Mamba Village, Chimpanzee Enclosure, Nairobi Safari Walk, Animal Orphanage, Giraffe Center i Snake Park to tropikaria, pawilony tropikalne, parki dla zwierząt, oceanaria, ogrody zoologiczne i terraria w Kenia. Podróżujesz z dziećmi i chcesz odwiedzić zoo? Starożytne relikty, obiekty dziedzictwa kulturowego, antyki i zabytkowe budynki w Kenia to Nealithic Narosura Site, Sukuta lol Marmar, Mariwa Obszar archeologiczny, Epoka żelaza Enclosures, Kariandus Prehistoryczny Site, Olorgasailie National Pomnik, Sukuta Mugie Cairns, Chianda Fossil Beds, Mnarani i Ombo Obszar archeologiczny. Chciałbyś zapoznać się ze starszymi budynkami i starożytnymi pomnikami? Pzyjrzyj się starym osadom i grobowcom!

Tani wynajem samochodów z nieograniczonym przebiegiem w Kenia

Istnieje wiele różnych modeli i rozmiarów samochodów do wyboru. Lista modeli samochodów w Kenia: Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Średni SUV (Medium SUV), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Egzotyczne samochody (Exotic), Estate, Mini samochody (Mini), Intermediate elite, Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Elita luksusu (Luxury elite), Furgonetka (Cargo van), Samochody standardowe (Standard), Elita ekonomiczna (Economy elite), Samochody premium (Premium), Samochody ekonomiczne (Economy), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Luksusowe samochody (Luxury), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Mały SUV (Small SUV), Samochody kompaktowe (Compact), Kabriolet (Convertible), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Minivan, Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Samochody specjalne (Special), Intermediate, Duża ciężarówka (Large truck), Mini elite, Kompaktowa elita (Compact elite), Motorower (Moped), Samochody elektryczne (Electric cars). Duże miasta i popularne lokalizacje posiadają większy wybór samochodów. Jeśli interesuje cię wynajem luksusowego samochodu, przeszukuj oferty dużych lotnisk i najpopularniejszych lokalizacji, w regionach takich jak Nairobi, Kakamega, Bungoma, Kiambu, Nakuru, Meru, Kisii, Kilifi, Machakos, Migori, Mandera, Kitui, Kisumu, Homa Bay, Murang’A, Mombasa, Uasin Gishu, Makueni, Turkana, Narok, Siaya, Trans Nzoia, Kericho, Nandi i Bomet itp. Wynajem specjalnego auta może być utrudniony w sezonie, jeśli nie dokonujesz rezerwacji dużo wcześniej, niż będzie ci ono potrzebne.

Samochody, które możesz wynająć w Kenia to m.in. 5-osobowy minivan, Mini elite, Minivan, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. BMW 3 Series, Intermediate elite, itp. Estate: np. Toyota Corolla Estate, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Toyota Minibus, Samochody hybrydowe, Pełnowymiarowa elita, Motorower, itp. Intermediate: np. Chevrolet Cruze, Toyota Hilux Double Cab 4WD, Mała-średnia ciężarówka, itp. Samochody standardowe: np. Toyota Avensis, Citroen C5, Kompaktowa elita, Mini samochody, itp. Samochody premium: np. Mercedes C Class, itp. Egzotyczne samochody: np. Dodge Journey, Samochody specjalne, itp. Samochody kompaktowe: np. Hyundai Accent, Toyota Corolla, Nissan Tiida, Mały SUV, Kabriolet, Elita ekonomiczna, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Toyota Land Cruiser, Hyundai iX35, Toyota Rav4, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Hyundai H1, Średni SUV, itp. Furgonetka: np. Nissan Navarra Double Cab, Samochody elektryczne, Duża ciężarówka, Elita luksusu, Luksusowe samochody, itp. Samochody ekonomiczne: np. Nissan Micra, Suzuki Alto, Ford Ka, itp. itd. Należy jednak pamiętać, że w mniejszych miastach i na wyspach takich jak Ziwayu Island, Yamburi Island, Yalombo Island, Wayaga Island, Wasini Island, Wahondo Island, Uware Island, Uvondo Island, Unyama Island, Usingo Island, Tenewi ya Yuu, Takawiri Island, Sumba Island, Sukuru Island, Sudi Island, South Island i Shaka la Siyu itd., wybór może być mniejszy.

Wskazówki dotyczące znalezienia samochodu do wynajęcia w Kenia

Jeśli podjąłeś już decyzję dotyczącą wynajęcia samochodu na terenie Kenia i chcesz uniknąć problemów, zarezerwuj pojazd przed wyjazdem tak szybko, jak to możliwe. Przede wszystkim powinieneś zacząć od dokonania rezerwacji online. Przeważnie stanowi to najtańszą opcję i oszczędza czas. Jeśli zamierzasz odebrać samochód na lotnisku, np. Nairobi / Wilson, Jomo Kenyatta International Airport, Mombasa Airport, Nakuru Airport, Eldoret International Airport, Kisumu Airport, Malindi Airport i Kitale Airport, powinieneś zarezerwować pojazd przed wyjazdem. Uzyskasz wiele wyników podczas pojedynczego wyszukiwania. Aby znaleźć najtańszą ofertę, skorzystaj z autoprio.pl i porównaj ceny z firm, takich jak: Sixt, Europcar, Avis, Budget w Kenia.

Parkowanie i warunki komunikacji

Poruszanie się wynajętym samochodem po Kenia nie jest skomplikowane, ale należy wziąć pod uwagę różnice dotyczące ruchu ulicznego i transportu samochodowego i postaraj się o nich pamiętać i stosować się do nich. Najlepiej zapamiętać te regulacje przed wyjazdem, aby uniknąć mandatów i zapewnić sobie bezpieczeństwo. Jeśli planujesz wynajem samochodu w dużym mieście, takim jak Nairobi, Mombasa, Nakuru, Eldoret, Kisumu, Thika, Malindi, Kitale, Garissa, Kakamega, Kapenguria, koniecznie zaplanuj to z wyprzedzeniem! Możesz napotkać problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego, musisz również liczyć się z korkami ulicznymi, zwłaszcza w godzinach szczytu.

Destynacje w Kenia

Porównaj wypożyczalnie samochodów w regionach takich jak: -. Łatwy i bezpieczny system rezerwacji wypożyczanych aut przez internet. Wynajem samochodów w takich miastach jak: -. Porównaj wynajem samochodów na jeden dzień, rok, miesiąc, tydzień, weekend, na długi okres lub na dowolny czas w Kenia. Wynajem samochodów na lotniskach, takich jak: -.

Wypożyczalnie samochodów, które porównujemy we Kenia

Sixt, Europcar, Avis i Budget to firmy, które autoprio.pl porównuje w Kenia, aby znaleźć najlepszą cenę.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Kenia - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników