Ceny dużych i małych firm w Malezja

Porównaj wypożyczalnie samochodów Malezja

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Malezja

Szukaj i porównaj ceny za wynajem samochodów w Malezja. Korzystne ceny wynajmu samochodów luksusowych, rodzinnych oraz ekonomicznych. Wynajmując samochód przez autoprio.pl, minimalizujesz ryzyko negatywnych niespodzianek przy odbiorze do zera. Ceny obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe, podatki oraz niezbędne ubezpieczenia. Naszym celem jest udzielanie pomocy przy wynajmie samochodów na terenie Malezja online. Masz preferencje dotyczące wypożyczalni? Możesz określić je przy wyszukiwaniu.

Visa, Mastercard, Digicert

Porady i wskazówki dotyczące szukania samochodu do wynajęcia w Malezja

Tutaj zebraliśmy kilka wskazówek, co należy wziąć pod uwagę szukając samochodu do wynajęcia w Malezja oraz w regionach/stanach takich jak Selangor, Johor, Sarawak, Perak, Kedah, Kelantan, Penang, Kuala Lumpur, Pahang i Terengganu.

Czy wliczony jest bezpłatny przebieg/darmowe mile?

Sprawdź, czy czynsz obejmuje bezpłatny przebieg. Jeśli bezpłatny przebieg nie jest wliczony w cenę, sprawdź, czy ilość kilometrów w umowie jest wystarczająca. Wszystkie duże firmy mają nieograniczony przebieg, ale tańsze firmy mogą mieć maksymalny przebieg dziennie.

Zrób szybką inspekcję przy odbiorze

Sprawdź i obejrzyj wypożyczony samochód po jego odebraniu. Sprawdź, czy wszystkie uszkodzenia, rysy i wgniecenia zostały uwzględnione w raporcie o stanie. Sprawdź, jak duży jest odliczenie! Tym, co często odróżnia mniejsze, tańsze firmy w Malezja, a większymi firmami globalnymi, jest wysokość udziału własnego. Przeczytaj również uważnie warunki, jeśli chodzi o sposób zwrotu samochodu. Mniejsze lokalne firmy mogą pobierać opłatę administracyjną, jeśli samochód ma zostać zwrócony z pustym bakiem. Wszelkie opłaty są podane w naszych warunkach podczas składania wniosku.

Czy jest kilku z Was, którzy będą prowadzić samochód? Gdzie idziesz?

Dodatkowy kierowca? Jeśli więcej niż jedna osoba prowadzi samochód, należy to zgłosić w momencie rezerwacji lub w firmie po przyjeździe. Pamiętaj, że mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące wjazdu samochodem do innych krajów oraz zabierania samochodu z lub na wyspy, takie jak Penang, Pulau Langkawi i Pulau Banggi.

Porównaj ceny z kilku firm i zarezerwuj wynajem samochodu przez Internet

Wynajmij samochód tanio w MalezjaWyszukiwanie i rezerwacja wynajmu samochodów w Internecie staje się tańsze, łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Porównaj wiele firm i witryn, aby znaleźć najlepszą cenę. Autoprio.pl porównuje kilka firm jednocześnie w jednym wyszukiwaniu za pośrednictwem Cartrawler. Nie posiadamy żadnych samochodów, a jedynie porównujemy ceny różnych firm, takich jak m.in. Avis, Hertz, Europcar, Budget, Sixt, Thrifty, Enterprise, Dollar, Keddy By Europcar i Hawk itp.

Zatankuj samochód przed jego zwrotem

Różne firmy mają różne terminy dotyczące paliwa. Jeśli samochód ma zostać zatankowany przed zwrotem, zrób to, aby uniknąć dodatkowych opłat ze strony wypożyczalni samochodów. Niektóre mniejsze firmy pobierają opłatę administracyjną za zatankowanie auta w przypadku pozostawienia go pustego, co jest określone w warunkach, ale nie zawsze w cenie całkowitej. Zwróć szczególną uwagę na przepisy dotyczące tankowania! Jeśli firma ma Odbiór pełny, nawóz pusty, może zostać naliczona opłata administracyjna za tankowanie. Ewentualna opłata jest podawana podczas rezerwacji. Często są to tańsze firmy, które mają odbiór pełny, odbiór pusty.

Dokładnie zapoznaj się z umową i warunkami

Przejrzyj i przeczytaj warunki wynajmu przed dokonaniem rezerwacji wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje wynajem samochodów z kilku różnych wypożyczalni samochodów, a warunki różnią się między różnymi firmami. Mniejsze firmy mogą mieć na miejscu opłaty administracyjne związane z tankowaniem po powrocie. Wszelkie opłaty są podawane podczas rezerwacji. Przejrzyj i przeczytaj umowę przy odbiorze wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje tanie samochody do wynajęcia z kilku różnych wypożyczalni samochodów w Malezja, a umowa różni się między różnymi firmami. Jeśli jest coś, czego nie rozumiesz w umowie, zapytaj kogoś z firmy na miejscu lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Zarezerwuj jak najwcześniej

Zarezerwuj jak najwcześniej, jeśli poczekasz, zazwyczaj będzie drożej. W dużych miastach, takich jak Kota Bahru, Kuala Lumpur, Klang, Kampung Baru Subang, Johor Bahru, Subang Jaya, Ipoh, Kuching, Petaling Jaya i Shah Alam, ceny często rosną im później dokonasz rezerwacji. Może być również trudno znaleźć samochody na głównych lotniskach, takich jak Port lotniczy Kuala Lumpur, Port lotniczy Kota Bharu, Port lotniczy Subang, Port lotniczy Johor-Senai, Port lotniczy Ipoh, Port lotniczy Kuching, Port lotniczy Kota Kinabalu, Port lotniczy Sandakan, Port lotniczy Kuantan i Port lotniczy Penang, jeśli czekasz zbyt długo.

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów we Malezja

Czy mogę rezerwować bez karty kredytowej w Malezja?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie wynajmu samochodu w Malezja?

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Nasi partnerzy ubezpieczeniowi oferują pełny pakiet ubezpieczenia zwrotu szkód, który jest do 50% tańszy niż to, co zapłaciłbyś w biurze wypożyczalni. Koszt i warunki ubezpieczenia zostaną wyświetlone w momencie rezerwacji.

Które opcje dodatkowe są dostępne w Malezja?

ostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi i Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni w Malezja. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu w Malezja?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Czy mogę wypożyczyć samochód, jeśli nie mam ukończonych 25 lat lub mam więcej niż 75 lat w Malezja?

Tak, większość wypożyczalni stosuje limit minimalnego wieku wypożyczającego 21 lat. Niemniej jednak wymogi mogą się różnić zależnie od danej wypożyczalni i kraju docelowego. Zwracamy uwagę, że mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, jeśli kierowca nie ma ukończonych 25 lat lub jego wiek przekracza 75 lat, w celu pokrycia kosztu dodatkowego ubezpieczenia. O dodatkowej opłacie zostaniesz poinformowany(-a) w trakcie rezerwacji, w sekcji podsumowania opłat przed potwierdzeniem rezerwacji.

Tanie samochody do wynajęcia w Malezja - Znajdź ofertę, Porównuj i Oszczędzaj

Jesteśmy w stanie zaoferować wynajem samochodów bez ukrytych kosztów, z wszystkimi opcjami wliczonymi w cenę, z brakiem ukrytych opłat, dodatkowych kosztów związanych z niezbędnymi ubezpieczeniami, anulowaniem rezerwacji lub zmianami, nawet do 24-48 godzin przed umówionym terminem odbioru. Łatwa i bezpieczna rezerwacja wynajmowanych aut online. autoprio.pl proponuje wynajem samochodów w większości miast, na dworcach kolejowych oraz na lotniskach na terenie Malezja.

Z nami możesz porównywać ceny za wynajem i wypożyczanie samochodów z wielu firm na terenie Malezja. Wyszukuj najlepsze oferty wynajmu. Znajdź oferty i rezerwuj je bezpośrednio na naszej stronie, w miastach, takich jak Kota Bahru, Kuala Lumpur, Klang, Kampung Baru Subang, Johor Bahru, Subang Jaya, Ipoh, Kuching, Petaling Jaya, Shah Alam, Kota Kinabalu, Sandakan. Oferujemy samochody sprawdzonych i pewnych firm i gwarantujemy brak przykrych niespodzianek przy odbiorze.

Więcej na temat Malezja

Malezja posiada w przybliżeniu około 28 275 000 ludności i znajduje się w Azja. Całkowita powierzchnia mierzy 329 750 km2. Malezja to 43ty kraj z największą populacją i 67ty kraj z największą powierzchnią na Azja. 5ty kraj z największą populacją i 17ty pod względem zajmowanego obszaru w Azja. Spośród szesnaście regionów do największych należą Selangor (stan/terytorium), Johor (stan/terytorium), Sarawak (stan/terytorium), Perak (stan/terytorium), Kedah (stan/terytorium), Kelantan (stan/terytorium), Penang (stan/terytorium), Kuala Lumpur (stan/terytorium), Pahang (stan/terytorium), Terengganu (stan/terytorium), Negeri Sembilan (stan/terytorium), Melaka (stan/terytorium), Sabah (stan/terytorium), Perlis (stan/terytorium), Labuan (stan/terytorium) i Putrajaya (stan/terytorium). Alternatywną nazwą jest Federation of Malaya, Persekutuan Tanah Melayu, Persekutuan Tanah Malaysia, Malaysia, Federation of Malaysia. Miastem pełniącym rolę stolicy jest Kuala Lumpur, z populacją liczącą około 1 454 000 ludności. Aby nawiązać połączenie telefoniczne na terenie kraju, skorzystaj z numeru kierunkowego kraju +60. Strony internetowe często są zakończone domeną .my. Udzielamy porad i rekomendacji dotyczących zajęć, atrakcji oraz sposobów spędzania czasu, podczas pobytu w Malezja. Przyjrzyj się prognozom pogody i zapoznaj się z mapami terenu. Pięć najwyższych gór to Kinabalu (4095 m), Mount Trus Madi (2642 m), Mount Tambuyukon (2579 m), Mount Murud (2423 m) i Mount Mulu (2376 m). Oficjalnymi językami, stosowanymi na terenie kraju są Chiński, Język angielski, Telugu, Tamil, Malayalam, Panjabi, Tajski, Malajski (Makrojęzyk). Sąsiadującymi krajami sąBrunei Darussalam, Tajlandia, Indonezja. Czy wyjazdy za granicę są zawarte w cenie? Standardowo – nie, a firmy oferujące wynajem samochodów obciążają klienta opłatą za przekroczenie granic z krajami takimi jak Brunei Darussalam, Tajlandia, Indonezja. Wszelkie dodatkowe koszty są opłacane w lokalnej walucie – Ringgit (MYR), bezpośrednio w biurze obsługi klienta. Zasady dotyczące przekraczania granic kraju zostały określone w regulaminie wynajmu oraz przy procesie rezerwacji. Pięć największych miast to Kota Bahru (do. 1460000 pop), Kuala Lumpur (do. 1454000 pop), Klang (do. 879900 pop), Kampung Baru Subang (do. 833600 pop), Johor Bahru (do. 802500 pop). Lokalną walutą, stosowaną na terenie kraju jest Ringgit (MYR).

Atrakcje turystyczne i zajęcia w Malezja

Aquaparki, parki rozrywki lub parki tematyczne, które warto odwiedzić to między innymi ESCAPE, Tambun Lost World, Fantasia Aquapark, Movie Animation Park Studio MAPS, Ulu Legong Hot Spring oraz The Carnivall (The Carnivall Water & Land of Excitement). Szukasz wrażeń i zajęć dla całej rodziny? Zoo, oceanaria, tropikaria, terraria, pawilony tropikalne i parki dla zwierząt położone w Malezja to Johor Safari World, Zoo Melaka i Malaysian National Zoo. Masz ochotę przyjrzeć się egzotycznym zwierzętom? Masz ochotę zobaczyć starożytne relikty, historyczne budynki, antyki i obiekty dziedzictwa kulturowego? Te miejsca znajdują się w okolicy: Kawasan Cari Gali Batu Barik i Chandi Bukit Batu Pahat. Chcesz poznać historyczne pozostałości?

Tani wynajem samochodów z nieograniczonym przebiegiem w Malezja

Istnieje wiele różnych modeli i rozmiarów samochodów do wyboru. Lista modeli samochodów w Malezja: SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Furgonetka (Cargo van), Samochody kompaktowe (Compact), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Elita luksusu (Luxury elite), Kompaktowa elita (Compact elite), Samochody standardowe (Standard), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Mini samochody (Mini), Duża ciężarówka (Large truck), Kabriolet (Convertible), Intermediate, Minivan, Mini elite, Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Średni SUV (Medium SUV), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Samochody specjalne (Special), Motorower (Moped), Mały SUV (Small SUV), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Samochody elektryczne (Electric cars), Egzotyczne samochody (Exotic), Estate, Samochody premium (Premium), Elita ekonomiczna (Economy elite), Samochody ekonomiczne (Economy), Luksusowe samochody (Luxury), Intermediate elite. Duże miasta i popularne lokalizacje posiadają większy wybór samochodów. Jeśli interesuje cię wynajem luksusowego samochodu, przeszukuj oferty dużych lotnisk i najpopularniejszych lokalizacji, w regionach takich jak Selangor (stan/terytorium), Johor (stan/terytorium), Sarawak (stan/terytorium), Perak (stan/terytorium), Kedah (stan/terytorium), Kelantan (stan/terytorium), Penang (stan/terytorium), Kuala Lumpur (stan/terytorium), Pahang (stan/terytorium), Terengganu (stan/terytorium), Negeri Sembilan (stan/terytorium), Melaka (stan/terytorium), Sabah (stan/terytorium), Perlis (stan/terytorium), Labuan (stan/terytorium) i Putrajaya (stan/terytorium) itp. Wynajem specjalnego auta może być utrudniony w sezonie, jeśli nie dokonujesz rezerwacji dużo wcześniej, niż będzie ci ono potrzebne.

Samochody, które możesz wynająć w Malezja to m.in. Kompaktowa elita, Średni SUV, Mała-średnia ciężarówka, Intermediate elite, itp. Intermediate: np. Volkswagen Jetta, Toyota Altis, Pełnowymiarowa elita, Samochody specjalne, Luksusowe samochody, Duża ciężarówka, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Hyundai H1, Toyota Minibus, Kabriolet, Elita ekonomiczna, Egzotyczne samochody, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. Dodge Charger, Samochody hybrydowe, itp. Mini samochody: np. Ford Figo, Hyundai i10, Citroen C1, Peugeot 107, Elita luksusu, itp. Samochody premium: np. Audi A6, Samochody elektryczne, itp. Samochody kompaktowe: np. Volkswagen Golf GTI, Hyundai Accent, Nissan Leaf Electric, Ford Focus, itp. Estate: np. Ford Focus Estate, Mini elite, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Opel Zafira, Toyota Previa, itp. 5-osobowy minivan: np. Toyota Avanza, Perodua Alza, Renault Scenic, itp. Furgonetka: np. Mitsubishi Triton, Toyota Hilux Double Cab, Toyota Hilux, itp. Minivan: np. Toyota Innova, Toyota Alphard, Mazda Biante, Motorower, Mały SUV, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Kia Sportage, Daihatsu Terios, Suzuki Jimny, Toyota Fortuner 2WD, itp. Samochody standardowe: np. Peugeot 508, Mazda 6, Toyota Camry Hybrid, itp. Samochody ekonomiczne: np. Nissan March, Peugeot 206, Volkswagen Polo Sedan, itp. itd. Należy jednak pamiętać, że w mniejszych miastach i na wyspach takich jak Penang (wyspa), Pulau Langkawi (wyspa), Pulau Banggi (wyspa), Pulau Bruit (wyspa), Pulau Tebuyi, Pulau Dangli, Pulau Langgun, Pulau Tanjung Dendang, Pulau Corong, Pulau Timun, Pulau Rebak Besar, Pulau Tepor, Pulau Beras Basah, Pulau Singa Besar, Pulau Enggang, Pulau Tuba, Pulau Dayang Bunting, Perak Island, Pulau Segantang, Pulau Ular, Pulau Ujong Buloh, Pulau Duyong, Tukun Bebau Besar, Pulau Tak Berumput i Pulau Tajai itd., wybór może być mniejszy.

Transport samochodowy i ruch uliczny

Tak jak w pozostałych krajach świata, na terenie Malezja obowiązuje wiele zasad mających na celu ułatwienie transportu samochodowego, nie powodują one jednak problemów z wynajęciem i podróżowaniem samochodem. W większych miastach, takich jak Kota Bahru, Kuala Lumpur, Klang, Kampung Baru Subang, Johor Bahru, Subang Jaya, Ipoh, Kuching, Petaling Jaya, Shah Alam, Kota Kinabalu, Sandakan, występują czasem problemy z jazdą samochodem. Podczas godzin szczytu zdarzają się problemy z poruszaniem się po mieście oraz znalezieniem miejsca parkingowego. Dowiedz się więcej na temat zasad dotyczących ruchu ulicznego i parkowania, aby zapewnić sobie bezpieczny i zgodny z prawem wyjazd.

Porady i wskazówki dotyczące wynajmowania samochodów w Malezja

Jeśli podjąłeś już decyzję dotyczącą wynajęcia samochodu na terenie Malezja i chcesz uniknąć problemów, zarezerwuj pojazd przed wyjazdem tak szybko, jak to możliwe. Przede wszystkim powinieneś zacząć od dokonania rezerwacji online. Przeważnie stanowi to najtańszą opcję i oszczędza czas. Jeśli zamierzasz odebrać samochód na lotnisku, np. Port lotniczy Kuala Lumpur, Port lotniczy Kota Bharu Sultan Ismail Petra, Port lotniczy Subang Sultan Abdul Aziz Shah, Port lotniczy Johore Bharu Senai Sultan Ismail, Port lotniczy Ipoh Perak Sultan Azlan Shah, Port lotniczy Kuching, Port lotniczy Kota Kinabalu Jesselton, Port lotniczy Sandakan i Port lotniczy Kuantan Sultan Haji Ahmad Shah, powinieneś zarezerwować pojazd przed wyjazdem. Uzyskasz wiele wyników podczas pojedynczego wyszukiwania. Hertz, Kasina, KK Rent A Car, Keddy By Europcar, Dollar, SCR Car Rental, Galaxy Asia, Suria, Sixt, Big Thumb, Hawk, Avis, GoSoCar, Prima Odyssey, Enterprise, Iprac – Insas Pacific, Kong Teck, Europcar, PRAC, Thrifty, Budget, TRAC Astra, Mayflower, Paradise, Green Matrix, Car Tental 2 Go są porównywane na autoprio.pl, pod względem ofert na wynajem samochodów na terenie Malezja aby znaleźć najlepsze ceny.

Destynacje w Malezja

Porównaj wypożyczalnie samochodów w regionach takich jak: Wynajem aut Selangor, Wypożyczyć auto Johor, Wypożyczenia auta Sarawak, Perak, Kedah, Kelantan, Penang, Kuala Lumpur, Pahang, Terengganu, Negeri Sembilan, Melaka, Sabah, Perlis i Labuan. Wynajem samochodów w takich miastach jak: Wypożyczalnie samochodów Kota Bahru, Wypożyczalnia aut Kuala Lumpur, Tani wynajem aut Klang, Kampung Baru Subang, Johor Bahru, Subang Jaya, Ipoh, Kuching, Petaling Jaya, Shah Alam, Kota Kinabalu, Sandakan, Seremban, Kuantan, Tawau, George Town, Kuala Terengganu, Sungai Petani, Miri i Taiping. Porównaj okresy wynajmu, np. tydzień, weekend, jeden dzień, rok, miesiąc lub wynajem długoterminowy w Malezja. Wynajem samochodów na lotniskach, takich jak: Wynajem samochodu Lotnisko Kuala Lumpur, Wynajem tanich samochodów Lotnisko Kota Bharu, Porównaj wynajem samochodów Lotnisko Subang, Port lotniczy Johor-Senai, Port lotniczy Ipoh, Port lotniczy Kuching, Port lotniczy Kota Kinabalu, Port lotniczy Sandakan, Port lotniczy Kuantan, Port lotniczy Penang, Port lotniczy Miri, Port lotniczy Alor Setar, Port lotniczy Malacca, Port lotniczy Bintulu, Port lotniczy Labuan, Port lotniczy Langkawi, Port lotniczy Kerteh, Port lotniczy Kudat, Port lotniczy Semporna i Port lotniczy Sitiawan.

Wypożyczalnie samochodów, które porównujemy we Malezja

Szukając wypożyczonego samochodu w Malezja, autoprio.pl porównuje np. Firmy: PRAC, Kong Teck, Dollar, Kasina, Sixt, Thrifty, Iprac - Insas Pacific, Mayflower, Budget, Galaxy Asia, Car Tental 2 Go, Keddy By Europcar, Hawk, Hertz, Suria, SCR Car Rental, Paradise, Prima Odyssey, KK Rent A Car, Enterprise, TRAC Astra, Green Matrix, GoSoCar, Big Thumb, Europcar i Avis.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Malezja - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników