Ceny dużych i małych firm w Peru

Porównaj wypożyczalnie samochodów Peru

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Peru

Dzięki nam możesz porównać ceny za wynajem samochodów w całym Peru. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i dokonaj rezerwacji w 3 prostych krokach. Jeśli wypożyczasz od nas samochód, nie musisz obawiać się negatywnych niespodzianek przy odbiorze auta, nie ukrywamy dodatkowych opłat, wszystko jest wliczone w cenę. Wszystkie ceny uwzględniają brak limitu kilometrów oraz wszelkie opłaty lotniskowe i niezbędne ubezpieczenia i podatki. Najlepsze ceny na auta luksusowe, ekonomiczne i rodzinne. Pomagamy w dokonaniu rezerwacji aut na terenie całego kraju Peru. Jeśli zależy ci na wynajmie z konkretnej firmy, możesz zaznaczyć to w momencie wyszukiwania.

Visa, Mastercard, Digicert

Wskazówki i porady dotyczące szukania samochodu do wynajęcia w Peru

Tutaj zebraliśmy kilka wskazówek, co należy wziąć pod uwagę szukając samochodu do wynajęcia w Peru oraz w regionach/stanach takich jak .

Zatankuj samochód przed jego zwrotem

Różne firmy mają różne terminy dotyczące paliwa. Jeśli samochód ma zostać zatankowany przed zwrotem, zrób to, aby uniknąć dodatkowych opłat ze strony wypożyczalni samochodów. Niektóre mniejsze firmy pobierają opłatę administracyjną za zatankowanie auta w przypadku pozostawienia go pustego, co jest określone w warunkach, ale nie zawsze w cenie całkowitej. Zwróć szczególną uwagę na przepisy dotyczące tankowania! Jeśli firma ma Odbiór pełny, nawóz pusty, może zostać naliczona opłata administracyjna za tankowanie. Ewentualna opłata jest podawana podczas rezerwacji. Często są to tańsze firmy, które mają odbiór pełny, odbiór pusty.

Czy wliczony jest bezpłatny przebieg/darmowe mile?

Sprawdź, czy czynsz obejmuje bezpłatny przebieg. Jeśli bezpłatny przebieg nie jest wliczony w cenę, sprawdź, czy ilość kilometrów w umowie jest wystarczająca. Wszystkie duże firmy mają nieograniczony przebieg, ale tańsze firmy mogą mieć maksymalny przebieg dziennie.

Zrób szybką inspekcję przy odbiorze

Sprawdź i obejrzyj wypożyczony samochód po jego odebraniu. Sprawdź, czy wszystkie uszkodzenia, rysy i wgniecenia zostały uwzględnione w raporcie o stanie. Sprawdź, jak duży jest odliczenie! Tym, co często odróżnia mniejsze, tańsze firmy w Peru, a większymi firmami globalnymi, jest wysokość udziału własnego. Przeczytaj również uważnie warunki, jeśli chodzi o sposób zwrotu samochodu. Mniejsze lokalne firmy mogą pobierać opłatę administracyjną, jeśli samochód ma zostać zwrócony z pustym bakiem. Wszelkie opłaty są podane w naszych warunkach podczas składania wniosku.

Dokładnie zapoznaj się z umową i warunkami

Przejrzyj i przeczytaj warunki wynajmu przed dokonaniem rezerwacji wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje wynajem samochodów z kilku różnych wypożyczalni samochodów, a warunki różnią się między różnymi firmami. Mniejsze firmy mogą mieć na miejscu opłaty administracyjne związane z tankowaniem po powrocie. Wszelkie opłaty są podawane podczas rezerwacji. Przejrzyj i przeczytaj umowę przy odbiorze wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje tanie samochody do wynajęcia z kilku różnych wypożyczalni samochodów w Peru, a umowa różni się między różnymi firmami. Jeśli jest coś, czego nie rozumiesz w umowie, zapytaj kogoś z firmy na miejscu lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Porównaj ceny z kilku firm i zarezerwuj wynajem samochodu przez Internet

Wynajmij samochód tanio w PeruWyszukiwanie i rezerwacja wynajmu samochodów w Internecie staje się tańsze, łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Porównaj wiele firm i witryn, aby znaleźć najlepszą cenę. Autoprio.pl porównuje kilka firm jednocześnie w jednym wyszukiwaniu za pośrednictwem Cartrawler. Nie posiadamy żadnych samochodów, a jedynie porównujemy ceny różnych firm, takich jak m.in. Avis, Hertz, Europcar, Budget, Sixt, Thrifty, National, Enterprise, Alamo i Payless itp.

Zarezerwuj jak najwcześniej

Zarezerwuj jak najwcześniej, jeśli poczekasz, zazwyczaj będzie drożej. W dużych miastach, takich jak , ceny często rosną im później dokonasz rezerwacji. Może być również trudno znaleźć samochody na głównych lotniskach, takich jak , jeśli czekasz zbyt długo.

Czy jest kilku z Was, którzy będą prowadzić samochód? Gdzie idziesz?

Dodatkowy kierowca? Jeśli więcej niż jedna osoba prowadzi samochód, należy to zgłosić w momencie rezerwacji lub w firmie po przyjeździe. Pamiętaj, że mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące wjazdu samochodem do innych krajów oraz zabierania samochodu z lub na wyspy, takie jak .

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów we Peru

Które opcje dodatkowe są dostępne w Peru?

ostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi i Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni w Peru. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Czy mogę rezerwować bez karty kredytowej w Peru?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu w Peru?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Czy mogę wypożyczyć samochód, jeśli nie mam ukończonych 25 lat lub mam więcej niż 75 lat w Peru?

Tak, większość wypożyczalni stosuje limit minimalnego wieku wypożyczającego 21 lat. Niemniej jednak wymogi mogą się różnić zależnie od danej wypożyczalni i kraju docelowego. Zwracamy uwagę, że mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, jeśli kierowca nie ma ukończonych 25 lat lub jego wiek przekracza 75 lat, w celu pokrycia kosztu dodatkowego ubezpieczenia. O dodatkowej opłacie zostaniesz poinformowany(-a) w trakcie rezerwacji, w sekcji podsumowania opłat przed potwierdzeniem rezerwacji.

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie wynajmu samochodu w Peru?

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Nasi partnerzy ubezpieczeniowi oferują pełny pakiet ubezpieczenia zwrotu szkód, który jest do 50% tańszy niż to, co zapłaciłbyś w biurze wypożyczalni. Koszt i warunki ubezpieczenia zostaną wyświetlone w momencie rezerwacji.

Tanie samochody do wynajęcia w Peru - Znajdź ofertę, Porównuj i Oszczędzaj

Jesteśmy w stanie zaoferować wynajem samochodów bez ukrytych kosztów, z wszystkimi opcjami wliczonymi w cenę, z brakiem ukrytych opłat, dodatkowych kosztów związanych z niezbędnymi ubezpieczeniami, anulowaniem rezerwacji lub zmianami, nawet do 24-48 godzin przed umówionym terminem odbioru. Łatwa i bezpieczna rezerwacja wynajmowanych aut online. autoprio.pl proponuje wynajem samochodów w większości miast, na dworcach kolejowych oraz na lotniskach na terenie Peru.

Na naszej stronie możesz dokonać porównania cen za wynajem aut z wielu firm w miastach na terenie Peru. Znajdź najlepsze ceny za wynajem samochodów online. Wyszukuj i rezerwuj tanie oferty samochodów na wynajem w miastach, takich jak Lima, Arequipa, Callao, Trujillo, Chiclayo, Iquitos, Huancayo, Piura, Chimbote, Cuzco, Pucallpa, Tacna, Santiago de Surco, Ica. Bierzemy pod uwagę wyłącznie oferty sprawdzonych i przetestowanych firm, oferujących dobrą jakość usług, aby uniknąć problemów przy odbiorze.

Więcej na temat Peru

Peru posiada w przybliżeniu około 29 907 000 ludności i znajduje się w Ameryka Południowa. Całkowita powierzchnia mierzy 1 285 220 km2. Peru to 39ty kraj z największą populacją i 21ty kraj z największą powierzchnią na Ameryka Południowa. 5ty kraj z największą populacją i 4ty pod względem zajmowanego obszaru w Ameryka Południowa. Spośród 26 regionów do największych należą Region Lima, Provincia de Lima, Region Piura, Region La Libertad, Region Puno, Cajamarca, Region Junín, Region Arequipa, Cusco, Region Lambayeque, Region Ancash, Region Loreto, Callao, Región de San Martín, Región de Huánuco, Region Ica, Region Ayacucho, Region Huancavelica, Region Amazonas, Region Ukajali, Apurimac, Region Pasco, Region Tacna, Region Tumbes, Departamento de Moquegua i Region Madre de Dios. Alternatywną nazwą jest República del Perú, El Perú, Pérou, Republic of Peru, Perú. Miastem pełniącym rolę stolicy jest Lima, z populacją liczącą około 7 737 000 ludności. Podstawową domeną stron internetowych jest .pe. Pięć największych miast to Lima (do. 7737000 pop), Arequipa (do. 841100 pop), Callao (do. 813300 pop), Trujillo (do. 747500 pop), Chiclayo (do. 577400 pop). Krajami sąsiadującymi są między innymi Ekwador, Chile, Boliwia, Brazylia, Kolumbia. Czy wyjazdy za granicę są zawarte w cenie? Standardowo – nie, a firmy oferujące wynajem samochodów obciążają klienta opłatą za przekroczenie granic z krajami takimi jak Ekwador, Chile, Boliwia, Brazylia, Kolumbia. Wszelkie dodatkowe koszty są opłacane w lokalnej walucie – Sol (PEN), bezpośrednio w biurze obsługi klienta. Zasady dotyczące przekraczania granic kraju zostały określone w regulaminie wynajmu oraz przy procesie rezerwacji. Udzielamy porad i rekomendacji dotyczących zajęć, atrakcji oraz sposobów spędzania czasu, podczas pobytu w Peru. Przyjrzyj się prognozom pogody i zapoznaj się z mapami terenu. Chcesz zadzwonić? W tym celu należy skorzystać z numeru kierunkowego kraju +51. Oficjalnymi językami, stosowanymi na terenie kraju są Hiszpański, Quechua, Aymara. Pięć najwyższych gór to Cerro Pariamachay (6759 m), Nevado Huascarán (6746 m), Nevado Yerupajá (6634 m), Nevado Auzangate (6384 m) i Nevado Coropuna (6377 m). Oficjalną walutą kraju jest Sol (PEN) i jest ona wykorzystywana do wszelkich transakcji w kraju.

Atrakcje turystyczne & zajęcia w Peru

Skorzystaj z okazji, aby skosztować lokalnego wina podczas wakacji. Viñedos Uvas de Reyes, Santa Angela, Wiñedos Rojas, Frutería Y Vinos, Pirata I Vinedos El Palto to przykłady winnic i winiarni. Chcesz posmakować lokalnych win z Peru? Szukasz historycznych reliktów i doświadczeń? Pzyjrzyj się starym osadom i grobowcom! Ekscytujące antyki, obiekty dziedzictwa kulturowego, starożytne relikty i zabytkowe budynki, warte odwiedzin to: Obszar archeologiczny San Ignacio, Obszar archeologiczny Cajllacancha, Obszar archeologiczny Mirador, Obszar archeologiczny Pacattnamu, Obszar archeologiczny Huaynaquente, Obszar archeologiczny Antahuanca, Obszar archeologiczny Murciélago, Obszar archeologiczny Pillipata, Lacofradia, Obszar archeologiczny Ccoritane, Obszar archeologiczny Cinco Pueblos, Obszar archeologiczny Ayasmarca, Obszar archeologiczny Tayta Capilla, Obszar archeologiczny Huacllimarca, El Brujo Strona archeologiczna (Destroyed), Huaca El Taco, Huaca Choloque, Obszar archeologiczny Bandolista, Obszar archeologiczny Tunánmarca, Obszar archeologiczny Quinlliyoc, Huaca El Cumbe, Obszar archeologiczny Pulpar, Shacsha, Obszar archeologiczny Tejahuasi, Zona Arquelógica Gallardo, Huaca del Cuy, Obszar archeologiczny Mazur i Obszar archeologiczny Canaquillca. Jeśli chcesz wybrać się do parku rozrywki, aquaparku lub parku tematycznego, oto twoje opcje Park rozrywki la Marina de Guerra del Perú, Piscina Laderas de Pachacamac, El Remanso club Campestre, Coney Park, Coney Local, Circuito Mágico del Agua, Castillo de Chancay, Fantasy Park, Piscinas, Piscina Santa Isabel, Divercity, Parque de los Sombreros, Kis Kas, Eco Truly Park, Mini Mundo, Los Mates Burilados oraz Parque de la Amistad. Szukasz zajęć i aktywności odpowiednich dla dzieci? Huachipa Zoo (Parque Zoológico Huachipa) oraz Parque de las Leyendas (Felipe Benavides Barreda) to tropikaria, pawilony tropikalne, parki dla zwierząt, oceanaria, ogrody zoologiczne oraz terraria. Podróżujesz z dziećmi i chcesz odwiedzić zoo?

Tani wynajem samochodów z nieograniczonym przebiegiem w Peru

Istnieje wiele różnych modeli i rozmiarów samochodów do wyboru. Lista modeli samochodów w Peru: Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Intermediate, Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Kabriolet (Convertible), Estate, Samochody standardowe (Standard), Elita ekonomiczna (Economy elite), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Duża ciężarówka (Large truck), Samochody kompaktowe (Compact), Luksusowe samochody (Luxury), Furgonetka (Cargo van), Intermediate elite, Samochody premium (Premium), Motorower (Moped), Samochody elektryczne (Electric cars), Kompaktowa elita (Compact elite), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Mini samochody (Mini), Średni SUV (Medium SUV), Samochody ekonomiczne (Economy), Mały SUV (Small SUV), Elita luksusu (Luxury elite), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Samochody specjalne (Special), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Egzotyczne samochody (Exotic), Minivan, Mini elite, Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan). Duże miasta i popularne lokalizacje posiadają większy wybór samochodów. Jeśli interesuje cię wynajem luksusowego samochodu, przeszukuj oferty dużych lotnisk i najpopularniejszych lokalizacji, w regionach takich jak Region Lima, Provincia de Lima, Region Piura, Region La Libertad, Region Puno, Cajamarca, Region Junín, Region Arequipa, Cusco, Region Lambayeque, Region Ancash, Region Loreto, Callao, Región de San Martín, Región de Huánuco, Region Ica, Region Ayacucho, Region Huancavelica, Region Amazonas, Region Ukajali, Apurimac, Region Pasco, Region Tacna, Region Tumbes, Departamento de Moquegua i Region Madre de Dios itp. Wynajem specjalnego auta może być utrudniony w sezonie, jeśli nie dokonujesz rezerwacji dużo wcześniej, niż będzie ci ono potrzebne.

Samochody, które możesz wynająć w Peru to m.in. Mały SUV, Elita luksusu, Samochody hybrydowe, itp. Minivan: np. Toyota Minibus, Suzuki APV, Hyundai H1, Duża ciężarówka, Samochody w pełnym rozmiarze, Egzotyczne samochody, Samochody specjalne, Mała-średnia ciężarówka, Elita ekonomiczna, Samochody premium, Pełnowymiarowa elita, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Peugeot 807, Suzuki APV, itp. Samochody standardowe: np. Hyundai Sonata, itp. Mini samochody: np. Chevrolet Sonic, Kia Picanto, Samochody elektryczne, itp. Samochody ekonomiczne: np. Toyota Yaris, Fiat Novo Uno Way, Toyota Yaris Sedan, Opel Corsa, Średni SUV, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Renault Trafic, Kompaktowa elita, itp. Furgonetka: np. Nissan Pickup, Mini elite, Luksusowe samochody, itp. Samochody kompaktowe: np. Nissan Versa, Nissan Almera, Ford Focus, Intermediate elite, Motorower, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Toyota Land Cruiser, Hyundai Santa Fe, Ford Expedition, itp. Intermediate: np. Toyota Avensis, Toyota Prius, 5-osobowy minivan, Kabriolet, itp. Estate: np. Toyota Corolla Estate, Subaru Outback, itp. itd. Należy jednak pamiętać, że w mniejszych miastach i na wyspach takich jak Isla de los Uros, Isla Zancudo, Isla Yoba, Isla Yauma, Isla Yanamono, Isla de la Viuda, Isla La Viuda, Isla Varadero, Isla Valentín, Isla Tortuga, Isla Timicuro, Isla Timarehua, Isla Tigre, Isla Tibi i Isla Tarapoto itd., wybór może być mniejszy.

Porady na temat znajdywania auta na wynajem w Peru

Dokonaj rezerwacji samochodu w Peru przed wyjazdem, przeważnie jest to tańsza opcja. Poza tym, postaraj się zrobić to jak najszybciej, ponieważ cena rośnie wraz ze zbliżającym się terminem wyjazdu, zwłaszcza jeśli planujesz odebrać samochód z terenu lotniska, np. Port lotniczy Lima-Jorge Chávez, Rodríguez Ballón International Airport, Capitán FAP Carlos Martínez de Pinillos International Airport, Cap. FAP José A. Quiñones Gonzáles International Airport, Coronel FAP Francisco Secada Vignetta International Airport, Capitán FAP Guillermo Concha Iberico International Airport, Chimbote i Alejandro Velasco Astete International Airport. Jeśli szukasz aut na wynajem w Peru, autoprio.pl porównuje ceny między innymi z: Alkila, Enterprise, Payless, Europcar, Localiza, Thrifty, Avis, Sixt, Saytur, Budget, Hertz, Alamo, National, Zugig.

Ruch uliczny i transport samochodowy

Poruszanie się wynajętym samochodem po Peru nie jest skomplikowane, ale należy wziąć pod uwagę różnice dotyczące ruchu ulicznego i transportu samochodowego i postaraj się o nich pamiętać i stosować się do nich. Najlepiej zapamiętać te regulacje przed wyjazdem, aby uniknąć mandatów i zapewnić sobie bezpieczeństwo. Jeśli planujesz wynajem samochodu w dużym mieście, takim jak Lima, Arequipa, Callao, Trujillo, Chiclayo, Iquitos, Huancayo, Piura, Chimbote, Cuzco, Pucallpa, Tacna, Santiago de Surco, Ica, koniecznie zaplanuj to z wyprzedzeniem! Możesz napotkać problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego, musisz również liczyć się z korkami ulicznymi, zwłaszcza w godzinach szczytu.

Destynacje w Peru

Porównaj wypożyczalnie samochodów w regionach takich jak: -. Tanie SUV-y do wynajęcia w Peru. Wynajem samochodów w takich miastach jak: -. Wynajem samochodów w Peru to najlepszy środek transportu do pokonywania krótkich lub długich dystansów. Wynajem samochodów na lotniskach, takich jak: -.

Wypożyczalnie samochodów, które porównujemy we Peru

Alamo, Thrifty, Enterprise, Alkila, Localiza, Zugig, Avis, Budget, Saytur, Hertz, National, Payless, Sixt i Europcar to firmy, które autoprio.pl porównuje w Peru, aby znaleźć najlepszą cenę.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Peru - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników