Ceny dużych i małych firm w Saint-Barthélemy

Porównaj wypożyczalnie samochodów Saint-Barthélemy

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Saint-Barthélemy

Dzięki nam możesz porównać ceny za wynajem samochodów w całym Saint-Barthélemy. Wypróbuj naszą wyszukiwarkę i dokonaj rezerwacji w 3 prostych krokach. Jeśli wypożyczasz od nas samochód, nie musisz obawiać się negatywnych niespodzianek przy odbiorze auta, nie ukrywamy dodatkowych opłat, wszystko jest wliczone w cenę. Wszystkie ceny uwzględniają brak limitu kilometrów oraz wszelkie opłaty lotniskowe i niezbędne ubezpieczenia i podatki. Najlepsze ceny na auta luksusowe, ekonomiczne i rodzinne. Pomagamy w dokonaniu rezerwacji aut na terenie całego kraju Saint-Barthélemy. Jeśli zależy ci na wynajmie z konkretnej firmy, możesz zaznaczyć to w momencie wyszukiwania.

Visa, Mastercard, Digicert

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów we Saint-Barthélemy

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie wynajmu samochodu w Saint-Barthélemy?

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Nasi partnerzy ubezpieczeniowi oferują pełny pakiet ubezpieczenia zwrotu szkód, który jest do 50% tańszy niż to, co zapłaciłbyś w biurze wypożyczalni. Koszt i warunki ubezpieczenia zostaną wyświetlone w momencie rezerwacji.

Czy mogę rezerwować bez karty kredytowej w Saint-Barthélemy?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu w Saint-Barthélemy?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Które opcje dodatkowe są dostępne w Saint-Barthélemy?

ostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi i Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni w Saint-Barthélemy. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Czy mogę wypożyczyć samochód, jeśli nie mam ukończonych 25 lat lub mam więcej niż 75 lat w Saint-Barthélemy?

Tak, większość wypożyczalni stosuje limit minimalnego wieku wypożyczającego 21 lat. Niemniej jednak wymogi mogą się różnić zależnie od danej wypożyczalni i kraju docelowego. Zwracamy uwagę, że mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, jeśli kierowca nie ma ukończonych 25 lat lub jego wiek przekracza 75 lat, w celu pokrycia kosztu dodatkowego ubezpieczenia. O dodatkowej opłacie zostaniesz poinformowany(-a) w trakcie rezerwacji, w sekcji podsumowania opłat przed potwierdzeniem rezerwacji.

Tanie samochody do wynajęcia w Saint-Barthélemy - Znajdź ofertę, Porównuj i Oszczędzaj

Wypożyczanie aut z wszelkimi opłatami wliczonymi w cenę, brak ukrytych opłat oraz dodatkowych kosztów związanych z odwoływaniem rezerwacji lub dokonywaniem zmian, nawet do 24-48 godzin przed uzgodnionym terminem odbioru. Łatwy i bezpieczny sposób na rezerwację online. autoprio.pl oferuje wynajem aut w miastach, na promach, w terminalach, centrach podróży i na lotniskach w Saint-Barthélemy.

Oferujemy porównywanie cen za wynajem samochodów z wielu firm w popularnych lokalizacjach w Saint-Barthélemy, i znajdujemy najlepsze oferty wypożyczalni. Wyszukuj i rezerwuj w wielu miastach, np. Gustavia. Uwzględniamy ceny bezpiecznych i sprawdzonych wypożyczalni, dzięki czemu unikamy problemów przy odbiorze aut.

Saint-Barthélemy w faktach

Saint-Barthélemy posiada w przybliżeniu około 8 000 ludności i znajduje się w Ameryka Północna. Całkowita powierzchnia mierzy 21 km2. Saint-Barthélemy to 234ty kraj z największą populacją i 244ty kraj z największą powierzchnią na Ameryka Północna. 5ty kraj z największą populacją i 41ty pod względem zajmowanego obszaru w Ameryka Północna. Spośród regionów do największych należą -. Alternatywną nazwą jest Territorial collectivity of Saint-Barthélemy, Ouanalao, Saint Barthelemy, Saint-Barthélemy, Collectivité territoriale de Saint-Barthélemy. Miastem pełniącym rolę stolicy jest Gustavia, z populacją liczącą około 6 000 ludności. +590 to numer kierunkowy kraju, z którego należy skorzystać przed wykonaniem połączenia. Najpopularniejszymi językami są Francuski. Pięć największych miast to Gustavia (do. 6000 pop). Adresy stron internetowych kończą się domeną .gp. Oficjalną walutą kraju jest Euro (EUR) i jest ona wykorzystywana do wszelkich transakcji w kraju. Udostępniamy prognozy pogody i mapy miast i kraju Saint-Barthélemy. Uzyskaj wskazówki dotyczące miejsc, atrakcji i lokalizacji wartych odwiedzin w czasie pobytu w kraju.

Saint Barthélemy zajęcia & atrakcje turystyczne

Zwiedź zabytki archeologiczne w Saint-Barthélemy. Marzy ci się zobaczenie lokalnych antyków i poznanie historii? Masz ochotę zobaczyć starożytne relikty, historyczne budynki, antyki i obiekty dziedzictwa kulturowego? Te miejsca znajdują się w okolicy: Golden Rock 2, Roche Gravée du Moho, Leverock Estate, Dasent Estate, Edgar Challenger Budynek, Golden Rock 1, Mikwe oraz Park Archeologiczny l’Autre Bord. Coral World Ocean Park, St Maarten Zoo oraz Parc zoologique et botanique des Mamelles to oceanaria, zoo, parki zwierzęce, tropikaria, pawilony tropikalne oraz terraria w Saint-Barthélemy. Odwiedzasz park zwierząt z rodziną? Szukasz zajęć i aktywności z dziećmi? Jeśli chcesz wybrać się do parku rozrywki, aquaparku lub parku tematycznego, oto twoje opcje Jeux Pour Enfant, Fly Zone Treetop Adventure Park oraz St Kitts Eco Park. Skorzystaj z okazji, aby skosztować lokalnego wina podczas wakacji. Winnice i winiarnie to na przykład Caribbean Wines Oraz Golden Arms Winiarnia. Chcesz posmakować lokalnych win z Saint-Barthélemy?

Tani wynajem samochodów z nieograniczonym przebiegiem w Saint Barthélemy

Istnieje wiele różnych modeli i rozmiarów samochodów do wyboru. Lista modeli samochodów w Saint-Barthélemy: Motorower (Moped), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Minivan, Furgonetka (Cargo van), Samochody elektryczne (Electric cars), Estate, Elita luksusu (Luxury elite), Intermediate elite, Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Samochody specjalne (Special), Egzotyczne samochody (Exotic), Samochody ekonomiczne (Economy), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Samochody kompaktowe (Compact), Średni SUV (Medium SUV), Mini elite, Samochody standardowe (Standard), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Duża ciężarówka (Large truck), Mini samochody (Mini), Kabriolet (Convertible), Samochody premium (Premium), Kompaktowa elita (Compact elite), Intermediate, Luksusowe samochody (Luxury), Elita ekonomiczna (Economy elite), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Mały SUV (Small SUV). Duże miasta i popularne lokalizacje posiadają większy wybór samochodów. Jeśli interesuje cię wynajem luksusowego samochodu, przeszukuj oferty dużych lotnisk i najpopularniejszych lokalizacji, w regionach takich jak – itp. Wynajem specjalnego auta może być utrudniony w sezonie, jeśli nie dokonujesz rezerwacji dużo wcześniej, niż będzie ci ono potrzebne.

Samochody, które możesz wynająć w Saint-Barthélemy to m.in. Samochody elektryczne, itp. Samochody standardowe: np. Hyundai Sonata, Duża ciężarówka, Pełnowymiarowa elita, Mała-średnia ciężarówka, itp. Mini samochody: np. Chevrolet Sonic, Kia Picanto, Smart ForTwo Convertible, Średni SUV, Intermediate elite, Mini elite, Elita luksusu, itp. Intermediate: np. Toyota Avensis, Kabriolet, Elita ekonomiczna, Samochody specjalne, Samochody hybrydowe, 5-osobowy minivan, itp. Furgonetka: np. Nissan Pickup, itp. Minivan: np. Suzuki APV, Ssangyong Rodius, Estate, Mały SUV, itp. Samochody ekonomiczne: np. Opel Corsa, Toyota Yaris, Motorower, 9-osobowy minivan / minibus, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Suzuki Jimny, Ford Escape, Mercedes GLA, itp. Samochody kompaktowe: np. BMW 2 Series Convertible, Renault Megane Convertible, Ford Focus, Kompaktowa elita, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. Nissan Teana, Egzotyczne samochody, itp. Luksusowe samochody: np. Mercedes SLK, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Suzuki APV, Dodge Caravan, Opel Zafira, Samochody premium, itp. itd. Należy jednak pamiętać, że w mniejszych miastach i na wyspach takich jak Île Toc Vers, Roche Plate, Saint-Barthélemy, Île de la Pointe, Île Pelé, Pain de Sucre, La Tortue, Île Frégate, Île Fourchue, Île Coco, Île Chevreau, Île le Boulanger, La Petite Islette, Îlet au Vent i La Chaloupe itd., wybór może być mniejszy.

Zasady dotyczące ruchu ulicznego i parkowania

Tak jak w pozostałych krajach świata, na terenie Saint-Barthélemy obowiązuje wiele zasad mających na celu ułatwienie transportu samochodowego, nie powodują one jednak problemów z wynajęciem i podróżowaniem samochodem. W większych miastach, takich jak Gustavia, występują czasem problemy z jazdą samochodem. Podczas godzin szczytu zdarzają się problemy z poruszaniem się po mieście oraz znalezieniem miejsca parkingowego. Dowiedz się więcej na temat zasad dotyczących ruchu ulicznego i parkowania, aby zapewnić sobie bezpieczny i zgodny z prawem wyjazd.

Co powinno się wziąć pod uwagę, szukając samochodu do wynajęcia w Saint-Barthélemy?

Dokonaj rezerwacji samochodu w Saint-Barthélemy przed wyjazdem, przeważnie jest to tańsza opcja. Poza tym, postaraj się zrobić to jak najszybciej, ponieważ cena rośnie wraz ze zbliżającym się terminem wyjazdu, zwłaszcza jeśli planujesz odebrać samochód z terenu lotniska, np. Port lotniczy Saint Barthélemy Rémy de Haenen Saint Jean Gustaw III. Hertz, Avis, Europcar, Sixt, Dollar, Thrifty, Flizzr, Enterprise, Alamo, National, Budget to firmy, których oferty wynajmu aut w Saint-Barthélemy porównuje strona autoprio.pl.

Destynacje w Saint-Barthélemy

Porównaj wypożyczalnie samochodów w regionach takich jak: -. Można również wynająć samochód na trasę w jedną stronę, tzw. wynajem jednostronny. Polega na tym, że odbieramy samochód w jednym miejscu i oddajemy w innym punkcie, mieście lub kraju. Wynajem samochodów w takich miastach jak: Wynajem samochodów Gustavia. Tanie wypożyczalnie pickupów w Saint-Barthélemy. Wynajem samochodów na lotniskach, takich jak: Wynajem aut Lotnisko Saint Barthélemy-Gustaw III.

Wypożyczalnie samochodów, które porównujemy we Saint-Barthélemy

Budget, Dollar, Alamo, National, Sixt, Flizzr, Hertz, Avis, Europcar, Enterprise i Thrifty to firmy, które autoprio.pl porównuje w Saint-Barthélemy.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Saint-Barthélemy - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników