Ceny dużych i małych firm w Stany Zjednoczone

Porównaj wypożyczalnie samochodów Stany Zjednoczone

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Stany Zjednoczone

Szukaj i porównaj ceny za wynajem samochodów w Stany Zjednoczone. Korzystne ceny wynajmu samochodów luksusowych, rodzinnych oraz ekonomicznych. Wynajmując samochód przez autoprio.pl, minimalizujesz ryzyko negatywnych niespodzianek przy odbiorze do zera. Ceny obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe, podatki oraz niezbędne ubezpieczenia. Naszym celem jest udzielanie pomocy przy wynajmie samochodów na terenie Stany Zjednoczone online. Masz preferencje dotyczące wypożyczalni? Możesz określić je przy wyszukiwaniu.

Visa, Mastercard, Digicert

Porady i wskazówki dotyczące szukania samochodu do wynajęcia w Stany Zjednoczone

Tutaj zebraliśmy kilka wskazówek, co należy wziąć pod uwagę szukając samochodu do wynajęcia w Stany Zjednoczone oraz w regionach/stanach takich jak Kalifornia, Teksas, Nowy Jork, Floryda, Illinois, Pensylwania, Ohio, Michigan, Georgia i New Jersey.

Dokładnie zapoznaj się z umową i warunkami

Przejrzyj i przeczytaj warunki wynajmu przed dokonaniem rezerwacji wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje wynajem samochodów z kilku różnych wypożyczalni samochodów, a warunki różnią się między różnymi firmami. Mniejsze firmy mogą mieć na miejscu opłaty administracyjne związane z tankowaniem po powrocie. Wszelkie opłaty są podawane podczas rezerwacji. Przejrzyj i przeczytaj umowę przy odbiorze wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje tanie samochody do wynajęcia z kilku różnych wypożyczalni samochodów w Stany Zjednoczone, a umowa różni się między różnymi firmami. Jeśli jest coś, czego nie rozumiesz w umowie, zapytaj kogoś z firmy na miejscu lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Porównaj ceny z kilku firm i zarezerwuj wynajem samochodu przez Internet

Wynajmij samochód tanio w Stany ZjednoczoneWyszukiwanie i rezerwacja wynajmu samochodów w Internecie staje się tańsze, łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Porównaj wiele firm i witryn, aby znaleźć najlepszą cenę. Autoprio.pl porównuje kilka firm jednocześnie w jednym wyszukiwaniu za pośrednictwem Cartrawler. Nie posiadamy żadnych samochodów, a jedynie porównujemy ceny różnych firm, takich jak m.in. Avis, Hertz, Europcar, Budget, Sixt, Thrifty, National, Enterprise, Alamo i Dollar itp.

Czy wliczony jest bezpłatny przebieg/darmowe mile?

Sprawdź, czy czynsz obejmuje bezpłatny przebieg. Jeśli bezpłatny przebieg nie jest wliczony w cenę, sprawdź, czy ilość kilometrów w umowie jest wystarczająca. Wszystkie duże firmy mają nieograniczony przebieg, ale tańsze firmy mogą mieć maksymalny przebieg dziennie.

Czy jest kilku z Was, którzy będą prowadzić samochód? Gdzie idziesz?

Dodatkowy kierowca? Jeśli więcej niż jedna osoba prowadzi samochód, należy to zgłosić w momencie rezerwacji lub w firmie po przyjeździe. Pamiętaj, że mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące wjazdu samochodem do innych krajów oraz zabierania samochodu z lub na wyspy, takie jak Long Island, O‘ahu, Staten Island, Hawai‘i, Maui, Alameda, Kauai, Rhode Island, Whidbey Island i Galveston Island.

Zarezerwuj jak najwcześniej

Zarezerwuj jak najwcześniej, jeśli poczekasz, zazwyczaj będzie drożej. W dużych miastach, takich jak Nowy Jork, Los Angeles, Chicago, Brooklyn, Houston, Queens, Filadelfia, Phoenix, Manhattan i San Antonio, ceny często rosną im później dokonasz rezerwacji. Może być również trudno znaleźć samochody na głównych lotniskach, takich jak Port lotniczy Nowy Jork-JFK, LaGuardia Airport, Port lotniczy Los Angeles, Port lotniczy Chicago-Midway, Chicago O'Hare Airport, Port lotniczy William P Hobby, Port lotniczy Houston-George Bush, Port lotniczy Filadelfia, Port lotniczy Phoenix-Sky Harbor i San Antonio Airport, jeśli czekasz zbyt długo.

Zatankuj samochód przed jego zwrotem

Różne firmy mają różne terminy dotyczące paliwa. Jeśli samochód ma zostać zatankowany przed zwrotem, zrób to, aby uniknąć dodatkowych opłat ze strony wypożyczalni samochodów. Niektóre mniejsze firmy pobierają opłatę administracyjną za zatankowanie auta w przypadku pozostawienia go pustego, co jest określone w warunkach, ale nie zawsze w cenie całkowitej. Zwróć szczególną uwagę na przepisy dotyczące tankowania! Jeśli firma ma Odbiór pełny, nawóz pusty, może zostać naliczona opłata administracyjna za tankowanie. Ewentualna opłata jest podawana podczas rezerwacji. Często są to tańsze firmy, które mają odbiór pełny, odbiór pusty.

Zrób szybką inspekcję przy odbiorze

Sprawdź i obejrzyj wypożyczony samochód po jego odebraniu. Sprawdź, czy wszystkie uszkodzenia, rysy i wgniecenia zostały uwzględnione w raporcie o stanie. Sprawdź, jak duży jest odliczenie! Tym, co często odróżnia mniejsze, tańsze firmy w Stany Zjednoczone, a większymi firmami globalnymi, jest wysokość udziału własnego. Przeczytaj również uważnie warunki, jeśli chodzi o sposób zwrotu samochodu. Mniejsze lokalne firmy mogą pobierać opłatę administracyjną, jeśli samochód ma zostać zwrócony z pustym bakiem. Wszelkie opłaty są podane w naszych warunkach podczas składania wniosku.

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów we Stany Zjednoczone

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu w Stany Zjednoczone?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Które opcje dodatkowe są dostępne w Stany Zjednoczone?

ostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi i Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni w Stany Zjednoczone. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Czy mogę wypożyczyć samochód, jeśli nie mam ukończonych 25 lat lub mam więcej niż 75 lat w Stany Zjednoczone?

Tak, większość wypożyczalni stosuje limit minimalnego wieku wypożyczającego 21 lat. Niemniej jednak wymogi mogą się różnić zależnie od danej wypożyczalni i kraju docelowego. Zwracamy uwagę, że mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, jeśli kierowca nie ma ukończonych 25 lat lub jego wiek przekracza 75 lat, w celu pokrycia kosztu dodatkowego ubezpieczenia. O dodatkowej opłacie zostaniesz poinformowany(-a) w trakcie rezerwacji, w sekcji podsumowania opłat przed potwierdzeniem rezerwacji.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Stany Zjednoczone?

Wynajem samochodu w Stany Zjednoczone kosztuje od około $ 26 dziennie i więcej, w zależności od sezonu i podaży. Czasami można znaleźć tańszy samochód do wynajęcia w zależności od sezonu. W większości przypadków cena wynajmu obejmuje ubezpieczenie od kolizji, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, podatek, opłatę lotniskową, nieograniczony przebieg i pomoc drogową. Należy pamiętać, że uwzględnione koszty mogą się różnić w zależności od agenta wynajmu samochodów i kraju docelowego. Wypożyczalnia samochodów może również poprosić Cię o wpłatę kaucji lub udziału własnego w wypożyczalni. Koniecznie sprawdź warunki wynajmu w momencie rezerwacji.

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie wynajmu samochodu w Stany Zjednoczone?

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Nasi partnerzy ubezpieczeniowi oferują pełny pakiet ubezpieczenia zwrotu szkód, który jest do 50% tańszy niż to, co zapłaciłbyś w biurze wypożyczalni. Koszt i warunki ubezpieczenia zostaną wyświetlone w momencie rezerwacji.

Czy mogę rezerwować bez karty kredytowej w Stany Zjednoczone?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Tanie samochody do wynajęcia w Stany Zjednoczone Ameryki - Znajdź ofertę, Porównuj i Oszczędzaj

Wynajem Samochodów Stany ZjednoczoneWypożyczanie aut z wszelkimi opłatami wliczonymi w cenę, brak ukrytych opłat oraz dodatkowych kosztów związanych z odwoływaniem rezerwacji lub dokonywaniem zmian, nawet do 24-48 godzin przed uzgodnionym terminem odbioru. Łatwy i bezpieczny sposób na rezerwację online. autoprio.pl oferuje wynajem aut w miastach, na promach, w terminalach, centrach podróży i na lotniskach w Stany Zjednoczone.

Na naszej stronie możesz dokonać porównania cen za wynajem aut z wielu firm w miastach na terenie Stany Zjednoczone. Znajdź najlepsze ceny za wynajem samochodów online. Wyszukuj i rezerwuj tanie oferty samochodów na wynajem w miastach, takich jak Nowy Jork, Los Angeles, Chicago, Brooklyn, Houston, Queens, Filadelfia, Phoenix, Manhattan, San Antonio, San Diego, The Bronx. Bierzemy pod uwagę wyłącznie oferty sprawdzonych i przetestowanych firm, oferujących dobrą jakość usług, aby uniknąć problemów przy odbiorze.

Informacje dotyczące Stany Zjednoczone

Stany Zjednoczone to kraj z około 310 233 000 mieszkańców, zlokalizowany na Ameryka Północna. Powierzchnia całkowita wynosi 9 629 091 km2. 1te największe państwo w Ameryka Północna pod względem populacji i 2te pod względem zajmowanego terenu. Posiada stolicę w Washington, w którym mieszka 24 300 mieszkańców. Składa się z 51 części, spośród których największe to Kalifornia, Teksas, Nowy Jork, Floryda, Illinois, Pensylwania, Ohio, Michigan, Georgia, New Jersey, Karolina Północna, Wirginia, Massachusetts, Waszyngton, Indiana, Tennessee, Arizona, Missouri, Maryland, Wisconsin, Minnesota, Kolorado, Alabama, Luizjana, Karolina Południowa, Kentucky, Oregon, Oklahoma, Connecticut, Iowa, Missisipi, Arkansas, Kansas, Utah, Nevada, Nowy Meksyk, Wirginia Zachodnia, Nebraska, Idaho, Maine, New Hampshire, Hawaje i Rhode Island. Stany Zjednoczone to 3te największe państwo pod względem wielkości populacji i 4te pod względem wielkości zajmowanego terenu. Kraj ten znany jest również pod nazwą United States of America, United States, America. Oficjalnymi językami, stosowanymi na terenie kraju są Język angielski, Hiszpański, Hawajski, Francuski. Sąsiadującymi krajami sąKanada, Meksyk, Kuba. Czy wyjazdy za granicę są zawarte w cenie? Standardowo – nie, a firmy oferujące wynajem samochodów obciążają klienta opłatą za przekroczenie granic z krajami takimi jak Kanada, Meksyk, Kuba. Wszelkie dodatkowe koszty są opłacane w lokalnej walucie – Dollar (USD), bezpośrednio w biurze obsługi klienta. Zasady dotyczące przekraczania granic kraju zostały określone w regulaminie wynajmu oraz przy procesie rezerwacji. Uzyskaj więcej rekomendacji i poleceń na temat atrakcji oraz miejsc wartych odwiedzenia na terenie Stany Zjednoczone, dowiedz się też więcej na temat lokalnej prognozy pogody i mapy okolicy. Dollar (USD) jest walutą wykorzystywaną do wszelkich transakcji i płatności w kraju. McKinley (6194 m), Churchill Peaks (6186 m), South Peak (6186 m), North Peak (5920 m) i Archdeacons Tower (5859 m) to pięć najwyższych gór w kraju. Pięcioma największymi miastami są Nowy Jork (do. 8175100 pop), Los Angeles (do. 3971900 pop), Chicago (do. 2720500 pop), Brooklyn (do. 2300700 pop), Houston (do. 2296200 pop). Aby nawiązać połączenie telefoniczne na terenie kraju, skorzystaj z numeru kierunkowego kraju +1. .us to najpopularniejsza domena, kończąca większość krajowych domen.

Atrakcje turystyczne i zajęcia w Stany Zjednoczone

Zoo, oceanaria, tropikaria, terraria, pawilony tropikalne i parki dla zwierząt położone w Stany Zjednoczone to Hogle Ogród zoologiczny, Woodland Park Zoo, Caldwell Zoo Rhinoceros, Caldwell Zoo Northern Section, Caldwell Zoo Giraffes, Knoxville Zoo, Caldwell Zoo Elephants, Adventure Aquarium, Miami Seaquarium, Caldwell Zoo Chakula Cafe, Philadelphia Zoo, Caldwell Zoo North America Section, Mill Mountain Zoo, Atlantic City Aquarium, Oregon Coast Aquarium, Toledo Zoo, San Francisco Zoo, Central Park Zoo, Aquatic N Exotic, Rio Grande Zoological Park, Cincinnati Zoo and Botanical Garden, Bronx Zoo, Houston Zoo, Palo Alto Junior Museum and Zoo, Popcorn Park Zoo, Caldwell Zoo South America Section, Little Rock Zoo i Caldwell Zoo East Africa. Chcesz spędzić dzień, przyglądając się zwierzętom? Podróżujesz z dziećmi? Aquaparki, parki rozrywki lub parki tematyczne, które warto odwiedzić to między innymi Wayside Mobile / RV Park, Typhoon Lagoon, Walt Disney World, Ocean Beach Fire Pits, California Adventure, Sea World, Bagdad Recreation Park, Sea World San Antonio, Hershey’s Chocolate World, Six Flags Great America, SeaWorld San Diego, Eagleswood Park rozrywki, Richland Carrousel Park, Inc., Kings Island, Opryland USA, Splash Kingdom Park wodny, West Virginia State Fairgrounds, Big Splash, Knott’s Berry Farm, Margaret S. Haward Plac zabaw, Wet‘nWild Las Vegas, Legoland California, Victorian Gardens Park rozrywki, Hot Springs Off-Road Vehicle Park i Wayne Newton’s Casa de Shenandoah. Starożytne relikty, obiekty dziedzictwa kulturowego, antyki i zabytkowe budynki w Stany Zjednoczone to Indian Mounds, Moundville Strona archeologiczna, Picture Rocks (Historyczny), Hayes Grave, Dry Creek Strona archeologiczna, Crawford Home (Historyczny), Mesa Verde, Rock Creek Obszar archeologiczny, Beluga Point Site, Bottle Creek Indian Mounds (Historyczny), Chaluka Site, Port Moller Hot Springs Village Site, Chugwater Site, Palatki Heritage Site, Anangula Site, Ipiutak Site, Indian Bathtub (Historyczny), Nooherooka Fort, Lofthus Underwater Archaeological Preserve, Teklanika West Site, Russian Kiln Site, Stary Spanish Fort (Historyczny), Wales Site, Stary Academy i Amoxiumqua Strona historyczna. Szukasz historycznych reliktów i doświadczeń? Winiarnie i winnice w Stany Zjednoczone to na przykład Channing Daughters Winiarnia, Martha’s Vineyard Agricultural Society, Pheasant Run Winiarnia, Sodaro Estate Winiarnia, Sunset View Farm and Vineyard, Robert Biale Vineyards, Sparkling Pointe, Macari Vineyards, Indian Rock Vineyards, Houle Family Vineyards, Harmony Vineyards, Beckstoffer Vineyards, Silver Stag Winiarnia, Signorello Estate, Black Stallion Winiarnia, Pindar Vineyards, Honig Vineyard and Winiarnia, Paumanok Vineyards, White Hall Vineyards, Luna Vineyards, Ellen Ridge Roussanne, Forest Edge Vineyard, Heartstone Farm and Winiarnia i Shadybrook Estate Winiarnia. Marzy ci się wyjazd na degustację win w Stany Zjednoczone?

Tani wynajem samochodów z nieograniczonym przebiegiem w Stany Zjednoczone

Istnieje wiele różnych modeli i rozmiarów samochodów do wyboru. Lista modeli samochodów w Stany Zjednoczone: Luksusowe samochody (Luxury), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Samochody premium (Premium), Samochody standardowe (Standard), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Egzotyczne samochody (Exotic), Średni SUV (Medium SUV), Elita luksusu (Luxury elite), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Kabriolet (Convertible), Minivan, Mini samochody (Mini), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Motorower (Moped), Furgonetka (Cargo van), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Mini elite, Duża ciężarówka (Large truck), Samochody kompaktowe (Compact), Elita ekonomiczna (Economy elite), Kompaktowa elita (Compact elite), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Samochody ekonomiczne (Economy), Samochody specjalne (Special), Intermediate, Estate, Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Samochody elektryczne (Electric cars), Mały SUV (Small SUV), Intermediate elite. Duże miasta i popularne lokalizacje posiadają większy wybór samochodów. Jeśli interesuje cię wynajem luksusowego samochodu, przeszukuj oferty dużych lotnisk i najpopularniejszych lokalizacji, w regionach takich jak Kalifornia, Teksas, Nowy Jork, Floryda, Illinois, Pensylwania, Ohio, Michigan, Georgia, New Jersey, Karolina Północna, Wirginia, Massachusetts, Waszyngton, Indiana, Tennessee, Arizona, Missouri, Maryland, Wisconsin, Minnesota, Kolorado, Alabama, Luizjana, Karolina Południowa, Kentucky, Oregon, Oklahoma, Connecticut, Iowa, Missisipi, Arkansas, Kansas, Utah, Nevada, Nowy Meksyk, Wirginia Zachodnia, Nebraska, Idaho, Maine, New Hampshire, Hawaje i Rhode Island itp. Wynajem specjalnego auta może być utrudniony w sezonie, jeśli nie dokonujesz rezerwacji dużo wcześniej, niż będzie ci ono potrzebne.

Samochody, które możesz wynająć w Stany Zjednoczone to m.in. Samochody w pełnym rozmiarze: np. Volvo S60, Ford Taurus, Chevrolet Impala, itp. Furgonetka: np. Ford Ecoline 150 Commercial, itp. Samochody standardowe: np. Person-to-Person Rental From non-supplier fleet, Volkswagen Passat, Ford Fusion, itp. Średni SUV: np. BMW X1, Kompaktowa elita, itp. Duża ciężarówka: np. Chevrolet Silverado Ext Cab, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Ford Escape, Chevrolet Suburban, Audi Q5, Mini Countryman, Suzuki SX4, Intermediate elite, 5-osobowy minivan, Samochody specjalne, itp. Samochody kompaktowe: np. Mercedes GLA, Nissan Leaf Electric, Ford Focus, Mystery Car Compact or Larger, Person-to-Person Rental From non-supplier fleet, itp. Kabriolet: np. Mercedes E Class Convertible, Audi A4 Convertible, Chevrolet Corvette Convertible, Mini elite, Samochody elektryczne, Elita ekonomiczna, itp. Pełnowymiarowa elita: np. Person-to-Person Rental From non-supplier fleet, Motorower, itp. Luksusowe samochody: np. Range Rover Velar, Person-to-Person Rental From non-supplier fleet, Audi A8, Mały SUV, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Chrysler Town and Country, Elita luksusu, itp. Samochody premium: np. Mercedes GLE Coupe, Dodge Challenger, Nissan Maxima, itp. Mini samochody: np. Scion IQ, Fiat 500, Smart ForTwo, itp. Egzotyczne samochody: np. Mercedes S500, Hummer H3, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Ford Clubwagon, itp. Intermediate: np. Toyota Corolla, Hyundai Sonata, Toyota Prius Hybrid, itp. Mała-średnia ciężarówka: np. Ford F-150, itp. Estate: np. Volvo V60, Volvo V70 Estate, Samochody hybrydowe, itp. Samochody ekonomiczne: np. Chevrolet Aveo, Toyota Yaris, Person-to-Person Rental From non-supplier fleet, Chevrolet Trax, itp. Minivan: np. Ford Clubwagon, Ford Econoline, Toyota Sienna, Kia Sedona, itp. itd. Należy jednak pamiętać, że w mniejszych miastach i na wyspach takich jak Long Island (wyspa), O‘ahu (wyspa), Staten Island (wyspa), Hawai‘i (wyspa), Maui (wyspa), Alameda (wyspa), Kauai (wyspa), Rhode Island (wyspa), Whidbey Island (wyspa), Galveston Island (wyspa), Saint Croix Island (wyspa), Martha’s Vineyard Island (wyspa), Kodiak (wyspa), Revillagigedo (wyspa), Ladys Island (wyspa), Johns Island (wyspa), Mount Desert Island (wyspa), Baranof Island (wyspa) i Moloka‘i (wyspa) itd., wybór może być mniejszy.

Co powinno się wziąć pod uwagę, szukając samochodu do wynajęcia w Stany Zjednoczone?

Jeśli podjąłeś już decyzję dotyczącą wynajęcia samochodu na terenie Stany Zjednoczone i chcesz uniknąć problemów, zarezerwuj pojazd przed wyjazdem tak szybko, jak to możliwe. Przede wszystkim powinieneś zacząć od dokonania rezerwacji online. Przeważnie stanowi to najtańszą opcję i oszczędza czas. Jeśli zamierzasz odebrać samochód na lotnisku, np. Port lotniczy Nowy Jork JFK John F. Kennedy, Port lotniczy Nowy Jork-LaGuardia, Port lotniczy Los Angeles, Port lotniczy Chicago O’Hare, Port lotniczy Chicago Midway, Port lotniczy Houston William P Hobby, Port lotniczy Houston-George Bush Intercontinental, Port lotniczy Filadelfia i Port lotniczy Phoenix Sky Harbor, powinieneś zarezerwować pojazd przed wyjazdem. Uzyskasz wiele wyników podczas pojedynczego wyszukiwania. Aby znaleźć najtańszą ofertę, skorzystaj z autoprio.pl i porównaj ceny z firm, takich jak: Mex, U-Save, Avis, State Van Rental, Sixt, Dollar, Enterprise, Thrifty, Hertz, Pacific Rent A Car, National, Alamo, Europcar, Budget, Payless, Green Motion, addCar, Advantage, Hertz Dream Collection, Firefly w Stany Zjednoczone.

Parkowanie i warunki komunikacji

Poruszanie się wynajętym samochodem po Stany Zjednoczone nie jest skomplikowane, ale należy wziąć pod uwagę różnice dotyczące ruchu ulicznego i transportu samochodowego i postaraj się o nich pamiętać i stosować się do nich. Najlepiej zapamiętać te regulacje przed wyjazdem, aby uniknąć mandatów i zapewnić sobie bezpieczeństwo. Jeśli planujesz wynajem samochodu w dużym mieście, takim jak Nowy Jork, Los Angeles, Chicago, Brooklyn, Houston, Queens, Filadelfia, Phoenix, Manhattan, San Antonio, San Diego, The Bronx, koniecznie zaplanuj to z wyprzedzeniem! Możesz napotkać problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego, musisz również liczyć się z korkami ulicznymi, zwłaszcza w godzinach szczytu.

Destynacje w Stany Zjednoczone

Porównaj wypożyczalnie samochodów w regionach takich jak: Wypożyczyć auto Kalifornia, Wynajem tanich samochodów Teksas, Porównaj wypożyczone samochody Nowy Jork, Floryda, Illinois, Pensylwania, Ohio, Michigan, Georgia, New Jersey, Karolina Północna, Wirginia, Massachusetts, Waszyngton i Indiana. Można również wynająć samochód na trasę w jedną stronę, tzw. wynajem jednostronny. Polega na tym, że odbieramy samochód w jednym miejscu i oddajemy w innym punkcie, mieście lub kraju. Wynajem samochodów w takich miastach jak: Wynajem samochodów Nowy Jork, Porównaj wynajem samochodów Los Angeles, Wynajem samochodu Chicago, Brooklyn, Houston, Queens, Filadelfia, Phoenix, Manhattan, San Antonio, San Diego, Bronx, Dallas, San Jose, Austin, Jacksonville, San Francisco, Columbus, Fort Worth i Indianapolis. Tanie SUV-y do wynajęcia w Stany Zjednoczone. Wynajem samochodów na lotniskach, takich jak: Wynajem aut Lotnisko Nowy Jork-JFK, Wypożyczalnia aut LaGuardia Airport, Tani wynajem aut Lotnisko Los Angeles, Port lotniczy Chicago-Midway, Chicago O'Hare Airport, Port lotniczy William P Hobby, Port lotniczy Houston-George Bush, Port lotniczy Filadelfia, Port lotniczy Phoenix-Sky Harbor, San Antonio Airport, Phoenix-Mesa Gateway Airport, Port lotniczy San Diego, Port lotniczy Dallas-Fort Worth, Dallas Executive Airport, Port lotniczy w San Jose, Reid-Hillview Airport, Port lotniczy Austin-Bergstrom, DuPage Airport, Port lotniczy Jacksonville i Port lotniczy San Francisco.

Wypożyczalnie samochodów, które porównujemy we Stany Zjednoczone Ameryki

Porównujemy na przykład te firmy w Stany Zjednoczone: Mex, U-Save, National, Alamo, Thrifty, State Van Rental, Sixt, Avis, addCar, Pacific Rent A Car, Europcar, Firefly, Green Motion, Hertz, Hertz Dream Collection, Enterprise, Payless, Advantage, Dollar, Budget i Goldcar.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Stany Zjednoczone Ameryki - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników