Ceny dużych i małych firm w Port lotniczy Kapsztad

Porównaj wypożyczalnie samochodów Port lotniczy Kapsztad

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Port lotniczy Kapsztad

U nas możesz porównać ceny za wynajem samochodów na Port lotniczy Kapsztad (Cape Town International Airport, Port lotniczy Kapsztad, Międzynarodowe), IATA: CPT, ICAO: FACT w Afryka Południowa. Wyszukuj w naszej wyszukiwarce i bez trudu rezerwuj wynajem auta. W sąsiedztwie można również znaleźć wypożyczalnie samochodów, np. Sixt, Firefly, Dollar, Europcar, Hertz, Thrifty, Keddy By Europcar, Avis, Budget, Alamo, itp. Wszystkie ceny obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe, pomoc drogową oraz wymagane ubezpieczenia, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomaga w znalezieniu tanich samochodów na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Port lotniczy Kapsztad

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Lotnisko Kapsztad?

Port lotniczy Kapsztad ma ponad 20 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak First na Domestic Parking Matroosfontein, Cabs na 14 Montreal Drive Airport Industria, Avis Airport Industria na 15 Tower Road Airport Industria, Thrifty na Cnr Borchords Quarry & Michigan St Airport Industria, Hertz Depot na 15 Michigan Street Boquinar Industrial Area, Bidvest na Bg12 Central Building, Europcar Dispatch na Matroosfontein, Thrifty Airport na Unit Bg6 Building Central Boulevard, Budget Coach Charter na Montreal Avenue Corner Milaan Ave, Woodford na Cpt Ring Rd Boquinar Industrial Area, Avis na Internationa Airport Airport Ring Road Matroosfontein, Sixt Airport na Int Airport, Thrifty Depot na Airport Business Park Borcherds Quarry Rd & Michingan Street Matroosfontein, Hertz na 4 Matroosfontein Rd Airport Industria, Europcar na Terminal, Comet na Business Park 12 Borcherds Quarry Rd Corner of Michigan St, Tempest Airport na Kiosk Matroosfontein, Budget na Airport Matroosfontein, Budget na 22 Michigan Street Airport Industria, Tipoa Airport Cpt na 10 Convair Road Matroosfontein, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Port lotniczy Kapsztad?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Lotnisko Kapsztad. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Co jest wliczone w koszt wynajmu?

Przy użyciu naszego systemu rezerwacji, wszystkie obowiązkowe opłaty dotyczące Twojego wynajmu są wliczone w cenę widoczną na stronie, lub opisane w warunkach wynajmu. W związku z tym prosimy o precyzyjne wybranie opcji odbioru i zwrotu samochodu, jak również zaznaczenie wieku głównego kierowcy (jeżeli nie jest to wiek pomiędzy 25 a 75 rokiem życia), żeby zapewnić, że potencjalne dodatkowe opłaty związane z odbiorem lub zwrotem poza godzinami pracy, lub z opłatami za młodego lub starszego kierowcę, wliczne są do pełnej ceny wynajmu w Port lotniczy Kapsztad. Pamiętaj że przy odbiorze samochodu wymagany będzie depozyt zabezpieczający wkład własny, a także w niektórych wypadkach dodatkowy depozyt paliwowy. Upewnij się, że główny kierowca ma wystarczające środki na karcie na pokrycie kwoty depozytu wymaganej przy Twojej rezerwacji.

Jakie typy samochodów mogę wypożyczyć?

Modele samochodów różnią się w zależności od sezonu, ale zazwyczaj można wynająć typy samochodów, takie jak furgonetka, mini samochody, 5-osobowy minivan, 9-osobowy minivan, jeep, samochody premium, Średni suv, elita ekonomiczna, motorower, samochody specjalne, minibus, suv, samochody hybrydowe, samochody elektryczne, samochody kompaktowe, estate, duża ciężarówka, minivan, intermediate, samochody ekonomiczne, mini elite, kompaktowa elita, mała-średnia ciężarówka, luksusowe samochody, egzotyczne samochody, kabriolet, elita luksusu, pełnowymiarowa elita, samochody w pełnym rozmiarze, samochody standardowe, minivan z 7 miejscami siedzącymi, mały suv, auta terenowe, intermediate elite w Port lotniczy Kapsztad.

Czy mogę wybrać konkretną wypożyczalnię samochodów w Port lotniczy Kapsztad?

W większości przypadków nazwa agencji wynajmu samochodu jest wyświetlana w wynikach wyszukiwania. W niektórych przypadkach organ wynajmujący samochód nie jest wyświetlany w wynikach wyszukiwania i można go potwierdzić dopiero po dokonaniu rezerwacji.

Jakie dodatkowe opłaty mogą mnie obowiązywać?

Należy pamiętać, że każda firma wynajmująca samochody ma własne zasady dotyczące dodatkowych opłat, które są jasno określone w warunkach wynajmu, dostępnych w momencie rezerwacji. Najczęściej obowiązują dodatkowe opłaty za: odbiór/zwrot poza godzinami urzędowania, przekroczenie granic, wynajem w jedną stronę, młodych lub starszych kierowców oraz opony zimowe. Wszelkie dodatkowe koszty muszą być opłacane bezpośrednio przy wynajmie, w oddziale firmy i muszą być poniesione w lokalnej walucie na Port lotniczy Kapsztad.

Jakie dokumenty muszę przynieść ze sobą do punktu wynajmu?

Przesyłany przez nas z potwierdzeniem rezerwacji voucher na wypożyczenie pojazdu zawiera wszystkie dokumenty wymagane podczas odbioru w Lotnisko Kapsztad. W większości przypadków, aby otrzymać zarezerwowany pojazd, musisz mieć ze sobą: Kartę kredytową na nazwisko kierowcy. Akceptowane przy odbiorze karty kredytowe obejmują MasterCard, Visa oraz sporadycznie American Express. Listę akceptowanych kart kredytowych można znaleźć w potwierdzeniu rezerwacji. Prawo jazdy. Należy pamiętać, że akceptowane jest wyłącznie pełne prawo jazdy, którym kierowca posługuje się od co najmniej 1 roku, bez poważnych obciążeń. Dowiedz się więcej o wymogach dotyczących prawa jazdy. Voucher rezerwacyjny. Zostanie Ci przesłany w ciągu 48 godzin od rezerwacji i musi zostać wydrukowany. Wszelkie inne dokumenty identyfikacyjne, jakich żąda wypożyczalnia w swoim regulaminie. Szczegóły można znaleźć na voucherze na wypożyczenie pojazdu.

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Kapsztad - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Wynajem samochodów na Port lotniczy KapsztadWypożyczalnie samochodów znajdują się przed budynkiem Transport Plaza i Central Terminal. Na lotnisku w Kapsztadzie można znaleźć następujące wypożyczalnie samochodów: First, Hertz, Sixt, Tempest, Avis, Bidvest, Europcar, Thrifty i Woodford.

Wypożyczenie samochodu to świetny sposób na zwiedzanie i odkrywanie miasta i regionu. Duża czy mała firma? Nawet jeśli zależy ci na ofercie dużej firmy, opłaca się porównywać oferty pochodzące z małych firm. Lokalne firmy w niektórych lokalizacjach są w stanie zaoferować bardzo dobre ceny. Na naszej stronie internetowej możesz porównać ceny wynajmu samochodów i wypożyczalni aut od kilku firm na lotnisku Port lotniczy Kapsztad, Kapsztad, Afryka Południowa. Znajdź najlepsze ceny na wynajem samochodów online. Najbliższe miasta to Sidneyvale, Nooitgedacht, Nyanga, Erica Township, Lansdowne 10 km, Rondebosch 12 km, Rosebank 12 km, Claremont 13 km, Newlands 14 km oraz Retreat 15 km. Autoprio.pl podaje tylko ceny firm, które są bezpieczne i gwarantują jakość i brak problemów przy odbiorze. Nazwa lotniska to IATA: CPT i ICAO: FACT.

Wyszukuj samochody na wynajem i odbieraj bezpośrednio na Port lotniczy Kapsztad. Nasza wyszukiwarka przeszukuje wszystkie pobliskie lokalizacje. Wynajmij samochód bez obaw o ukryte opłaty i koszty związane z anulowaniem/zmianami rezerwacji do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem auta. Łatwa i bezpieczna rezerwacja samochodu na wynajem online. Porównuj opcje wynajmu długoterminowego, na jeden dzień, na rok, miesiąc, tydzień, weekend, lub na dowolnie wybrany okres. Odbierz samochód w jednym miejscu i zwróć go w drugim, np. na terenie innego miasta lub kraju. Umożliwiamy wynajem jednostronny, czyli wynajem samochodów w jedną stronę. Samochody premium (Premium), Samochody specjalne (Special), Elita ekonomiczna (Economy elite), Motorower (Moped), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Estate, 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Intermediate elite, Samochody ekonomiczne (Economy), Luksusowe samochody (Luxury), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Kabriolet (Convertible), Samochody elektryczne (Electric cars), Intermediate, Mini elite, Minivan, Samochody standardowe (Standard), Egzotyczne samochody (Exotic), Duża ciężarówka (Large truck), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Samochody kompaktowe (Compact), Kompaktowa elita (Compact elite), Średni SUV (Medium SUV), Mini samochody (Mini), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Mały SUV (Small SUV), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Furgonetka (Cargo van), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Elita luksusu (Luxury elite) oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl.

Wynajem samochodów Kapsztad Lotnisko

Woodford na Cpt Ring Rd Boquinar Industrial Area, Hertz Depot na 15 Michigan Street Boquinar Industrial Area, Budget na Airport Matroosfontein, Tipoa Airport Cpt na 10 Convair Road Matroosfontein, Avis Airport Industria na 15 Tower Road Airport Industria, Sixt Airport na Int Airport, Thrifty Depot na Airport Business Park Borcherds Quarry Rd & Michingan Street Matroosfontein, Comet na Business Park 12 Borcherds Quarry Rd Corner of Michigan St, Bidvest na Bg12 Central Building, Thrifty na Cnr Borchords Quarry & Michigan St Airport Industria, Cabs na 14 Montreal Drive Airport Industria, Tempest Airport na Kiosk Matroosfontein, Europcar Dispatch na Matroosfontein, Avis na Internationa Airport Airport Ring Road Matroosfontein, Europcar na Terminal, Budget Coach Charter na Montreal Avenue Corner Milaan Ave, Thrifty Airport na Unit Bg6 Building Central Boulevard, Hertz na 4 Matroosfontein Rd Airport Industria, Budget na 22 Michigan Street Airport Industria, First na Domestic Parking Matroosfontein to firmy, których ceny porównujemy w różnych krajach/na lotniskach.

Informacje i dane dotyczące Port lotniczy Kapsztad (Cape Town International Airport). Jest to drugie najbardziej ruchliwe lotnisko w RPA i czwarte w Afryce. Lotnisko ma bezpośrednie loty z Johannesburga i Durbanu. Lotnisko posiada dwa terminale połączone terminalem centralnym. Terminal krajowy znajduje się po południowej stronie lotniska. Terminal międzynarodowy znajduje się po północnej stronie lotniska. Terminal międzynarodowy posiada pomieszczenia celne i imigracyjne, sale modlitewne, poczekalnie, sklepy wolnocłowe, restauracje, sale konferencyjne, biura linii lotniczych i kaplice. Codziennie istnieje kilka bezpośrednich lotów do Johannesburga, Durbanu i wszystkich innych głównych miast Afryki Południowej, a także do Windhoek i Walvis Bay w Namibii oraz Gaborone i Maun w Botswanie. W hrabstwie City of Cape Town, na prowincji Przylądkowa Zachodnia na Afryka Południowa. Lotnisko jest ulokowane 151 feet/46 metrów nad poziomem morza. Cape Town International Airport, International to inna nazwa tego lotniska. Port lotniczy Kapsztad to okoliczne lotniska. Kapsztad 17 km (do. 3 433 400 pop), Paarl 43 km (do. 190 000 pop), Worcester 86 km (do. 127 600 pop), Stellenbosch 25 km (do. 94 300 pop), Atlantis 46 km (do. 60 300 pop), Kraaifontein 17 km (do. 57 900 pop) i Wellington 52 km (do. 55 500 pop) to inne większe miasta i społeczności, znajdujące się niedaleko. Jeśli planujesz podróż z/do Port lotniczy Kapsztad, znajdziesz tutaj informacje o lotnisku, mapy, dane kontaktowe i pogodę. Szczegółowe informacje o tym, gdzie odebrać i/lub zwrócić samochód znajdziesz na zamówieniu/voucherze. Wszystkie wypożyczalnie dysponują oddziałami, w których można odebrać klucze, itd. Estate: np. Toyota Corolla Estate, itp. Luksusowe samochody: np. Mercedes E Class, Jaguar XF, itp. Minivan: np. Toyota Quantum, Volkswagen T5, Toyota Avanza, Volkswagen Kombi, itp. Intermediate: np. Honda Accord, Toyota Hilux Double Cab 4WD, Chevrolet Cruze, Toyota Hilux Double Cab, Honda Jazz Hybrid, itp. Samochody ekonomiczne: np. Hyundai i20, Ford Ka, Fiat 500, Suzuki Alto, itp. 5-osobowy minivan: np. Toyota Avanza, Dacia Dokker, Dacia Lodgy, Citroen C4 Picasso, itp. Mini samochody: np. Citroen C1, Kia Picanto, itp. Egzotyczne samochody: np. Mercedes S Class, Dodge Journey, itp. Samochody premium: np. Audi A6, Mercedes E Class, Volvo S60, Mercedes C Class, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Volkswagen Caravelle, Toyota Minibus, itp. Furgonetka: np. Ford 5Ton Delivery Box 26ft, Ford Ranger, Fiat Ducato High Roof, Fiat Fiorino, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Toyota Avanza, Kia Carnival, Hyundai H1, Volkswagen Touran, itp. Samochody standardowe: np. Toyota Avensis, itp. Samochody kompaktowe: np. Nissan Tiida, Volkswagen Polo Sedan, Chevrolet Aveo, Hyundai Accent, itp. Kabriolet: np. Peugeot 308 Convertible, Fiat 500 Convertible, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Toyota Landcruiser, Mercedes ML, Dacia Duster, Nissan X-Trail, Toyota Fortuner, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. BMW 3 Series, itp. oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl.

Marzą ci się zakupy wolne od podatku? Na terminalu lotniskowym znajdują się Parow Centre, Shoprite Park, Out of Africa, Philippi Plaza, Nyanga Junction, Big Five Duty Free, Fresh Stop, Woolworths i Colorado Shopping centre. Są one położone w promieniu 3 km. Zakwaterowanie i hotele nieopodal lotniska to między innymi Protea Pier Place, Hotel Verde, City Lodge Grand West, Park Inn Greenmarket Square I Hollow On The Square. Wszystkie są położone niedalej niż 3 km od terminali.

Autobusy, taksówki i parking

Nie ma bezpośredniego dojazdu pociągiem na lotnisko. System komunikacji autobusowej MyCiTi zapewnia transport wahadłowy łączący lotnisko z dworcem autobusowym w centrum miasta. Przyjeżdżasz na lotnisko pociągiem? Najbliższe stacje kolejowe to Modderdam, Heideveld, Bontheuwel, Philippi oraz Tiervlei, Rosebank Station. Autobus? Następujące stacje i przystanki znajdują się na lotnisku Wynberg Terminus, Mowbray Taxi Rank, Busy Corner Taxi Rank, Mitchells Plain, Claremont Terminal autobusowy i Taxi terminal.

Taksówki z licznikiem są kontrolowane przez radę miejską i można je uznać za bezpieczne i niezawodne. Terminal Międzynarodowy ma ponad 4000 miejsc. Parking Lotniskowy dysponuje ponad 1400 miejscami na parkingu ogólnym i ponad 1700 miejscami w budynku parkingowym. Oba znajdują się w pobliżu terminalu krajowego.

Fakty i informacje związane z Port lotniczy Kapsztad

Długość geograficzna: 18.6016700
Szerokość geograficzna: -33.9648100
Wysokość geograficzna: 151 fot/feet – 46 m
IATA-kod: CPT
ICAO-kod: FACT

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Kapsztad (CPT), Afryka Południowa

Budget, Avis, Europcar, Firefly, Comet Car, Dollar, Cabs Car Hire, Hertz, Woodford Exclusive Rentals, First Car Rental, Alamo, Tempest, Keddy By Europcar, Bidvest, Thrifty i Sixt to firmy, które porównujemy na lotnisku, aby znaleźć najlepszą cenę.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Kapsztad - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników