Ceny dużych i małych firm w Afryka Południowa

Porównaj wypożyczalnie samochodów Afryka Południowa

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Afryka Południowa

Porównaj ceny wypożyczalni samochodów w całym Afryka Południowa, korzystając z opcji dokonania rezerwacji online. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz zarezerwować samochód w 3 prostych krokach. Samochód wynajmowany od nas nie wiąże się z przykrymi niespodziankami przy odbiorze. Nasze ceny obejmują opłaty lotniskowe, brak limitu kilometrów, wszelkie wymagane ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty regionalne. Pozwól nam pomóc sobie w znalezienie samochodu w Afryka Południowa. Dobre ceny na samochody luksusowe, rodzinne i ekonomiczne. Jeśli zależy ci na tanim wypożyczeniu pojazdu z konkretnej wypożyczalni, koniecznie oznacz to podczas wprowadzania swoich wymagań dotyczących wyszukiwania.

Visa, Mastercard, Digicert

Wskazówki i porady dotyczące wynajmu samochodu w Afryka Południowa

Tutaj zebraliśmy kilka wskazówek, co należy wziąć pod uwagę szukając samochodu do wynajęcia w Afryka Południowa oraz w regionach/stanach takich jak KwaZulu-Natal, Gauteng, Przylądkowa Wschodnia, Limpopo, Przylądkowa Zachodnia, Północno-Zachodnia, Mpumalanga, Wolne Państwo i Przylądkowa Północna.

Czy jest kilku z Was, którzy będą prowadzić samochód? Gdzie idziesz?

Dodatkowy kierowca? Jeśli więcej niż jedna osoba prowadzi samochód, należy to zgłosić w momencie rezerwacji lub w firmie po przyjeździe. Pamiętaj, że mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące wjazdu samochodem do innych krajów oraz zabierania samochodu z lub na wyspy, takie jak Robbeneiland, .

Zarezerwuj jak najwcześniej

Zarezerwuj jak najwcześniej, jeśli poczekasz, zazwyczaj będzie drożej. W dużych miastach, takich jak Kapsztad, Durban, Johannesburg, Soweto, Pretoria, Port Elizabeth, Pietermaritzburg, Benoni, Tembisa i East London, ceny często rosną im później dokonasz rezerwacji. Może być również trudno znaleźć samochody na głównych lotniskach, takich jak Port lotniczy Kapsztad, Port lotniczy Durban-King Shaka, Port lotniczy Johannesburg O.R. Tambo, Port lotniczy Wonderboom, Port lotniczy Port Elizabeth, Port lotniczy Pieter Maritzburg, Port lotniczy Virginia, Port lotniczy East London, Port lotniczy Bram Fischer-Bloemfontein i Port lotniczy Newcastle, jeśli czekasz zbyt długo.

Zrób szybką inspekcję przy odbiorze

Sprawdź i obejrzyj wypożyczony samochód po jego odebraniu. Sprawdź, czy wszystkie uszkodzenia, rysy i wgniecenia zostały uwzględnione w raporcie o stanie. Sprawdź, jak duży jest odliczenie! Tym, co często odróżnia mniejsze, tańsze firmy w Afryka Południowa, a większymi firmami globalnymi, jest wysokość udziału własnego. Przeczytaj również uważnie warunki, jeśli chodzi o sposób zwrotu samochodu. Mniejsze lokalne firmy mogą pobierać opłatę administracyjną, jeśli samochód ma zostać zwrócony z pustym bakiem. Wszelkie opłaty są podane w naszych warunkach podczas składania wniosku.

Porównaj ceny z kilku firm i zarezerwuj wynajem samochodu przez Internet

Wynajmij samochód tanio w Afryka PołudniowaWyszukiwanie i rezerwacja wynajmu samochodów w Internecie staje się tańsze, łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Porównaj wiele firm i witryn, aby znaleźć najlepszą cenę. Autoprio.pl porównuje kilka firm jednocześnie w jednym wyszukiwaniu za pośrednictwem Cartrawler. Nie posiadamy żadnych samochodów, a jedynie porównujemy ceny różnych firm, takich jak m.in. Avis, Hertz, Europcar, Budget, Sixt, Thrifty, Alamo, Dollar, Keddy By Europcar i Firefly itp.

Czy wliczony jest bezpłatny przebieg/darmowe mile?

Sprawdź, czy czynsz obejmuje bezpłatny przebieg. Jeśli bezpłatny przebieg nie jest wliczony w cenę, sprawdź, czy ilość kilometrów w umowie jest wystarczająca. Wszystkie duże firmy mają nieograniczony przebieg, ale tańsze firmy mogą mieć maksymalny przebieg dziennie.

Zatankuj samochód przed jego zwrotem

Różne firmy mają różne terminy dotyczące paliwa. Jeśli samochód ma zostać zatankowany przed zwrotem, zrób to, aby uniknąć dodatkowych opłat ze strony wypożyczalni samochodów. Niektóre mniejsze firmy pobierają opłatę administracyjną za zatankowanie auta w przypadku pozostawienia go pustego, co jest określone w warunkach, ale nie zawsze w cenie całkowitej. Zwróć szczególną uwagę na przepisy dotyczące tankowania! Jeśli firma ma Odbiór pełny, nawóz pusty, może zostać naliczona opłata administracyjna za tankowanie. Ewentualna opłata jest podawana podczas rezerwacji. Często są to tańsze firmy, które mają odbiór pełny, odbiór pusty.

Dokładnie zapoznaj się z umową i warunkami

Przejrzyj i przeczytaj warunki wynajmu przed dokonaniem rezerwacji wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje wynajem samochodów z kilku różnych wypożyczalni samochodów, a warunki różnią się między różnymi firmami. Mniejsze firmy mogą mieć na miejscu opłaty administracyjne związane z tankowaniem po powrocie. Wszelkie opłaty są podawane podczas rezerwacji. Przejrzyj i przeczytaj umowę przy odbiorze wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje tanie samochody do wynajęcia z kilku różnych wypożyczalni samochodów w Afryka Południowa, a umowa różni się między różnymi firmami. Jeśli jest coś, czego nie rozumiesz w umowie, zapytaj kogoś z firmy na miejscu lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów we Afryka Południowa

Czy mogę rezerwować bez karty kredytowej w Afryka Południowa?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu w Afryka Południowa?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie wynajmu samochodu w Afryka Południowa?

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Nasi partnerzy ubezpieczeniowi oferują pełny pakiet ubezpieczenia zwrotu szkód, który jest do 50% tańszy niż to, co zapłaciłbyś w biurze wypożyczalni. Koszt i warunki ubezpieczenia zostaną wyświetlone w momencie rezerwacji.

Czy mogę wypożyczyć samochód, jeśli nie mam ukończonych 25 lat lub mam więcej niż 75 lat w Afryka Południowa?

Tak, większość wypożyczalni stosuje limit minimalnego wieku wypożyczającego 21 lat. Niemniej jednak wymogi mogą się różnić zależnie od danej wypożyczalni i kraju docelowego. Zwracamy uwagę, że mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, jeśli kierowca nie ma ukończonych 25 lat lub jego wiek przekracza 75 lat, w celu pokrycia kosztu dodatkowego ubezpieczenia. O dodatkowej opłacie zostaniesz poinformowany(-a) w trakcie rezerwacji, w sekcji podsumowania opłat przed potwierdzeniem rezerwacji.

Które opcje dodatkowe są dostępne w Afryka Południowa?

ostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi i Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni w Afryka Południowa. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Tanie samochody do wynajęcia w Afryka Południowa - Znajdź ofertę, Porównuj i Oszczędzaj

Wynajem Samochodów Afryka PołudniowaŁatwa, bezproblemowa i bezpieczna rezerwacja bez ukrytych opłat, bez dodatkowych kosztów, darmowe anulowanie i wprowadzanie zmian do 24-48 godzin przed odbiorem. Posiadamy intuicyjny i bezpieczny system przeprowadzania rezerwacji online. Dzięki autoprio.pl możesz wyszukiwać samochody w najpopularniejszych miastach, na dworcach kolejowych, w portach oraz na lotniskach na terenie Afryka Południowa.

Na naszej stronie możesz dokonać porównania cen za wynajem aut z wielu firm w miastach na terenie Afryka Południowa. Znajdź najlepsze ceny za wynajem samochodów online. Wyszukuj i rezerwuj tanie oferty samochodów na wynajem w miastach, takich jak Kapsztad, Durban, Johannesburg, Soweto, Pretoria, Port Elizabeth, Pietermaritzburg, Benoni, Tembisa, East London, Vereeniging, Bloemfontein, Boksburg. Bierzemy pod uwagę wyłącznie oferty sprawdzonych i przetestowanych firm, oferujących dobrą jakość usług, aby uniknąć problemów przy odbiorze.

Więcej na temat Afryka Południowa

Afryka Południowa (Południowa Afryka) znajduje się w Afryka i jest krajem z populacją liczącą około 49 000 000 ludzi. Jego stolicą jest Pretoria, z około 1 619 400 mieszkańców. Całkowita powierzchnia liczy około 1 219 912 km2. Afryka jest 9ty na liście pod względem wielkości terenu i 5ty pod względem wielkości populacji. Kraj ten nazywany jest również Południowa Afryka, Republic of South Africa, iRiphabhuliki yase Ningizimu Afrika, South Africa, iRiphabliki ye Sewula Afrika, iNingizimu Afrika, Afurika Tshipembe, Union of South Africa, Riphabuliki ya Afurika Tshipembe, iSewula Afrika, IRiphabliki yaseNingizimu Afrika. Afryka Południowa jest 26tym krajem na świecie pod względem terenu i 25tym pod względem populacji. Państwo jest podzielone na dziewięć obszarów, spośród których największe stanowią Prowincja KwaZulu-Natal, Prowincja Gauteng, Prowincja Przylądkowa Wschodnia, Prowincja Limpopo, Prowincja Przylądkowa Zachodnia, Prowincja Północno-Zachodnia, Prowincja Mpumalanga, Prowincja Wolne Państwo i Prowincja Przylądkowa Północna. Udostępniamy prognozy pogody i mapy miast i kraju Afryka Południowa. Uzyskaj wskazówki dotyczące miejsc, atrakcji i lokalizacji wartych odwiedzin w czasie pobytu w kraju. .za stanowi najczęstszą domenę dla stron internetowych. Zimbabwe, Suazi, Mozambik, Botswana, Namibia, Lesoto to okoliczne kraje. Czy wyjazdy za granicę są zawarte w cenie? Standardowo – nie, a firmy oferujące wynajem samochodów obciążają klienta opłatą za przekroczenie granic z krajami takimi jak Zimbabwe, Suazi, Mozambik, Botswana, Namibia, Lesoto. Wszelkie dodatkowe koszty są opłacane w lokalnej walucie – Rand (ZAR), bezpośrednio w biurze obsługi klienta. Zasady dotyczące przekraczania granic kraju zostały określone w regulaminie wynajmu oraz przy procesie rezerwacji. +27 to numer kierunkowy kraju, z którego należy skorzystać przed wykonaniem połączenia. Rand (ZAR) to lokalna waluta stosowana do przetwarzania transakcji w kraju. Kapsztad (do. 3433400 pop), Durban (do. 3120300 pop), Johannesburg (do. 2026500 pop), Soweto (do. 1695000 pop), Pretoria (do. 1619400 pop) skupia pięć największych społeczności. Pięcioma najwyższymi górami są Mafadi (3450 m), Njesuthi (3408 m), Popple Peak (3331 m), Giant’s Castle (3315 m) i Cathedral Peak (3004 m). Oficjalnymi językami, stosowanymi na terenie kraju są Język angielski, Zuluski, Xhosa, Afrikaans, Pedi, Tswana, Południowe Sotho, Tsonga, Swati, Venda, Południowe Ndebele.

Zajęcia oraz Atrakcje turystyczne we Afryka Południowa

World of Birds, Tygerberg Zoo, Drakenstein Lion Park, Giraffe House, Cheetah Outreach, Monkey Town, Fynbos Guest Farm oraz Big Cat Park to tropikaria, pawilony tropikalne, parki dla zwierząt, oceanaria, ogrody zoologiczne i terraria w Afryka Południowa. Zwiedzanie zoo z całą rodziną? Ekscytujące antyki, obiekty dziedzictwa kulturowego, starożytne relikty i zabytkowe budynki, warte odwiedzin to: Woodhead Tunnel, Stadsaal Malowanie kamieni, West Coast Fossil Park, Bushman Paintings, Bushman paintings, Fossil dig, Stary Leopard Trap, Historical Lime Kiln oraz Dipping Tank. Chciałbyś zapoznać się ze starszymi budynkami i starożytnymi pomnikami? Pzyjrzyj się starym osadom i grobowcom! Winiarnie i winnice to między innymi Rietvallei, Kranskop Winiarnia, Springfield, Mont Blois, Buitehof, Graham Beck Wines, Wolfkloof Wines i Major’s Hill Wine Estate. Planujesz degustację win w Afryka Południowa? Wiele winnic oferuje również zakwaterowanie i inne atrakcje. Szukasz zajęć i aktywności z dziećmi? Aquaparki, parki rozrywki lub parki tematyczne, które warto odwiedzić to między innymi Cool Runnings, Zip Zap Circus School oraz Ratanga Junction.

Tani wynajem samochodów z nieograniczonym przebiegiem w Afryka Południowa

Istnieje wiele różnych modeli i rozmiarów samochodów do wyboru. Lista modeli samochodów w Afryka Południowa: Mini samochody (Mini), Samochody ekonomiczne (Economy), Intermediate, Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Elita luksusu (Luxury elite), Kabriolet (Convertible), Furgonetka (Cargo van), Mini elite, Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Estate, Samochody specjalne (Special), Samochody kompaktowe (Compact), Elita ekonomiczna (Economy elite), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Egzotyczne samochody (Exotic), Samochody premium (Premium), Samochody elektryczne (Electric cars), Luksusowe samochody (Luxury), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Mały SUV (Small SUV), Minivan, Motorower (Moped), Kompaktowa elita (Compact elite), Intermediate elite, Duża ciężarówka (Large truck), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Samochody standardowe (Standard), Średni SUV (Medium SUV), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck). Duże miasta i popularne lokalizacje posiadają większy wybór samochodów. Jeśli interesuje cię wynajem luksusowego samochodu, przeszukuj oferty dużych lotnisk i najpopularniejszych lokalizacji, w regionach takich jak Prowincja KwaZulu-Natal, Prowincja Gauteng, Prowincja Przylądkowa Wschodnia, Prowincja Limpopo, Prowincja Przylądkowa Zachodnia, Prowincja Północno-Zachodnia, Prowincja Mpumalanga, Prowincja Wolne Państwo i Prowincja Przylądkowa Północna itp. Wynajem specjalnego auta może być utrudniony w sezonie, jeśli nie dokonujesz rezerwacji dużo wcześniej, niż będzie ci ono potrzebne.

Samochody, które możesz wynająć w Afryka Południowa to m.in. Samochody kompaktowe: np. Toyota Corolla, Nissan Tiida, Volkswagen Polo Sedan, Hyundai Accent, Chevrolet Aveo, Pełnowymiarowa elita, Elita luksusu, Samochody hybrydowe, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Toyota Avanza, Volkswagen Touran, Kia Carnival, Hyundai H1, itp. Furgonetka: np. Fiat Fiorino, Ford Transit SWB, Toyota Hilux Double Cab, itp. Samochody standardowe: np. Toyota Avensis, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. BMW 3 Series, itp. 9-osobowy minivan / minibus: np. Volkswagen Caravelle, Toyota Minibus, Mały SUV, Kompaktowa elita, Samochody elektryczne, itp. Mini samochody: np. Citroen C1, Kia Picanto, itp. Minivan: np. Volkswagen Kombi, Volkswagen T5, Toyota Quantum, Toyota Avanza, Motorower, Elita ekonomiczna, itp. Egzotyczne samochody: np. Mercedes S Class, Dodge Journey, itp. 5-osobowy minivan: np. Dacia Lodgy, Citroen C4 Picasso, Dacia Dokker, Toyota Avanza, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Mercedes ML, Nissan X-Trail, Daihatsu Terios, itp. Luksusowe samochody: np. Mercedes E Class, Jaguar XF, itp. Intermediate: np. Toyota Hilux Double Cab, Chevrolet Cruze, Honda Accord, Honda Jazz Hybrid, Toyota Hilux Double Cab 4WD, itp. Samochody ekonomiczne: np. Ford Ka, Citroen C3, Suzuki Alto, Hyundai i20, Toyota Yaris, Duża ciężarówka, Średni SUV, itp. Estate: np. Toyota Corolla Estate, Samochody specjalne, Intermediate elite, itp. Samochody premium: np. Volvo S60, Mercedes E Class, Mercedes C Class, Audi A6, Mini elite, itp. Kabriolet: np. Fiat 500 Convertible, Peugeot 308 Convertible, Mała-średnia ciężarówka, itp. itd. Należy jednak pamiętać, że w mniejszych miastach i na wyspach takich jak Robbeneiland (wyspa), Woody Island, Witkopeiland, Witklipeiland, Watervaleiland, Vlameiland, Uitvaleiland, Tierhokeiland, Thesen’s Island, Swartkopeiland, Stag Island, Skanskopeiland, Seal Island, Seal Island, Sandkopeiland i Saint Croix Island itd., wybór może być mniejszy.

Zasady dotyczące parkowania i ruchu ulicznego

Wypożyczenie i poruszanie się samochodem jest zwykle łatwe i bezproblemowe, ale należy pamiętać o różnicach dotyczących ruchu ulicznego, obowiązujących w różnych krajach, w Afryka Południowa obowiązuje wiele zasad, o których warto pamiętać. Jeśli zamierzasz odwiedzić duże miasta, takie jak Kapsztad, Durban, Johannesburg, Soweto, Pretoria, Port Elizabeth, Pietermaritzburg, Benoni, Tembisa, East London, Vereeniging, Bloemfontein, Boksburg i poruszać się po nich samochodem, przygotuj się na korki, duży ruch uliczny i problemy związane ze znalezieniem miejsca parkingowego. Postaraj się zapamiętać najważniejsze zasady dotyczące parkowania i ruchu ulicznego przed wyjazdem, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo i brak problemów z policją.

Co powinno się wziąć pod uwagę, szukając samochodu do wynajęcia w Afryka Południowa?

Jak znaleźć najtańszą ofertę na wynajem auta w Afryka Południowa? Zarezerwuj samochód online, to tańsza, łatwiejsza opcja, oszczędzająca czas i pieniądze. Rezerwuj tak wcześnie, jak to możliwe, im bliżej terminu wynajęcia dokonujesz rezerwacji, tym wyższy jest jej koszt. Dokonaj rezerwacji przed wyjazdem, zwłaszcza jeśli zamierzasz odebrać samochód na lotnisku, np. Port lotniczy Kapsztad, Port lotniczy Durban King Shaka La Mercy, Port lotniczy Johannesburg Oliver Reginald Tambo Jan Smuts, Port lotniczy Wonderboom Pretoria, Port lotniczy Port Elizabeth H. F. Verwoerd, Port lotniczy Pieter Maritzburg, Port lotniczy Virginia Durban, Port lotniczy East London i Port lotniczy Bloemfontein Bram Fischer. Szukając ofert z naszą pomocą, otrzymujesz najlepsze możliwe ceny. Europcar, Hertz, Thrifty, Bidvest, Sixt, Keddy By Europcar, Avis, Comet Car, Tempest, First Car Rental, Dollar, Woodford Exclusive Rentals, Alamo, Firefly, Cabs Car Hire, Budget to firmy, których oferty wynajmu aut w Afryka Południowa porównuje strona autoprio.pl.

Destynacje w Afryka Południowa

Porównaj wypożyczalnie samochodów w regionach takich jak: Wynajem aut KwaZulu-Natal, Wypożyczenia auta Gauteng, Wynajem tanich samochodów Przylądkowa Wschodnia, Limpopo, Przylądkowa Zachodnia, Północno-Zachodnia, Mpumalanga, Wolne Państwo i Przylądkowa Północna. Wynajem samochodów w takich miastach jak: Tani wynajem aut Kapsztad, Porównaj wypożyczone samochody Durban, Tanie auta na wynajem Johannesburg, Soweto, Pretoria, Port Elizabeth, Pietermaritzburg, Benoni, Tembisa, East London, Vereeniging, Bloemfontein, Boksburg, Welkom, Newcastle, Krugersdorp, Diepsloot, Randburg, Botshabelo i Brakpan. Łatwy i bezpieczny system rezerwacji wypożyczanych aut przez internet. Wynajem samochodów na lotniskach, takich jak: Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Kapsztad, Wynajem samochodu Lotnisko Durban-King Shaka, Auta na wynajem Lotnisko Johannesburg O.R. Tambo, Port lotniczy Wonderboom, Port lotniczy Port Elizabeth, Port lotniczy Pieter Maritzburg, Port lotniczy Virginia, Port lotniczy East London, Port lotniczy Bram Fischer-Bloemfontein, Port lotniczy Newcastle, Port lotniczy Lanseria, Port lotniczy Richards Bay, Port lotniczy Klerksdorp, Port lotniczy Grand Central, Port lotniczy Vryheid, Port lotniczy Rand Johannesburg, Port lotniczy Kimberly, Port lotniczy Polokwane, Port lotniczy Nelspruit i Port lotniczy Phalaborwa.

Wypożyczalnie samochodów, które porównujemy we Afryka Południowa

Szukając wypożyczonego samochodu w Afryka Południowa, autoprio.pl porównuje np. Firmy: Tempest, Budget, Avis, Europcar, Comet Car, Dollar, First Car Rental, Thrifty, Keddy By Europcar, Sixt, Alamo, Hertz, Bidvest, Woodford Exclusive Rentals, Cabs Car Hire i Firefly.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Afryka Południowa - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników