Ceny dużych i małych firm w Puerto Princesa

Porównaj wypożyczalnie samochodów Puerto Princesa

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Puerto Princesa

Porównywanie cen za wynajem aut w mieście Puerto Princesa, regionie Mimaropa, , Filipiny. Z nami nie musisz się obawiać przykrych niespodzianek przy odbiorze samochodu w swojej lokalizacji.Wszystkie ceny na autoprio.pl obejmują brak limitu kilometrów, opłaty lotniskowe i niezbędne ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty, itd.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Puerto Princesa

Porównywanie cen za wynajem samochodów z wielu firm w mieście Puerto Princesa, Filipiny. Znajdź najkorzystniejsze ceny na wynajem samochodów online. Porównywanie cen online może okazać się bardzo korzystne, ponieważ wiele mniejszych wypożyczalni zapewnia możliwość rezerwacji jedynie na miejscu.

Porównujemy następujące firmy w mieście: Mimaropa, Hertz na Rizal Avenue. Posiadamy prosty i bezpieczny system dokonywania rezerwacji online. Wypożyczanie aut bez ukrytych opłat, wszystko jest wliczone w cenę, a anulowanie i dokonywanie zmian w rezerwacji jest nieodpłatne do 24-48 godzin przed planowanym odbiorem. Przeszukuj i wybieraj lokalizacje, wyszukuj kraje, miasta, itp. i wybieraj z listy dostępnych opcji. Samochody na wynajem na dworcach kolejowych w Puerto Princesa, w centrum podróży i na lotniskach like Port lotniczy Puerto Princesa 2 km, PPS oraz pobliskie porty i terminale promowe Mangingisda.

Fakty i informacje o Puerto Princesa

Informacje na temat miasta Puerto Princesa (Puerta Princesa, Puerto Princesa City, Lungsod ng Puerto Princesa), ulokowanego w Province of Palawan , Mimaropa, Filipiny. Miasto jest zamieszkiwane przez około 222 700 (2018) ludzi. To 1te miasto w regionie pod względem ilości mieszkańców i 46te największe miasto pod względem populacji w Filipiny. Mniejsze wioski, miasteczka i przedmieścia w okolicy to San Jose, Aborlan, Tagburos, Irahuan, Bacungan, San Miguel, Bancao-Bancao, Tackulas, Canigaran oraz Bocana. Inne większe miasta/miasteczka w okolicy to Narra (do. 28 300 pop), Panacan (do. 10 500 pop) oraz San Jose (do. 6 100 pop). Poznaj więcej informacji na temat tego, co miasto Puerto Princesa ma do zaoferowania i jakie firmy są w nim zlokalizowane. Zlokalizowane około 20 metrów ponad poziomem morza. Przystanek autobusowy? W mieście znajdują się następujące dworce oraz przystanki SBE Terminal Port Barton Roxas el Nido, Terminal autobusowy to Sabang, D’ Christ oraz Puerto Princesa Land Transportation Terminal. Udzielamy również porad dotyczących wyboru wypożyczalni samochodów na Province of Palawan.

Zajęcia, Atrakcje oraz Zabytki

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem samochodu Lotnisko Puerto Princesa.

Wypożyczalnie samochodów Puerto Princesa, Filipiny

Aby znaleźć najlepszą cenę, porównujemy następujące firmy National, Right Cars, Enterprise, Safe Ride Car Rental, Hawk, Budget, Hertz, Intl Car Rentals, Europcar, Thrifty, Viajero, Avis i CDO Rent a Car w Puerto Princesa. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Puerto Princesa. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Puerto Princesa - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników