Ceny dużych i małych firm w Patras

Porównaj wypożyczalnie samochodów Patras

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Patras

Tutaj możesz porównać ceny wynajmu aut w Patras, regionie Grecja Zachodnia, , Grecja. W prosty sposób znajdź i zarezerwuj samochód na wynajem. Jeśli decydujesz się na wynajęcie samochodu od nas, nie musisz martwić się o niespodzianki, kiedy chcesz odebrać auto. Na miejscu znajdują się również wypożyczalnie samochodów, między innymi Sixt, Europcar, Budget, Avis, Thrifty, Hertz itp.Nasze ceny obejmują brak limitów odległości, opłaty lotniskowe, pomoc drogową i obowiązkowe ubezpieczenie, podatki i opłaty. Autoprio.pl pomoże ci znaleźć tanie auto na wynajem.

Visa, Mastercard, Digicert

Przeszukuj setki różnych stron na raz i znajdź samochody w mieście Patras

Porównaj auta na wynajem i wypożyczanie samochodów w wielu firmach w Patras w Grecja. Porównujemy zarówno duże firmy, jak i małe i znajdujemy najkorzystniejsze ceny na wszystkie typy pojazdów.

Wypożycz samochody w Patras na dworcu kolejowym, w centrum podróży i na lotniskach, takich jak like Port lotniczy Patras Araxos 29 km, Port lotniczy Agrinion 52 km, Andravida Air Base 53 km oraz Port lotniczy Zakintos Dionysios Solomos 93 km i porty / terminale promowe, takie jak Liménas Patrón, Patras Terminal promowy, Patras Marina. Mamy prosty i bezpieczny system rezerwacji samochodów online. Wyszukaj i wybierz cel swojej podróży, wyszukaj kraj, miasto, itp. i wybierz z listy dostępnych opcji. Wypożyczalnia aut, w której wszystkie opłaty są wliczone w cenę, brak ukrytych opłat, a anulowanie/zmiany są możliwe za darmo nawet na 24-48 godziny przed planowanym odbiorem samochodu. Porównujemy następujące firmy w mieście: Grecja Zachodnia, Dollar na 40 Aktis Dymaion Ave Ml, Thrifty na 40 Aktis Dymaion Ave, Hertz na 40 Akti Dimaion Str, Easy na Amerikis 72, Thrifty na Akti Dimeon 40, Budget I na 33 Othonos Kai Amalias Str, Europcar West Greece na Agiou Dionisiou 34, Avis na Othonos Kai Amalias 33, Enterprise na Agiou Dionisiou 2.

Fakty o Patras

Fakty o mieście Patras (Patrasse, Πάτρα, Pátrai, Pátra, Patrae), ulokowanym w Nomós Achaḯas, Grecja Zachodnia, Grecja. Około 168 000 (2018) ludzi zamieszkuje to miasto. To siedziba powiatu w regionie. 1te największe miasto w regionie, pod względem ilości mieszkańców i 3te największe miasto/największy dystrykt w Grecja. Agrinio (do. 46 900 pop), Aígio (do. 20 400 pop), Amaliáda (do. 16 800 pop), Náfpaktos (do. 13 400 pop), Mesolóngi (do. 12 800 pop) i Gastoúni (do. 8 100 pop) to większe miasteczka i miasta w sąsiedztwie. Niezależnie od tego, czy odwiedzasz Patras na jeden dzień, czy na dłużej, na pewno nie będziesz się nudzić. Zapoznaj się z informacjami znajdującymi się poniżej. Uzyskaj porady na temat lokalnych wypożyczalni w Patras. Miejscowość jest zlokalizowana około 20 m n.p.m. Náfpaktos, Mesolóngi, Áyios Konstandínos, Paralía, Ovriá, Ptochokomeío, Áno Arói, Arói, Zavláni oraz Psarofágiou to mniejsze przedmieścia, wioski i miasteczka w okolicy. KTEL Patras Dworzec autobusowy to przystanki i dworce autobusowe w mieście. Dowiedz się więcej na temat firm dostępnych w kraju.

Atrakcje, Zabytki i Zajęcia

Sugestie dotyczące atrakcji, muzeów, aktywności, wydarzeń kulturalnych i miejsc wartych odwiedzenia w czasie wizyty w Patras. Zachwycające kościoły i katedry w okolicy to Ágios Spyrídonas. Odwiedź ruiny historycznych budynków i obiektów, takich jak Akropolli Vountenis, Zastova’s Sanitarium, Roman Akwedukt, Laphrion Sanktuarium Artemis Laphria and Apollo Laphrios oraz Sarcophaguses. W centrum miasta można zobaczyć zarówno starsze jak i nowsze interesujące zamki, takie jak Venetian Twierdza Rio.

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach

Wynajem samochodów na pobliskich lotniskach: Wynajem aut Lotnisko Patras Araxos, Wypożyczalnia samochodów Lotnisko Kephalonia i Tanie auta na wynajem Lotnisko Zakintos.

Wypożyczalnie samochodów Patras, Grecja

Aby znaleźć najlepszą cenę, porównujemy następujące firmy; Rhodium, Goldcar, Global, Oscar, Thrifty, Alamo, AutoUnion, Enterprise, Centauro, Firefly, Payless, AutoHolidays, Sixt, Grentals, InterRent, Europcar, Hertz, Drive Hellas S.A., Green Motion, AutoCandia, Carwiz, Caldera, AbbyCar, Surprice, addCar, Avis, National, U-Save, SK Rent, Vips Cars, Drive Rhodes i Budget. Zazwyczaj największy wybór można znaleźć na lotniskach, takich jak Port lotniczy Patras Araxos i Port lotniczy Zakintos Dionysios Solomos. Duże firmy mają zwykle biura w pobliżu lotniska.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Patras - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników