Porównaj oferty wynajmu samochodów w Abbotsford Airport

Porównywanie cen na wynajem aut na Abbotsford Airport (Abbotsford International Airport, Port lotniczy Abbotsford, Międzynarodowe), IATA: YXX, ICAO: CYXX w Kanada online. Wyszukuj i rezerwuj pojazdy w trzech prostych krokach. Na miejscu znajdują się oddziały wypożyczalni samochodów firm takich jak Budget, Avis, Europcar, Thrifty, Hertz, itp. Cena zawiera opłatę za obowiązkowe ubezpieczenia, opłaty lotniskowe, podatki i lokalne opłaty oraz brak limitu odległości. Autoprio.pl może pomóc w wyszukiwaniu samochodów na wynajem.

Ceny dużych i małych firm w Abbotsford Airport

Porównaj wypożyczalnie samochodów Abbotsford Airport

Wskazówki wyszukiwania!

Przeszukuj wskazówki! Znajdź miasto lub lotnisko i wybierz swoją lokalizację z listy. Jeśli szukasz konkretnego kraju lub wyspy, autowypełnianie pomoże ci wybrać spośród największych lotnisk w danym kraju. Przeszukuj i rezerwuj z wyprzedzeniem, jeśli zależy ci na wyjątkowo dużym samochodzie lub dodatkowych opcjach, takich jak foteliki samochodowe, podkładki, GPS, hak holowniczy, bagażnik dachowy, itp. Możesz również wypożyczyć auto w jedną stronę, korzystając z opcji tzw. wynajmu w jedną stronę. Odbierasz samochód w jednej lokalizacji, a oddajesz w drugiej, na przykład w innym mieście lub nawet w innym kraju.

Visa, Mastercard, Digicert

Porównuj wypożyczalnie i oszczędzaj pieniądze
  • Porównujemy oferty z 1200 sieci wypożyczalni z całego świata.
  • Brak opłat rezerwacyjnych oraz ukrytych kosztów.
  • Ubezpieczenie i brak limitu kilometrów* FAQ >>
  • Wynajem aut bez problemów i komplikacji w Abbotsford Airport.
  • Obsługa klienta dostępna 24/7. Bezpłatne anulacje / zmiany do 24-48 godzin przed odebraniem samochodu.
  • Dobre ceny na wszystkie typy samochodów, również luksusowych, mini vanów oraz aut z automatyczną skrzynią biegów. Możesz również wypożyczyć i odebrać samochód w jednym miejscu i zwrócić w innym miejscu.

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy Abbotsford, Kolumbia Brytyjska - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Wypożyczane samochody możesz odebrać bezpośrednio na lotnisku Port lotniczy Abbotsford. Poszukaj lokalizacji i wybierz miejsce docelowe z listy. Oferujemy wynajem samochodów bez ukrytych opłat oraz dodatkowych kosztów związanych z anulowaniem/zmianą rezerwacji, nawet na 24-48 godziny przed odbiorem. Bezpieczne i łatwe przeszukiwanie ofert wynajmu samochodów.

Duża czy mała firma? Nawet jeśli zależy ci na ofercie dużej firmy, opłaca się porównywać oferty pochodzące z małych firm. Lokalne firmy w niektórych lokalizacjach są w stanie zaoferować bardzo dobre ceny. Na naszej stronie internetowej możesz porównać ceny wynajmu samochodów i wypożyczalni aut od kilku firm na lotnisku Abbotsford Airport, Abbotsford, Kanada. Znajdź najlepsze ceny na wynajem samochodów online. Najbliższe miasta to North Poplar, Aberdeen, Clearbrook, South Poplar, Aldergrove 8 km, Abbotsford 10 km, Langley 22 km, Walnut Grove 25 km, Maple Ridge 27 km oraz White Rock 31 km. Autoprio.pl podaje tylko ceny firm, które są bezpieczne i gwarantują jakość i brak problemów przy odbiorze. Nazwa lotniska to IATA: YXX i ICAO: CYXX. Samochody premium, mini samochody, Średni suv, samochody ekonomiczne, samochody specjalne, mini elite, samochody hybrydowe, motorower, suv, jeep, auta terenowe, samochody w pełnym rozmiarze, mała-średnia ciężarówka, kabriolet, samochody kompaktowe, 9-osobowy minivan, minibus, 5-osobowy minivan, luksusowe samochody, mały suv, elita luksusu, kompaktowa elita, furgonetka, minivan z 7 miejscami siedzącymi, elita ekonomiczna, intermediate, samochody standardowe, estate, minivan, intermediate elite, pełnowymiarowa elita, egzotyczne samochody, samochody elektryczne, duża ciężarówka oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Hertz na 30440 Liberator Avenue, Enterprise na 30440 Liberator Avenue, National na 30440 Liberator Avenue, Enterprise na 30125 Automall Drive Unit 103, Budget Car & Truck Rental na Airline Passengers Only 30440 Liberator Avenue 10, Avis na 30440 Liberator Avenue 8 to firmy, których ceny porównujemy w różnych krajach/na lotniskach. Można również wynająć samochód na trasę w jedną stronę, tzw. wynajem jednostronny. Polega na tym, że odbieramy samochód w jednym miejscu i oddajemy w innym punkcie, mieście lub kraju. Porównaj okresy wynajmu, np. tydzień, weekend, jeden dzień, rok, miesiąc lub wynajem długoterminowy.

Informacje i fakty na temat Abbotsford Airport (Port lotniczy Abbotsford). Lotnisko jest częścią Fraser Valley, na prowincji Kolumbia Brytyjska na Kanada. Vancouver 59 km (do. 600 000 pop), Surrey 34 km (do. 395 000 pop), Burnaby 50 km (do. 202 800 pop), Ladner 52 km (do. 200 000 pop), Richmond 58 km (do. 182 000 pop) i Abbotsford 10 km (do. 151 700 pop) to inne większe miasta i społeczności, znajdujące się niedaleko. Port lotniczy jest ulokowany na wysokości około 195 feet/59 metrów n.p.m. Lotniska Port lotniczy Abbotsford, Port lotniczy Langley Regionalny, Port lotniczy Chilliwack i Port lotniczy Boundary Bay również znajdują się w okolicy. Alternatywną nazwą, pod którą funkcjonuje to lotnisko jest Abbotsford International Airport, Port lotniczy Abbotsford, International. Clearbrook Industrial Park, Pro Auto Recyclers, Clearbrook Plaza, Cedar Park Plaza, Airport Executive Park, Mt Lehman Crossing, Eagle Plaza, Bridge Lane Industrial Park, Fraser Valley Auto Mall, Simba Centre, YXX Gifts to Go, Meadow Fair (Meadowfair Mall), YXX Duty Free Shop, Jetstream Junction (Jet Stream Junction), Woody’s RV World, High Street Shopping Centre i Ellwood Centre to sklepy w okolicach lotniska, które oferują możliwość zakupów wolnych od podatków. Znajdują się w promieniu 3 km. Jeśli planujesz podróż z/do Port lotniczy Abbotsford, znajdziesz tutaj informacje o lotnisku, mapy, dane kontaktowe i pogodę. Szczegółowe informacje o tym, gdzie odebrać i/lub zwrócić samochód znajdziesz na zamówieniu/voucherze. Wszystkie wypożyczalnie dysponują oddziałami, w których można odebrać klucze, itd. Bourquin Exchange to położone niedaleko przystanki i dworce autobusowe. Potrzebujesz zakwaterowania po przybyciu do celu? Następujące hotele znajdują się w okolicy Best Western Regency Inn and Conf Center, Comfort Inn Abbotsford, Best Western Regency Inn, Coast Abbotsford, Sandman Hotel and Suites Abbotsford 1 Bdrm Ste W Kitchen I Travelodge Hotel Abbotsford.

Fakty i informacje związane z Port lotniczy Abbotsford

Długość geograficzna: -122.3773500
Szerokość geograficzna: 49.0252900
Wysokość geograficzna: 195 fot/feet – 59 m
IATA-kod: YXX
ICAO-kod: CYXX

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów Abbotsford Airport

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w Abbotsford Airport?

Abbotsford Airport ma ponad 6 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak National na 30440 Liberator Avenue, Enterprise na 30125 Automall Drive Unit 103, Budget Car & Truck Rental na Airline Passengers Only 30440 Liberator Avenue 10, Hertz na 30440 Liberator Avenue, Enterprise na 30440 Liberator Avenue, Avis na 30440 Liberator Avenue 8, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w Abbotsford Airport?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w Abbotsford Airport. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Abbotsford Airport?

Wynajem samochodu w Port lotniczy Abbotsford kosztuje od około CAD 76 dziennie i więcej, w zależności od sezonu i podaży. Czasami można znaleźć tańszy samochód do wynajęcia w zależności od sezonu. W większości przypadków cena wynajmu obejmuje ubezpieczenie od kolizji, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, podatek, opłatę lotniskową, nieograniczony przebieg i pomoc drogową. Należy pamiętać, że uwzględnione koszty mogą się różnić w zależności od agenta wynajmu samochodów i kraju docelowego. Wypożyczalnia samochodów może również poprosić Cię o wpłatę kaucji lub udziału własnego w wypożyczalni. Koniecznie sprawdź warunki wynajmu w momencie rezerwacji.

Jaka jest cena paliwa w Kanada?

Ceny benzyny / benzyny i oleju napędowego różnią się w zależności od cen ustalonych na rynku. Ceny benzyny / benzyny i oleju napędowego stale się zmieniają i często różnią się między różnymi firmami benzynowymi. Jeśli wynajmujesz samochód w Abbotsford Airport, ceny benzyny będą wynosić około 1.447 CAD per liter (April 2021) za 95, 1.550 CAD per liter (April 2021) za 98 i olej napędowy około 1.232 CAD per liter (April 2021).

Jakie typy samochodów mogę wypożyczyć?

Modele samochodów różnią się w zależności od sezonu, ale zazwyczaj można wynająć typy samochodów, takie jak minibus, estate, samochody specjalne, samochody w pełnym rozmiarze, 5-osobowy minivan, mini samochody, mały suv, mini elite, jeep, kabriolet, pełnowymiarowa elita, egzotyczne samochody, samochody elektryczne, furgonetka, kompaktowa elita, luksusowe samochody, elita luksusu, samochody standardowe, elita ekonomiczna, samochody hybrydowe, mała-średnia ciężarówka, samochody premium, minivan z 7 miejscami siedzącymi, Średni suv, 9-osobowy minivan, auta terenowe, motorower, minivan, samochody ekonomiczne, suv, intermediate, samochody kompaktowe, duża ciężarówka, intermediate elite w Port lotniczy Abbotsford.

Jak wysoka jest kaucja?

Wysokość kaucji zależy od wypożyczalni samochodów i wynajmowanego pojazdu i zostanie zwrócona w ciągu 10-28 dni po wypożyczeniu, jeśli nie było szkód. We współpracy z naszymi partnerami ubezpieczeniowymi, oferujemy ubezpieczenie zwrotu szkód, które pozwoli ci ubiegać się o zwrot kosztów w przypadku, gdy zostałeś obciążony kosztami kolizji lub kradzieży. Ubezpieczenie zwrotu szkód można wykupić w momencie rezerwacji w Abbotsford Airport.

Car hire companies and car rental at Port lotniczy Abbotsford (YXX), Kanada

Payless, Hertz, Budget, Peel, Green Motion, National, Dollar, Mex, Enterprise, Europcar, Alamo, Avis, Discount i Thrifty to firmy, które porównujemy na lotnisku / w kraju.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy Abbotsford - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników