Ceny dużych i małych firm w Kanada

Porównaj wypożyczalnie samochodów Kanada

Porównaj oferty wynajmu samochodów w Kanada

Porównaj ceny wypożyczalni samochodów w całym Kanada, korzystając z opcji dokonania rezerwacji online. Dzięki naszej wyszukiwarce możesz zarezerwować samochód w 3 prostych krokach. Samochód wynajmowany od nas nie wiąże się z przykrymi niespodziankami przy odbiorze. Nasze ceny obejmują opłaty lotniskowe, brak limitu kilometrów, wszelkie wymagane ubezpieczenia, lokalne podatki i opłaty regionalne. Pozwól nam pomóc sobie w znalezienie samochodu w Kanada. Dobre ceny na samochody luksusowe, rodzinne i ekonomiczne. Jeśli zależy ci na tanim wypożyczeniu pojazdu z konkretnej wypożyczalni, koniecznie oznacz to podczas wprowadzania swoich wymagań dotyczących wyszukiwania.

Visa, Mastercard, Digicert

Wskazówki i porady dotyczące wynajmu samochodu w Kanada

Tutaj zebraliśmy kilka wskazówek, co należy wziąć pod uwagę szukając samochodu do wynajęcia w Kanada oraz w regionach/stanach takich jak Ontario, Quebec, Kolumbia Brytyjska, Alberta, Manitoba, Saskatchewan, Nowa Szkocja, Nowy Brunszwik, Nowa Fundlandia i Labrador i Wyspa Księcia Edwarda.

Zarezerwuj jak najwcześniej

Zarezerwuj jak najwcześniej, jeśli poczekasz, zazwyczaj będzie drożej. W dużych miastach, takich jak Toronto, Montreal, Calgary, Ottawa, Edmonton, Mississauga, North York, Winnipeg, Scarborough i Vancouver, ceny często rosną im później dokonasz rezerwacji. Może być również trudno znaleźć samochody na głównych lotniskach, takich jak Port lotniczy Montréal-Trudeau, Port lotniczy Toronto-Pearson, Calgary Airport, Port lotniczy Ottawa, Edmonton Airport, Winnipeg Airport, Port lotniczy Vancouver, Québec City Jean Lesage Airport, John C. Munro Hamilton Airport i Port lotniczy Halifax, jeśli czekasz zbyt długo.

Zrób szybką inspekcję przy odbiorze

Sprawdź i obejrzyj wypożyczony samochód po jego odebraniu. Sprawdź, czy wszystkie uszkodzenia, rysy i wgniecenia zostały uwzględnione w raporcie o stanie. Sprawdź, jak duży jest odliczenie! Tym, co często odróżnia mniejsze, tańsze firmy w Kanada, a większymi firmami globalnymi, jest wysokość udziału własnego. Przeczytaj również uważnie warunki, jeśli chodzi o sposób zwrotu samochodu. Mniejsze lokalne firmy mogą pobierać opłatę administracyjną, jeśli samochód ma zostać zwrócony z pustym bakiem. Wszelkie opłaty są podane w naszych warunkach podczas składania wniosku.

Zatankuj samochód przed jego zwrotem

Różne firmy mają różne terminy dotyczące paliwa. Jeśli samochód ma zostać zatankowany przed zwrotem, zrób to, aby uniknąć dodatkowych opłat ze strony wypożyczalni samochodów. Niektóre mniejsze firmy pobierają opłatę administracyjną za zatankowanie auta w przypadku pozostawienia go pustego, co jest określone w warunkach, ale nie zawsze w cenie całkowitej. Zwróć szczególną uwagę na przepisy dotyczące tankowania! Jeśli firma ma Odbiór pełny, nawóz pusty, może zostać naliczona opłata administracyjna za tankowanie. Ewentualna opłata jest podawana podczas rezerwacji. Często są to tańsze firmy, które mają odbiór pełny, odbiór pusty.

Czy wliczony jest bezpłatny przebieg/darmowe mile?

Sprawdź, czy czynsz obejmuje bezpłatny przebieg. Jeśli bezpłatny przebieg nie jest wliczony w cenę, sprawdź, czy ilość kilometrów w umowie jest wystarczająca. Wszystkie duże firmy mają nieograniczony przebieg, ale tańsze firmy mogą mieć maksymalny przebieg dziennie.

Porównaj ceny z kilku firm i zarezerwuj wynajem samochodu przez Internet

Wynajmij samochód tanio w KanadaWyszukiwanie i rezerwacja wynajmu samochodów w Internecie staje się tańsze, łatwiejsze i zajmuje mniej czasu. Porównaj wiele firm i witryn, aby znaleźć najlepszą cenę. Autoprio.pl porównuje kilka firm jednocześnie w jednym wyszukiwaniu za pośrednictwem Cartrawler. Nie posiadamy żadnych samochodów, a jedynie porównujemy ceny różnych firm, takich jak m.in. Avis, Hertz, Europcar, Budget, Thrifty, National, Enterprise, Alamo, Dollar i Payless itp.

Czy jest kilku z Was, którzy będą prowadzić samochód? Gdzie idziesz?

Dodatkowy kierowca? Jeśli więcej niż jedna osoba prowadzi samochód, należy to zgłosić w momencie rezerwacji lub w firmie po przyjeździe. Pamiętaj, że mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące wjazdu samochodem do innych krajów oraz zabierania samochodu z lub na wyspy, takie jak Newfoundland, Cape Breton, Wyspy Magdaleny i Manitoulin Island.

Dokładnie zapoznaj się z umową i warunkami

Przejrzyj i przeczytaj warunki wynajmu przed dokonaniem rezerwacji wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje wynajem samochodów z kilku różnych wypożyczalni samochodów, a warunki różnią się między różnymi firmami. Mniejsze firmy mogą mieć na miejscu opłaty administracyjne związane z tankowaniem po powrocie. Wszelkie opłaty są podawane podczas rezerwacji. Przejrzyj i przeczytaj umowę przy odbiorze wynajętego samochodu. Autoprio.pl oferuje tanie samochody do wynajęcia z kilku różnych wypożyczalni samochodów w Kanada, a umowa różni się między różnymi firmami. Jeśli jest coś, czego nie rozumiesz w umowie, zapytaj kogoś z firmy na miejscu lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów we Kanada

Czy mogę wypożyczyć samochód, jeśli nie mam ukończonych 25 lat lub mam więcej niż 75 lat w Kanada?

Tak, większość wypożyczalni stosuje limit minimalnego wieku wypożyczającego 21 lat. Niemniej jednak wymogi mogą się różnić zależnie od danej wypożyczalni i kraju docelowego. Zwracamy uwagę, że mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, jeśli kierowca nie ma ukończonych 25 lat lub jego wiek przekracza 75 lat, w celu pokrycia kosztu dodatkowego ubezpieczenia. O dodatkowej opłacie zostaniesz poinformowany(-a) w trakcie rezerwacji, w sekcji podsumowania opłat przed potwierdzeniem rezerwacji.

Czy mogę rezerwować bez karty kredytowej w Kanada?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie wynajmu samochodu w Kanada?

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Nasi partnerzy ubezpieczeniowi oferują pełny pakiet ubezpieczenia zwrotu szkód, który jest do 50% tańszy niż to, co zapłaciłbyś w biurze wypożyczalni. Koszt i warunki ubezpieczenia zostaną wyświetlone w momencie rezerwacji.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu w Kanada?

Wynajem samochodu w Kanada kosztuje od około CAD 63 dziennie i więcej, w zależności od sezonu i podaży. Czasami można znaleźć tańszy samochód do wynajęcia w zależności od sezonu. W większości przypadków cena wynajmu obejmuje ubezpieczenie od kolizji, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, podatek, opłatę lotniskową, nieograniczony przebieg i pomoc drogową. Należy pamiętać, że uwzględnione koszty mogą się różnić w zależności od agenta wynajmu samochodów i kraju docelowego. Wypożyczalnia samochodów może również poprosić Cię o wpłatę kaucji lub udziału własnego w wypożyczalni. Koniecznie sprawdź warunki wynajmu w momencie rezerwacji.

Które opcje dodatkowe są dostępne w Kanada?

ostępność opcji dodatkowych zależy od wypożyczalni i nawet jeśli są rezerwowane online, nie można ich zagwarantować. Następujące dodatki można zarezerwować online: Dodatkowy kierowca, Siedzisko, Fotelik dziecięcy, Fotelik dla niemowląt, GPS – system nawigacji satelitarnej, Bagażnik na narty, Zestaw łańcuchów śniegowych, Opony zimowe, Łączność Wi-Fi i Bagażnik (dachowy). Zauważ, że większość opcji dodatkowych nie jest uwzględniona w cenie wypożyczenia i można je zakupić podczas rezerwacji lub w biurze wypożyczalni w Kanada. Koszt opcji dodatkowych podawany jest w trakcie rezerwacji w Warunkach wypożyczenia.

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu w Kanada?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Tanie samochody do wynajęcia w Kanada - Znajdź ofertę, Porównuj i Oszczędzaj

Wynajem Samochodów KanadaWypożyczanie aut z wszelkimi opłatami wliczonymi w cenę, brak ukrytych opłat oraz dodatkowych kosztów związanych z odwoływaniem rezerwacji lub dokonywaniem zmian, nawet do 24-48 godzin przed uzgodnionym terminem odbioru. Łatwy i bezpieczny sposób na rezerwację online. autoprio.pl oferuje wynajem aut w miastach, na promach, w terminalach, centrach podróży i na lotniskach w Kanada.

Na naszej stronie możesz dokonać porównania cen za wynajem aut z wielu firm w miastach na terenie Kanada. Znajdź najlepsze ceny za wynajem samochodów online. Wyszukuj i rezerwuj tanie oferty samochodów na wynajem w miastach, takich jak Toronto, Montreal, Calgary, Ottawa, Edmonton, Mississauga, North York, Winnipeg, Scarborough, Vancouver, Québec, Hamilton, Brampton, Surrey. Bierzemy pod uwagę wyłącznie oferty sprawdzonych i przetestowanych firm, oferujących dobrą jakość usług, aby uniknąć problemów przy odbiorze.

Kanada w faktach

Kanada to kraj z około 33 679 000 mieszkańców, zlokalizowany na Ameryka Północna. Powierzchnia całkowita wynosi 9 984 670 km2. 3te największe państwo w Ameryka Północna pod względem populacji i 1te pod względem zajmowanego terenu. Posiada stolicę w Ottawa, w którym mieszka 812 100 mieszkańców. Składa się z trzynaście części, spośród których największe to Ontario (prowincja), Quebec (prowincja), Kolumbia Brytyjska (prowincja), Alberta (prowincja), Manitoba (prowincja), Saskatchewan (prowincja), Nowa Szkocja (prowincja), Nowy Brunszwik (prowincja), Nowa Fundlandia i Labrador (prowincja), Wyspa Księcia Edwarda (prowincja), Jukon (prowincja), Terytoria Północno-Zachodnie i Nunavut (prowincja). Kanada to 37te największe państwo pod względem wielkości populacji i 3te pod względem wielkości zajmowanego terenu. Kraj ten znany jest również pod nazwą Canada. .ca stanowi najczęstszą domenę dla stron internetowych. Przejrzyj lokalne prognozy pogody i mapy dotyczące Kanada. Dzielimy się poradami dotyczącymi atrakcji, muzeów i miejsc w kraju, które warto odwiedzić, podczas pobytu na jego terenie. Język angielski, Francuski, Inuktitut są językami urzędowymi kraju. Stany Zjednoczone to znajdujące się w okolicy państwa. Czy wyjazdy za granicę są zawarte w cenie? Standardowo – nie, a firmy oferujące wynajem samochodów obciążają klienta opłatą za przekroczenie granic z krajami takimi jak Stany Zjednoczone. Wszelkie dodatkowe koszty są opłacane w lokalnej walucie – Dollar (CAD), bezpośrednio w biurze obsługi klienta. Zasady dotyczące przekraczania granic kraju zostały określone w regulaminie wynajmu oraz przy procesie rezerwacji. Dollar (CAD) jest walutą wykorzystywaną do wszelkich transakcji i płatności w kraju. Do pięciu największych miast należą Toronto (do. 2600000 pop), Montreal (do. 1600000 pop), Calgary (do. 1019900 pop), Ottawa (do. 812100 pop), Edmonton (do. 712400 pop). Pięcioma najwyższymi górami są Logan (5959 m), Mount Lucania (5226 m), Mount Steele (5073 m), Mount Wood (4842 m) i Mount Slaggard (4742 m). Aby nawiązać połączenie telefoniczne na terenie kraju, skorzystaj z numeru kierunkowego kraju +1.

Kanada atrakcje turystyczne i zajęcia

Bailiwick Ranch and Zoo, Toronto Zoo, Oaklawn Farm Zoo, Insectarium de Montréal, Parc Oméga, Ecomuseum Zoo, Vancouver Aquarium i Ripley’s Aquarium to oceanaria, zoo, parki zwierzęce, tropikaria, pawilony tropikalne oraz terraria. Odwiedzasz park zwierząt z rodziną? Podróżujesz z dziećmi? Parki rozrywki, aquaparki i parki tematyczne w Kanada to między innymi Napanee Golf Course i Playland at the PNE. Chcesz poznać historyczne pozostałości? Ekscytujące antyki, obiekty dziedzictwa kulturowego, starożytne relikty i zabytkowe budynki, warte odwiedzin to: Ingie’s point i Marpole Midden. Marzy ci się wyjazd na degustację win w Kanada? Winnice i winiarnie w Kanada to między innymi Cox Creek Estate Winiarnia, The Wine Palace, Macedo Wines & Organics, Puddicombe Farms, Henry of Pelham, Cornerstone Estate Winiarnia, The Wine Bulter, Small Talk Vinyards, Sunnybrook Winiarnia, Magnotta, Better Bitters Brewing Co, Wine Expert, Ocala Orchards Farm Winiarnia, Caroline Cellars, Haus of Vine, Hernder Estate Wines, Harbour Estates I Pillitteri Estates Winiarnia. Często można je odwiedzić bez wcześniejszej rezerwacji, ale niektóre winnice wymagają wcześniejszej rezerwacji.

Tani wynajem samochodów z nieograniczonym przebiegiem w Kanada

Istnieje wiele różnych modeli i rozmiarów samochodów do wyboru. Lista modeli samochodów w Kanada: Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), Mini elite, Egzotyczne samochody (Exotic), Mini samochody (Mini), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Samochody specjalne (Special), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Średni SUV (Medium SUV), Kabriolet (Convertible), Samochody standardowe (Standard), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Samochody kompaktowe (Compact), Motorower (Moped), Kompaktowa elita (Compact elite), Estate, Furgonetka (Cargo van), Mały SUV (Small SUV), Samochody premium (Premium), Intermediate, Elita luksusu (Luxury elite), Luksusowe samochody (Luxury), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Samochody elektryczne (Electric cars), Duża ciężarówka (Large truck), Minivan, Intermediate elite, Elita ekonomiczna (Economy elite), Samochody ekonomiczne (Economy). Duże miasta i popularne lokalizacje posiadają większy wybór samochodów. Jeśli interesuje cię wynajem luksusowego samochodu, przeszukuj oferty dużych lotnisk i najpopularniejszych lokalizacji, w regionach takich jak Ontario (prowincja), Quebec (prowincja), Kolumbia Brytyjska (prowincja), Alberta (prowincja), Manitoba (prowincja), Saskatchewan (prowincja), Nowa Szkocja (prowincja), Nowy Brunszwik (prowincja), Nowa Fundlandia i Labrador (prowincja), Wyspa Księcia Edwarda (prowincja), Jukon (prowincja), Terytoria Północno-Zachodnie i Nunavut (prowincja) itp. Wynajem specjalnego auta może być utrudniony w sezonie, jeśli nie dokonujesz rezerwacji dużo wcześniej, niż będzie ci ono potrzebne.

Samochody, które możesz wynająć w Kanada to m.in. Elita luksusu, Samochody hybrydowe, Samochody elektryczne, Egzotyczne samochody, Motorower, itp. Samochody kompaktowe: np. Mystery Car Compact or Larger, Ford Focus, Mały SUV, Mini elite, itp. Intermediate: np. Toyota Prius Hybrid, Toyota Corolla, Hyundai Sonata, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Dodge Journey, Ford Flex, Ford Escape, Infinity QX60, Nissan Armada, itp. Mini samochody: np. Fiat 500, itp. Furgonetka: np. Ford E450 SuperDuty, Ford Ecoline 150 Commercial, 5-osobowy minivan, itp. Duża ciężarówka: np. Chevrolet Silverado Ext Cab, itp. Kabriolet: np. Ford Mustang Convertible, itp. Średni SUV: np. BMW X1, 9-osobowy minivan / minibus, Kompaktowa elita, itp. Mała-średnia ciężarówka: np. Ford F-150, itp. Samochody ekonomiczne: np. Mazda 2, Chevrolet Aveo, Hyundai Accent, Kia Rio, Pełnowymiarowa elita, itp. Samochody premium: np. Chrysler 300, Dodge Ram Pickup, Dodge Challenger, Nissan Maxima, itp. Samochody standardowe: np. Ford Fusion, Volkswagen Passat, Samochody specjalne, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Chrysler Town and Country, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. Ford Taurus, Volvo S60, Chevrolet Impala, Elita ekonomiczna, Intermediate elite, itp. Estate: np. Volvo V70 Estate, Volvo V60, itp. Luksusowe samochody: np. Audi A8, itp. Minivan: np. Toyota Sienna, Ford Econoline, Ford Clubwagon, itp. itd. Należy jednak pamiętać, że w mniejszych miastach i na wyspach takich jak Vancouver Island (wyspa), Newfoundland (wyspa), Cape Breton (wyspa), Wyspy Magdaleny, Manitoulin Island (wyspa), Gabriola Island (wyspa), Ravens Crag (wyspa), Aalder Island, Aaron Island, Aaron Island, Abbott Island, Abbott Island, Abbott Island, Abbotts Harbour Island, Abbott’s Island, Abercrombie Island, Aberdeen Island i Aberdeen Island itd., wybór może być mniejszy.

Ruch uliczny i transport samochodowy

Poruszanie się wynajętym samochodem po Kanada nie jest skomplikowane, ale należy wziąć pod uwagę różnice dotyczące ruchu ulicznego i transportu samochodowego i postaraj się o nich pamiętać i stosować się do nich. Najlepiej zapamiętać te regulacje przed wyjazdem, aby uniknąć mandatów i zapewnić sobie bezpieczeństwo. Jeśli planujesz wynajem samochodu w dużym mieście, takim jak Toronto, Montreal, Calgary, Ottawa, Edmonton, Mississauga, North York, Winnipeg, Scarborough, Vancouver, Québec, Hamilton, Brampton, Surrey, koniecznie zaplanuj to z wyprzedzeniem! Możesz napotkać problemy ze znalezieniem miejsca parkingowego, musisz również liczyć się z korkami ulicznymi, zwłaszcza w godzinach szczytu.

Co powinno się wziąć pod uwagę, szukając samochodu do wynajęcia w Kanada?

Dokonaj rezerwacji samochodu w Kanada przed wyjazdem, przeważnie jest to tańsza opcja. Poza tym, postaraj się zrobić to jak najszybciej, ponieważ cena rośnie wraz ze zbliżającym się terminem wyjazdu, zwłaszcza jeśli planujesz odebrać samochód z terenu lotniska, np. Port lotniczy Montréal Pierre Elliott Trudeau, Port lotniczy Toronto Lester B. Pearson, Port lotniczy Calgary, Port lotniczy Ottawa Macdonald-Cartier, Port lotniczy Edmonton, Port lotniczy Winnipeg James Armstrong Richardson, Port lotniczy Vancouver, Port lotniczy Québec City Jean Lesage i Port lotniczy Hamilton John C. Munro. Jeśli szukasz aut na wynajem w Kanada, autoprio.pl porównuje ceny między innymi z: Avis, National, Payless, Hertz, Discount, Green Motion, Europcar, Enterprise, Alamo, Mex, Dollar, Thrifty, Budget, Peel.

Destynacje w Kanada

Porównaj wypożyczalnie samochodów w regionach takich jak: Wynajem aut Ontario, Wypożyczalnia samochodów Quebec, Tanie auta na wynajem Kolumbia Brytyjska, Alberta, Manitoba, Saskatchewan, Nowa Szkocja, Nowy Brunszwik, Nowa Fundlandia i Labrador, Wyspa Księcia Edwarda, Jukon, Terytoria Północno-Zachodnie i Nunavut. Wynajem samochodów w takich miastach jak: Wynajem samochodu Toronto, Wypożyczenia auta Montreal, Tani wynajem aut Calgary, Ottawa, Edmonton, Mississauga, North York, Winnipeg, Scarborough, Vancouver, Québec, Hamilton, Brampton, Surrey, Laval, Halifax, Etobicoke, London, Okanagan i Victoria. Wynajem samochodów na lotniskach, takich jak: Porównaj wypożyczone samochody Lotnisko Montréal-Trudeau, Auta na wynajem Lotnisko Toronto-Pearson, Wypożyczalnie samochodów Calgary Airport, Port lotniczy Ottawa, Edmonton Airport, Winnipeg Airport, Port lotniczy Vancouver, Québec City Jean Lesage Airport, John C. Munro Hamilton Airport, Port lotniczy Halifax, London-Ontario Airport, Port lotniczy Victoria, Windsor Airport, Oshawa Executive Airport, Kitchener-Waterloo Airport, Saskatoon Airport, Regina Airport, Sudbury Airport, Abbotsford Airport i Saguenay-Bagotville Airport.

Wypożyczalnie samochodów, które porównujemy we Kanada

Mex, Avis, Europcar, Enterprise, Hertz, Peel, Green Motion, Payless, National, Dollar, Alamo, Budget, Thrifty i Discount to firmy, które autoprio.pl porównuje w Kanada.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Kanada - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników