Ceny dużych i małych firm w London-Ontario Airport

Porównaj wypożyczalnie samochodów London-Ontario Airport

Porównaj oferty wynajmu samochodów w London-Ontario Airport

Porównaj ceny za wynajem samochodów na London-Ontario Airport (London International Airport, Port lotniczy London Ontario, Międzynarodowe), IATA: YXU, ICAO: CYXU w Kanada z rezerwacją online. Dzięki naszej wyszukiwarce, możesz rezerwować samochody w 3 prostych krokach. Na miejscu znajdują się oddziały wypożyczalni samochodów firm takich jak Dollar, Hertz, Enterprise, Payless, Alamo, Budget, Europcar, Thrifty, Green Motion, Avis, National, itp. Wszystkie nasze ceny obejmują opłaty lotniskowe, brak limitu kilometrów i niezbędne ubezpieczenia oraz lokalne podatki i opłaty. Pozwól autoprio.pl pomóc sobie w znalezieniu tanich ofert wynajmu samochodu online.

Visa, Mastercard, Digicert

Często zadawane pytania dotyczące wynajmu samochodów London-Ontario Airport

Jakie wypożyczalnie samochodów działają w London-Ontario Airport?

London-Ontario Airport ma ponad 12 wypożyczalni samochodów. Firmy wynajmujące samochody, takie jak Budget Car & Truck Rental na 1737 Dundas Street E, Enterprise na 1750 Crumlin Road, Dollar na 1750 Crumlin Road, Enterprise na 2263 Dundas Street E, Discount Car & Truck na 1350 Driver Lane, National na 1750 Crumlin Road, Avis na 1737 Dundas Street East, Budget Car & Truck Rental na 1750 Crumlin Road, Alamo na 1750 Crumlin Road, Hertz na 1750 Crumlin Road, Avis na 1750 Crumlin Road, Enterprise na 1652 Dundas Street, itp.

Czy potrzebuję karty kredytowej, aby wypożyczyć samochód w London-Ontario Airport?

Tak. Możesz złożyć rezerwację bez karty kredytowej. Zwracamy uwagę, że nawet w przypadku wyboru płatności kartą debetową, musisz okazać przy odbiorze ważną kartę kredytową na nazwisko kierowcy, ponieważ wypożyczalnia wymaga karty kredytowej, z której będzie mogła pobrać depozyt za wypożyczenie w London-Ontario Airport. Karty kredytowe akceptowane przy odbiorze to MasterCard, Visa, a w niektórych przypadkach również American Express.

Ile kosztuje wynajęcie samochodu w London-Ontario Airport?

Wynajem samochodu w Port lotniczy London Ontario kosztuje od około CAD 66 dziennie i więcej, w zależności od sezonu i podaży. Czasami można znaleźć tańszy samochód do wynajęcia w zależności od sezonu. W większości przypadków cena wynajmu obejmuje ubezpieczenie od kolizji, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, podatek, opłatę lotniskową, nieograniczony przebieg i pomoc drogową. Należy pamiętać, że uwzględnione koszty mogą się różnić w zależności od agenta wynajmu samochodów i kraju docelowego. Wypożyczalnia samochodów może również poprosić Cię o wpłatę kaucji lub udziału własnego w wypożyczalni. Koniecznie sprawdź warunki wynajmu w momencie rezerwacji.

Jakie typy samochodów mogę wypożyczyć?

Modele samochodów różnią się w zależności od sezonu, ale zazwyczaj można wynająć typy samochodów, takie jak furgonetka, mini samochody, 5-osobowy minivan, 9-osobowy minivan, jeep, samochody premium, Średni suv, elita ekonomiczna, motorower, samochody specjalne, minibus, suv, samochody hybrydowe, samochody elektryczne, samochody kompaktowe, estate, duża ciężarówka, minivan, intermediate, samochody ekonomiczne, mini elite, kompaktowa elita, mała-średnia ciężarówka, luksusowe samochody, egzotyczne samochody, kabriolet, elita luksusu, pełnowymiarowa elita, samochody w pełnym rozmiarze, samochody standardowe, minivan z 7 miejscami siedzącymi, mały suv, auta terenowe, intermediate elite w Port lotniczy London Ontario.

Czy obowiązuje opłata za zwrot samochodu w innym miejscu?

Gdy zrobisz wyszukiwanie gdzie miejsce zwrotu samochodu jest różne od miejsca odbioru, dodatkowe opłaty będą wliczone w pełen koszt wynajmu widoczny na naszej stronie. W związku z tym jest bardzo ważne żeby wybrać poprawnie miejsca odbioru i zwrotu, żeby mieć pewność, że cena za wynajem zawiera opłatę za podróż w jedną stronę. Istnieje możliwość, że opłata za podróż w jedną stronę nie zostanie pobrana przy opłacaniu rezerwacji na stronie i będziesz musiał uiścić ją przy odbiorze samochodu w London-Ontario Airport, ale będzie ona nadal zawarta w pełen koszt wynajmu widoczny przy rezerwacji. Jeżeli opłata za podróż w jedną stronę jest do uiszczenia w biurze wypożyczalni, informacja o tym będzie widoczna w sekcji Płatność podczas robienia rezerwacji i na Twoim voucherze.

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie wynajmu samochodu?

Zalecamy wykupienie ubezpieczenia zwrotu szkód w momencie rezerwacji. Nasi partnerzy ubezpieczeniowi oferują pełny pakiet ubezpieczenia zwrotu szkód, który jest do 50% tańszy niż to, co zapłaciłbyś w biurze wypożyczalni na London-Ontario Airport. Koszt i warunki ubezpieczenia zostaną wyświetlone w momencie rezerwacji.

Jakie dodatkowe opłaty mogą mnie obowiązywać?

Należy pamiętać, że każda firma wynajmująca samochody ma własne zasady dotyczące dodatkowych opłat, które są jasno określone w warunkach wynajmu, dostępnych w momencie rezerwacji. Najczęściej obowiązują dodatkowe opłaty za: odbiór/zwrot poza godzinami urzędowania, przekroczenie granic, wynajem w jedną stronę, młodych lub starszych kierowców oraz opony zimowe. Wszelkie dodatkowe koszty muszą być opłacane bezpośrednio przy wynajmie, w oddziale firmy i muszą być poniesione w lokalnej walucie na Port lotniczy London Ontario.

Wynajem samochodu tanio na Port lotniczy London Ontario, Ontario - Porównaj ceny wynajmu samochodów

Autoprio.pl podaje ceny firm gwarantujących bezpieczeństwo, wysoką jakość oraz bezproblemowość przy odbiorze samochodu. Nazwa lotniska to IATA: YXU oraz ICAO: CYXU. Duży i bezpieczny, czy mały i tani? Warto porównywać przed rezerwacją. Tutaj możesz porównać samochody do wynajęcia od kilku firm na London-Ontario Airport w London, Kanada. Najbliższymi miastami są Crumlin, The Grove, Nelson Park, Trafalgar Heights, Dorchester 8 km, London 9 km, Ingersoll 22 km, Delaware 25 km, St. Thomas 29 km, Aylmer 32 km i Woodstock 34 km.

Możemy zaoferować wynajem samochodu bez ukrytych opłat. Łatwe i bezpieczne wyszukiwanie samochodów do wynajęcia przez internet. Wypożyczane samochody możesz odebrać bezpośrednio na lotnisku Port lotniczy London Ontario. Przeszukaj lokalizacje i wybierz docelowe miejsce na liście. Enterprise na 2263 Dundas Street E, Discount Car & Truck na 1350 Driver Lane, Avis na 1750 Crumlin Road, Budget Car & Truck Rental na 1750 Crumlin Road, National na 1750 Crumlin Road, Budget Car & Truck Rental na 1737 Dundas Street E, Avis na 1737 Dundas Street East, Enterprise na 1750 Crumlin Road, Hertz na 1750 Crumlin Road, Dollar na 1750 Crumlin Road, Alamo na 1750 Crumlin Road, Enterprise na 1652 Dundas Street to firmy, których ceny porównujemy w różnych krajach/na lotniskach. Porównuj opcje wynajmu długoterminowego, na dowolny okres, jeden dzień, weekend, tydzień, miesiąc lub rok. Mini elite, Intermediate, Egzotyczne samochody (Exotic), Samochody kompaktowe (Compact), 5-osobowy minivan (5 seat minivan), Średni SUV (Medium SUV), Samochody premium (Premium), Samochody hybrydowe (Hybrid cars), Samochody specjalne (Special), Samochody elektryczne (Electric cars), Elita ekonomiczna (Economy elite), Luksusowe samochody (Luxury), Samochody standardowe (Standard), SUV / Jeep / Auta terenowe (SUV), 9-osobowy minivan / minibus (9 seat minivan), Intermediate elite, Kabriolet (Convertible), Minivan, Samochody w pełnym rozmiarze (Fullsize), Samochody ekonomiczne (Economy), Duża ciężarówka (Large truck), Minivan z 7 miejscami siedzącymi (7 seat minivan), Estate, Elita luksusu (Luxury elite), Kompaktowa elita (Compact elite), Motorower (Moped), Mała-średnia ciężarówka (Small-medium truck), Pełnowymiarowa elita (Fullsize elite), Mały SUV (Small SUV), Mini samochody (Mini), Furgonetka (Cargo van) oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Można również wynająć samochód na trasę w jedną stronę, tzw. wynajem jednostronny. Polega na tym, że odbieramy samochód w jednym miejscu i oddajemy w innym punkcie, mieście lub kraju.

Fakty i informacje na temat London-Ontario Airport (Port lotniczy London Ontario). Lotnisko znajduje się w Middlesex County, prowincji Ontario, w Kanada. Duże miasta w okolicy to London 9 km (do. 346 800 pop), Kitchener 68 km (do. 233 700 pop), Cambridge 77 km (do. 120 400 pop), Guelph 92 km (do. 115 800 pop), Waterloo 71 km (do. 97 500 pop) oraz Brantford 73 km (do. 87 800 pop). Port lotniczy jest położony około 912 feet/278 metrów nad poziomem morza. Do sąsiadujących lotnisk należą Port lotniczy London Ontario, Port lotniczy St. Thomas Miejskie, Port lotniczy Centralia-James T. Field Memorial i Port lotniczy Kitchener Waterloo. Alternatywną nazwą, pod którą funkcjonuje to lotnisko jest London International Airport, Port lotniczy London Ontario, International. Zakupy bez podatków? Na lotnisku oraz w okolicach znajdują się Metal Supermarkets, The Been Garden oraz Robica Truck Repairs. Są one w zasięgu spaceru od terminalu. Przystanki i dworce autobusowe położone w okolicy lotniska to Greyhound oraz Robert Q Air Bus. Potrzebujesz zakwaterowania po przybyciu do celu? Następujące hotele znajdują się w okolicy Knights Inn London Airport, Comfort Hotel Downtown I Knights Inn London.

Dokładne informacje na temat tego, gdzie odbierać i zwracać samochód znajdziesz na potwierdzeniu rezerwacji/voucherze. Wszystkie wypożyczalnie samochodów mają własne biura, w których można odebrać klucze, itp. Jeśli planujesz podróż do lub z lotniska Port lotniczy London Ontario, znajdziesz tutaj informacje o lotnisku, mapy dane kontaktowe i prognozę pogody. Samochody standardowe: np. Ford Fusion, Volkswagen Passat, itp. Kabriolet: np. Ford Mustang Convertible, itp. Samochody w pełnym rozmiarze: np. Ford Taurus, Chevrolet Impala, Volvo S60, Dodge Charger, itp. Samochody kompaktowe: np. Mystery Car Compact or Larger, Ford Focus, itp. Duża ciężarówka: np. Chevrolet Silverado Ext Cab, itp. Furgonetka: np. Ford Ecoline 150 Commercial, Ford E450 SuperDuty, itp. Luksusowe samochody: np. Audi A8, itp. SUV / Jeep / Auta terenowe: np. Infinity QX60, Jeep Wrangler Sport, Infiniti QX56, itp. Średni SUV: np. BMW X1, itp. Samochody premium: np. Chrysler 300, Dodge Ram Pickup, Nissan Maxima, itp. Minivan z 7 miejscami siedzącymi: np. Chrysler Town and Country, itp. Samochody ekonomiczne: np. Hyundai Accent, Kia Rio, Chevrolet Aveo, itp. Mini samochody: np. Fiat 500, itp. Minivan: np. Toyota Sienna, Ford Clubwagon, Ford Econoline, itp. Intermediate: np. Toyota Corolla, Toyota Prius Hybrid, Hyundai Sonata, itp. Mała-średnia ciężarówka: np. Ford F-150, itp. Estate: np. Volvo V60, Volvo V70 Estate, itp. oraz auta z automatyczną skrzynią biegów to przykłady pojazdów dostępnych do porównywania na autoprio.pl. Jeśli podróżujesz na lotnisko pociągiem lub zamierzasz kontynuować swoją podróż koleją, albo odebrać lub oddać samochód z wypożyczalni, London Railway Station znajdują się w sąsiedztwie.

Informacje i fakty na temat Port lotniczy London Ontario

Długość geograficzna: -81.1489200
Szerokość geograficzna: 43.0298700
Wysokość geograficzna: 912 fot/feet – 278 m
IATA-kod: YXU
ICAO-kod: CYXU

Kontakt

Adres: –
Numer telefonu: –
Strona internetowa: –
Właściciel: –
Facebook: –
Twitter: –

Car hire companies and car rental at Port lotniczy London Ontario (YXU), Kanada

Aby znaleźć najlepszą cenę, porównaj firmy Discount, Avis, Enterprise, Europcar, Thrifty, Dollar, Hertz, Green Motion, Alamo, Peel, Mex, Budget, Payless i National na autoprio.pl.

Wynajem samochodów i wypożyczalnia samochodów Port lotniczy London Ontario - Wypożyczalnie aut i opinie użytkowników